ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića

Go down

Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića Empty Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića

Post by RayMabus 9/12/2021, 09:16

Milanović je Đukanovića pozva u Zagreb al uz objašnjenje da ono za šta se Hrvatska zalaže u BiH nije isto šta i situacija u Cg. U prevodu , ako želiš podršku Hrvatske moraš se javno odreći sarajevske mahale a u osnovi sam dolazak u Zagreb nakon šta mu je ovo nedvosmisleno poručeno da se ne mješa u nešto šta nisu njegova posla u drugoj državi a tiče se Hrvatske to upravo jest.

https://www.novosti.rs/republika-srpska/vesti/1035525/dodik-odgovorio-komsicu-jos-uvek-nije-preboleo-slom-mila-djukanovica

Dodiku bilježim još jedan plus. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića Empty Re: Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića

Post by epikur37 9/12/2021, 09:17

RayMabus wrote:Milanović je Đukanovića pozva u Zagreb al uz objašnjenje da ono za šta se Hrvatska zalaže u BiH nije isto šta i situacija u Cg. U prevodu , ako želiš podršku Hrvatske moraš se javno odreći sarajevske mahale a u osnovi sam dolazak u Zagreb nakon šta mu je ovo nedvosmisleno poručeno da se ne mješa u nešto šta nisu njegova posla u drugoj državi a tiče se Hrvatske to upravo jest.

https://www.novosti.rs/republika-srpska/vesti/1035525/dodik-odgovorio-komsicu-jos-uvek-nije-preboleo-slom-mila-djukanovica

Dodiku bilježim još jedan plus. :tu

evo još jedan +
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića Empty Re: Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića

Post by RayMabus 9/12/2021, 09:51

Đukanović je lukava lisica al mi smo još opasniji kad nam staneš na žulj. Sad ćemo mu dat podršku i pošto smo mi članica EU dakle tko u Cg želi u EU njega zaokruži na izborima. Ujedno će i druge ambasade vidit da je on politička opcija koju mi podržavamo u Cg pa će mu i oni dat političku podršku.

Normalno jasno ti je šta više ne smiješ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića Empty Re: Dodik odgovorio Komšiću : Još nije prebolio slom Mila Đukanovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum