ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa kime se Milanovic savjetuje

Go down

Sa kime se Milanovic savjetuje Empty Sa kime se Milanovic savjetuje

Post by Guest 28/12/2015, 04:38

http://www.vecernji.hr/izbori2015/petrov-nam-je-dao-papire-a-milanovic-je-karamarka-upitao-tomica-sto-ti-mislis-1047685
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sa kime se Milanovic savjetuje Empty Re: Sa kime se Milanovic savjetuje

Post by Guest 28/12/2015, 04:39

Tražio sam, i dobio, i ja jedan primjerak na kojem je bilo osam zahtjeva. Milanović je pročitao brže od Karamarka. Sve što je Most tražio već je bilo objavljivano u medijima i na to su koalicije pristale pa sam se začudio kad je Milanović rekao da ne može potpisati ni odlučiti bez stranačkog tijela. Zatim je pogledao prema Karamarku i pitao ga: “Što ti misliš, Tomica?” I on je rekao da ne može potpisati – kaže Kasum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sa kime se Milanovic savjetuje Empty Re: Sa kime se Milanovic savjetuje

Post by Guest 28/12/2015, 04:45

Milanovic je, usprkos (a mozda i upravo zbog) svog garda ulicara, klasicni beta muzjak, koji se klanja onima koje percipira mocnijima i mudrijima, a gazi sve ispod sebe.

SDP bi trebao izabrati posve novo vodstvo, ovo je nedopustivo. Nije ovo srdacna komunikacija, sef SDP-a se savjetuje sa sefom HDZ-a pred svima, usred sastanka. Ispada da ''starca koji ne govori engleski'' uvazava vise nego vlastiti Glavni odbor, Predsjednistvo, a da o Glavnom odboru Zagreba (ili Rijeke) ne pricam.

Dobro, cita brze, ili cita povrsnije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sa kime se Milanovic savjetuje Empty Re: Sa kime se Milanovic savjetuje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum