ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istina o svemu što postoji!

Page 13 of 38 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next

Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 20/2/2022, 11:40

Ta Vansvemirska Inteligencija, koja je svemir i život na Zemlji napravila, se u Bibliji naziva Jahve.

Jahve, dakle TA Vansvemirska inteligencija ne samo da je u cijelom svemiru, i upravlja SVIM prirodnim silama, nego je i daleko IZVAN svemira, oko njega prav zaprav, i širiti će se isto ko i svemir sve dok bude postajala naša dimenzija prostor-vremena.


Dakle čeka i nas ljude jako dugi život poslije ovoga na Zemlji, upravo kako je Isus Krist i obećao, e da!  :thumbup1

teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 22/2/2022, 10:37

Ne postoji prostor u NIŠTA kao kod nas u jedinicama, ali postoji PROSTORNOST, koja nema jedinice ali ima svoje DULJINE, eto, ništa preteškoga za shvatiti.

Postoji vrijeme u NIŠTA, ali ne u jedinicama, već kao VREMENITOST, koja nema svoje jedinice ali ima svoje duljine.

Dakle prostor IMA jedinice, prostornost NEMA, ali je kod obojega PROTEŽNOST u pitanju, dakle prostiranje.

Vrijeme IMA jedinice a vremenitost NEMA, ali je kod obojega VREMENOST u pitanju, dakle proticanje.

Eto neke sitnice iz teorije, e da!  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 23/2/2022, 19:57

"I prostor može biti neispunjen ali opet ima svoje jedinice, dok praznina nema jedinice, velika razlika ali na Wiki to još ne znaju, isto ko što ne znaju KAKO je svemir nastao, samo kažem, e da!"  :tu
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 23/2/2022, 21:35

Veliki prasak kako sam rekao ni nije prava teorija, jer teorija mora imati početak, zato se i ništa ne zna kako je bilo što nastalo, sve je u nekim oblacima i magli, ništa nema konkretnoga, samo kažem.

Kada dođe prava teorija, ona će bez problema objasniti POČETAK, ali i to KAKO je sve nastalo do u detalje.

Samo to neće fizika uspjeti, nego neka druga nauka, e da!   :starac
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 25/2/2022, 20:39

Da bi se odgovorilo na pitanje KAKO je naš svijet nastao, treba nam nešto IZNAD fizike, sama riječ govori da nam treba metafizika.

Ona se služi isključivo Umom, i umnim jednadžbama, koje opisuju ama baš sve što postoji.

Nikada to nitko od živih bića ne može vidjeti, ali sve to postoji, kako će metafizika dokazati, isto kao što i mi zbilja postojimo, e da!  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by T. 25/2/2022, 23:22

Teodore poštovani, rat je pred vratima...
A dok topovi govore, muze šute...

_________________
Istina o svemu što postoji! - Page 13 Unname11
T.
T.

Posts : 17083
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 26/2/2022, 14:55

T. wrote:Teodore poštovani, rat je pred vratima...
A dok topovi govore, muze šute...
Da ljudi znaju KAKO je zbilja svijet nastao, ne bi nikada jedni protiv drugih ratovali, ali ne znaju, u tome je kvaka, pa misle da su jedni drugima neprijatelji, to je velika greška koju će ljudi shvatiti tek kada saznaju istinu o svemu, e da!  handshake
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 27/2/2022, 14:34

Što se postanka svega tiče, da vidimo što je zapravo istina o Velikom prasku.

"Ajde da vidimo, da li netko ZNA kako je bilo što iz Velikoga praska nastalo, dakako svojim riječima to objasniti, jer ako netko ne zna svojim riječima objasniti onda to niti ne zna, samo kažem.

Dakle idemo, ja TVRDIM da ama baš nitko ne zna objasniti svojim riječima kako je bilo što iz Velikoga praska nastalo, dapače.

Možete to ovdje opovrgnuti i konačno dokazati ono što nisu uspjeli ni na jednom forumu, da Teodor nije u pravu glede toga, e da!"  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 1/3/2022, 20:56

Veliki prasak nije istina o tome kako je naš svijet nastao, to je samo još jedna bajka poput onih religijskih o vječnim osobama, samo kažem, e da!
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 2/3/2022, 20:17

Tako je to kada se nešto tvrdi BEZ dokaza, Veliki prasak će otići u povijest samo kao još jedna bajka o postanku, ovoga puta ta bajka ne dolazi od neke religije, nego same nauke, nije da se time treba hvatili, e da! B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 5/3/2022, 13:22

Istinu o tome KAKO je naš svijet nastao govori Biblija, a ona izričito TVRDI da postoje nematerijalna bića koja su naš svijet napravila, i da sa tim bićima MOŽEMO komunicirati, dapače.

Sam Isus Krist tvrdi da je kralj, VLADAR bića koja NISU iz našega materijalnoga svijeta, eto gdje to piše:

"Ivan 18,36 Isus odgovori: "Kraljevstvo moje nije od ovoga svijeta. Kad bi bilo od ovoga svijeta kraljevstvo moje, onda bi se sluge moje borile, da ne budem predan Židovima. Ali kraljevstvo moje nije odavde.""

Pošto je jasno da se radi o bićima koja MOGU s nama doći u kontakt, onda ta bića žive u našoj dimenziji, samo je pitanje, da li su izvan našega svemira, ili pak su u svemiru, ali da ih mi svojom tehnologijom ne možemo detektirati.

Ako su izvan svemira, onda je razumljivo zašto ih ne možemo vidjeti, pa mi ni cijeli svemir ne možemo vidjeti a kamoli što ja izvan njega, dok ako su u svemiru, ne mogu biti vidljiva ta bića ako su ISPOD Planckove duljine, jer mi ispod toga nemamo tehnologije da nam otkrije što se tamo nalazi.

Tako da iako materijalnih dokaza ne možemo imati o tim bićima (osim kada se dogodi globalni kontakt ljudi i tih bića, Bogova koji su nas napravili), to ne znači da ona zbilja ne postoje, ja ZNAM da postoje, a znaju to i oni koji su umrli, e da!   :)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 8/3/2022, 19:45

Bogovi koji su nas napravili su svjetlosna bića, sve što vidimo postoji zahvaljujući upravo tim bićima, dakle sve što postoji u svemiru, ali i izvan svemira, e da.  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 11/3/2022, 19:00

Mnogi se čude kako to da nas je zadesila epidemija svjetskih razmjera (korona), i isto tako rat u 22 stoljeću, a sve to je i te kako precizno prorekao Isus Krist prije 2000 godina, i događa se upravo tako kako je i rekao, e da!  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 12/3/2022, 16:42

Biblija jeste knjiga planova Bogova sa nama ljudima, moramo iskusiti zlo, zato smo na Zemlji, ali poslije toga slijedi život o kakvome se može samo sanjati.

Treba istinu o Evanđeljima navještati a ne bajke poput Trojstva, i onda će doći KRAJ ovakvome svijetu kakav je danas, punom zla, nesreća, bolesti i smrti.

Novi svijet koji će nastati biti će sasvim DRUGAČIJI, zares.


Otkrivenje 21,4 Obrisat će on svaku suzu iz njihovih očiju. Smrti vis´še neće biti. Neće biti ni žalosti, ni jauka, ni patnji. jer, stari svijet je nestao.

E da!  :tu
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 14/3/2022, 20:31

Fizikalne teorije poput Velikoga praska nemaju početak, eto koji razlog sve to baca u vodu, i onda idu suprotnim smjerom, od naših dana do početka i nikako da dođu konačno na početak, umjesto da krenu OD POČETKA, pa naovamo, tada bi sve bilo jasno.

Zato i kažem da fizika NIJE sposobna objasniti KAKO je naš svijet nastao, jer nijedan fizički zakon NE VRIJEDI na početku.

I govorim istinu, pa še kak!  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by mentalitet 17/3/2022, 05:10

OVO VAM NISAM REKAO -


https://www.youtube.com/watch?v=KRy2oRvMBEA

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 17/3/2022, 19:50

Koliko su samo inteligentni, napredni, pametni i neviđeno stari dakako, Bogovi koji su naš svemir i život na Zemlji napravili, kada još nijedan čovjek NIJE shvatio KAKO su to ONI uspjeli napraviti, samo kažem, e da!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 19/3/2022, 08:22

Ako netko misli da je nemoguće da netko napraviti tako veliki svemir kao što je ovaj naš, onda se jako vara, sve se to može napraviti ako se ima DOVOLJNO vremena, a Bogovi koji su nas napravili imali su zbilja beskonačno mnogo vremena da to naprave, i uspjeli su, e da!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 21/3/2022, 17:36

Inteligencija nema veze sa veličinom, tako su Bogovi koji su daleko MANJI od Planckvoe duljine, napravili svemir kojemu se mi ljudi toliko divimo, neverjetno a istinito, e da!  :tu
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 22/3/2022, 20:28

Zanimljivo je da Biblija u mnogobrojnim porukama nama ljudima ima i jednu koja bi trebala nauku zanimati, a ta je da je sve iz NIŠTA nastalo, samo kažem ako to još netko ne zna, e da!  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by teodor.francic 25/3/2022, 17:01

Eto opet danas na internetu nauka tvrdi kako je svemir iz Velikoga praska nastao, a da navodno postoji i svemir blizanac našemu svemiru, u kojem je sve suprotno, ako se ovdje čestica vrti lijevo a tamo se vrti desno, vrijeme tamo ide unatrag, i tak dalje, dakako sve se to tvrdi bez dokaza, a mnoge ovce će u to povjerovati, samo kažem, e da!  :)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 720
2021-04-18


Back to top Go down

Istina o svemu što postoji! - Page 13 Empty Re: Istina o svemu što postoji!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 38 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum