ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by RayMabus Sun 22 Aug - 21:47

Šojgu će dobit ujkane ispred Krima ako mu padne s ruskom mornaricom doć u Jadran i rovarit ovdje protiv mene.

Ja uopće nemoram napast Krim nego samo posijati na desetke tisuća pomorskih mina oko Krima i Azova tako da nit jedan ruski vojni brod neće uć u Sredozemlje i tako ću mu vojno odsjeć tu flotu u Jadranu i onda je uništit.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by vuksadinare Mon 23 Aug - 2:29

Mene vise brine sto su epi i hector u soku..mislili su da je plenki odustao od petljanja u ukrajinu a on jos gore postupio od prethodnog puta...i sad mozebitno okrenuo ruse od interesa hrvata u bh-a i sto jos sve ne..bolje da mi hrvati iz bh-a gledamo svoja posla i sto dalje od ludog zagreba tamo sve libertadi ili pravasija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Ringo10 Mon 23 Aug - 4:57

Ko god misli da je Krim u Ukrajini neka ode tamo pa da vidi koje zastave tamo vijore.
I sto je vaznije da vide koga tamo narod hoce. A volja naroda je svetinja.
Ukrajina ce imati Krim samo onda kad i ona postane dio Rusije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Ringo10 Mon 23 Aug - 4:59

RayMabus wrote:Šojgu će dobit ujkane ispred Krima ako mu padne s ruskom mornaricom doć u Jadran i rovarit ovdje protiv mene.

Ja uopće nemoram napast Krim nego samo posijati na desetke tisuća pomorskih mina oko Krima i Azova tako da nit jedan ruski vojni brod neće uć u Sredozemlje i tako ću mu vojno odsjeć tu flotu u Jadranu i onda je uništit.
Samo vi navlacite neprijateljstvo Rusije. Lijepo ce vam se to vratiti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by vuksadinare Mon 23 Aug - 5:14

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Šojgu će dobit ujkane ispred Krima ako mu padne s ruskom mornaricom doć u Jadran i rovarit ovdje protiv mene.

Ja uopće nemoram napast Krim nego samo posjeti na desetke tisuća pomorskih mina oko Krima i Azove tako da nit jedan ruski vojni brod neće ući u Sredozemlje i tako ću mu vojno odsječiti tu flotu u Jadranu i onda je uništit.
Samo vi navlačite neprijateljstvo Rusije. Lijepo će vam se vratiti.
Mislim da je plenkovic ovaj put kapric napravio jer je jastreb sojgu hvalio milosevica,mladica i slicne..ali takticki ne smijemo se pecat na svaku sto izvale neki celnici velikih sila jer danas je takvo vrijeme kada padaju teske rijeci medju velikim silama..mi mozemo kapricirat onima al pari nama srbiji,sloveniji,bh-a..jer tu nam ovi nista ne mogu..mogli smo uputit standardizirano prosvjedno pismo i to.je uobicajno..ovako petljat se u teske svjetske odnose hm...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Ringo10 Mon 23 Aug - 6:00

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Šojgu će dobit ujkane ispred Krima ako mu padne s ruskom mornaricom doć u Jadran i rovarit ovdje protiv mene.

Ja uopće nemoram napast Krim nego samo posjeti na desetke tisuća pomorskih mina oko Krima i Azove tako da nit jedan ruski vojni brod neće ući u Sredozemlje i tako ću mu vojno odsječiti tu flotu u Jadranu i onda je uništit.
Samo vi navlačite neprijateljstvo Rusije. Lijepo će vam se vratiti.
Mislim da je plenkovic ovaj put kapric napravio jer je jastreb sojgu hvalio milosevica,mladica i slicne..ali takticki ne smijemo se pecat na svaku sto izvale neki celnici velikih sila jer danas je takvo vrijeme kada padaju teske rijeci medju velikim silama..mi mozemo kapricirat onima al pari nama srbiji,sloveniji,bh-a..jer tu nam ovi nista ne mogu..mogli smo uputit standardizirano prosvjedno pismo i to.je uobicajno..ovako petljat se u teske svjetske odnose hm...
To sto je Sojgu NAVODNO pricao je njegova stvar a politika I diplomacija su nesto drugo.
Osim  toga Plenkovic je srao slicno i mnogo ranije, mnogo prije Sojguovih NAVODNIH izjava.
I pitanje je sta je Sojgu stvarno rekao i U KOJEM KONTEKSTU a pitanje je koliko su to novinari realno prenijeli ...jer novinari su kurvini sinovi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by epikur37 Mon 23 Aug - 6:07

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Palac gore za Plenkovica.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/plenkovic-stigao-u-kijev-hrvatska-u-cijelosti-podrzava-teritorijalni-integritet-ukrajine-15096630

Pa to je službeni stav EU

baš
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by epikur37 Mon 23 Aug - 6:08

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Palac gore za Plenkovica.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/plenkovic-stigao-u-kijev-hrvatska-u-cijelosti-podrzava-teritorijalni-integritet-ukrajine-15096630

Pa to je službeni stav EU
Da ali je on to sad izjavio u Ukrajini i poveo ministra obrane koji u utorak ima sastanka s njihovom ministricom obrane i sudjelovat će u paradi kao promatrač.

Jasna poruka Šojugu ; Pripremi se na obranu Krima i Donbasa. Dobro se utvrdi.

https://www.google.com/amp/s/m-vojnapovijest.vecernji.hr/amp/vojna-povijest/hrvatska-pomorska-legija-na-crnom-moru-1941-1944-929372


:D

jeste evo kozaci se razbježaše prema vladivostoku od straja
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Ringo10 Mon 23 Aug - 6:10

I nisam vidio da je Sojgu hvalio nekoga. Rekao NAVODNO da je IMAO SRECU susresti  se sa nekima koji su zavrsili u Haagu.
I sta sad, to se moze tumacit na razne nacine.
Gluposti.
Plenkovic je kreten. Petlja se u nesto sto ne ni trebalo. Sta  ima on koji kurac  sa problemima Krima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by RayMabus Mon 23 Aug - 10:35

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Palac gore za Plenkovica.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/plenkovic-stigao-u-kijev-hrvatska-u-cijelosti-podrzava-teritorijalni-integritet-ukrajine-15096630

Pa to je službeni stav EU
Da ali je on to sad izjavio u Ukrajini i poveo ministra obrane koji u utorak ima sastanka s njihovom ministricom obrane i sudjelovat će u paradi kao promatrač.

Jasna poruka Šojugu ; Pripremi se na obranu Krima i Donbasa. Dobro se utvrdi.

https://www.google.com/amp/s/m-vojnapovijest.vecernji.hr/amp/vojna-povijest/hrvatska-pomorska-legija-na-crnom-moru-1941-1944-929372


:D

jeste evo kozaci se razbježaše prema vladivostoku od straja

Povjesno gledano Kozaci su Ukrajinci a poslije je carska Rusija to uvela upravo po njima u rusku carsku vojsku kao konjička vojna postrojba.

Ne mislim izlazit na kopno. Samo posijat deset tisuća pomorski mina ispred Krima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by newuser Mon 23 Aug - 11:38

Ovo je kao kad muha provocira slona. Plenki je muha a ne Putin :d
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by RayMabus Mon 23 Aug - 11:43

newuser wrote:Ovo je kao kad muha provocira slona. Plenki je muha a ne Putin :d

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by RayMabus Mon 23 Aug - 12:00

Šojgu ne zna s kim se igra. On je ministar rata Rusije a ja sam general galaktičke federacije s pet zvjezdica. GF je konfederacija miroljubivi planeta.

Njegova izjava kako su Karađić i Mladić fini svijet a jedan je ideolog četničke ideologije a drugi sprovoditelj iste na ovim prostorima ( Mladić je žario i palio po Hrvatskoj prije nego ga je povuklo nazad u Bosnu ) je ppdrška upravo takvim strujama na Balkanu a to su struje zla.

Kad si tako pametan onda je Krim Ukrajina. Ja ga neću vojno osvajat jer mi uopće ni po čemu nije bitan jer je samo Crno more zavućeno i u suštini nije taj Krim toliko bitan za kontrolu svjetskih mora al kad mi dođeš ovamo s ruskom mornaricom u Jadran podržavat iste a protiv mene nasrat ću ti deset tisuća pomorskih mina van teritorijalnih voda Krima i Rusije u Crnom moru tako da :

1. Crnomorska flota neće moći izači iz luka

2. Ostaci iste flote u Sredozemlju neće se moći vratit u matične luke

3. Sjeverna flota ti isto neće moć doć jer se neće moć približiti od toliko mina tamo

4. Uništit ću ti ekonomiju tu jer niti jedan trgovački brod neće od toliko mina moć uć ni izač.




Ne igraj se s menom majmune jedan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Hektorović Mon 23 Aug - 12:32

vuksadinare wrote:Mene vise brine sto su epi i hector u soku..mislili su da je plenki odustao od petljanja u ukrajinu a on jos gore postupio od prethodnog puta...i sad mozebitno okrenuo ruse od interesa hrvata u bh-a i sto jos sve ne..bolje da mi hrvati iz bh-a gledamo svoja posla i sto dalje od ludog zagreba tamo sve libertadi ili pravasija
Kakav šok, Plenki je uvijek lobirao za ukre, još od njegovog vremena u EP. No konačno to je neki EPP mainstream tako da ništa iznenađujuće niti što je nas neka velika briga.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by vuksadinare Mon 23 Aug - 14:32

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Mene vise sala sto su epi i hector u soku ..mislili su da je plenki odustao od petljanja u ukrajinu a on jos gore postupio od prethodnog puta ... i sad mozebitno okrenuo ruse od interesa hrvata u bh-a i sto jos sve ne ..bolje da mi hrvati iz bh-a gledamo svoja posla i sto dalje od ludog zagreba tamo sve libertadi ili pravasija
Kakav šok, Plenki je uvijek lobirao za mjere, još od njegova vremena u EP. No konačno to je neki EPP mainstream tako da ništa ne iznenađuje niti što je nas neka velika briga.
Decko..ako priznas cjelovitost ukrajine priznas i bh-a..jasno ko dan..ne mozes na jednu stranu pa drugi dan na drugu....bolje da se poslusa ona macekovska dok se velike sile za stolom hvataju u kostac..ali ne..nekog jebu pretjerane ambicije koje mogu skupo kostat ne plenkija vec narod..drzavu..eu se raspada amerima danas i bec nikad dalje a premijer glumi kenjata..i prica ono sto danas izbjegavaju pricati i merkel,macron i drugi..a ti ce isti svi u plenkija uprijeti prst ak ih putin pocne za gusu hvatat..'nismo mi majke mi on je'..a ovaj ce blejat ko telac ne vjerujuci svojim ocima i usima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by dijagram Mon 23 Aug - 14:45

Neka i putin osjeti čvrstinu modernog europskog adezejca. Plenki je zakon B-). Moze se odmah povlačiti u sibir, nema sale s lekarkinim anemičarem.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Hektorović Mon 23 Aug - 15:24

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Mene vise sala sto su epi i hector u soku ..mislili su da je plenki odustao od petljanja u ukrajinu a on jos gore postupio od prethodnog puta ... i sad mozebitno okrenuo ruse od interesa hrvata u bh-a i sto jos sve ne ..bolje da mi hrvati iz bh-a gledamo svoja posla i sto dalje od ludog zagreba tamo sve libertadi ili pravasija
Kakav šok, Plenki je uvijek lobirao za mjere, još od njegova vremena u EP. No konačno to je neki EPP mainstream tako da ništa ne iznenađuje niti što je nas neka velika briga.
Decko..ako priznas cjelovitost ukrajine priznas i bh-a..jasno ko dan..ne mozes na jednu stranu pa drugi dan na drugu....bolje da se poslusa ona macekovska dok se velike sile za stolom hvataju u kostac..ali ne..nekog jebu pretjerane ambicije koje mogu skupo kostat ne plenkija vec narod..drzavu..eu se raspada amerima danas i bec nikad dalje a premijer glumi kenjata..i prica ono sto danas izbjegavaju pricati i merkel,macron i drugi..a ti ce isti svi u plenkija uprijeti prst ak ih putin pocne za gusu hvatat..'nismo mi majke mi on je'..a ovaj ce blejat ko telac ne vjerujuci svojim ocima i usima

Plenki govori ono što je Briselski mainstram i partijska linija, kao i što je Banožić pričao o našem velikom doprinosu demokratizaciji Afganistana. Za nas je dobro biti dobar sa Briselom, pratiti partijsku liniju i to je to.

Naravno realnost je nešto sasvim drugo, no to što sam misliš najbolje zadrži za sebe. Ovo najozbiljnije pišem.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Ringo10 Tue 24 Aug - 0:55

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Palac gore za Plenkovica.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/plenkovic-stigao-u-kijev-hrvatska-u-cijelosti-podrzava-teritorijalni-integritet-ukrajine-15096630

Pa to je službeni stav EU
Da ali je on to sad izjavio u Ukrajini i poveo ministra obrane koji u utorak ima sastanka s njihovom ministricom obrane i sudjelovat će u paradi kao promatrač.

Jasna poruka Šojugu ; Pripremi se na obranu Krima i Donbasa. Dobro se utvrdi.

https://www.google.com/amp/s/m-vojnapovijest.vecernji.hr/amp/vojna-povijest/hrvatska-pomorska-legija-na-crnom-moru-1941-1944-929372


:D

jeste evo kozaci se razbježaše prema vladivostoku od straja

Povjesno gledano Kozaci su Ukrajinci a poslije je carska Rusija to uvela upravo po njima u rusku carsku vojsku kao konjička vojna postrojba.

Ne mislim izlazit na kopno. Samo posijat deset tisuća pomorski mina ispred Krima.
Povijesno gledano Kozaci su sebe uvijek smatrali Rusima.
I bili fanaticno odani ruskim carevima...protiv boljsevika
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Guest Tue 24 Aug - 9:54

Čto???

Čto skazal Plenkovič?!! 

Krim eto Ukraina????

Aaaaahahahahahaha .... ja plaču!!!

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Putin-10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Guest Tue 24 Aug - 9:56

newuser wrote:Ovo je kao kad muha provocira slona. Plenki je muha a ne Putin :d

Ne vređaj muhu ... ona zna zakaj leti na vnago - interes njezine vrste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Ringo10 Tue 24 Aug - 10:35

PUTIN se nasekirao

I zabolilo ga 

Kitoslav ga zabolio
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije - Page 2 Empty Re: Plenkovic u Ukrajini : Krim je dio Ukrajine a ne Rusije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum