ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 28 of 53 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 40 ... 53  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Mon 30 Aug - 18:26

Slovoslagar wrote:
kaya wrote:Vidite vi što on gugla i čim se on bavi..
I sad ja moram vucarati masku da se takvi ne razbole..
Pa stvarno više dosta..
Sveučilišni profesori, znanstvenici i kliničari svirepo potkopavaju povjerenje u vladu i njene institucije.
Ne može to tako ...
Sveučilišni profesori, znanstvenici(?) i kliničari nisu i dobri matematičari. Često su matematički analfabeti.
Epidemija je 90% matematika, takvog je mišljenja i uvaženi matematičar Bakić.
Budaletino, matematički nepismena! :)

Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Mon 30 Aug - 18:31

mutava baštarda wrote:
kaya wrote:Vidite vi što on gugla i čim se on bavi..
I sad ja moram vucarati masku da se takvi ne razbole..
Pa stvarno više dosta..

"Izvještaj prestižne Kliničke istraživačke grupe Fakulteta Oxford, objavljen 10. kolovoza u časopisu The Lancet"

Jedna takva skupina s Oxforda (možda upravo ta) je ukinila stranicu na kojoj su svirali qrzu sa svojim prognozama.
I Bakić je prestao koristi "visoku matematiku" u prognozama razvoja epidemije. Prešao je na računanje "na'prste".
Od tada su mu prognozirani rezultati sasvim ok. Hoću reći, ova epidemija je poprilično jednostavna za matematičare,
koji pored "formula" koriste i logiku.
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Mon 30 Aug - 18:53

Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:

Ne spašava vas nitko, niti misli da  ste za naciju nešto bitni. Necijepljeni su isključivo štetočine ito  po više pitanja.
Necijepljeni su dio populacije koji su kočili razvoj i naciju preko sto zadnjih godina...Ne čudim se da Hrvati nismo
imali svoju državu. U prosjeku smo jedna od glupljih nacija, počev od područja poltike, preko ekonomije pa sve do
ove proklete epidemije
. No, ipak se dogodilo čudo...Hrvati su imate sreću da se vam je  dogodila jedna sjajna generacija
ljudi-pojedinaca na istom mjestu..u .stožeru, u vladi, kao i sjajni pojedinci u gospodarstvu, športu...I što me posebno iznenađuje, nikad ne odustaju od postavljenih ciljeva. Čak ni KGK.

Mislila sam da Gnjec pretjeruje u nasrtajima na tebe ali nakon ovakvog upisa pocinjem razumijevati zasto je tome tako.


Da ste se uopce potrudili barem procitati cetvrtinu od onog sto je postavljao na temu, da se ne ponasate kao da su necijepljeni redom antivakseri, zagovornici plosnozemlja i covid - nevjernici, mozda bi bilo malo manje ovakvog prese*avanja, nadmenog spocitavanja, oholosti s vase strane. Da ne velim i podrzavanja mjera koje necijepljene svrstavaju u gradjane drugog reda.

Necijepljeni i spadaju među građane drugog reda.
Naravno ima i onih koji se ne smiju cijepiti i sam sam bio na granici toga.
To da se ne cijepi  i da se skrivaju iza leđa odgovornih ljudi  (koji se cijepe)
ih svrstava u građane drugoga reda. Mogli bi barem šutiti i ne propagirati
antivakserstvo na manipulativan i lažljiv način, odvraćajući dobar dio populacije
koji im zbog neznanja padnu pod utjcaj. Ne cijepi se, ako si već seronja,

ali ostavi druge na miru. Nema takvih ni 10%, ali im je dozvoljeno manipuliranje
pa su tako taj postotak povećali čak na 58%.
Hrvatska je izrazito turistička zemlje i trebala je biti procjepljena iznad 70%,
a ovako je dna dnu europskih nacija po procijepljenosti.

Je, ljudi se ne cijepe zato jer su antivakseri izrazito glasni. :D Uz svu silu medija s jednim te istim narativom, antivakseri su ih sve nadmudrili i odvukli ljude na tamnu stranu razuma. Daj ne pisi gluposti.

I buduci da je cijepljenje jos uvijek dobrovoljno i da nitko od vas ne zna zasto je netko odbio cijepljenje, a ima i savjesnih lijecnika koji ti nece samo tako reci  'da, idite se cijepiti' i to ne zbog bojazni od mogucih alergijskih reakcija, sve sto cu jos reci na ovaj tvoj prevarantski upis jest da izvuces nos iz vlastitog dupeta i, za pocetak, onoj drugoj strani dozvolis da su jednako razumni, odgovorni i u strahu od virusa, bas poput onih koji se jesu cijepili.

Ali znam da neces. Pretezak je taj misaoni eksperiment za tebe.

Adio!



Antivakseri? To su  neodgovorne, sebične i  uplašene kukavičke seronje.
Da budem precizniji - jedan dio su  zaradi antivakserske propagande samo uplašeni,
a ovi šta bjesomučno vrše propagandu s produciranim lažnim podacima su sve ono
šta sam u prvoj rečenici. Oni su danas zlo društva: ne drže se onoga što struka
predlaže, šire zarazu i s time se hvale. Par strana unatrag se jedan od tih seronja
usuđuje kolegici , koja je prebolila covid, "stručno" predlagati da je za njuj odlična stvar
ako se izloži Delta soju virusa, jer bi na taj način ojačala imunitet.
Svi imaju osobnu slobodu skočiti na glavu s nebodera ili upucat se, na primjer,
ali nemaju pravo širiti zarazu na one koji ne žele biti zaraženi.
Namjerno širenje zaraze je zločin, jer zaraza u određenom postotku ima za posljedicu i smrt.

PS.: I mani  me se s tim filozofiranjem.
      Ne osporavam ni tebi pravo skočiti na glavu s nebodera.
      Imaš slobodnu volju i uvijek to možeš realizirati, bez ičije dozvole.
 
Ciao.

O kakvom ti namjernom sirenju zaraze govoris!?!

Imamo ljude koji se ne zele cijepiti jer je cijepljenje - dobrovoljno jos uvijek! A to sto ti kojesta pretpostavljas o tim razlozima njihova necijepljenja, izjednacavas njihov izbor kao, je l'te, slobodan poput skoka s nebodera, prozivas ih za kojekakva zla, pace podrzavas krsenje njihovih prava  kao da smo u nacistickoj Njemackoj, tvrdis da raspolazu s dezinformacijama, iako se nisi ni potrudio, npr., procitati sto je Gnjec postavljao, to sto su se drugi forumasi odijelili od tebe i otvorili novi topic na koji si opet navratio i nastavio seru*kati svoje, e vidis, to mi sve govori da si ti, nekada, negdje, pao na glavicu s pozamasne visine i zelis nas uvjeriti kako to uopce nije strasno, jednom, kad si se navikao na to. Iako jest strasno. Ne tebi, vec onima oko tebe!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Mon 30 Aug - 19:06

violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:

Ne spašava vas nitko, niti misli da  ste za naciju nešto bitni. Necijepljeni su isključivo štetočine ito  po više pitanja.
Necijepljeni su dio populacije koji su kočili razvoj i naciju preko sto zadnjih godina...Ne čudim se da Hrvati nismo
imali svoju državu. U prosjeku smo jedna od glupljih nacija, počev od područja poltike, preko ekonomije pa sve do
ove proklete epidemije
. No, ipak se dogodilo čudo...Hrvati su imate sreću da se vam je  dogodila jedna sjajna generacija
ljudi-pojedinaca na istom mjestu..u .stožeru, u vladi, kao i sjajni pojedinci u gospodarstvu, športu...I što me posebno iznenađuje, nikad ne odustaju od postavljenih ciljeva. Čak ni KGK.

Mislila sam da Gnjec pretjeruje u nasrtajima na tebe ali nakon ovakvog upisa pocinjem razumijevati zasto je tome tako.


Da ste se uopce potrudili barem procitati cetvrtinu od onog sto je postavljao na temu, da se ne ponasate kao da su necijepljeni redom antivakseri, zagovornici plosnozemlja i covid - nevjernici, mozda bi bilo malo manje ovakvog prese*avanja, nadmenog spocitavanja, oholosti s vase strane. Da ne velim i podrzavanja mjera koje necijepljene svrstavaju u gradjane drugog reda.

Necijepljeni i spadaju među građane drugog reda.
Naravno ima i onih koji se ne smiju cijepiti i sam sam bio na granici toga.
To da se ne cijepi  i da se skrivaju iza leđa odgovornih ljudi  (koji se cijepe)
ih svrstava u građane drugoga reda. Mogli bi barem šutiti i ne propagirati
antivakserstvo na manipulativan i lažljiv način, odvraćajući dobar dio populacije
koji im zbog neznanja padnu pod utjcaj. Ne cijepi se, ako si već seronja,

ali ostavi druge na miru. Nema takvih ni 10%, ali im je dozvoljeno manipuliranje
pa su tako taj postotak povećali čak na 58%.
Hrvatska je izrazito turistička zemlje i trebala je biti procjepljena iznad 70%,
a ovako je dna dnu europskih nacija po procijepljenosti.

Je, ljudi se ne cijepe zato jer su antivakseri izrazito glasni. :D Uz svu silu medija s jednim te istim narativom, antivakseri su ih sve nadmudrili i odvukli ljude na tamnu stranu razuma. Daj ne pisi gluposti.

I buduci da je cijepljenje jos uvijek dobrovoljno i da nitko od vas ne zna zasto je netko odbio cijepljenje, a ima i savjesnih lijecnika koji ti nece samo tako reci  'da, idite se cijepiti' i to ne zbog bojazni od mogucih alergijskih reakcija, sve sto cu jos reci na ovaj tvoj prevarantski upis jest da izvuces nos iz vlastitog dupeta i, za pocetak, onoj drugoj strani dozvolis da su jednako razumni, odgovorni i u strahu od virusa, bas poput onih koji se jesu cijepili.

Ali znam da neces. Pretezak je taj misaoni eksperiment za tebe.

Adio!



Antivakseri? To su  neodgovorne, sebične i  uplašene kukavičke seronje.
Da budem precizniji - jedan dio su  zaradi antivakserske propagande samo uplašeni,
a ovi šta bjesomučno vrše propagandu s produciranim lažnim podacima su sve ono
šta sam u prvoj rečenici. Oni su danas zlo društva: ne drže se onoga što struka
predlaže, šire zarazu i s time se hvale. Par strana unatrag se jedan od tih seronja
usuđuje kolegici , koja je prebolila covid, "stručno" predlagati da je za njuj odlična stvar
ako se izloži Delta soju virusa, jer bi na taj način ojačala imunitet.
Svi imaju osobnu slobodu skočiti na glavu s nebodera ili upucat se, na primjer,
ali nemaju pravo širiti zarazu na one koji ne žele biti zaraženi.
Namjerno širenje zaraze je zločin, jer zaraza u određenom postotku ima za posljedicu i smrt.

PS.: I mani  me se s tim filozofiranjem.
      Ne osporavam ni tebi pravo skočiti na glavu s nebodera.
      Imaš slobodnu volju i uvijek to možeš realizirati, bez ičije dozvole.
 
Ciao.

O kakvom ti namjernom sirenju zaraze govoris!?!

Imamo ljude koji se ne zele cijepiti jer je cijepljenje - dobrovoljno jos uvijek! A to sto ti kojesta pretpostavljas o tim razlozima njihova necijepljenja, izjednacavas njihov izbor kao, je l'te, slobodan poput skoka s nebodera, prozivas ih za kojekakva zla, pace podrzavas krsenje njihovih prava  kao da smo u nacistickoj Njemackoj, tvrdis da raspolazu s dezinformacijama, iako se nisi ni potrudio, npr., procitati sto je Gnjec postavljao, to sto su se drugi forumasi odijelili od tebe i otvorili novi topic na koji si opet navratio i nastavio seru*kati svoje, e vidis, to mi sve govori da si ti, nekada, negdje, pao na glavicu s pozamasne visine i zelis nas uvjeriti kako to uopce nije strasno, jednom, kad si se navikao na to. Iako jest strasno. Ne tebi, vec onima oko tebe!

Nisam ja ovdje nikome ni tata ni mama i nemam namjeru nikoga voditi za rukicu od komentara do komentara,
pa ni tebe neću. Tu si padobranac s neba pa u rebra.
Podržavaš širenje zaraze kao osobnu slobodu, a meni bi se zabranilo o tome pisati na ovoj temi, kao da vam je ovaj prostor ćaćin.
To mi je sasvim dovoljno (uz ostale ad hominem komentare) da završim ovu prepisku s tobom.
Nadam se da ćeš ovaj moj  slobodni izbor ispoštovati.
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Mon 30 Aug - 19:20

Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:

Ne spašava vas nitko, niti misli da  ste za naciju nešto bitni. Necijepljeni su isključivo štetočine ito  po više pitanja.
Necijepljeni su dio populacije koji su kočili razvoj i naciju preko sto zadnjih godina...Ne čudim se da Hrvati nismo
imali svoju državu. U prosjeku smo jedna od glupljih nacija, počev od područja poltike, preko ekonomije pa sve do
ove proklete epidemije
. No, ipak se dogodilo čudo...Hrvati su imate sreću da se vam je  dogodila jedna sjajna generacija
ljudi-pojedinaca na istom mjestu..u .stožeru, u vladi, kao i sjajni pojedinci u gospodarstvu, športu...I što me posebno iznenađuje, nikad ne odustaju od postavljenih ciljeva. Čak ni KGK.

Mislila sam da Gnjec pretjeruje u nasrtajima na tebe ali nakon ovakvog upisa pocinjem razumijevati zasto je tome tako.


Da ste se uopce potrudili barem procitati cetvrtinu od onog sto je postavljao na temu, da se ne ponasate kao da su necijepljeni redom antivakseri, zagovornici plosnozemlja i covid - nevjernici, mozda bi bilo malo manje ovakvog prese*avanja, nadmenog spocitavanja, oholosti s vase strane. Da ne velim i podrzavanja mjera koje necijepljene svrstavaju u gradjane drugog reda.

Necijepljeni i spadaju među građane drugog reda.
Naravno ima i onih koji se ne smiju cijepiti i sam sam bio na granici toga.
To da se ne cijepi  i da se skrivaju iza leđa odgovornih ljudi  (koji se cijepe)
ih svrstava u građane drugoga reda. Mogli bi barem šutiti i ne propagirati
antivakserstvo na manipulativan i lažljiv način, odvraćajući dobar dio populacije
koji im zbog neznanja padnu pod utjcaj. Ne cijepi se, ako si već seronja,

ali ostavi druge na miru. Nema takvih ni 10%, ali im je dozvoljeno manipuliranje
pa su tako taj postotak povećali čak na 58%.
Hrvatska je izrazito turistička zemlje i trebala je biti procjepljena iznad 70%,
a ovako je dna dnu europskih nacija po procijepljenosti.

Je, ljudi se ne cijepe zato jer su antivakseri izrazito glasni. :D Uz svu silu medija s jednim te istim narativom, antivakseri su ih sve nadmudrili i odvukli ljude na tamnu stranu razuma. Daj ne pisi gluposti.

I buduci da je cijepljenje jos uvijek dobrovoljno i da nitko od vas ne zna zasto je netko odbio cijepljenje, a ima i savjesnih lijecnika koji ti nece samo tako reci  'da, idite se cijepiti' i to ne zbog bojazni od mogucih alergijskih reakcija, sve sto cu jos reci na ovaj tvoj prevarantski upis jest da izvuces nos iz vlastitog dupeta i, za pocetak, onoj drugoj strani dozvolis da su jednako razumni, odgovorni i u strahu od virusa, bas poput onih koji se jesu cijepili.

Ali znam da neces. Pretezak je taj misaoni eksperiment za tebe.

Adio!



Antivakseri? To su  neodgovorne, sebične i  uplašene kukavičke seronje.
Da budem precizniji - jedan dio su  zaradi antivakserske propagande samo uplašeni,
a ovi šta bjesomučno vrše propagandu s produciranim lažnim podacima su sve ono
šta sam u prvoj rečenici. Oni su danas zlo društva: ne drže se onoga što struka
predlaže, šire zarazu i s time se hvale. Par strana unatrag se jedan od tih seronja
usuđuje kolegici , koja je prebolila covid, "stručno" predlagati da je za njuj odlična stvar
ako se izloži Delta soju virusa, jer bi na taj način ojačala imunitet.
Svi imaju osobnu slobodu skočiti na glavu s nebodera ili upucat se, na primjer,
ali nemaju pravo širiti zarazu na one koji ne žele biti zaraženi.
Namjerno širenje zaraze je zločin, jer zaraza u određenom postotku ima za posljedicu i smrt.

PS.: I mani  me se s tim filozofiranjem.
      Ne osporavam ni tebi pravo skočiti na glavu s nebodera.
      Imaš slobodnu volju i uvijek to možeš realizirati, bez ičije dozvole.
 
Ciao.

O kakvom ti namjernom sirenju zaraze govoris!?!

Imamo ljude koji se ne zele cijepiti jer je cijepljenje - dobrovoljno jos uvijek! A to sto ti kojesta pretpostavljas o tim razlozima njihova necijepljenja, izjednacavas njihov izbor kao, je l'te, slobodan poput skoka s nebodera, prozivas ih za kojekakva zla, pace podrzavas krsenje njihovih prava  kao da smo u nacistickoj Njemackoj, tvrdis da raspolazu s dezinformacijama, iako se nisi ni potrudio, npr., procitati sto je Gnjec postavljao, to sto su se drugi forumasi odijelili od tebe i otvorili novi topic na koji si opet navratio i nastavio seru*kati svoje, e vidis, to mi sve govori da si ti, nekada, negdje, pao na glavicu s pozamasne visine i zelis nas uvjeriti kako to uopce nije strasno, jednom, kad si se navikao na to. Iako jest strasno. Ne tebi, vec onima oko tebe!

Nisam ja ovdje nikome ni tata ni mama i nemam namjeru nikoga voditi za rukicu od komentara do komentara,
pa ni tebe neću. Tu si padobranac s neba pa u rebra.
Podržavaš širenje zaraze kao osobnu slobodu, a meni bi se zabranilo o tome pisati na ovoj temi, kao da vam je ovaj prostor ćaćin.
To mi je sasvim dovoljno (uz ostale ad hominem komentare) da završim ovu prepisku s tobom.
Nadam se da ćeš ovaj moj  slobodni izbor ispoštovati.

Gdje sam napisala da podrzavam namjerno sirenje zaraze!? Zato jer razumijem zasto netko ne zeli ili ne moze primiti cjepivo!? Ako nosim maskicu, drzim distancu, pridrzavam se svih ostalih mjera i ponasam se u skladu s dobrovoljnim cijepljenjem (dakle, ne cijepim se), kako je to u tvojoj glavici pretvoreno u "namjerno sirenje virusa"!?

A ti, tako cijepljen, bez maskice na nekoj zabavi, mislis da ne mozes zaraziti druge osobe!? :D Kakav lik!

Ti si slobodan pisati gdje zelis, ukazujem na cinjenicu sto ocito ostali forumasi misle o tvojim "argumentima". :)

I nisam ja ovdje zbog prepiske s tobom, vec sam odlucila reagirati na tvoje fasisticke iskaze!

Pa - pa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by kaya Mon 30 Aug - 20:03

Izgleda da vam je odzvonilo. Mjere se ukidaju navodno, u bolnici ima mjesta za vas ako baš najebete, hvala ti bože. Već mi dosta te masketine na ustima da vas netko ne zarazi ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Mon 30 Aug - 20:11

violator wrote:Gdje sam napisala da podrzavam namjerno sirenje zaraze!? Zato jer razumijem zasto netko ne zeli ili ne moze primiti cjepivo!? Ako nosim maskicu, drzim distancu, pridrzavam se svih ostalih mjera i ponasam se u skladu s dobrovoljnim cijepljenjem (dakle, ne cijepim se), kako je to u tvojoj glavici pretvoreno u "namjerno sirenje virusa"!?

Pa - pa.
Nije isto ne može i ne želi. To su 2 potpuno različite stvari.
I rekoh ti da si padobranac (po narudžbi?), zato ne raspravljaj o onome čiju cjelinu ne razumiješ.
Ne rekoh ti smo nas dvoje s raspravom završili ? Poštuj moj slobodni izbor, ako inzistiraš na svom. .
I ponašaj se pristojno.


Last edited by Eroo on Mon 30 Aug - 20:18; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Mon 30 Aug - 20:17

kaya wrote:Izgleda da vam je odzvonilo. Mjere se ukidaju navodno, u bolnici ima mjesta za vas ako baš najebete, hvala ti bože. Već mi dosta te masketine na ustima da vas netko ne zarazi ..
Za ukidanje svih mjera bi po mome mišljenju bilo prerano u ovoj fazi. Premalo ste cijepljeni.
No, ako struka odluči drugačije treba im vjerovati, oni bolje znaju od nas što je ispravno.
Za sebe znam da ću, bez obzira na epidemiju, za vrijeme gužvi na cesti nositi masku. 
Posebno u zimsko doba.
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Mon 30 Aug - 20:33

kaya wrote:Izgleda da vam je odzvonilo. Mjere se ukidaju navodno, u bolnici ima mjesta za vas ako baš najebete, hvala ti bože. Već mi dosta te masketine na ustima da vas netko ne zarazi ..

Kome je to - odzvonilo!? I ti se razracunavas sa zamisljenim neprijateljima i pripisujes im svoje probleme?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Mon 30 Aug - 20:48

Eroo wrote:
violator wrote:Gdje sam napisala da podrzavam namjerno sirenje zaraze!? Zato jer razumijem zasto netko ne zeli ili ne moze primiti cjepivo!? Ako nosim maskicu, drzim distancu, pridrzavam se svih ostalih mjera i ponasam se u skladu s dobrovoljnim cijepljenjem (dakle, ne cijepim se), kako je to u tvojoj glavici pretvoreno u "namjerno sirenje virusa"!?

Pa - pa.
Nije isto ne može i ne želi. To su 2 potpuno različite stvari.
I rekoh ti da si padobranac (po narudžbi?), zato ne raspravljaj o onome čiju cjelinu ne razumiješ.
Ne rekoh ti smo nas dvoje s raspravom završili ? Poštuj moj slobodni izbor, ako inzistiraš na svom. .
I ponašaj se pristojno.

Kako nisu iste stvari kad necijepljenim osobama pripisujes nastavak pandemije!? Cijepljeni, po tvojem shvacanju, ne mogu se valjda ni zaraziti, a time valjda ni prenositi virus. :D

Nadalje, tvoja je odluka bila ne reagirati na moje komentare, dakle, "povuci se iz prepiske sa mnom", tu si odluku zanemario i opet si pred istim izborom (odgovarati ili ne). Ne vidim kako ja mogu pogaziti TVOJU odluku. Nije da ti fizicki ulijecem u osobni prostor, povlacim te za ruku, cak ne pisem na tvojem topicu. Vidim da strasno volis prebacivati odgovornost na druge ljude za vlastiti zivot.

Ponasam se isuvise pristojno prema tebi s obzirom na ono kako bi se ti ponasao prema drugima. ;)  

Ne trebam citati brojne upise da bih znala na koji nacin razmisljas, sasvim je dovoljno i ovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by debotoijusto Mon 30 Aug - 21:14

BRITANSKI reper Marcus Birks (40) preminuo je od korone. 
Marcus je ranije priznao da je neprestano odgađao cijepljenje jer je mislio da se ne može zaraziti budući da zdravo živi. 
Ranije ovog mjeseca završio je u bolnici na intenzivnoj njezi, a za BBC je tad izjavio da je "šokiran" što mu je toliko loše od korone jer je inače "rijetko bolestan". 
Priznao je da je bio skeptičan prema cjepivu i slušao antivaksere, no nakon hospitalizacije je počeo pozivati druge da se cijepe. 

"Ako nisi često bolestan ne misliš da ćeš se razboljeti pa slušaš antivaksere", rekao je ranije. 
"Kad osjetiš kako ne možeš dovoljno udahnuti, to je najstrašniji osjećaj na svijetu", dodao je. 


Reper je rekao da se zdravo hrani i vježba pet puta na dan pa je smatrao da mu nije potrebno cjepivo. 
"Bio sam neuk i samo odgađao cijepljenje", rekao je. 
Vijest o njegovoj smrti podijelila je njegova supruga Lis putem društvenih mreža. 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by debotoijusto Mon 30 Aug - 21:16

Amerikanac Caleb Wallace, 30-godišnji vođa pokreta protiv maski u središnjem Teksasu, umro je od koronavirusa, javlja New York Times. Vijest je potvrdila njegova supruga Jessica koja je trudna s njihovim četvrtim djetetom. Wallace je, nakon što se zarazio koronavirusom, proveo tri tjedna na odjelu intenzivne njege, a umro je ove subote.


Gospođa Wallace nedavno je potvrdila da se stanje njezina supruga pogoršava te da liječnici imaju sve manje opcija i nade.
Nedavno je izjavila za lokalni medij San Angelo Standard-Times da je njezin suprug isprva, kad se razbolio, počeo uzimati mješavinu vitamina C, cinka, aspirina i ivermektina, lijeka koji se koristi za liječenje parazitskih zaraza crvima, a za koji je i Europska agencija za lijekove svojedobno naglasila da ne pomaže u liječenju covida.
Wallace, koji je inače radio u tvrtki koja prodaje opremu za zavarivanje, glasno se protivio maskama i drugim covid mjerama koje nameće tamošnja vlada.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Hektorović Mon 30 Aug - 21:18

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 E-DZDM-UUAInxW7?format=jpg&name=small
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by debotoijusto Mon 30 Aug - 21:19

Lako je uprijeti prstom u čovjeka koji je odlučio da se ne cijepi, a zatim umre od Covida. Teže je postaviti pitanje kako se može dogoditi da inteligentna osoba, izvrstan profesionalac, na kraju postane žrtvom neprestanog toka lažnih vijesti koje pozivaju ljude da ne štite svoje zdravlje “. Riječi su Stefana Versacea, bliskog prijatelja Marca De Veglie.
Marco De Veglia je bio poznati talijanski marketinški stručnjak s adresom u Miamiju, gdje je živio i gdje je zbog Covida hospitaliziran na intenzivnoj njezi. De Veglia (55) odlučio je ne cijepiti se i nije poduzeo mjere opreza, uvjeren da se liječenje virusa može sigurno obaviti kod kuće. De Veglia je bio dobro poznat u svojoj struci: živio je u Miamiju od 2009. godine, imao je jedno dijete, a svoju uspješnu karijeru u marketingu izgradio je stvaranjem start-upova i savjetovanjem za uspješne tvrtke.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by T. Mon 30 Aug - 21:21

Celebrity na samrti poziva pučanstvo na pelcovanje...
Ne može disati ali ne prestaje držati govor...
Slijedeće je za očekivati da će se javiti s 'one strane' i ponoviti svoj apel...

_________________
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Mon 30 Aug - 22:04

Smrtnost: necijepljeno - procijepljeno
Ovo mi se ne da više objašnjavati.
Slikice govore više od tisuću tiječi.

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 14
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 14
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Mon 30 Aug - 22:09

:aw

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Mon 30 Aug - 22:15


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici Mon 30 Aug - 22:48

T. wrote:Celebrity na samrti poziva pučanstvo na pelcovanje...
Ne može disati ali ne prestaje držati govor...
Slijedeće je za očekivati da će se javiti s 'one strane' i ponoviti svoj apel...
Inače ovi cijepljeni su naporni. 
OK cijepio si se, šta te boli kurac ocu li ja.
Ja sam prebolio a prema znanstvenim istraživanjima imam 7-13 jaču zaštitu od cijepljenih.
Pa doslovno sam jebavao zaraženu osobu delta verzijom i nisam ništa uhvatio xd 

Nju je posjetila cijepljena osoba na 30 sekundi i uhvatila koronu.

Da vrh mi je kako ekipa koja umire i dalje poziva na cijepljenje dok su spojeni na respirator i nemogu disati haha, jebo ih index i cnn u supak
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Mon 30 Aug - 23:16

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:Celebrity na samrti poziva pučanstvo na pelcovanje...
Ne može disati ali ne prestaje držati govor...
Slijedeće je za očekivati da će se javiti s 'one strane' i ponoviti svoj apel...
Inače ovi cijepljeni su naporni. 
OK cijepio si se, šta te boli kurac ocu li ja.
Ja sam prebolio a prema znanstvenim istraživanjima imam 7-13 jaču zaštitu od cijepljenih.
Pa doslovno sam jebavao zaraženu osobu delta verzijom i nisam ništa uhvatio xd 

Nju je posjetila cijepljena osoba na 30 sekundi i uhvatila koronu.

Da vrh mi je kako ekipa koja umire i dalje poziva na cijepljenje dok su spojeni na respirator i nemogu disati haha, jebo ih index i cnn u supak
yoda, nema tu pomoći.
realno kaya i marc nisu naporni. vele ko vas jebe ako umrete i to je ok.

ali krokodil je zamoran.

sutra da vele da je cjepivo u kurcu i da je opasno, lik bi izjavio;

a štas vam reka?

takvi su otjerali milijune u logore.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Tue 31 Aug - 1:57

Ako se već bavimo ovom nesretnom epidemijom i ako već uspoređujemo stanja 
u pojedinim državama, onda je dobro kako ćemo to na najbrži i najefikasniji način uraditi.
Posebno je to važno ako nas zanima kako je procjepljenost i pridržvanje mjera utječe
na širenje zaraze zaraze i na smrtnost, kao ono šta nas najviše zanima. 
Kao što ste mogli primijetiti ja već duže vrijeme uspoređujem dva dijagrama :
1.) dijagram aktivnih slučajeva i
2.) dijagram smrtnosti.
Postoje 3 moguće kombinacije na koje toprovjeravamo: 
a) aktivni konveksan , smrtnost konkavan
b) aktivni konveksan , smrtnost konveksan i
c) aktivni konkavan, smrtnost konkavan


Kombinacija "aktivni konkavan i smrnost konveksan" bi bio besmislen.


a) kombinaciju smo vidjeli kod UK. dobra procjepljenost i zaštita - mala smrtnost
Vidi gore!
b) kombinaciju kod Rusa ću vam tek pokazati - oba dijagrama konveksna. 
Što znači da je procjepljenost(zaštita) niska, a smrtnost visoka 
Oba dijagrama su konveksna na mjestu promatranja. 
c) ovaj primjer moram tek pronaći - oba dijagrama konkavna, što znači kombinaciju dobre procjepljenosti i pridržavanje propisanih mjera. 

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Screenshot-176
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Screenshot-177
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 28 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 53 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 40 ... 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum