ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 9 of 53 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 31 ... 53  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/8/2021, 22:41

Slovoslagar wrote:
Eroo wrote:
Slovoslagar wrote:Cijepljenje ne sprječava transmisiju virusa s osobe na osobu (i da, to je općepoznata stvar). Zašto se masovno procjepljuje??

Epidemije SARS I MERS su ustavljene masovnim cijepljenjem. Kud ćeš bolje dokaze.
Ne znam odakle ti vadiš ove besmislice.
Jel ti uopće provjeriš išta prije nego odlupetaš svoje?

Ne postoje cjepiva niti za SARS niti za MERS, do dana današnjeg ih još nema.
Odnosno, da se ispravim, bilo je prije nekoliko godina nekakvog pokušaja cjepiva za SARS koje se u testiranjima pokazalo devastirajućim za unutarnje organe pokusnih životinja.

Tek ove godine se nešto nazire da ulazi u nekakvu poodmaklu fazu testiranja.
Ne znam jesu li ovaj put preskočili fazu testiranja na životinjama :D

Preskočio si temu "Kako ispravno čitati  ...itd" . Članak je od dr Ihana, koji se s ovom tematikom bavi cijeli život, pa i sa SARSom i MERSOm.
Prčitaj najprije to pa onda kritiziraj moj komentar.

Za tvoj info, u Sloveniji se s 1.8. prati broj hospitaliziranih po sljedećim kategorijama pacijenata:
- potpuno zaštićeni s cijepljenjem     =0
- djelomično zaštićeni s cijepljenjem =2
- necijepljeni =15



Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/8/2021, 22:43

Slovoslagar wrote:
Eroo wrote:@slovoslagar, očigledno još uvijek nisi razumio gornja dva dijagrama za UK. 
8,298 umrlih od covid-19 u Hrvatskoj je broj koji bi morao biti primaran u
bilo kakvom razmišljanju o cjepivu.
Indijski, južnoafrički i južno američki soj je proizvelo masovno cijepljenje... e jebiga sad. :D
I da, cijepljenje smanjuje smrtnost za cca 10 puta u odnosu na sve lockdowne i policijske satove,
a cca 70x manja u odnosu na kaos koji predlažete vi, antivakseri, s Buljem na čelu.
Sve ovo se da na'prste izračunat, nije za to potrebna nikakva posebna mudrost ili znanje.
Terapija ispravno konfiguriranim koktelom lijekova i vitaminskih pripravaka isto smanjuje smrtnost za 6,7,8 ili 10 puta ... i to bez popratnih rizika od srčanih i moždanih udara, anafilaksije, raznih neuralgija, miokarditisa itd., koje sada vucara dio cijepljenih, od kojih mnogi nisu imali apsolutno nikakav rizik umrijeti od COVID-a i koji uopće nisu smjeli biti cijepljeni.

Zanimliva crtica - u kliničkom istraživanju učinka 25-hidroksi vitamina D na tijek bolesti COVID-a, u testnoj grupi nije bilo niti jednog umrlog pacijenta, a učestalost teških simptoma bila je smanjena 6-7 puta u odnosu na kontrolnu grupu (tj. koja je uzimala placebo).

Zašto se ne uvodi ovakva praksa u bolnicama??
Zašto se nastavlja s masovnim cijepljenjem??

Opet nešto tvrdiš za što ne ne navodiš izvor, brojke i analizu općenito.
Meni se ne može prodati ništa zdravo za gotovo. Takav sam čovjek, jbga...
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 21/8/2021, 23:35

Epidemije SARS I MERS su ustavljene masovnim cijepljenjem. Kud ćeš bolje dokaze.
Ne znam odakle ti vadiš ove besmislice.
Jel ti uopće provjeriš išta prije nego odlupetaš svoje?

Ne postoje cjepiva niti za SARS niti za MERS, do dana današnjeg ih još nema.
Odnosno, da se ispravim, bilo je prije nekoliko godina nekakvog pokušaja cjepiva za SARS koje se u testiranjima pokazalo devastirajućim za unutarnje organe pokusnih životinja.

Tek ove godine se nešto nazire da ulazi u nekakvu poodmaklu fazu testiranja.
Ne znam jesu li ovaj put preskočili fazu testiranja na životinjama :D

Preskočio si temu "Kako ispravno čitati  ...itd" . Članak je od dr Ihana, koji se s ovom tematikom bavi cijeli život, pa i sa SARSom i MERSOm.
Prčitaj najprije to pa onda kritiziraj moj komentar.
Jedini koji ovdje preskače si ti, štogod da si čitao ili mislio da si čitao, vjerojatno si čitao s jako malo pažnje i još manje razumijevanja:
https://www.bcm.edu/departments/molecular-virology-and-microbiology/emerging-infections-and-biodefense/specific-agents/sars-mers

Interesira te ovaj dio:
At this time, there are no approved vaccines or specific treatments for SARS or MERS. However, several vaccines and treatments are in development.

Tekst na gornjem linku nije star godinama, jer se referira i na 2020. god. Toliko o tome....

Što je najgore, ti do te mjere imaš džon umjesto obraza da ćeš i dalje nastaviti u revijalnom tonu kao da se ništa nije dogodilo. Kao što si neki dan elegentno prešao preko one epizode kada si posve neuko tvrdio da se ovaj virus mijenja kao i virus gripe. Što je naravno potpuno netočno i to sam sasvim lijepo izložio i objasnio. I onda si još sam sebe prozvao znalcem, ali kao ne želiš opterećivati nas laike svojim znanjem jer bi to bilo previše za nas ograničene :D
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 21/8/2021, 23:51

Eroo wrote:
Slovoslagar wrote:
Eroo wrote:@slovoslagar, očigledno još uvijek nisi razumio gornja dva dijagrama za UK. 
8,298 umrlih od covid-19 u Hrvatskoj je broj koji bi morao biti primaran u
bilo kakvom razmišljanju o cjepivu.
Indijski, južnoafrički i južno američki soj je proizvelo masovno cijepljenje... e jebiga sad. :D
I da, cijepljenje smanjuje smrtnost za cca 10 puta u odnosu na sve lockdowne i policijske satove,
a cca 70x manja u odnosu na kaos koji predlažete vi, antivakseri, s Buljem na čelu.
Sve ovo se da na'prste izračunat, nije za to potrebna nikakva posebna mudrost ili znanje.
Terapija ispravno konfiguriranim koktelom lijekova i vitaminskih pripravaka isto smanjuje smrtnost za 6,7,8 ili 10 puta ... i to bez popratnih rizika od srčanih i moždanih udara, anafilaksije, raznih neuralgija, miokarditisa itd., koje sada vucara dio cijepljenih, od kojih mnogi nisu imali apsolutno nikakav rizik umrijeti od COVID-a i koji uopće nisu smjeli biti cijepljeni.

Zanimliva crtica - u kliničkom istraživanju učinka 25-hidroksi vitamina D na tijek bolesti COVID-a, u testnoj grupi nije bilo niti jednog umrlog pacijenta, a učestalost teških simptoma bila je smanjena 6-7 puta u odnosu na kontrolnu grupu (tj. koja je uzimala placebo).

Zašto se ne uvodi ovakva praksa u bolnicama??
Zašto se nastavlja s masovnim cijepljenjem??

Opet nešto tvrdiš za što ne ne navodiš izvor, brojke i analizu općenito.
Meni se ne može prodati ništa zdravo za gotovo. Takav sam čovjek, jbga...
Tu konkretnu informaciju sam pokupio gledajući intervju s dr. Rogerom Seheultom (koji je i sam intenzivno uključen u tretiranje COVID-pacijenata):
https://www.youtube.com/watch?v=obPAKgwueGE
(relevantan dio je između minuta cca. 15:30 i 18:00)

Konkretan rad Španjolaca:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0960076020302764

Rad koji se bavi obradom rezultata tog kliničkog istraživanja:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.08.20222638v2.full

Dakle, ustanovio sam da moram korigirati podatak koji sam iznio, jer sam očito krivo memorirao.
25(oh)D nije smanjio incidenciju teških simptoma COVID-a za 6-7 puta, nego je smanjio incidenciju za 25 puta.
Eto, I stand corrected :^0

Inače, ima već neko vrijeme da sam onaj link na youtube stavio ovdje na forum.
Preporučio sam ga kao izvor mnoštva vrlo zanimljivih podataka.

Ali ti si sam izjavio da ne čitaš i ne proučavaš apsolutno ništa što su linkali ljudi koji se protive tvojim suludim stavovima. To je ipso facto odlika glupog čovjeka.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 01:06

Slovoslagar wrote:
Eroo wrote:
Slovoslagar wrote:
Eroo wrote:@slovoslagar, očigledno još uvijek nisi razumio gornja dva dijagrama za UK. 
8,298 umrlih od covid-19 u Hrvatskoj je broj koji bi morao biti primaran u
bilo kakvom razmišljanju o cjepivu.
Indijski, južnoafrički i južno američki soj je proizvelo masovno cijepljenje... e jebiga sad. :D
I da, cijepljenje smanjuje smrtnost za cca 10 puta u odnosu na sve lockdowne i policijske satove,
a cca 70x manja u odnosu na kaos koji predlažete vi, antivakseri, s Buljem na čelu.
Sve ovo se da na'prste izračunat, nije za to potrebna nikakva posebna mudrost ili znanje.
Terapija ispravno konfiguriranim koktelom lijekova i vitaminskih pripravaka isto smanjuje smrtnost za 6,7,8 ili 10 puta ... i to bez popratnih rizika od srčanih i moždanih udara, anafilaksije, raznih neuralgija, miokarditisa itd., koje sada vucara dio cijepljenih, od kojih mnogi nisu imali apsolutno nikakav rizik umrijeti od COVID-a i koji uopće nisu smjeli biti cijepljeni.

Zanimliva crtica - u kliničkom istraživanju učinka 25-hidroksi vitamina D na tijek bolesti COVID-a, u testnoj grupi nije bilo niti jednog umrlog pacijenta, a učestalost teških simptoma bila je smanjena 6-7 puta u odnosu na kontrolnu grupu (tj. koja je uzimala placebo).

Zašto se ne uvodi ovakva praksa u bolnicama??
Zašto se nastavlja s masovnim cijepljenjem??

Opet nešto tvrdiš za što ne ne navodiš izvor, brojke i analizu općenito.
Meni se ne može prodati ništa zdravo za gotovo. Takav sam čovjek, jbga...
Tu konkretnu informaciju sam pokupio gledajući intervju s dr. Rogerom Seheultom (koji je i sam intenzivno uključen u tretiranje COVID-pacijenata):
https://www.youtube.com/watch?v=obPAKgwueGE
(relevantan dio je između minuta cca. 15:30 i 18:00)

Konkretan rad Španjolaca:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0960076020302764

Rad koji se bavi obradom rezultata tog kliničkog istraživanja:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.08.20222638v2.full

Dakle, ustanovio sam da moram korigirati podatak koji sam iznio, jer sam očito krivo memorirao.
25(oh)D nije smanjio incidenciju teških simptoma COVID-a za 6-7 puta, nego je smanjio incidenciju za 25 puta.
Eto, I stand corrected :^0

Inače, ima već neko vrijeme da sam onaj link na youtube stavio ovdje na forum.
Preporučio sam ga kao izvor mnoštva vrlo zanimljivih podataka.

Ali ti si sam izjavio da ne čitaš i ne proučavaš apsolutno ništa što su linkali ljudi koji se protive tvojim suludim stavovima. To je ipso facto odlika glupog čovjeka.

Sad si još počeo i s intevjui s "poznatim", pa joutubi i slično...Ne prolazi to kod mene.
Dovoljno ti je pogledati samo dijagrame dnevno aktivnih  i dnevno umrlih kod masovno procjepljenih.
To su jedini podatci za koje znamo da su službeni i jedino s njima možemo operirati.
U suprotnom zapadneš u onaj već spomenuti "Simpsonov paradoks", gdje međusobno miješaš kruške i jabuke.
Upravo sam pripremio dijagrame od UK za jednu objavu. Sad vidim da  je čak nepotrebno brojeve spominjati.
Dovoljan je samo vizualni dojam. Umrli i hospitalizirani ovise o dnevnom broju aktivnih slučajeva.
Taj omjer se veoma malo mijenja tijekom vremena. Unaprijed možeš dosta točno prognozirati koliko
se može očekivati aktivnih slučajeva i sukladno rečenom i broj hospitaliziranih, odnosno umrlih na dan.

Pažljivo pogledaj ove donje dijagrame! Sliči su ko jaje jajetu. I što vidiš?
Vidiš da je broj dnevno umrlih s nekim datumom drastično pao. Što bi mogao biti razlog?
Valjda su ljudima masovno davali D vitamin. :^0

Za sada je dokazano da je jedino cijepljenje učinkovito u smanivanju hospitaliziranih i umrlih.
Čudi me da nisi zaslijedio (članak JP je bio čak na ovoj temi) da Israelci testiraju lijek("CD4") ito u Grčkoj,
jer sami nemaju dovoljan broj oboljelih.
Tvrde da već u drugoj fazi kliničkog ispitivanja postižu preko 90% učinkovitost.
Trebam li sad tvrditi kako već imamo lijek? Nipošto, nije to moj običaj. Daj Bože da uspiju, ali o'tom-po'tom.
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 11
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 22/8/2021, 07:51

Eroo wrote:Sad si još počeo i s intevjui s "poznatim", pa joutubi i slično...Ne prolazi to kod mene.
Dobro, znači pretpostavljam da nećemo više diskutirati o MERS-u i SARS-u i revolucionarnim slovenskim otkrićima na tom polju.
Sada ćeš vjerojatno glatko prejedriti i preko te epizode, praviti se da se ništa nije dogodilo i nastaviti glumatati.

Što se tiče teme tvog komentara, tražio si odgovor odakle mi ti podaci. I dobio si odgovor. U čemu je problem?
Dao sam ti intervju s doktorom koji ima jebačke reference, on se u tom intervjuu pozvao na kliničku studiju koju su proveli liječnici u okviru Sveučilišta u Cordobi u Španjolskoj. Čak sam ti dao i link na upravo taj rad na ScienceDirectu i još sam ti dao link na jedan dodatan rad koji šire elaborira statistiku tog španjolskog i još dva dodatna istraživanja, gdje primjenom statističke analize potvrđuju utemeljenost rezultata.

Rezultati su jasni k'o dan.

Ali to kod tebe ne prolazi, jel ...

Za sada je dokazano da je jedino cijepljenje učinkovito u smanivanju hospitaliziranih i umrlih.
Ne, nego je dokazano i pokazano izvan svake sumnje primjenom svih istraživačkih alata koje čovječanstvo ima na raspolaganju --u kliničkim studijama i objavljenim znanstvenim radovima-- da osim cijepljenja iznimno dobar učinak imaju ivermectin i 25(OH)D. Moguće da ima još nečega što je prošlo ispod radara.

S tom bitnom razlikom što ivermectin i 25(OH)D nemaju s aspekta medicinske etike zabrinjavajuću incidenciju ozbiljnih nuspojava i s tom razlikom što su se za razliku od cjepiva mogli davati već debelo tijekom 2020. godine, što znači da se moglo spasiti doslovno milijune ljudi. Ali svjesno ih se nije liječilo i spasilo, i to zbog odluka koje su donijeli pojedinci s imenima i prezimenima koji jako dobro znaju što su napravili.

A ako se lijekovi koji se sada razvijaju pokažu kao učinkoviti, onda je to isto super vijest. O tom potom...
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber 22/8/2021, 08:13

lik ne da ima đon od obraza, ne da je ignorant, već je teški ignorant.
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 20200455

pozdrav iz nizozemske.
starog krokodila bi šlag strefio.
em se ekipa ne cijepi
em ne nosi maske
em se druži po klubovima.

o kofi šopovima da ne tipkam, tu bi njegovo krčansko srce napuklo, a tek da ga odvedemo u četvrt crvenih lampi pohotni prdonja bi doživio tri srčana i dvije polucije.

zanimljivo kako je za njemačku hrvatska u crvenoj zoni, a zemlje beneluxa nikaj.

kakve potvrde kakvi bakrači.
u ekipi su samo dva pilota cijepljena i "duboko su razočarani i uvrijeđeni" jer ih nitko nije pitao za covid pass, mi ostali nismo ni testove obavljali.

to nas čeka 01.09 kada se vratimo na posao.
netko s covidom, netko sa aidsom :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 08:40

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Screenshot-1554
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 22/8/2021, 08:56



Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 E8vsfn10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 08:56

Slovoslagar wrote:
Eroo wrote:Sad si još počeo i s intevjui s "poznatim", pa joutubi i slično...Ne prolazi to kod mene.
Dobro, znači pretpostavljam da nećemo više diskutirati o MERS-u i SARS-u i revolucionarnim slovenskim otkrićima na tom polju.
Sada ćeš vjerojatno glatko prejedriti i preko te epizode, praviti se da se ništa nije dogodilo i nastaviti glumatati.
Ne diskutiram s dr. Ihanom, jer nisam taj kapacitet, niti će me taj podatak povući da se dublje s tome bavim.
Moje znanje je na tom polju skromno. Suprostavio si si svoj izvor, pa neka ostane da si ti u pravu.
Jedino što mogu reći je to da je Mers i Sars nestao, a pojavljuje se, kao što reče znalac "samo sporadično, tu-i-tamo".
Nisu nestali sami od sebe i oko ovoga se može složiti.
A sad pogledaj one podatke za UK od 3 do 15 kolovoza ove godine. Radi se podatcima o hospitaliziranim i o smrtnosti
zbog "delta soja" u populaciji 50+ godina, podijeljeno na cijeplje i necijepljene. Cijepljeni sudjeluju s faktorom 11x.
Je li ti slučajno palo u oko da je taj faktor 11x, ili točnije 11 do 13x, već bio spominjan na ovoj temi?
Zašto ovakvi podatci teško dopiru do vašeg antivakserskog uma? Je li to zbog nekog straha i kojeg? ILi je ova epidemija
možda narušila vašu sposobnost u realnom sagledavanju stvarnosti? Ovo najozbiljnije pitam, ne zezam se.
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 08:59

mutava baštarda wrote:

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 E8vsfn10
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 201


Podatki UK ministarstva za zdravstvo, koje redovno šalju na platformu WORLDOMETER.
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 10:13

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Screenshot-1556

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 10:36

Iz ovih podataka o broju cijepljenih na dan 1. veljače, 2021., vidimo da je Israel imao već procjepljenih 54% populacije.
Ako je cjepivo nakon 6 mjeseci izgubilo učinkovitost, kao što tvrde, onda ovaj postotak cijepljeni ne sudjeluje više u Zaštiti. 
Zaštitu imaju samo oni koji su se cijepili, grubo rečeno, nakon 22. veljače.
UK je u isto vrijeme imala tek cca 14% procijepljenih. UK je i dalje masovno procijepljena i zaštićena, dok se za Israel  to ne može
više reći. Israel je trenutno čak i lošije zaštićen od Hrvatske, zbog zakašnjelog cijepljenja u HR.
Ovome možemo pripisati i različit način širenja epidemije, kao i različit rast smrtnosti, u ove dvije masovno procijepljene države.
Dok je hospitalizacija i smrtnost u UK zanemariva, u Israelu primjećujemo značajan porast u zadnjim danima. 
Israel žuri s procjepljivanje s TREĆOM dozom, čemu se ne treba čuditi. Uskoro će to započeti i UK. Srbija također, iz istih razloga.


Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 181
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 10:46

Eroo wrote:Iz ovih podataka o broju cijepljenih na dan 1. veljače, 2021., vidimo da je Israel imao već procjepljenih 54% populacije.
Ako je cjepivo nakon 6 mjeseci izgubilo učinkovitost, kao što tvrde, onda ovaj postotak cijepljeni ne sudjeluje više u Zaštiti. 
Zaštitu imaju samo oni koji su se cijepili, grubo rečeno, nakon 22. veljače.
UK je u isto vrijeme imala tek cca 14% procijepljenih. UK je i dalje masovno procijepljena i zaštićena, dok se za Israel  to ne može
više reći. Israel je trenutno čak i lošije zaštićen od Hrvatske, zbog zakašnjelog cijepljenja u HR.
Ovome možemo pripisati i različit način širenja epidemije, kao i različit rast smrtnosti, u ove dvije masovno procijepljene države.
Dok je hospitalizacija i smrtnost u UK zanemariva, u Israelu primjećujemo značajan porast u zadnjim danima. 
Israel žuri s procjepljivanje s TREĆOM dozom, čemu se ne treba čuditi. Uskoro će to započeti i UK. Srbija također, iz istih razloga.


Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 181

Zanimljivo će biti pogledati masovno procijepljeni Portugal, što se kod njih događa.
Moralo bi biti slično kao u UK, ako i ne bolja epidemiološka situacija.
Možda mi se bude dalo usporediti ih s UK....ako budem imao vremena, budem to danas napravio.

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Screenshot-1558
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 11:04

PS: 
Na brzinu sam pogledao brojebe kod Portugala i moja očekivanja bolje situacije nego u UK 
nisu bila opravdana. Trenutna zaštita s procjepljenošću je u Portugalu cca 65% pop., a u UK cca 80%. Moguće je da je razlika u pogledu hospitalizacije i  smrtnosti posljedica manje procjepljenosti starijih osoba u Portugalu. Nažalost, ovo mi nije moguće provjeriti.

Portugal: trenutna smrtnost je 1/1623, a u prethodnom valu 1/642, što znači da je manja tek 5.8x, dok je u UK mnja cca 9x.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 22/8/2021, 12:20

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Img_2432
Ostanimo neodgovorni... Ovi luđaci i ne skrivaju da misle ove zime cijepiti dicu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 22/8/2021, 12:24



B-)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 12:27

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 201


Podatki UK ministarstva za zdravstvo, koje redovno šalju na platformu WORLDOMETER.

Namjerno ovo "spamama", jer nakon ovoga dolaze dijagrami ruske epidemiološke situacije.
Rusija je iz poznatih razloga tek neznatno procjepljena u odnosu na UK!!!
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 12:33

Sad sami usporedite smrtnost (i hospitalizirane, naravno) Rusija vs UK.
Smrtnost u Rusiji se povećala u odnosu na prethodni val za 1.5x. 
Smrtnost u Rusiji u usporedbi sa UK je veća za  cca 20x, glede na primjerljiv broj dnevno aktivnih slučajeva.


Umiru zbog COVID-19  i ne zbog cijepljenja, kako nam vole sugerirati antivakserske seronje.




Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 11
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by metilda 22/8/2021, 12:34

Eroo wrote:
metilda wrote:Ero je postao vakser fundamentalist.
Samo mi je žao što ljudi umiru nepotrebno.
Cjepivo je proizvod vrhunskih umova, onog malog broja ljudi među nama.
I Tesla je prilikom posjete  Beogradu tamo proglašen čudakom,
koji je jedva pronašao smješta za prespavati, jer su ga hoteli izbjegavali.
"Antivakserski" uvrnuti um nije naš izum, on postoji otkad postoji moderni čovjek.
"Antivakserski" um je i Imunološki Zavod u ZG-u ukinuo, odnosno nije
vidio smisao njegovog postojanja. Uvrnuto dozlaboga.

Ero, previše je nepoznanica o mogućim nuspojavama cjepiva. Tko zna što cjepivo uništava unutar organizma. Već provjereni lijekovi imaju toliko nuspojava koje su sve uredno popisane na onim uputama koje dobiješ uz njih. Možda će za par godina ljudi masovno umirati od posljedica cjepiva. 
Ne brkaj gašenje IZ s antivakserima. Riječ je u tom slučaju o jakom farmakološkom uvoznom lobiju.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4746
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 22/8/2021, 12:35

PS.: Za ono gore razumjeti je dovoljan mozak ne veći od onoga  kod kokoši. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 53 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 31 ... 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum