ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Engleska na kolenima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by kaya Sun 15 Aug - 23:58

Jezik je plus, al sve ostalo nije..
I tako ja postade uhljeb...aj još i to, to nisam bila moram priznati.
Svašta će Mile da izmisli
A vezano za wishfull thinkings provjeri podatak o broju poništenih dozvola. Umjesto da sereš.  Ima ga negdje i na stranici mupa..


Last edited by kaya on Mon 16 Aug - 0:04; edited 1 time in total (Reason for editing : .)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Serbinho-3 Mon 16 Aug - 1:02

kaya wrote:Jezik je plus, al sve ostalo nije..
I tako ja postade uhljeb...aj još i to, to nisam bila moram priznati.
Svašta će Mile da izmisli
A vezano za wishfull thinkings provjeri podatak o broju poništenih dozvola. Umjesto da sereš.  Ima ga negdje i na stranici mupa..



Kakvih dozvola, vozackih? To trebas biti bas teska beda, pa ici u HR da radis. Nemam nista protiv HR, ali tamo nije standard.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by kaya Mon 16 Aug - 1:17

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Jezik je plus, al sve ostalo nije..
I tako ja postade uhljeb...aj još i to, to nisam bila moram priznati.
Svašta će Mile da izmisli
A vezano za wishfull thinkings provjeri podatak o broju poništenih dozvola. Umjesto da sereš.  Ima ga negdje i na stranici mupa..



Kakvih dozvola, vozackih? To trebas biti bas teska beda, pa ici u HR da radis. Nemam nista protiv HR, ali tamo nije standard.
Pa ne znam jel standard, za vas vjerojatno je ako dolazite tu raditi jel, jer ne bi dolazili.
Nego tema je nešto drugo.
Da  od 40,50 000 radnih poslodavci ponište jedno 60% prije isteka roka jedne godine.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Serbinho-3 Mon 16 Aug - 7:13

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Jezik je plus, al sve ostalo nije..
I tako ja postade uhljeb...aj još i to, to nisam bila moram priznati.
Svašta će Mile da izmisli
A vezano za wishfull thinkings provjeri podatak o broju poništenih dozvola. Umjesto da sereš.  Ima ga negdje i na stranici mupa..



Kakvih dozvola, vozackih? To trebas biti bas teska beda, pa ici u HR da radis. Nemam nista protiv HR, ali tamo nije standard.
Pa ne znam jel standard, za vas vjerojatno je ako dolazite tu raditi jel, jer ne bi dolazili.
Nego tema je nešto drugo.
Da  od 40,50 000 radnih poslodavci ponište jedno 60% prije isteka roka jedne godine.


Mozda 2-3 metra preko leta, "smestaj" citaj neka rupa obezbedjen i hrana. Zatim ako ne uplacujes nekakve doprinose tokom cele godine, ukinu ti. Ako ode do Nemacke, tesko na 2-3 metra, plus smestaj, depozit, ugovor, prevoz, ne isplati se. Otprilike, koliko je tacno, sasvim nebitno u celoj prici
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Serbinho-3 Sat 28 Aug - 10:41

Sve gore u Engleskoj, preti Bozic sa praznim policama.

https://amp.tgcom24.mediaset.it/tgcom24/article/37317861
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Serbinho-3 Sat 28 Aug - 10:43

Prazne police, od Londona do Manchestera, prolazeći kroz Cambridge i Birmingham: cijela Velika Britanija bori se s krizom opskrbe koja baca na koljena lance supermarketa i brze hrane. Krivite Brexit i Covid: "savršena" mješavina koja je prisilila tisuće europskih kamiondžija potrebnih za prijevoz robe da se nikada ne vrate u Englesku na posao.

McDonald's je morao odustati od prodaje mliječnih napitaka i gaziranih pića u mnogim svojim prostorijama; prošlog je tjedna poznati američki lanac Nando zatvorio 50 od svojih 450 trgovina zbog nedostatka pilića. Na društvenim mrežama fotografije praznih polica u supermarketima polude: "To je najgori nedostatak koji sam ikada vidio", rekao je Steve Murrells, izvršni direktor Co-operative, jedne od najvećih britanskih maloprodajnih grupa.

Riskiramo da "otkažemo Božić ponovno", rekao je Richard Walker, direktor lanca islandskih supermarketa, za The Guardian, pozivajući vladu da intervenira u vezi s pravilima Brexita kako bi se omogućilo zapošljavanje vozača kamiona u inozemstvu.

Ne samo da nedostaju vozači kamiona, nego i radnici u pogonima za preradu mesa i radnici koji beru voće i povrće: mnogi trgovci nude bonuse onima koji se prihvate posla. Kratki spoj bez presedana koji je istodobno utjecao na sektore poput logistike, trgovine, ugostiteljstva, građevinarstva i poljoprivrede.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Serbinho-3 Sat 28 Aug - 10:48

Digli su plate vozaca i do 65.000 funti godisnje, negde vidim i po 1350 nedeljno, ali tesko da ce premostiti problem, jer ekipa sa Istoka ne zna Engleski a ranije su preko posrednika radili bez komunikacije. Neka samo dizu plate, mogu im preko vikenda pomoci, naravno uz masnu nadoknadu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Ringo10 Sat 28 Aug - 10:48

Bas mi je zao Engleske.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Serbinho-3 Sat 28 Aug - 10:52

Kako ti nije zao Kraljice, sedne za sto, nema sta jesti. Jedino koke 🐔🐔🐔 neke oko Palate da stavi, barem ima jaja i neku kravu🐄 vezati uz drvo za mleko.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Engleska na kolenima - Page 3 Empty Re: Engleska na kolenima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum