ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović 11/8/2021, 18:17

I toliko o tome :)

[size=48]Objavljujemo zamolnicu upućenu Hrvatskoj: Tužilaštvo BiH se odreklo prava krivičnog gonjenja hrvatskih generala, sve je velika obmana[/size]
U prilogu je dokument koji je Gordana Tadić uputila svojim kolegama u Republici Hrvatskoj od kojih traži da oni preuzmu krivični predmet protiv četrnaest oficira Hrvatske vojske.  Tim aktom Bosna i Hercegovina odriče prava na krivični progon oficira HV-a 


https://istraga.ba/objavljujemo-zamolnicu-upucenu-hrvatskoj-tuzilastvo-bih-se-odreklo-prava-krivicnog-gonjenja-hrvatskih-generala-sve-je-velika-ombana/

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou 11/8/2021, 18:23

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

Osnivanjem Tužiteljstva i Suda BiH sve istrage, njih par tisuća, ratnih zločina su automatski preneseni na razinu BiH. Ovo je pokrenuto 90tih i ostalo u arhivi.
Naravno, republika šumska je to predala nadležnim institucijama  i kao nema ništa s tim, na stranu što mujage ovo sada vade kao neko političko podkusurivanje ali da nije republike šumske ovakav predmet ne bi ni postojao u tužilašvu BiH.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels 11/8/2021, 18:25

mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

Ahahaha…

Ne, nisam doktor ničega, a i ženske me slabo proganjaju.

Iako ovdje ženska čeljad zna biti opasna. :)

Onda si miran i spokojan,,i josh se jednom isprichavam::)
Moj savjet ti je sa balkankama samo balkanski..one to obozevaju...pecinski..za kosu u pecinu ..izjebi i shutni u potok neka plivaju krekecu ko zabe::)))))

Hvala lijepo, ali ovdje ja samo dijelim savjete.

Imam 82 godine mladiću. ;)

Bogami zivahan si chichitza..samo nemoj uzimati vijagru da ne odesh ko Bandic i Lazanski.Ali opet bolje je umrijeti kao jebach nego kao drkadzija...Zar ne? :)))

Najbolje je umrijeti kao čovjek, u spokojnom snu.

Dobro, mi smo druga generacija. Dobro veliš, crkve nikad punije, a kurvi i lopova nikad više.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels 11/8/2021, 18:27

Šandor Winnetou wrote:
Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

Osnivanjem Tužiteljstva i Suda BiH sve istrage, njih par tisuća, ratnih zločina su automatski preneseni na razinu BiH. Ovo je pokrenuto 90tih i ostalo u arhivi.
Naravno, republika šumska je to predala nadležnim institucijama  i kao nema ništa s tim, na stranu što mujage ovo sada vade kao neko političko podkusurivanje ali da nije republike šumske ovakav predmet ne bi ni postojao u tužilašvu BiH.

Tako je, to je i moje razmišljanje.

Lijepo su se sjetili, ali moralo je nešto postojati pa da se sjete.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou 11/8/2021, 18:27

niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

Ahahaha…

Ne, nisam doktor ničega, a i ženske me slabo proganjaju.

Iako ovdje ženska čeljad zna biti opasna. :)

Onda si miran i spokojan,,i josh se jednom isprichavam::)
Moj savjet ti je sa balkankama samo balkanski..one to obozevaju...pecinski..za kosu u pecinu ..izjebi i shutni u potok neka plivaju krekecu ko zabe::)))))

Hvala lijepo, ali ovdje ja samo dijelim savjete.

Imam 82 godine mladiću. ;)

Bogami zivahan si chichitza..samo nemoj uzimati vijagru da ne odesh ko Bandic i Lazanski.Ali opet bolje je umrijeti kao jebach nego kao drkadzija...Zar ne? :)))

Najbolje je umrijeti kao čovjek, u spokojnom snu.

Dobro, mi smo druga generacija. Dobro veliš, crkve nikad punije, a kurvi i lopova nikad više.
Zdravima lijeka ne treba nego bolesnima

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović 11/8/2021, 18:30

Šandor Winnetou wrote:Naravno, republika šumska je to predala nadležnim institucijama  i kao nema ništa s tim, na stranu što mujage ovo sada vade kao neko političko podkusurivanje ali da nije republike šumske ovakav predmet ne bi ni postojao u tužilašvu BiH.

Jel ti uopće kužiš kako rade tužiteljstva...

Pa radilo se o granatiranju Gradiške, svaka prijavljena ratna smrt/nestanak u BiH se istražuje, naravno ne idu optužnice za sve, masa slučajeva leži u ladicama, kao što niti ovdje nema nikakvih konkretnih optužnica.

https://istraga.ba/objavljujemo-zamolnicu-upucenu-hrvatskoj-tuzilastvo-bih-se-odreklo-prava-krivicnog-gonjenja-hrvatskih-generala-sve-je-velika-ombana/

https://www.blic.rs/vesti/svet/bih-trazi-od-hrvatske-rasvetljavanje-granatiranja-bosanske-gradiske-i-kozarske-dubice/pr1y8ep
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou 11/8/2021, 18:31

niels wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

Osnivanjem Tužiteljstva i Suda BiH sve istrage, njih par tisuća, ratnih zločina su automatski preneseni na razinu BiH. Ovo je pokrenuto 90tih i ostalo u arhivi.
Naravno, republika šumska je to predala nadležnim institucijama  i kao nema ništa s tim, na stranu što mujage ovo sada vade kao neko političko podkusurivanje ali da nije republike šumske ovakav predmet ne bi ni postojao u tužilašvu BiH.

Tako je, to je i moje razmišljanje.

Lijepo su se sjetili, ali moralo je nešto postojati pa da se sjete.
Inicijator je republika šumska, tko to zanemari je totalno slijep ili je svjesno maliciozan, to ne opravdava muje ali je glupo zanemariti izvor toga zla u samome začetku.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou 11/8/2021, 18:35

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:Naravno, republika šumska je to predala nadležnim institucijama  i kao nema ništa s tim, na stranu što mujage ovo sada vade kao neko političko podkusurivanje ali da nije republike šumske ovakav predmet ne bi ni postojao u tužilašvu BiH.

Jel ti uopće kužiš kako rade tužiteljstva...

Pa radilo se o granatiranju Gradiške, svaka prijavljena ratna smrt/nestanak u BiH se istražuje, naravno ne idu optužnice za sve, masa slučajeva leži u ladicama, kao što niti ovdje nema nikakvih konkretnih optužnica.

https://istraga.ba/objavljujemo-zamolnicu-upucenu-hrvatskoj-tuzilastvo-bih-se-odreklo-prava-krivicnog-gonjenja-hrvatskih-generala-sve-je-velika-ombana/

https://www.blic.rs/vesti/svet/bih-trazi-od-hrvatske-rasvetljavanje-granatiranja-bosanske-gradiske-i-kozarske-dubice/pr1y8ep
Kužim kako rade, republika šumska je predala davno ovaj predmet tužiteljstvu BiH iako je znala da od toga nema ništa. Muje su taj predmet izvadile u za njih pogodnom trenutku i pokušavaju profitirati na tome. Dakle nema opravdanja ni za šumsku ni za mujage, predmet je uzročno posljedično vezan jedno za drugo.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


niels likes this post

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović 11/8/2021, 18:39

Šandor Winnetou wrote:Kužim kako rade, republika šumska je predala davno ovaj predmet tužiteljstvu BiH iako je znala da od toga nema ništa. Muje su taj predmet izvadile u za njih pogodnom trenutku i pokušavaju profitirati na tome. Dakle nema opravdanja ni za šumsku ni za mujage, predmet je uzročno posljedično vezan jedno za drugo.

Kakvo opravdanje za Šumsku, za što bi se pravdali? Pa posao policije je istražiti svaku neprirodnu smrt, prosljediti to tužiteljstvu.

Desetine tisuća predmeta su predane u BiH, u biti za svaku poznatu civilnu žrtvu u ratu ili žrtve ratnih zločina.

Naravno masa istraga ne vodi nikamo, zbog nedostatka svjedoka, dokumentacije i sustavnih opstrukcija, kao recimo one za Bugojno...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović 11/8/2021, 18:40

Sve skupa ovo je ono što ameri zovu nothingburger serviran upravo sad od određenih krugova za koji ste dobro zagrizli. 

Zoki prvo...

Danas je Grubeša to sve lijepo pojasnio...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels 11/8/2021, 18:41

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:Kužim kako rade, republika šumska je predala davno ovaj predmet tužiteljstvu BiH iako je znala da od toga nema ništa. Muje su taj predmet izvadile u za njih pogodnom trenutku i pokušavaju profitirati na tome. Dakle nema opravdanja ni za šumsku ni za mujage, predmet je uzročno posljedično vezan jedno za drugo.

Kakvo opravdanje za Šumsku, za što bi se pravdali? Pa posao policije je istražiti svaku neprirodnu smrt, prosljediti to tužiteljstvu.

Desetine tisuća predmeta su predane u BiH, u biti za svaku poznatu civilnu žrtvu u ratu ili žrtve ratnih zločina.

Naravno masa istraga ne vodi nikamo, zbog nedostatka svjedoka, dokumentacije i sustavnih opstrukcija, kao recimo one za Bugojno...

Ali ne svaku neprirodnu smrt, ma gdje da se desila u svijetu.

Oni su istraživali operaciju izvan RS, za koju nemaju nikakvu nadležnost.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou 11/8/2021, 18:42

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:Kužim kako rade, republika šumska je predala davno ovaj predmet tužiteljstvu BiH iako je znala da od toga nema ništa. Muje su taj predmet izvadile u za njih pogodnom trenutku i pokušavaju profitirati na tome. Dakle nema opravdanja ni za šumsku ni za mujage, predmet je uzročno posljedično vezan jedno za drugo.

Kakvo opravdanje za Šumsku, za što bi se pravdali? Pa posao policije je istražiti svaku neprirodnu smrt, prosljediti to tužiteljstvu.

Desetine tisuća predmeta su predane u BiH, u biti za svaku poznatu civilnu žrtvu u ratu ili žrtve ratnih zločina.

Naravno masa istraga ne vodi nikamo, zbog nedostatka svjedoka, dokumentacije i sustavnih opstrukcija, kao recimo one za Bugojno...
To i kažem, republika šumska se sad pravi naivna i ne želi reći da su u konačnici oni pokrenuli ovo sranje a mujage kakvi jesu samo pokušavaju profitirati na tome.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović 11/8/2021, 18:44

niels wrote:
Oni su istraživali operaciju izvan RS, za koju nemaju nikakvu nadležnost.

Ne radi se o Bljesku u HR, nego o granatiranju Gradiške.

Niti postoje optužnice kao što se sad vidi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet 11/8/2021, 18:44

Da sam javni tuzitelj ja bih ipak prvo pocheo istrazivati tko je pocheo rat i pushtanje zlochinaca iz zatvora koji su dobili ovlasti od vrha politike da mogu pljachkati i ubijati ,protjrivati sve one koji se ne slazu sa tadashnjom ustashkom politikom.Ni jedan novinar iz Srbije..BiH ,,Hrvatske nece ili ne smije dirnuti tu temu jer bi onda glupe ovce shvatile tko je pocheo rat i za chije interese,,Ovo izvlachenje optuznica nakon 15 godina je josh jedna manipulacija pravom i pravdom .Prvo se treba osuditi i staviti cijela klika uz Tudjmana i one legionare koji su dolazili iz raznih zapadnih zemalja pa se tek onda baviti posljedicama...Prije svega treba jebati mater uzrochnicima koji su na Trgu Republike javno govorili da su zapocheli rat jer navodno bez rata ne bi bilo ni danashnje vukojebine zvane Hrvatska..
Ni jedan narod na tlu bivshe YU nije zelio rat nego samo oni koji su znali da ce uz pomoc rata moci opljechkati teritorije na kojima vladaju..Ovo sve drugo shto vi trkeljate je trla baba lan.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović 11/8/2021, 19:02

Šandor Winnetou wrote: a mujage kakvi jesu samo pokušavaju profitirati na tome.



Nažalost zbog Zokijeve brzopletosti i HR medija već i jesu...



A vodi se perfidni rat protiv HDZ-a BiH i legitimnih Hrvatskih dužnosnika u institucijama BiH.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by epikur37 11/8/2021, 19:05

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote: a mujage kakvi jesu samo pokušavaju profitirati na tome.



Nažalost zbog Zokijeve brzopletosti i HR medija već i jesu...



A vodi se perfidni rat protiv HDZ-a BiH i legitimnih Hrvatskih dužnosnika u institucijama BiH.

U osnovi sve je ovo režirano da se pomuti uspostavljena koordinacija Zagreba i Mostara, taman kad je Zagrebu postalo jasnije što se dolje događa....ovi izvedu ovu farsu.

Ne vjerujem da će Zagreb popušiti priču ali povukli su ga za nos i napravili medijsko-obavještajnu dimnu zavjesu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by marcellus 11/8/2021, 19:21

Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

obnavlja se bratstvo ovcojeba i srbadije

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou 11/8/2021, 19:33

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

obnavlja se bratstvo ovcojeba i srbadije
Srbadija se sad pere, ono oni su nam kao sada prijatelji i nemaju veze s bilo čim protiv Hrvata ili Hrvatske

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by jastreb 11/8/2021, 19:38

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

obnavlja se bratstvo ovcojeba i srbadije
Da uskočim umjesto Epikura i kažem ti da je istina da uopće ne razumiješ,ili slabo razumiješ situaciju u BIH.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Hektorović likes this post

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by epikur37 11/8/2021, 19:59

jastreb wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

obnavlja se bratstvo ovcojeba i srbadije
Da uskočim umjesto Epikura i kažem ti da je istina da uopće ne razumiješ,ili slabo razumiješ situaciju u BIH.
zahvaljujem
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by crvenkasti 11/8/2021, 20:07

jastreb wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

obnavlja se bratstvo ovcojeba i srbadije
Da uskočim umjesto Epikura i kažem ti da je istina da uopće ne razumiješ,ili slabo razumiješ situaciju u BIH.

Nije to samo BiH.
On kurca ne razumije o bilo čemu.

Nije mi samo jasno otkud bezveznjaku i mediokritetu ambicija da ide pisati i objašnjavati ljudima što i kako se događa kod nas i u svijetu?

Zar stvarno vjeruje da su većina čitatelja još gluplji od njega?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 12 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum