ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Go down

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' Empty Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Post by vuksadinare 6/8/2021, 11:06

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2295495
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' Empty Re: Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Post by kaya 6/8/2021, 11:08

Ražanj, ćevapi..bokte ovi su ljudožderi.
Dobro smo mi s njima i izdržali 50 godina.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' Empty Re: Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Post by vuksadinare 6/8/2021, 11:15

kaya wrote:Ražanj, ćevapi..bokte ovi su ljudožderi.
Dobro smo mi s njima i izdržali 50 godina.
:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' Empty Re: Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Post by RayMabus 6/8/2021, 11:29

Ova me informacija zanimala.

https://www.google.com/amp/s/www.slobodnaevropa.org/amp/crnagora-hrvatska-oluja/31395268.html

Sad su nadrapali četnici u Cg a to je cijela ova trenutna vlada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' Empty Re: Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Post by Hartmann 6/8/2021, 13:32

Vidio sam kod jednog Srbina(Grobar),original slike koje je necenzurirano mu poslao jedan frend.Uglavnom 40tak bolesnika u glavu,nikad se ne odvajajuci,sijali su strah i trepet diljem Srbije,ubijajuci i koljuci svakog tko im se nije svidjao i prethodno,u clanovima Zandara Srbije,ubijajuci politicke oponente u korist Picoustog.Postali su prebrutalni i poceli se obarati i na obicne gradjane,pa ih je Vlast odlucila pustitiniz vodu.Slike prikazuju zaklne i raskomadane ljude,bez izuzetka mucene i na najbestijalnije nacine ponizene.sjekli su jos zivim ljudima ruke i nabijali ih u njihove anuse i usta.Onaj tko je dozivio "milost" uglavnom je bio raznesen autobombom.Puno toga je dosada bilo prikrivano,dok je ekipa sluzila Picoustom,no sve njihove bestijalnosti su napokon razotkrivene a ekipa potrpana u zatvore.

_________________
Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj' Empty Re: Hrvatskom predstavniku u Crnoj gori prijetili smrcu:'Ne gine ti razanj'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum