ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by darth_vader Fri 6 Aug - 21:43

dijagram wrote:
jasambrend wrote:Karikatura ili ne, ali ako je bija tamo gdje i kad je trebalo, respekt... znam samo da dični premijer i predsjednik nisu...

To je bilo druzenje HOSovaca, povodom postavljanja ploce poginulima kod tzv. crvene kuce kod s.  Cerica, Vinkovci.

Oni su uz ostale bili gosti.

S takvom facom samo si radi los marketing.

Furati se na firera, to nikome tamo nije bilo ni simpaticno ni smijesno ni nesto veliko.

To je prije svega glupo.

Da si naparvi nesto ala Francetic Jure ili slicno, to bi imalo smisla i logike. B-)

No to je unutarbraniteljska kritika, i nema veze s onima koji to nisu.

Oni koji su mogli biti a nisu htjeli ili smjeli ili oboje, njih ne fermam ni crno pod noktom.

Recimo jucer u Kninu, balave oni o necemu, i kao nesto govore, porucuju, kurce se cak:)

Koja je to smijurija, koji jad, koji sljam.

Nikad nisam bio na tim proslavama, odvratno mi je to.

Drago mi je da ima ovih koji idu, pa i Skejo, i drago mi je da ide kao HOS, zasto ne, i da pozdrave ZA DOM, i trebaju.

No to nema veze s firerovim brcicima, s tim se kompromitira.

Koji ce mu to kurac.

Pretpostavljam prije da je u pitanju revolt, nego furanje na gay nacistu, to mi je više onako za Kica... :)

Ma gledaj, u svakom društvu imaš takvih frikova nije to samo naš specifikum. Mogu odijeliti njegove zasluge u ratu od onog što misli i za što se zalaže u miru. Tko sam ja da mu to spočitavam, radi karikaturu od sebe, ne i od mene... mogu se složiti s time da tkogod na iti jedan način slijedi te propale ideologije, nije baš sasvim čist u glavi pa ma o kome god da se radilo. Iskreno, lik se borio i za to da u svojoj državi može biti redikul. Poštujem to. Nije baš da će time nekog baš zavesti. Današnje zlo je puno softificiranije, mudrije i u rukavicama...šulja se pod skutama raznih pravaca hinjenog humanizma. Ovaj lik je totalno nebitan marginalan i bezopasan. Imali smo i mi u mjestu jednog tako poznatog i teatralnog ustašu... naravno da ga nitko nije zarezivao 2% i da je bio predmet sprdnje. Jure, ovaj, onaj...prepustimo to povjesničarima. WW2 na ovim prostorima je ionako bila klaonica, svatko svakog...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by dijagram Fri 6 Aug - 21:56

jasambrend wrote:
dijagram wrote:
jasambrend wrote:Karikatura ili ne, ali ako je bija tamo gdje i kad je trebalo, respekt... znam samo da dični premijer i predsjednik nisu...

To je bilo druzenje HOSovaca, povodom postavljanja ploce poginulima kod tzv. crvene kuce kod s.  Cerica, Vinkovci.

Oni su uz ostale bili gosti.

S takvom facom samo si radi los marketing.

Furati se na firera, to nikome tamo nije bilo ni simpaticno ni smijesno ni nesto veliko.

To je prije svega glupo.

Da si naparvi nesto ala Francetic Jure ili slicno, to bi imalo smisla i logike. B-)

No to je unutarbraniteljska kritika, i nema veze s onima koji to nisu.

Oni koji su mogli biti a nisu htjeli ili smjeli ili oboje, njih ne fermam ni crno pod noktom.

Recimo jucer u Kninu, balave oni o necemu, i kao nesto govore, porucuju, kurce se cak:)

Koja je to smijurija, koji jad, koji sljam.

Nikad nisam bio na tim proslavama, odvratno mi je to.

Drago mi je da ima ovih koji idu, pa i Skejo, i drago mi je da ide kao HOS, zasto ne, i da pozdrave ZA DOM, i trebaju.

No to nema veze s firerovim brcicima, s tim se kompromitira.

Koji ce mu to kurac.

Pretpostavljam prije da je u pitanju revolt, nego furanje na gay nacistu, to mi je više onako za Kica... :)

Ma gledaj, u svakom društvu imaš takvih frikova nije to samo naš specifikum. Mogu odijeliti njegove zasluge u ratu od onog što misli i za što se zalaže u miru. Tko sam ja da mu to spočitavam, radi karikaturu od sebe, ne i od mene... mogu se složiti s time da tkogod na iti jedan način slijedi te propale ideologije, nije baš sasvim čist u glavi pa ma o kome god da se radilo. Iskreno, lik se borio i za to da u svojoj državi može biti redikul. Poštujem to. Nije baš da će time nekog baš zavesti. Današnje zlo je puno softificiranije, mudrije i u rukavicama...šulja se pod skutama raznih pravaca hinjenog humanizma. Ovaj lik je totalno nebitan marginalan i bezopasan. Imali smo i mi u mjestu jednog tako poznatog i teatralnog ustašu... naravno da ga nitko nije zarezivao 2% i da je bio predmet sprdnje. Jure, ovaj, onaj...prepustimo to povjesničarima. WW2 na ovim prostorima je ionako bila klaonica, svatko svakog...

Problem je sto on predvodi te splitske Hosovce.

Ljudi jednostavno tako sve HOSovce mogu poistovjetiti s njim, a to je glupost.

To je kao da ja koji sam ranjavan i po defaultu bi trebao biti clan HVIDRE, a nisam jer me briga za to, i da me jos ekipa poistovjecuje s onim odurnim Djakicem;)

A nidje veze, tocnije, eto ima je, i on je bio branitelj i u tome je bolji od sljama koji nije bio.

No medju nama samima on je sljam, od glave do pete.

Lijepo bi bilo da na vodecim mjestima jesu ljudi s nekim vrijednostima.

Na zalost, to je jako rijetko, gotovo nikad nije tako nego suprotno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by immortal Sat 7 Aug - 1:52

dijagram wrote:
jasambrend wrote:
dijagram wrote:
jasambrend wrote:Karikatura ili ne, ali ako je bija tamo gdje i kad je trebalo, respekt... znam samo da dični premijer i predsjednik nisu...

To je bilo druzenje HOSovaca, povodom postavljanja ploce poginulima kod tzv. crvene kuce kod s.  Cerica, Vinkovci.

Oni su uz ostale bili gosti.

S takvom facom samo si radi los marketing.

Furati se na firera, to nikome tamo nije bilo ni simpaticno ni smijesno ni nesto veliko.

To je prije svega glupo.

Da si naparvi nesto ala Francetic Jure ili slicno, to bi imalo smisla i logike. B-)

No to je unutarbraniteljska kritika, i nema veze s onima koji to nisu.

Oni koji su mogli biti a nisu htjeli ili smjeli ili oboje, njih ne fermam ni crno pod noktom.

Recimo jucer u Kninu, balave oni o necemu, i kao nesto govore, porucuju, kurce se cak:)

Koja je to smijurija, koji jad, koji sljam.

Nikad nisam bio na tim proslavama, odvratno mi je to.

Drago mi je da ima ovih koji idu, pa i Skejo, i drago mi je da ide kao HOS, zasto ne, i da pozdrave ZA DOM, i trebaju.

No to nema veze s firerovim brcicima, s tim se kompromitira.

Koji ce mu to kurac.

Pretpostavljam prije da je u pitanju revolt, nego furanje na gay nacistu, to mi je više onako za Kica... :)

Ma gledaj, u svakom društvu imaš takvih frikova nije to samo naš specifikum. Mogu odijeliti njegove zasluge u ratu od onog što misli i za što se zalaže u miru. Tko sam ja da mu to spočitavam, radi karikaturu od sebe, ne i od mene... mogu se složiti s time da tkogod na iti jedan način slijedi te propale ideologije, nije baš sasvim čist u glavi pa ma o kome god da se radilo. Iskreno, lik se borio i za to da u svojoj državi može biti redikul. Poštujem to. Nije baš da će time nekog baš zavesti. Današnje zlo je puno softificiranije, mudrije i u rukavicama...šulja se pod skutama raznih pravaca hinjenog humanizma. Ovaj lik je totalno nebitan marginalan i bezopasan. Imali smo i mi u mjestu jednog tako poznatog i teatralnog ustašu... naravno da ga nitko nije zarezivao 2% i da je bio predmet sprdnje. Jure, ovaj, onaj...prepustimo to povjesničarima. WW2 na ovim prostorima je ionako bila klaonica, svatko svakog...

Problem je sto on predvodi te splitske Hosovce.

Ljudi jednostavno tako sve HOSovce mogu poistovjetiti s njim, a to je glupost.

To je kao da ja koji sam ranjavan i po defaultu bi trebao biti clan HVIDRE, a nisam jer me briga za to, i da me jos ekipa poistovjecuje s onim odurnim Djakicem;)

A nidje veze, tocnije, eto ima je, i on je bio branitelj i u tome je bolji od sljama koji nije bio.

No medju nama samima on je sljam, od glave do pete.

Lijepo bi bilo da na vodecim mjestima jesu ljudi s nekim vrijednostima.

Na zalost, to je jako rijetko, gotovo nikad nije tako nego suprotno.

Marko Skejo nije kreatura, nije smijurija, jad ni šljam. To mogu biti samo oni koji tako govore i misle o njemu. 
Pun si objeda dijagram. Provukao si se podmuklo, ali tebi nije mjesto među onima čije mišljenje o Hrvatima smije biti relevantno u bilo koje svrhe. Ako te nisu još brisali, bez brige bit ćeš brisan!!
Ti vidiš problem što upravo Skejo vodi splićane, što ima karizmu, što ga HOS-ovci prihvaćaju, poštuju i slijede, što je Hrvat odan svemu što zastupa, govori, radi. Nije Marko Skejo jednom bio meta za navući u nevolju. Peta kolona mu je poslala svog ljigavca obučenog u Ustašku uniformu s Ustaškom kapom i znakovljem na jednom od skupova u Zagrebu prije nekoliko godina. Smrad se potokolonaški nacrtao upravo uz Skeju i ne mrda. Htjeli su mu smjestiti. 
Upravo ja sam to petokolonaško govno prokazala a Skeju su naši zaštitili i odmakli od govna. 
Toliko gamadi !!!
Bog voli i štiti svoj narod !

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by immortal Sat 7 Aug - 1:57

PS. nabijem vas

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by immortal Sat 7 Aug - 2:00

Sora wrote:ajd da vidim i objektivne Hrvate u komentarima 
ma da zanimljiva je primjedba da se manjak karizme nadomješta kalašnjikovim 
bogme , opasan način ali ajde 
muška posla i to
a Mortalka ima mrenu na okicama, ili cijelu armaturu .. Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 1f606

ili se tebi omotala feredža oko glave pa ne vidiš dalje od nosa
a jezik mlati pod utjecajem maligana i sljepila komunističke mržnje   :ming1

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by immortal Sat 7 Aug - 2:09

jastreb wrote:To pukovnik???
ako si ti bio neki jebeni branitelj
što on ne bi bio pukovnik i puno više od toga
ajde pripazi na upise
ne omalovažavaj ljude kojima nisi ni sjena po značaju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by immortal Sat 7 Aug - 2:12

epikur37 wrote:Možda da on preuzme DP sad kad je Škoro dao ostavku?
kada bi se to dogodilo budi siguran da bi sve druge stranke pale u zaborav
ja sam rekla da sam za Stipu Mlinarić, ali Skejo je čak i daleko jači igrač

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by immortal Sat 7 Aug - 2:23

T. wrote:Koga ne prođu trnci i ne zasuzi mu oko, taj nije hrvat...
srčano si otvorio ovu temu kao da si zaboravio kakvog su stava likovi na ovom forumu
bljuju a ti im puštaš, ne uzvraćaš
veliki dio ovih kao i  ... svi su prije svega komunisti pa tek onda Hrvati
prihvaćaš ih
jadno je kad Hrvat svojim potezom uništi vlastito dostojanstvo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos... - Page 2 Empty Re: Pukovnik marko skejo u kninu postrojio hos...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum