ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by Ero Sat 26 Dec - 17:10

marcellus wrote:
Ero wrote:
marcellus wrote:
bogomdani wrote:Dobro je..Ero ucite od Srba...prilicno su efiukasni u iskorijenjivanju mafije,krimanalaca,pa cak i medju velikim Zvijerima..

hapšenje bivših ministara, bivših premijera, i političkih mrtvaca? Pa to su oni pokupili od nas.
Zatavaraju "njihove", ta neće "svoje", nije lud...

dobro, da nije demokracija to bi se zvalo hapšenje opozicije, iliti uhićenje oporbe, ovako je obračun s mafijom, ma sve deset...

..iz/među mafija/ma.

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by kaya Sat 26 Dec - 17:19

79? oni zbilja kada naprave čistku naprave ju detaljno. a ne kao mi, jednog pa nikog pa pustimo toga jednog pa ništa.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by crvenkasti Sat 26 Dec - 17:21

kaja_333 wrote:79? oni zbilja kada naprave čistku naprave ju detaljno. a ne kao mi, jednog pa nikog pa pustimo toga jednog pa ništa.

Pa kad naše ne smiješ uhititi, sve branitelji i domoljubi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by kaya Sat 26 Dec - 17:23

osim toga oni su žandarska država, uvijek bili. ne pitaju puno za prava i demokraciju. tako je bilo kada su krimalce pokupili prije 5,6 godina. njih 300 injak, desetak ubili odmah.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by kaya Sat 26 Dec - 17:24

crvenkasti wrote:
kaja_333 wrote:79? oni zbilja kada naprave čistku naprave ju detaljno. a ne kao mi, jednog pa nikog pa pustimo toga jednog pa ništa.

Pa kad naše ne smiješ uhititi, sve branitelji i domoljubi.
ma, kod nas je druga priča, a i nemamo mi iskustva s tim, jednog... pa ga navlačimo,  razvlačimo... pa su mu povrijeđena prava... pa ga još pustimo na kraju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by crvenkasti Sat 26 Dec - 17:28

kaja_333 wrote:
crvenkasti wrote:
kaja_333 wrote:79? oni zbilja kada naprave čistku naprave ju detaljno. a ne kao mi, jednog pa nikog pa pustimo toga jednog pa ništa.

Pa kad naše ne smiješ uhititi, sve branitelji i domoljubi.
ma, kod nas je druga priča, a i nemamo mi iskustva s tim, jednog... pa ga navlačimo,  razvlačimo... pa su mu povrijeđena prava... pa ga još pustimo na kraju.

Kad nam ovi iz Brisela ne šalju nikakav naputak. Otkud mi znamo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by kaya Sat 26 Dec - 17:30

osim toga evo vam slučaja paravinja, kada su ga se oni dočepali sjećam se priloga na televiziji da ga inspektor stevo ili mile ide ispitati po noći. ja sam odmah znala da će taj priznati sve. i čim su ga vratili nama jebada, povrijeđeno mu ovo pravo, povrijeđeno mu ono pravo. trebali smo ga njima ostaviti. ostao bi u stanici mrtav vjerojatno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by Ero Sat 26 Dec - 19:08

kaja_333 wrote:osim toga evo vam slučaja paravinja, kada su ga se oni dočepali sjećam se priloga na televiziji da ga inspektor stevo ili mile ide ispitati po noći. ja sam odmah znala da će taj priznati sve. i čim su ga vratili nama jebada, povrijeđeno mu ovo pravo, povrijeđeno mu ono pravo. trebali smo ga njima ostaviti. ostao bi u stanici mrtav vjerojatno.
Nije to najveće zlo. Ovi što godinama siluju i ubijaju državu nikad nisu ni bili u zatvoru.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara - Page 2 Empty Re: Veliki antikorupcijski udar u Srbiji: Uhićeno 79 osoba, među njima čak sedam bivših ministara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum