ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by michaellcmacha 30/7/2021, 10:26

Tenis
[size=72]Tenis[/size]
OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA GLogo


POVRATAK NA


  • naslovnica
  • reprezentacija
  • nogomet
  • košarka
  • fight!
  • tenis
  • ostali sportovi
  • automoto
  • e-sport


[size]
UPRAVLJAJ OBAVIJESTIMA
[/size]

  • OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA F-nova
     
  • OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA F-dnevnik
     
  • OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA F-zadovoljna
     
  • OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA F-showbuzz
     
  • OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA F-zimo



  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Zaštita privatnosti
  • Politika o kolačičima




DAJTE IM ČETIRI ZLATA
[size=44]Pogledajte urnebesnu najavu finala: "Čili malo više po bekendu, ovo moramo dobiti je*iga... Ma, koga ćete vi dobiti?!"

[size=42]Hrvatski tenisači od 11 sati igraju veliko finale muških parova na Olimpijskim igrama.[/size]
OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA BgBadgeGOL.HR
DANAS @ 09:08

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA 62131158-cilic-pavic-dodig-mektic
[size=36]Hrvatski parovi u Tokiju (Foto: Screenshot)[/size]

[size=42]Finale teniskih muških parova na Olimpijskim igrama u Tokiju postalo je sasvim neočekivano hrvatski privatni party, a na taj eskluzivni događaj stižu najbolji hrvatski par igrači Mate Pavić i Nikola Mektić te Marin Čilić i Mate Pavić.[/size]
[size=42]Kolege iz Davis Cup reprezentacije jučer su zakazali današnji sastanak na centralnom terenu Ariake parka u Tokiju u 11 sati i pozvali sve hrvatske navijače na tulum, a za dobru atmosferu pobrinuli su se sami i objavili ju na društvenim mrežama Antene Zagreb.[/size]

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA 62130786-hrvatski-tenisaciUŽIVO IZA 11 SATI PAVIĆ/MEKTIĆ - ČILIĆ/DODIG: Hrvatska 1 protiv Hrvatske 2 za zlato na Olimpijskim igramaOI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Divider
[size=42]Naši parovi podružili su se večer uoči finala i usput snimili ovaj sjajni video, a valjda su popili i to pivo o kojem je Marin pričao.[/size]
[size=42]"Pusti ti sad sve Hrvatska i to, mi moramo ovo dobiti", rekao je Mektić Paviću, a on se ubacio:[/size]



[size=42]"Moramo, jebiga, Čili malo više po bekendu..."[/size]
[size=42]Ali na to su u prostoriju upali Čilić i Dodig.[/size]
[size=42]"Ma kog ćete vi dobiti?! Ma mi ćemo dobiti, čovječe", ubacio se Marin.[/size]
[size=42]Ne znamo tko će na koncu biti zlatni, a tko srebrni, ali to nije ni važno. Važno je da su Hrvati u finalu. Ili?[/size]



[/size]
OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Facebook-f OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Twitter OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Instagram
© Gol.hr




michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by crvenkasti 30/7/2021, 10:28

Kako ti je ružan post.
Zar ne znaš ljepši napravit, jebote?

Sve si upropastio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by michaellcmacha 30/7/2021, 10:31

Za Koga?

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by crvenkasti 30/7/2021, 10:41

Imaš ambiciju braniti i štititi Hrvate, u ime Hrvata ispisivati analize i tumačenja politike, povijesti i nacionalnih interesa, a toliko si glup da ne znaš ni najobičniji post sastaviti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by michaellcmacha 30/7/2021, 11:04

Crvenkasti, za koga će te vi čejeni navijati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by michaellcmacha 30/7/2021, 11:05

Jebeno je to kad vam ne omogućimo da navijate za protivnike Hrvatske u finalu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by kic 30/7/2021, 11:08


nisam ni znao da je moguce imati ovakvo finale kek
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by Maggie19 30/7/2021, 11:18

Svehrvatsko finale :-()
Crveni navija za svoje.
Moje.
Nase.
;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by darth_vader 30/7/2021, 11:24

Opet ovaj kek...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by michaellcmacha 30/7/2021, 12:10

Koja je to količina frustracije, kad skotovi popit Crvenkastog nemaju šanse da mrzeći Hrvate i Hrvatsku navijaju npr za engleze, francuze ili neke druge vekovne im prijatelje

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by crvenkasti 30/7/2021, 12:13

michaellcmacha wrote:Koja je to količina frustracije, kad skotovi popit Crvenkastog nemaju šanse da mrzeći Hrvate i Hrvatsku navijaju npr za engleze, francuze ili neke druge vekovne im prijatelje

Što si se sad naljutio na mene?

Nisam ti ja kriv što si glup.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by michaellcmacha 30/7/2021, 13:24

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:Koja je to količina frustracije, kad skotovi popit Crvenkastog nemaju šanse da mrzeći Hrvate i Hrvatsku navijaju npr za engleze, francuze ili neke druge vekovne im prijatelje

Što si se sad naljutio na mene?

Nisam ti ja kriv što si glup.
Nisam ni ja tebi kriv što si frustrirani četnik
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by Ringo10 30/7/2021, 14:18

Svejedno ko ce pobijediti oba para su iz Croatije


Novak izgubio vec dobijen mec protiv Zvereva. Nesto nevjerojatno da neko sve uradi i onda bukvalno stane i sjebe sve sto je uradio.
Dugo gledam i pratim tenis ali ovako nesto jos nisam vidio.
Nevjerojatno.
Prvi set dobije 6-1 u drugom napravi brejk i povede sa 3-2 ...ostaje mu samo da rutinski odradi par gemova na svoj servis  ...i onda izgubi narednih 9 gemova.
E pa sta se s njim dogodilo nakon tog brejka pa stvarno je misterij.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by Noor 30/7/2021, 14:42

dečki, sva 4..ispisali su povijest!  :cro yes

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by Ringo10 30/7/2021, 14:48

Nisam ni znao da se dva hrvatska para natjecu.
Ovo je veliki dan
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by FRANK 31/7/2021, 00:55

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:Koja je to količina frustracije, kad skotovi popit Crvenkastog nemaju šanse da mrzeći Hrvate i Hrvatsku navijaju npr za engleze, francuze ili neke druge vekovne im prijatelje

Što si se sad naljutio na mene?

Nisam ti ja kriv što si glup.
Nisam ni ja tebi kriv što si frustrirani četnik
Pusti ga nemoj mu zamjeriti na jucerasnji dan smo ih kod Grahova porazbucali kao guda kupus.
A sad ce i Oluja. Tesko mu je.
Jbg ja ti i tre nismo zadarski uhljeb i onaj bosnjo sto su mu 1992 rekli da je katolik.
A ni dingo od kojega ocekujemo da ce za 5 dana poceti srati o onoj kurvici zvanoj dara iz jasenovca. 

BRATE MOJ GROME HRVATSKA NEK NAM VJECNO ZIVI... ZDS OD BRATA PUME

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by FRANK 31/7/2021, 00:56

Ringo10 wrote:Nisam ni znao da se dva hrvatska para natjecu.
Ovo je veliki dan
Jbg da su igraliMiloje Jovo Nemanja i Lazar virujem da bi znao.
Nisi ti moj bosnjo katolicke vjere nista kriv

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by Ringo10 31/7/2021, 04:15

Nabijem te na kitomira glupi ustaso
Mada... glupi ustasa je oksimoron
Jer podrazumijeva se da je ustasa GLUP.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA Empty Re: OI TOKIO finale parova HRVATSKA vs HRVATSKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum