ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Šandor Winnetou 29/7/2021, 20:42

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:opet će se dole pobit i opet će i nas uvući...
RH će morati zgaziti u Bosnu, 
Rekoh već
Naravna da hoće, RH i BiH su jedno tijelo, srbi su tu uljezi a ni prema mujagama nemam ni truna samilosti nakon 93e. Srbe pod šljivu u Čačak, poturice u tursku gdje im srce pripada i BiH vratiti po žezlu Katarine Kosače pod vlast Hrvata.

Gluposti. Niti će Bošnjaci nestati iz BiH, niti će Srbi nestati iz BiH. 

Hrvatska sama je već poluprazna niti ima potencijal za ofenzivna ratovanja.

X

Jasna stvar,

Ali RH će ipak morati zgaziti u BiH,

Izaći na granice hrvatskog etničkog teritorija i čvrsto stati.
Bome i preko toga, bila bi glupost u novoj podjeli karata ispustiti priliku i vratiti pod kontrolu ono što po prirodi i po geostrateškim interesiam pripada Hrvatskoj. Polako i tebi postaje jasno što se pričalo i prije deset godina, biće od tebe nešto jednog dana ;)

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:44

RayMabus wrote:Nestabilna je al nema ljjdstva ni tehnike.

I nalazi se u zagrljaju eu koja je ipak vojna sila i želi mir tamo.

Ima sasvim dovoljno za lokalna pušetanja i pizdarije

Naravno HR bi djelovala samo defanzivno i kao garant Daytona, dakle ako bi netko u BiH krenuo oružano i protuustavno na njene državljane. 

Svaka država po međunardonom pravu ima legitimno pravo zaštititi svoje državljane i odgovriti na ugrozu njihovih života.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:45

Takav stav dobar je naravno u smislu odvraćanja, dakle da netko niti ne pomisli praviti pizdarije, jer zna da bi dobio odgovor.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 20:46

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Nestabilna je al nema ljjdstva ni tehnike.

I nalazi se u zagrljaju eu koja je ipak vojna sila i želi mir tamo.

Ima sasvim dovoljno za lokalna pušetanja i pizdarije

Naravno HR bi djelovala samo defanzivno i kao garant Daytona, dakle ako bi netko u BiH krenuo oružano i protuustavno na njene državljane. 

Svaka država po međunardonom pravu ima legitimno pravo zaštititi svoje državljane i odgovriti na ugrozu njihovih života.
Objasni mi zašto bi ti muslimani krenili vojno prema dole ako ja podržavam BiH ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Šandor Winnetou 29/7/2021, 20:47

Hektorović wrote:Takav stav dobar je naravno u smislu odvraćanja, dakle da netko niti ne pomisli praviti pizdarije, jer zna da bi dobio odgovor.
srbi i mujage nemaju baš osjećaj za realnost, iq im je prosječno na vrlo niskoj razini.

_________________
RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:48

Šandor Winnetou wrote:Govorim što bi bilo najbolje za cijelu BiH i općenito za balkanski poluotok. Mujage kopiraju prijeratne srbe a srbi još žive u predratnom miloševićevom transu, zato bi ih dobrano trebalo opaliti po bundevi da se resetiraju i vrate na tvorničke postavke.
RH itekako ima snage pregaziti srbe ili mujage ako do toga dođe ali ako budemo imali jačeg političkog saveznika. Samostalno krenuti je propala stvar bez jakog političkog mecene.


Njemačka? Francuska? Amerika?

Takav se neće naći, niti HR sa današnjim HV ima snage za nešto tako. Niti je RS isto što i RSK, niti su Bošnjaci RSK.

Da ne spominjemo kako su Rusija i Turska nikad jači. Jednostavno situacija u BiH je kao sad u Siriji, Libanonu, Libiji, Cipru, dakle zone interesa.


Last edited by Hektorović on 29/7/2021, 20:50; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:49

RayMabus wrote:Objasni mi zašto bi ti muslimani krenili vojno prema dole ako ja podržavam BiH ?

Loša politička procjena, iracionalnost lidera, nerealna očekivanja.

Zašto su Srbi 90tih napravili onakvo sranje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 20:52

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Objasni mi zašto bi ti muslimani krenili vojno prema dole ako ja podržavam BiH ?

Loša politička procjena, iracionalnost lidera, nerealna očekivanja.

Zašto su Srbi 90tih napravili onakvo sranje.
Ne.

Mislili su s ovima iz sao Krajine slomit Hrvatsku i izać na more.

Ja nemam više sao Krajinu i članica sam NATO i EU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:53

U Federaciji BiH djeluje 12 fabrika municije i naoružanja. Pet ih je u privatnom vlasništvu - Pobjeda Technology, Pobjeda Rudet i AC Unity iz Goražda (na istoku BiH), Koteks iz Tešnja ( na sjeveru BiH) i Guma-co iz Bugojna (srednja BiH). Najveće fabrike u vlasništvu Vlade FBiH su Binas iz Bugojna, BNT-TMiH iz Novog Travnika, Unis Ginex iz Goražda, Igman iz Konjica (jug BiH), Pretis iz Vogošće kod Sarajeva, Vitezit iz Viteza (srednja BiH) i Zrak iz Sarajeva.
U Republici Srpskoj djeluju fabrike Kosmos iz Banje Luke, Tehničko-remontni zavod Bratunac (istok BiH) i Orao iz Bijeljine (istok BiH).
Predviđanja Vlade FBiH kad je riječ o namjenskoj industriji za naredne četiri godine su da bi ona mogla porasti još tri puta, na vrijednost od 500 miliona do milijardu KM (255 do 510 miliona eura).


https://www.slobodnaevropa.org/a/bih-povećala-prodaju-naoružanja-najviše-kupuje-egipat/30944709.html
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:54

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Objasni mi zašto bi ti muslimani krenili vojno prema dole ako ja podržavam BiH ?

Loša politička procjena, iracionalnost lidera, nerealna očekivanja.

Zašto su Srbi 90tih napravili onakvo sranje.
Ne.

Mislili su s ovima iz sao Krajine slomit Hrvatsku i izać na more.

Ja nemam više sao Krajinu i članica sam NATO i EU

Pa upravo ono što pišem, loša procjena, iracionalnost i nerealno razmišljanje...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 20:56

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Objasni mi zašto bi ti muslimani krenili vojno prema dole ako ja podržavam BiH ?

Loša politička procjena, iracionalnost lidera, nerealna očekivanja.

Zašto su Srbi 90tih napravili onakvo sranje.
Ne.

Mislili su s ovima iz sao Krajine slomit Hrvatsku i izać na more.

Ja nemam više sao Krajinu i članica sam NATO i EU

Pa upravo ono što pišem, loša procjena, iracionalnost i nerealno razmišljanje...
Ne nije to iracionalnost

Računali su na četnike iz Knina u slamanju vojske na jugu da izađu na Neum

Ne budi naivan
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Hektorović 29/7/2021, 20:57

RayMabus wrote:Računali su na četnike iz Knina u slamanju vojske na jugu da izađu na Neum

Ne budi naivan

Pa kud ćeš lošije procjene i nerealnosti Beogradskog vrha.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 20:58

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Računali su na četnike iz Knina u slamanju vojske na jugu da izađu na Neum

Ne budi naivan

Pa kud ćeš lošije procjene i nerealnosti Beogradskog vrha.
Ne.

Zamalo im je uspilo.

Tek 94 kad su vidili da to ne mogu okrenuli su ploču.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 21:02

Sad ako krenu na jug

Ja nemam sao Krajinu

Ide vojska odma u BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 21:06

Kako je moguće da ti jedan Željko Komšić a inaće Armija BiH radi blokadu pelješkog mosta ?

Pa žele osvojit more
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 21:09

Pa su fino platili tu grešku s osam tisuća streljani boraca u Srebrenici

A Srbi u Kninu s Olujom

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 21:17

Po meni svatko tko misli da 92 ovi u Sarajevu nisi vidilu da je 1/3 Hrvatske okupirana i da im je to prilika da se domognu mora

Taj je naivan

Ko francuska sobarica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 21:17

RayMabus wrote:Po meni svatko tko misli da 92 ovi u Sarajevu nisi vidilu da je 1/3 Hrvatske okupirana i da im je to prilika da se domognu mora

Taj je naivan

Ko francuska sobarica
Zinila gujica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Šandor Winnetou 29/7/2021, 21:18

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:Govorim što bi bilo najbolje za cijelu BiH i općenito za balkanski poluotok. Mujage kopiraju prijeratne srbe a srbi još žive u predratnom miloševićevom transu, zato bi ih dobrano trebalo opaliti po bundevi da se resetiraju i vrate na tvorničke postavke.
RH itekako ima snage pregaziti srbe ili mujage ako do toga dođe ali ako budemo imali jačeg političkog saveznika. Samostalno krenuti je propala stvar bez jakog političkog mecene.


Njemačka? Francuska? Amerika?

Takav se neće naći, niti HR sa današnjim HV ima snage za nešto tako. Niti je RS isto što i RSK, niti su Bošnjaci RSK.

Da ne spominjemo kako su Rusija i Turska nikad jači. Jednostavno situacija u BiH je kao sad u Siriji, Libanonu, Libiji, Cipru, dakle zone interesa.
grob ga hebo  pa vi cijelo vrijeme čekate godoa i da se poslože vanjski faktori za realizaciju HBe a sad ovdje palamudiš da se to neće dogoditi???
Karte su se posložile 90tih iako nam nitko noje davao pol pizde hladne vode pa ipak smo na kraju naganjali srblje  kao na dječijem igralištu, mujage ne mogu prdnuti bez našeg teritorija u slučaju rata, eventualno preko CG no to se brzim manevrima i zrakoplovstvom spička dok si rekao burek.
I da opet ponovin, HV je tu nenadjebivo najjača sila u što se tiče bivše juge, s nabavkom rafala plus kiowe RH može sve iskontrolirati pa do i zadnjeg prdca koji se može iz srbije čuti. Ne zanosite se glupostima da nas u tome mogu spriječiti ni mujage ni srblji.

_________________
RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Šandor Winnetou 29/7/2021, 21:22

Hektorović wrote:[size=32]U Federaciji BiH djeluje 12 fabrika municije i naoružanja. Pet ih je u privatnom vlasništvu - Pobjeda Technology, Pobjeda Rudet i AC Unity iz Goražda (na istoku BiH), Koteks iz Tešnja ( na sjeveru BiH) i Guma-co iz Bugojna (srednja BiH). Najveće fabrike u vlasništvu Vlade FBiH su Binas iz Bugojna, BNT-TMiH iz Novog Travnika, Unis Ginex iz Goražda, Igman iz Konjica (jug BiH), Pretis iz Vogošće kod Sarajeva, Vitezit iz Viteza (srednja BiH) i Zrak iz Sarajeva.[/size]
[size=32]U Republici Srpskoj djeluju fabrike Kosmos iz Banje Luke, Tehničko-remontni zavod Bratunac (istok BiH) i Orao iz Bijeljine (istok BiH).[/size]
[size=32]Predviđanja Vlade FBiH kad je riječ o namjenskoj industriji za naredne četiri godine su da bi ona mogla porasti još tri puta, na vrijednost od 500 miliona do milijardu KM (255 do 510 miliona eura).[/size]


https://www.slobodnaevropa.org/a/bih-povećala-prodaju-naoružanja-najviše-kupuje-egipat/30944709.html
u par naleta i sa dalekometnim raketama se to u zgarište vrlo brzo pretvori.
Zatvori krvotok i sami će pasti na koljena

_________________
RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by RayMabus 29/7/2021, 21:23

Baš fin pokolj islamski ekstremista u Srebrenici

Sad Srbija nema prepreku na putu prema Sarajevu

Kokice

Daleko je more
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom - Page 4 Empty Re: RS : 10 godina zatvora tko nazove RS genocidnom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum