ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Kermit 25/12/2015, 11:25

http://www.advance.hr/vijesti/uznemirujuce-informacije-stizu-iz-raznih-dijelova-afganistana-neidentificirani-helikopteri-dovode-isil-ove-militante/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Kermit 25/12/2015, 11:25

rema izvještajima pojedinih izvora, ISIL-ovi militanti prebacuju se u afganistansku provinciju Nangarhar helikopterima. Informaciju je u razgovoru za iransku novinsku agenciju IRNA potvrdio afganistanski senator Haji Lutfullah Baba.

"Veći broj ljudi u Tor Gharu, provinciji Nangarhar, kontaktiralo me kako bi mi javili da neidentificirani helikopteri prebacuju ISIL-ove militante ovdje", rekao je Baba.

"Pozvali su me da istražim ovo i da angažiram sigurnosne i vojne dužnosnike da vide što se događa jer ovo prijeti provinciji i cijeloj našoj zemlji", istaknuo je afganistanski senator.

Glasnogovornik guvernera provincije Nangarhar, Ataullah Khogyani, potvrdio je informaciju. Ističe kako se helikopterima dovoze ljudi u crnim uniformama. Navodi kako pojava nije specifična samo za njegovu provinciju već kako se ista stvar događa i na prostoru provincija Kunduz, Baghlan i Badakhshan.

Za sada nema informacija tko, i od kuda, dovodi ISIL-ove teroriste u Afganistan, no očito je kako su pokrenuti neki procesi koji imaju za cilj dodatno destabilizirati ovu zemlju.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Guest 25/12/2015, 13:23

opet Ruska avijacija ne djeluje.. 

ili je vijest 1) lažna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Guest 25/12/2015, 13:25

pseci nakot se sije diljem svijeta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by crvenkasti 25/12/2015, 13:59

asilovski wrote:
 Ističe kako se helikopterima dovoze ljudi u crnim uniformama.

Ako imaju i U, onda su to naši.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Kermit 25/12/2015, 15:39

Neoliberalni portugalac wrote:opet Ruska avijacija ne djeluje.. 

ili je vijest 1) lažna
Misliš američka, ovo je Đoda Afganistan znači par iljada km dalje od onoga što ti misliš, tj. ne misliš
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Kermit 25/12/2015, 16:42

gdje je Đoda? Pa nije valjda da bilduješ za Božić
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Guest 25/12/2015, 17:04

asilovski wrote:gdje je Đoda? Pa nije valjda da bilduješ za Božić
Imam utisak da se Yoda uvrijedio kad sam mu rekao da mi ništa ne znaci u virtuali..a posto se ovako ne poznamo,onda se bed poklopio.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by mutava baštarda 7/8/2021, 14:43



Zaboravili uništiti vozila prilikom povlačenja...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by mutava baštarda 7/8/2021, 14:45

Mislim da su im tojete hilux bile bolje :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante Empty Re: Afganistan: Neidentificirani helikopteri dovode ISIL-ove militante

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum