ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ilija Vučemilović optužio TomuMedveda za veleizdaju

Go down

Ilija Vučemilović optužio TomuMedveda za veleizdaju Empty Ilija Vučemilović optužio TomuMedveda za veleizdaju

Post by immortal 17/7/2021, 00:46

TAJNA SNIMKA IZ MINISTARSTVA HRVATSKIH BRANITELJA: Ilija Vučemilović, čelnik veterana 'Tigrova' optužio Tomu Medveda za veleizdaju! Na sastanku Provedbenog stožera za obilježavanje 26. obljetnice 'Oluje', koji se u četvrtak 15. srpnja 2021. godine, točno u podne, održao u Ministarstvu hrvatskih branitelja, došlo je do žestokog obračuna predsjednika Udruge veterana 1. gardijske brigade 'Tigrova' Ilije Vučemilovića i Plenkovićevog ministra Tome Medveda, koji je u vrijeme Domovinskog rata bio pripadnik iste postrojbe... Vučemilović je svojedobno bio jedan od viđenijih prosvjednika u Savskoj, gdje je dolazio i Medved, koji je sada u ulozi ministra… Beskompromisni Vučemilović, potaknut saborskim izglasavanjem Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata, u jednom je trenutku, pred sam kraj burnog sastanka, optužio Medveda i njegovu svitu: - Direktno, otvoreno vam kažem, ovo što radite, ovo je veleizdaja! “Veleizdaja spram Hrvatske države, a posebno hrvatskih branitelja,“ sasuo je u facu ministru, Ilija Vučemilović, uz napomenu: “Mene je sram! Ja znam da vi srama nemate, al' mene je iskreno sram!“ Istu raspravu smo vodili prije deset dana u Hrvatskom saboru – nastojao se demagoški obraniti Medved, koji je Vučemilovića optužio za “politikanstvo“… Sastanku na Trgu Nevenke Topalušić bili su, pored predstavnika Ministarstva hrvatskih branitelja, nazočni i predstavnici MUP-a, MORH-a i Ureda predsjednika, a Vučemilović se javio za riječ, ogorčen spoznajom da se predstavnike braniteljskih udruga na sastanak zove kao “korisne budale“, kako bi samo potvrdili kninski protokol za 05. kolovoza, kojeg su već unaprijed dogovorili - političari. U telefonskom razgovoru s novinarima Bujice, Ilija Vučemilović je potvrdio autentičnost objavljene snimke i rekao da na sastanku u ministarstvu nisu bili predstavnici čak 44 udruge, kako na snimci tvrdi Medved, već njih petnaestak… Vučemilović je bio jasan; sastanak kod Medveda je bio tek proceduralne prirode, branitelji su zamišljeni kao neki “fikusi“, a to potvrđuju i službene stranice MORH-a, na kojima je dan ranije objavljen cijeli protokol, a unaprijed se znalo i tko će biti govornici u Kninu! Ministar Tomo Medved tijekom kninskog protokola za Oluju, očito, ne želi ništa prepustiti slučaju i zato ne dopušta da pred predstavnicima vlasti govore hrvatski branitelji iz ratnih borbenih postrojbi, već samo oni koje politički 'amenuje' ministarstvo. BEZ CENZURE: POSLUŠAJTE SNIMKU VERBALNOG SUKOBA ILIJE VUČEMILOVIĆA I TOME MEDVEDA! 


https://www.facebook.com/bujicavelimirbujanec/videos/135671565355518




osudili su Ćipu Mlinarića radi prigovora Medvedu, Vučemilović se obratio na isti način
šutnja ne pomaže

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum