ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington - Page 2 Empty Re: Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington

Post by Ringo10 Sat 17 Jul - 19:04

Pun mi je kiton debilne zapadne propagande

I nije mi jasno zasto im Trump toliko smeta.

Ludilo

Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington - Page 2 Empty Re: Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington

Post by Guest Sat 17 Jul - 19:43

niels wrote:I nema šanse da su dobili zapisnik s takvog sastanka, sve i da je bio održan u ovakvom sastavu, ovakvom temom i ovakvim kvalifikacijama.

Pa ovo je smiješno

Bome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington - Page 2 Empty Re: Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington

Post by marcellus Sat 17 Jul - 20:04

Ringo10 wrote:
I nije mi jasno zasto im Trump toliko smeta.


nevjerničko pseto, heretik

_________________
Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington - Page 2 Empty Re: Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington

Post by Slovoslagar Sat 17 Jul - 22:26

Mislim da su ideološki rovovi u SAD-u i na Zapadu općenito više-manje iskopani. Tu smo gdje jesmo.
Oni koji su tijekom proteklih par godina vjerovali u besmislice koje se pisalo o Trumpu će povjerovati i u ove prosere. Oko toga nema dileme.
Oni koji su Trumpa podržavali iz aviona vide da je ova pričica bajka za podkapacitirane.

Ne vjerujem da ima osobito mnogo onih "neodlučnih", koji će sada eto biti uvjereni ovim najnovijim "otkrićem".
Općenito mislim da gledano na neki kraći rok bilo koja strana može vrlo malo toga reći ili učiniti da bi ljudi koji podupiru drugi tabor promijenili mišljenje.

Pritom ne prejudiciram koji su omjeri jednih prema drugima u raznim zemljama.
U SAD-u je to ugrubo 50:50, odnosno par postotaka više na stranu onih koji su podržavali Trumpa jer, podsjetimo se, izbori su bili grubo ukradeni.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington - Page 2 Empty Re: Novinari Guardiana došli su do tajnog ruskog ‘papera‘ prema kojem je Kremlj smislio Trumpa za predsjednika kako bi destabilizirao Washington

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum