ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 18:43


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 18:44

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 18:52

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 19:04

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 19:13

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 19:15

violator wrote:Hi, @Venus. :) Drago mi je da ti se svidjelo... Sto bi ti odgovorila nasoj Mati? Jesmo li neka imaginarna stvorenja koja odbacuju mogucnost, cak i mogucnost, biti nevezana tekstualno, postojati neovisno o umovima onih koji nas citaju i ucitavaju u one dijelove svog zivota gdje su praznine najvece ?


Vidjela sam Matin post i odlučila da neću ništa odgovoriti jer isti sam po sebi puno govori o odnosu prema sebi i drugima. Kad bi taj post htjela obojati bio bi siv. Osobno sam potpuni opozit od sivila, divim se kao malo dijete svakom suncokretu, zalasku sunca, neočekivanim trenucima koje život donese, svijetu punom raznih kolura, odlazaka, promjena. Veselim se i naslovnoj slici foruma, veselim se vama, razmišljanjima, odabranim videima, fotkama.
Naravno da postojimo u umovima onih koji nas čitaju, isto kao što i oni postoje u nama, razmišljamo o učitanim dijelovima te neke čak i ugrađujemo u sebe. Pisanje samo po sebi je kreativno i odražava naša najdublja stanja. Kad su se neki forumaši znali pijani spojit pa pisati u gluho doba, oni su to svoje unutarnje stanje kakvo god da je htjeli podijeliti baš ovdje, doživljavajući mjesto dolaska bliskim, a time i ljude koji tu svraćaju. Svatko ima svoj doživljaj momenta, ljudi, svijeta, foruma, pa tako i opisivanja "realnosti" koju percipira. Ako realan znači bit prizemljen, ozbiljan i s obje noge na zemlji, nisam ta, meni je to dosadno.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/8/2021, 20:35

Venus wrote:... divim se kao malo dijete svakom suncokretu, zalasku sunca, neočekivanim trenucima koje život donese, svijetu punom raznih kolura, odlazaka, promjena. Veselim se i naslovnoj slici foruma, veselim se vama, razmišljanjima, odabranim videima, fotkama.
Naravno da postojimo u umovima onih koji nas čitaju, isto kao što i oni postoje u nama, razmišljamo o učitanim dijelovima te neke čak i ugrađujemo u sebe. Pisanje samo po sebi je kreativno i odražava naša najdublja stanja. Kad su se neki forumaši znali pijani spojit pa pisati u gluho doba, oni su to svoje unutarnje stanje kakvo god da je htjeli podijeliti baš ovdje, doživljavajući mjesto dolaska bliskim, a time i ljude koji tu svraćaju. Svatko ima svoj doživljaj momenta, ljudi, svijeta, foruma, pa tako i opisivanja "realnosti" koju percipira. Ako realan znači bit prizemljen, ozbiljan i s obje noge na zemlji, nisam ta, meni je to dosadno.

:hearts

Bas bih te sada jako zagrlila... :)




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/8/2021, 06:53

violator wrote:
Venus wrote:... divim se kao malo dijete svakom suncokretu, zalasku sunca, neočekivanim trenucima koje život donese, svijetu punom raznih kolura, odlazaka, promjena. Veselim se i naslovnoj slici foruma, veselim se vama, razmišljanjima, odabranim videima, fotkama.
Naravno da postojimo u umovima onih koji nas čitaju, isto kao što i oni postoje u nama, razmišljamo o učitanim dijelovima te neke čak i ugrađujemo u sebe. Pisanje samo po sebi je kreativno i odražava naša najdublja stanja. Kad su se neki forumaši znali pijani spojit pa pisati u gluho doba, oni su to svoje unutarnje stanje kakvo god da je htjeli podijeliti baš ovdje, doživljavajući mjesto dolaska bliskim, a time i ljude koji tu svraćaju. Svatko ima svoj doživljaj momenta, ljudi, svijeta, foruma, pa tako i opisivanja "realnosti" koju percipira. Ako realan znači bit prizemljen, ozbiljan i s obje noge na zemlji, nisam ta, meni je to dosadno.

:hearts

Bas bih te sada jako zagrlila... :)





<3 ..ljepoto.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/8/2021, 07:00

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/8/2021, 15:50

Hej, sad si me podsjetila ovim Luciferom.

Od danas pa svaki tjedan do cetvrtka, u 21:20, vracamo se gradicu Cicely! :)

https://www.rtl.hr/tv/tv-novosti/4091522/kultna-serija-zivot-na-sjeveru-stize-na-rtl/

:)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/8/2021, 17:30

Sad si nesto razmisljam tko mi ide uz koji lik...

@Gnjec mi je definitivno Joel Fleischman! :D
@Ra mi najbolje ide uz Maggie :)

@Venus mi nekako ful odgovara uz predragu Ruth Anne zbog njene samostalnosti, poduzetničkog duha i nimalo neugode kad se govori o sexu :D
@ebenica je definitivno Adam :D
Aben mi najvise ide uz Mauricea, a @kic bi bio neki mix Chrisa i Hollinga...

Mativka mi nekako ide uz Barbaru Semanski (policajku) zbog prizemljenosti i 'reda mora bit'', a Metilda je Edna Hancock. :)

Sto se mene tice ne znam jesam li slicnija Edu ili Chrisu, a mozda sam totalno Shelly Tambo (u mojim nerijetkim trenucima krajnje zbunjenosti - znaju moji iz RLa). :)

_____

Adam: You think Nature is some Disney movie? Nature is a killer. Nature is a bitch. It's feeding time out there 24 hours a day, every step that you take is a gamble with death. If it isn't getting hit with lightning today, it's an earthquake tomorrow or some deer tick carrying Lyme disease. Either way, you're ending up on the wrong end of the food chain.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by mativka 30/8/2021, 20:32

Nisam pratila seriju, al' bome sad imam razlog s obzirom na poveznicu likova :)
Baš dobro, danima previrem što bih mogla..hvala!

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/8/2021, 20:57

Okej! :) Ali nisu preslike forumskih likova, neka razmisljanja, ponasanja zabljesnula su mi kod vas. Fora mi je sto u toj serijici nema doista antagonista. Svi su redom uvrnuti i simpa.

E da, RTL Kockica, ne RTL!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by mativka 30/8/2021, 21:34

Krivi link pustila, ide onaj koji me oraspoloži :) :

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Guest 31/8/2021, 07:04

violator wrote:Sad si nesto razmisljam tko mi ide uz koji lik...

@Gnjec mi je definitivno Joel Fleischman! :D
@Ra mi najbolje ide uz Maggie :)

@Venus mi nekako ful odgovara uz predragu Ruth Anne zbog njene samostalnosti, poduzetničkog duha i nimalo neugode kad se govori o sexu :D
@ebenica je definitivno Adam :D
Aben mi najvise ide uz Mauricea, a @kic bi bio neki mix Chrisa i Hollinga...

Mativka mi nekako ide uz Barbaru Semanski (policajku) zbog prizemljenosti i 'reda mora bit'', a Metilda je Edna Hancock. :)

Sto se mene tice ne znam jesam li slicnija Edu ili Chrisu, a mozda sam totalno Shelly Tambo (u mojim nerijetkim trenucima krajnje zbunjenosti - znaju moji iz RLa). :)

_____

Adam: You think Nature is some Disney movie? Nature is a killer. Nature is a bitch. It's feeding time out there 24 hours a day, every step that you take is a gamble with death. If it isn't getting hit with lightning today, it's an earthquake tomorrow or some deer tick carrying Lyme disease. Either way, you're ending up on the wrong end of the food chain.


Čemu nelagoda kad se govori o rodama koje snažno klepeću krilima kad donose bebe u povećoj marami... :kuku


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by mativka 31/8/2021, 22:00


_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Ra 31/8/2021, 22:19

violator wrote:Sad si nesto razmisljam tko mi ide uz koji lik...

@Gnjec mi je definitivno Joel Fleischman! :D
@Ra mi najbolje ide uz Maggie :)

@Venus mi nekako ful odgovara uz predragu Ruth Anne zbog njene samostalnosti, poduzetničkog duha i nimalo neugode kad se govori o sexu :D
@ebenica je definitivno Adam :D
Aben mi najvise ide uz Mauricea, a @kic bi bio neki mix Chrisa i Hollinga...

Mativka mi nekako ide uz Barbaru Semanski (policajku) zbog prizemljenosti i 'reda mora bit'', a Metilda je Edna Hancock. :)

Sto se mene tice ne znam jesam li slicnija Edu ili Chrisu, a mozda sam totalno Shelly Tambo (u mojim nerijetkim trenucima krajnje zbunjenosti - znaju moji iz RLa). :)

_____

Adam: You think Nature is some Disney movie? Nature is a killer. Nature is a bitch. It's feeding time out there 24 hours a day, every step that you take is a gamble with death. If it isn't getting hit with lightning today, it's an earthquake tomorrow or some deer tick carrying Lyme disease. Either way, you're ending up on the wrong end of the food chain.

Haha, Maggie mi je i bila najdraži lik. 

A neki dan smo ih se spominjale. Aha. Privukle smo ih. Ajmo sad probati tako s dobitkom na lotu  B-) :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Ra 31/8/2021, 22:19

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by mativka 31/8/2021, 22:20

Zbilja može biti...prekrasan svijet...

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Ra 31/8/2021, 22:27

Pa i je... 
Uglavnom.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Ra 31/8/2021, 22:31

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 29 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum