ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by darth_vader 13/7/2021, 18:00




darth_vader

Posts : 19697
2014-04-17


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 13/7/2021, 18:42

violator wrote:Cover:




Original:
Znaš na koga si me sad podsjetila?

Na Leona.

Jednom smo na nekoj glazbenoj temi Cover vs Original raspravljali može li cover biti bolji od originala. Naravno, on je tvrdio da ne može, a ja obrnuto. :)

Ovu stvar je imao u potpisu. 



Gdje su danas svi ti dragi ljudi?
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 13/7/2021, 23:09

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 14/7/2021, 00:25

jasambrend wrote:



:)

Sonic Youth -> ovo su vec slozene jazz improvizacije

Kad smo kod covera legendi, jesi li imao prilike preslusati Danzigov album "Danzig sings Elvis"? :-D Znaci, kosa mi je uspravno stajala jer obozavam Elvisa no nakon nekog vremena privikla sam se, pocela uzivati. :_|

Ovo je jedan od boljih covera i, nakon brojnih unutarnjih sukoba, svidja mi se, za Boga miloga!



Da zavrsim s necim ljutim na ranu, odgledala sam i onaj njegov horror film Verotika!  :^0

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 14/7/2021, 00:55

Ra wrote:
violator wrote:Cover:




Original:
Znaš na koga si me sad podsjetila?

Na Leona.

Jednom smo na nekoj glazbenoj temi Cover vs Original raspravljali može li cover biti bolji od originala. Naravno, on je tvrdio da ne može, a ja obrnuto. :)

Ovu stvar je imao u potpisu. 



Gdje su danas svi ti dragi ljudi?

A jooj, ta mi se tema pomalja iz magle. :) Je li to bilo u Birtiji? Na Leona sam posve zaboravila. Pokazivao je strast prema fotografiji, sjecam se i nekih njegovih lijepih radova. Ne znam sto je s njime, ne znam sto je s Gazdom. Nadam se da su radosni i da se bave onim u cemu uzivaju. :)

Sto se covera i originala tice, ja to malo drugacije vidim. Cover cini cjelinu s originalom, nema suprotstavljanja, natjecanja. Ako je dobar, samo pojacava kvalitete izvornika. Recimo, kad Joan Baez pjeva Diamonds & Rust, uvijek me magicno povuce u odredjeno raspolozenje, pricu koja je sinhronizirana s mojim sjecanjima. No kad poslusam Judase i njihov cover, onda me oni "zacementiraju". Gotovo. Ondje sam, ne "ustajem". :) Baez i Judas, dvije faze istog.






avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 14/7/2021, 01:42

@Ra, pogorsalo nam se vrijeme, konacno. :) Ono plavo nebo i zlatna svjetlost ustuknut ce pred divnim tamnim oblacima! :D

Nadam se da cu ujutro uz kavu malo pisat' u Ostariji, odgovoriti vam i zaljubit' se u onog macka bengalca. Prelijepo stvorenje kojem si draga, grintala ti, ne grintala zbog toga  :)

_________

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 14/7/2021, 16:14

C:


O:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 14/7/2021, 16:25






avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 14/7/2021, 18:05

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 14/7/2021, 19:36

violator wrote:

A jooj, ta mi se tema pomalja iz magle. :) Je li to bilo u Birtiji? Na Leona sam posve zaboravila. Pokazivao je strast prema fotografiji, sjecam se i nekih njegovih lijepih radova. Ne znam sto je s njime, ne znam sto je s Gazdom. Nadam se da su radosni i da se bave onim u cemu uzivaju. :)

Sto se covera i originala tice, ja to malo drugacije vidim. Cover cini cjelinu s originalom, nema suprotstavljanja, natjecanja.  Ako je dobar, samo pojacava kvalitete izvornika. Recimo, kad Joan Baez pjeva Diamonds & Rust, uvijek me magicno povuce u odredjeno raspolozenje, pricu koja je sinhronizirana s mojim sjecanjima. No kad poslusam Judase i njihov cover, onda me oni "zacementiraju". Gotovo. Ondje sam, ne "ustajem". :) Baez i Judas, dvije faze istog.
Mislim da je bilo kod Eska, na onom prvom izbjegličkom forumu, što mu ga je mučki preotela ona kyja  : :rasta
Da, Leon je fotkao i imao je lijepih radova. )
A kad napisah fotografije, podsjeti me i na Tarkana. 
Eh, on je imao posebno mjesto u mom srčeku.    :D

I guzda Iznogud mi je bio jedan od tih dragih likova.  Inteligentan, odmjeren i duhovit.  



Da, nadam se da su svi negdje na lijepom mjestu, zdravi, sretni i zadovoljni.  :)


Meni nije tako. 
Slušam jedno ili drugo. 

Recimo ovo slušam samo 
C:




Paul mi je nekako mlitavo otpjevao sve skupa. 
O:
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 14/7/2021, 19:42

violator wrote:@Ra, pogorsalo nam se vrijeme, konacno. :) Ono plavo nebo i zlatna svjetlost ustuknut ce pred divnim tamnim oblacima! :D

Nadam se da cu ujutro uz kavu malo pisat' u Ostariji, odgovoriti vam i zaljubit' se u onog macka bengalca. Prelijepo stvorenje kojem si draga, grintala ti, ne grintala zbog toga  :)

_________

Mene je jutros probudila strašna grmljavina. 
Kad sam čula kišu, prva pomisao je bila: Jeeee zalit će mi rajčice i osvježiti zrak. 
Ali me samo minutu kasnije presjekla druga misao: Jebate, pa danas betoniramo stepenište. Momentalno sam se probudila, kao da mogu spasiti situaciju ako odmah ustanem.  :D

Osvježilo je zrak, ali je popodne opet vratilo živu na jučerašnju poziciju. 

Bengalac će mi glave doći :p
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 14/7/2021, 19:44

C:


O:



Omega je bila jedino što je vrijedilo na mađarskoj glazbenoj sceni. 
Ovo je jedan od rijetkih primjera gdje mi je original draži od covera. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 14/7/2021, 21:49

Jednom davno sanjala sam uz ovu pjesmu. 
Ne sanjam više, ali pjesma je i dalje sjajna. :)

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 15/7/2021, 00:12

@Ra, mislim da cu sutra polako odgovarati na upise. :) Znam da vise ne citas, ali zelim ti lijepe snove.


____

Gledam Kontrolu na HRTu 3. Taj me film uvijek neizmjerno rastuzi.

C:


O:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 15/7/2021, 19:27

violator wrote:@Ra, mislim da cu sutra polako odgovarati na upise. :) Znam da vise ne citas, ali zelim ti lijepe snove.


____

Gledam Kontrolu na HRTu 3. Taj me film uvijek neizmjerno rastuzi.


Hvala ti :*

Nisam gledala Kontrolu.
Ili jesam pa se ne sjećam naslova (po starom dobrom običaju :roll

Ova tvoja Sussana je dobra. Malo sam je slušala i naiđoh na neobičnu, ali odličnu izvedbu country poskočice Jolene
Joj razlike! :D
C:


O:


Last edited by Ra on 15/7/2021, 19:32; edited 1 time in total
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 15/7/2021, 19:31

Čula sam jako puno verzija ove skladbe, ali ova cura mi je naježila kožu svojom izvedbom.
Prekrasna je. 

C:


O:
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 15/7/2021, 19:39

I da, sad sam doživjela tvoj upis od prije... ovdje mi cover čini cjelinu s originalom. To je to.


C:




O:
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Ra 15/7/2021, 21:07

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 15/7/2021, 23:20

@Ra, slusala sam numere koje si postavila i uzivala. :) Vecinu toga odvrtim s topica. Obicno nocu, prije spavanja. Suzanina interpretacija (i aranzman) Jolene jako je lijepa. :) Hvala ti sto si mi je otkrila.

Kontrola je film nastao prema (auto)biografskoj knjizi supruge Iana Curtisa, frontmana Joy Divisiona. Upoznajemo ih u nekim vrlo intimnim momentima. Ipak, buduci da je knjiga pisana iz kutka percepcije njegove supruge, ne razotkriva vjerno Ianova razmisljanja, zelje i strahove. Kao i ljubav prema Annik koja ga je promijenila, ucinila njeznijim, krhkijim....

https://pustopoljina.net/tag/ian-curtis/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 15/7/2021, 23:28

Maiden je izbacio novu pjesmu koja raspiruje tjeskobu.. vec nakon prvog slusanja snazno me je ugrabila i protresla! Pjesma, a i tjeskoba.


Za one koji ih vole, uzivajte...




https://loudwire.com/iron-maiden-writing-on-the-wall-song-lyrics-meaning/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Guest 16/7/2021, 07:10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 7 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum