ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krenuli su u zoru, 4:30, ali već je bilo okupirano!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Krenuli su u zoru, 4:30,  ali već je bilo okupirano! - Page 2 Empty Re: Krenuli su u zoru, 4:30, ali već je bilo okupirano!

Post by T. 12/7/2021, 23:35

dzango wrote:U pola pet ujutru na plažu zbog mesta? Koje ludilo i maltretiranje. Ja ne bih ni išao na plažu.
Pa nitko normalan i ne ide na plažu u ta doba, ovo su bosanci...

T.

Posts : 17110
2014-04-14


Back to top Go down

Krenuli su u zoru, 4:30,  ali već je bilo okupirano! - Page 2 Empty Re: Krenuli su u zoru, 4:30, ali već je bilo okupirano!

Post by kaya 13/7/2021, 09:33

dzango wrote:U pola pet ujutru na plažu zbog mesta? Koje ludilo i maltretiranje. Ja ne bih ni išao na plažu.
Ma ne idu u 5 nego ostave po noći ručnike. Cijeli dan u stvari. Kada ja krenem oko 3,4  taman su na ručku jer su se ispržili od 9.  To samo dođeš fino, makneš ručnik dva metra dalje i staviš svoj.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Krenuli su u zoru, 4:30,  ali već je bilo okupirano! - Page 2 Empty Re: Krenuli su u zoru, 4:30, ali već je bilo okupirano!

Post by marcellus 13/7/2021, 09:45

ma meni to s plažom malo ide na kiki. Prije par godina kad se rodila mlađa kćer tražili smo nešto gdje ima 'ladovine jer ne moš mjesec dana staro dijete vodit na plažu, a da je plaža do radi starije. Pa našli neku plažu koja je do pred koju godinu bila skoro nepoznata a odlična je, i prilično prazna, plus ima par barova oko nje s bazenićima, pustiš klinku da se brčka s drugom djecom dok piješ pivu u ležaljci pod suncobranom. Inače naplaćuju te ležaljke ko da su od zlata, ali eto neke plaže imaju i kafiće gdje moš provest pol dana u ležaljci uz pivo, a platiš samo pivo.

Jedino naravno što se do te plaže moraš vozit pol sata.

Krenuli su u zoru, 4:30,  ali već je bilo okupirano! - Page 2 302503-risika-krk-plaza-sveti-marak

_________________
Krenuli su u zoru, 4:30,  ali već je bilo okupirano! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Krenuli su u zoru, 4:30,  ali već je bilo okupirano! - Page 2 Empty Re: Krenuli su u zoru, 4:30, ali već je bilo okupirano!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum