ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by Hektorović Thu 8 Jul - 23:06

veber wrote:
dolaze 90e i betonizacija.

i onda se desi marcov stan koji nigdje u nekoj normalnoj državi ne bi mogao biti izgrađe.
(rođe u kuće u nizu pretvorile u stanove)

ista je stvar kod moje ex. preko 600 jedinica izgrađeno, a samo imaš bolničku, ilicu i slijepu vrapčansku.

kod mene unutar kvadrata zgrade, doslovno svaki kvart ima unutarnji park. vrtići su blizu, škole.
javni prijevoz.

jedini minus je parking.

pogledaj si na googlu kako izgleda moj kvart. istok heinzelova. zapad  uz lenjić-park usred grada.
sjever zvonimirova, jug branimirova.
pogledaj koliko ima škola, vrtića, trgovina.

Ok ako imaš još van grada nešto, pa ti ovo služi kao gradska baza. No ako nemaš love za oboje, onda definitivno suburbia.

Ta metamorfoza kuća u nizu u nekakve stamene blokove je valjda najgora na Trešnjevki, pa ono tamo je cirkus kao iz Afganistana.

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by epikur37 Thu 8 Jul - 23:15

Po centru u glavnom živi socijala,  danas je to tako.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by veber Thu 8 Jul - 23:25

Hektorović wrote:
veber wrote:
dolaze 90e i betonizacija.

i onda se desi marcov stan koji nigdje u nekoj normalnoj državi ne bi mogao biti izgrađe.
(rođe u kuće u nizu pretvorile u stanove)

ista je stvar kod moje ex. preko 600 jedinica izgrađeno, a samo imaš bolničku, ilicu i slijepu vrapčansku.

kod mene unutar kvadrata zgrade, doslovno svaki kvart ima unutarnji park. vrtići su blizu, škole.
javni prijevoz.

jedini minus je parking.

pogledaj si na googlu kako izgleda moj kvart. istok heinzelova. zapad  uz lenjić-park usred grada.
sjever zvonimirova, jug branimirova.
pogledaj koliko ima škola, vrtića, trgovina.

Ok ako imaš još van grada nešto, pa ti ovo služi kao gradska baza. No ako nemaš love za oboje, onda definitivno suburbia.

Ta metamorfoza kuća u nizu u nekakve stamene blokove je valjda najgora na Trešnjevki, pa ono tamo je cirkus kao iz Afganistana.
kuća je daleko skuplja od stana.
dobar dio ljudi zimi ne grije cijelu kuću nego soba, dvije-kupaonica nedjeljom.
kuća ima prednost proljeće/jesen.

dobro napravljena kuća skuplja je od stana 30ak posto.
plus održavanje.

zato ameri rade montažne i ovisno o području sruše ju unutar 30ak godina.

ako sam ne građiš kuću, od temelja, zajebi.
samo troškovi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by Hektorović Fri 9 Jul - 2:14

veber wrote:kuća je daleko skuplja od stana.
dobar dio ljudi zimi ne grije cijelu kuću nego soba, dvije-kupaonica nedjeljom.
kuća ima prednost proljeće/jesen.

dobro napravljena kuća skuplja je od stana 30ak posto.
plus održavanje.

zato ameri rade montažne i ovisno o području sruše ju unutar 30ak godina.

ako sam ne građiš kuću, od temelja, zajebi.
samo troškovi.

Dobra izolacija, dobri prozori, klima i pelet i nema problema sa grijanjem.

Naravno kad ne izoliraju kuću kako treba da se unutra smrzavaju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by Hektorović Fri 9 Jul - 2:21

Nikakav stan ne može ovo nadomjestiti

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 030046cd-c5ed-475c-b9a3-d943141a47ee

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Img-16.jpeg?ts=2020-11-14T15:16:31
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by Guest Fri 9 Jul - 8:28

kic wrote:
hektorović: libertarijanizam su floskule

also hektorović: sveta nedjelja je najbolji grad zbog libertarijanaca koji ga vode


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by Noor Fri 9 Jul - 11:06

di ovaj Peđa pronalazi cipele broj 65?

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 21133010

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje - Page 4 Empty Re: Tomašević gasi 11 gradskih ureda, među njima Kalinićev i onaj za branitelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum