ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem

Go down

Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem Empty Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem

Post by debotoijusto 4/7/2021, 18:59

Piotr Sadowy iz Varšave, funkcioner Poljskog mačevalačkog saveza na ljetovanju u okolini Splita odlučio je sa suprugom Katharynom i sinovima Wojtekom te Krzystofom nedjeljno prijepodne provesti u obilasku znamenitosti našrg grada.

Kao strastveni ljubitelj nogometa i poštovatelj Hajduka obišao je i Poljud, a htio se fotografirati u Hajdukovu tematskom parku.

- Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem - kazao je jednom našem sugrađaninu pokazujući korov u parku, srušene ograde oko spomenika i trake nalijepljene preko imena donatora.


https://slobodnadalmacija.hr/split/poljak-koji-je-dosao-u-posjet-splitu-ostao-zgrozen-stanjem-zapustenog-tematskog-parka-hajduka-na-poljudu-da-sam-ponio-svoj-mac-rijesio-bih-ovaj-problem-1110261
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem Empty Re: Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem

Post by debotoijusto 4/7/2021, 19:00

kad umrem umotajte me u bilo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem Empty Re: Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem

Post by vuksadinare 4/7/2021, 19:07

.poljak nije upucen da doli covjek najradije voli otvorit a poslije sistem sta bog da..mozda i pokosi korov :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem Empty Re: Da sam ponio svoj mač riješio bih ovaj problem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum