ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

#misli na druge

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

#misli na druge - Page 3 Empty Re: #misli na druge

Post by Guest 1/7/2021, 12:53

zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
kic wrote:
mutava baštarda wrote:a Soro, ajde se malo makni sa sunca i pojebi nešto...

mutavi, ne muti! svakom kažem ono što zaslužuje. ako je netko pičkica i štiti oligarhe psihopate zločince na vlasti dobit će od mene salvu psovki.
Ma znam ja da nema šanse da ti izvadiš glavu iz svojih govana. Jedino što zamjećuješ je vlastiti smrad koji ti je zamaglio sve pred škiljavim očicama (da ti ne kažem da još jednom pročitaš moj post, jer ionako od buke u glavi ništa drugo ne možeš ni čuti). Tim svojim nasumičnim pucanjem okolo-naokolo ćeš se na kraju jedino upucati u vlastitu nogu. Uostalom, kao što smo već vidjeli, kad te netko pozove na tvoje mali ptič - vel'ki krič blefiranje, odmah podviješ rep i zavučeš se mami pod kiklju  :dramaq ko i svaka druga pudlica  :P

loš pokušaj provokacije. probaj još jednom možda budeš bolje sreće.
Gle ga kako se odmah umirio... ko bubica i prava pudlica  :D

opet si podbacio. više sreće idući puta.

Guest
Guest


Back to top Go down

#misli na druge - Page 3 Empty Re: #misli na druge

Post by zganci_i_jetrica 1/7/2021, 13:06

Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Ma znam ja da nema šanse da ti izvadiš glavu iz svojih govana. Jedino što zamjećuješ je vlastiti smrad koji ti je zamaglio sve pred škiljavim očicama (da ti ne kažem da još jednom pročitaš moj post, jer ionako od buke u glavi ništa drugo ne možeš ni čuti). Tim svojim nasumičnim pucanjem okolo-naokolo ćeš se na kraju jedino upucati u vlastitu nogu. Uostalom, kao što smo već vidjeli, kad te netko pozove na tvoje mali ptič - vel'ki krič blefiranje, odmah podviješ rep i zavučeš se mami pod kiklju  :dramaq ko i svaka druga pudlica  :P

loš pokušaj provokacije. probaj još jednom možda budeš bolje sreće.
Gle ga kako se odmah umirio... ko bubica i prava pudlica  :D

opet si podbacio. više sreće idući puta.
Pa Pantitju, boga mu Džimini Krikitovog, ja sam iznenadjen i uvredjen kako si se odmah smirio ko bubica i podvio rep ko pudlica  :^0 Ništa više pičkaranje i bogaranje, ha-ha. QED
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

#misli na druge - Page 3 Empty Re: #misli na druge

Post by Guest 1/7/2021, 13:11

zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Ma znam ja da nema šanse da ti izvadiš glavu iz svojih govana. Jedino što zamjećuješ je vlastiti smrad koji ti je zamaglio sve pred škiljavim očicama (da ti ne kažem da još jednom pročitaš moj post, jer ionako od buke u glavi ništa drugo ne možeš ni čuti). Tim svojim nasumičnim pucanjem okolo-naokolo ćeš se na kraju jedino upucati u vlastitu nogu. Uostalom, kao što smo već vidjeli, kad te netko pozove na tvoje mali ptič - vel'ki krič blefiranje, odmah podviješ rep i zavučeš se mami pod kiklju  :dramaq ko i svaka druga pudlica  :P

loš pokušaj provokacije. probaj još jednom možda budeš bolje sreće.
Gle ga kako se odmah umirio... ko bubica i prava pudlica  :D

opet si podbacio. više sreće idući puta.
Pa Pantitju, boga mu Džimini Krikitovog, ja sam iznenadjen i uvredjen kako si se odmah smirio ko bubica i podvio rep ko pudlica  :^0 Ništa više pičkaranje i bogaranje, ha-ha. QED

čuj, ne palim na sitne kokošarske provokacije jednog rvata plošne inteligencije.

ako buš napisal neku glupost bum ti opet jebal mater, oca, rod i porod. i tak. a sad odjebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

#misli na druge - Page 3 Empty Re: #misli na druge

Post by zganci_i_jetrica 1/7/2021, 13:39

Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Ma znam ja da nema šanse da ti izvadiš glavu iz svojih govana. Jedino što zamjećuješ je vlastiti smrad koji ti je zamaglio sve pred škiljavim očicama (da ti ne kažem da još jednom pročitaš moj post, jer ionako od buke u glavi ništa drugo ne možeš ni čuti). Tim svojim nasumičnim pucanjem okolo-naokolo ćeš se na kraju jedino upucati u vlastitu nogu. Uostalom, kao što smo već vidjeli, kad te netko pozove na tvoje mali ptič - vel'ki krič blefiranje, odmah podviješ rep i zavučeš se mami pod kiklju  :dramaq ko i svaka druga pudlica  :P

loš pokušaj provokacije. probaj još jednom možda budeš bolje sreće.
Gle ga kako se odmah umirio... ko bubica i prava pudlica  :D

opet si podbacio. više sreće idući puta.
Pa Pantitju, boga mu Džimini Krikitovog, ja sam iznenadjen i uvredjen kako si se odmah smirio ko bubica i podvio rep ko pudlica  :^0 Ništa više pičkaranje i bogaranje, ha-ha. QED

čuj, ne palim na sitne kokošarske provokacije jednog rvata plošne inteligencije.

ako buš napisal neku glupost bum ti opet jebal mater, oca, rod i porod. i tak. a sad odjebi.
Pa hajde, daj da te čujem da jednom ljudski opsuješ ko pravi muškarac, a ne tako kako ti jedino znaš, ko seksualno frustrirani pubescent koji pičke nikad nije, a izgledno je da ni u budućnosti neće vidjeti  :dramaq

#misli na druge - Page 3 On_dru10
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

#misli na druge - Page 3 Empty Re: #misli na druge

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum