ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Page 24 of 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by abraham 24/12/2015, 09:08


abraham

Posts : 14124
2014-04-14


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by sitting_bull 24/12/2015, 09:25

mene jedino brine što se okruglica jučer, kod ceremonije proglašavanja mandatara, nije narodu obratila sa:


hrvatice i hrvati, građani republike hrvatske!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by marcellus 24/12/2015, 09:27

a mene jedino brine što će biti s milanovićem sad kad je izgubio sve izbore koje je mogao izgubiti, dokle će ga partija još trpit dok ne dobije nogom u guzicu?

_________________
Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by v_vlado 24/12/2015, 09:30

sitting_bull wrote:mene jedino brine što se okruglica jučer, kod ceremonije proglašavanja mandatara, nije narodu obratila sa:


hrvatice i hrvati, građani republike hrvatske!
Nebi premijer razumio,...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by v_vlado 24/12/2015, 09:33

vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:Htjeli ste karamaeka,kad on ne zna engleski e ovaj goapodin ga govori bolje nego hrvatski.....
Jbg a tvoji se rugali da hdz nema kandidata koji zna govorit engleski...daj dogovorite se boga ti...
Pa ovo i nije hdz kandidat,jedino ako ti ne znaš više....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by Guest 24/12/2015, 09:44

kolerik wrote:
tre911 wrote:
kolerik wrote:Uglavnom Opus Dei u ovom ciklusu (ili cirkusu) pobijedio UDB-u (ne mislim na kolegu forumasa naravno).

Oreskovicev legitimitet je i vise nego upitan, ali legitimitet je poput dojma (a ne bi trebao biti) ovisi o onom koji ga razmatra.

Izgleda po prvi puta nakon 3.1.2000. cemo imati tehnokrata za premijera, prava moc seli u Sabor (i definitivno Trg zrtava fasizma opet od 3.1.2000. jedna stranka drzi Sabor, Vladu i Pantovcak makar indirektno).
Ovo je netočno, imaš josipovića i milanovića kroz tri godine na okupu od 2011 do 2014

Pardon, u pravu si, naravno.

Oba su pala...Nemojte i da se vama desi.
To o njima ovisi jebiga, većina nas su samo navijači bez članskih iskaznica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by stenjalica 24/12/2015, 09:59

Sa 23 godine otišao iz SFRJ u Kanadu i ovako nikako govori hrvatski,kanadski državljanin.
Pa onaj Panić šta ga je Milošević stavio za premijera 1993 je perfekt pričao srpski iako je živio u SAD 35 godina
Ovaj se baš nije puno družio sa ustašama po Kanadi i nadam se da će prenjeti kanadske vrijednosti u RH,koje njeguje Mudrinić sa Modnim mačkom
Možda nešta dobro i ispanaepa se Vaso oženi za Klema  uz kuma Glogoškog
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by mutava baštarda 24/12/2015, 10:07

Premijer kapitalistički barbar, uhljebistanci na aparatima. Forum će živnuti tek u večernjim satima...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by michaellcmacha 24/12/2015, 10:49

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
lookatme wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
provocator wrote:
Antif_No1 wrote:Nema što,HDZ-u stvarno treba čestitati,jer ovo su odradili vrhunski.Podmetnuli su ljevičarskim medijima kukavičije jaje od kojeg su stvorili zvijezdu i miljenika,dugo priželjkivanu treću opciju.
Još jednom čestitke Vasi i Karačmarku.
Ma glupost. Glavni i najveći posao odradio je Petrov. Glupi karavasmarko je kurac od ovce.
Aha, glup je. Zato je dobio koje ono, treće, četvrte izbore zaredom.
pete izbore za redom, mutav i 5 puta porazi zoku uz svu medijsku mašineriju koju zox ima uz sebe a zoka i ekipa oko njega kažu da je mutav i sprdaju se kao sa tim!!
Ma mislim smiješno , čuj glup je a dobio 5 puta izbore. Ma boje se oni njega jer znaju da ga ne mogu kupiti kao ono smeće Sanadera a i da ih zna u dušu.
Čovjeku nije nikakav orator i to se vidi, vjerojatno ne zna ni vic dobro ispričati no ima druge sposobnosti  koje ga izdižu iznad SDPa i milanovića, operativni dio mu puno bolje leži.
Danas sam baš komentirala da uopće nije tako mutav kako izgleda  :roll
I nije, ostavlja ponekad takav dojam a tu je i medijska haranga koja htjeli mi ili ne utječe na nas kao društvo i u čas posla dobijemo mutavca bez da iko zna pravi razlog zašto je to tako. Barem sam ja naletio na ljude koji tako pričaju o Karamrku jer je kao najnegativniji političar a kada sam ih pitao zašto je najnegativniji niko nije znao odgovor. Jednostavno im je ta slika usađena u glavu konstantnim medijskim pumpanjem o tome.
Karamarka su uzeli na zub cim je boljkovcu stavio lisice,najavio lustraciju a kampanja je dosegla vrhunac kad je tuzio manolica..eto ti razloga nepopularnosti
To stoji no ovdje je o nečem drugo riječ kod običnih ljudi koji ne znaju reći zašto je najnegativniji političar iako znaju da je najnegativniji
jel se manolić oglasio... šta je sa mesketom... nisu valjda ošli u mirovinu....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by catabbath 24/12/2015, 11:09

Eto šprance kako prevarom doći na vlast a da sve bude legalno. Jebeš ovakvu demokraciju u totalitarizmu baš znaš na čemu si.

_________________
Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12412
2015-08-22


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by catabbath 24/12/2015, 11:10

U biti još smo dobro prošli, mogli su nam ti NWO krugovi uvaliti nekog crnca za predsjednika da budemo u potpunosti u američkom duhu :)

_________________
Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12412
2015-08-22


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by v_vlado 24/12/2015, 11:12

dawson wrote:U biti još smo dobro prošli, mogli su nam ti NWO krugovi uvaliti nekog crnca za predsjednika da budemo u potpunosti u američkom duhu :)
D o b a r.
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by Guest 24/12/2015, 11:13

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
lookatme wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
provocator wrote:
Antif_No1 wrote:Nema što,HDZ-u stvarno treba čestitati,jer ovo su odradili vrhunski.Podmetnuli su ljevičarskim medijima kukavičije jaje od kojeg su stvorili zvijezdu i miljenika,dugo priželjkivanu treću opciju.
Još jednom čestitke Vasi i Karačmarku.
Ma glupost. Glavni i najveći posao odradio je Petrov. Glupi karavasmarko je kurac od ovce.
Aha, glup je. Zato je dobio koje ono, treće, četvrte izbore zaredom.
pete izbore za redom, mutav i 5 puta porazi zoku uz svu medijsku mašineriju koju zox ima uz sebe a zoka i ekipa oko njega kažu da je mutav i sprdaju se kao sa tim!!
Ma mislim smiješno , čuj glup je a dobio 5 puta izbore. Ma boje se oni njega jer znaju da ga ne mogu kupiti kao ono smeće Sanadera a i da ih zna u dušu.
Čovjeku nije nikakav orator i to se vidi, vjerojatno ne zna ni vic dobro ispričati no ima druge sposobnosti  koje ga izdižu iznad SDPa i milanovića, operativni dio mu puno bolje leži.
Danas sam baš komentirala da uopće nije tako mutav kako izgleda  :roll
I nije, ostavlja ponekad takav dojam a tu je i medijska haranga koja htjeli mi ili ne utječe na nas kao društvo i u čas posla dobijemo mutavca bez da iko zna pravi razlog zašto je to tako. Barem sam ja naletio na ljude koji tako pričaju o Karamrku jer je kao najnegativniji političar a kada sam ih pitao zašto je najnegativniji niko nije znao odgovor. Jednostavno im je ta slika usađena u glavu konstantnim medijskim pumpanjem o tome.
Karamarka su uzeli na zub cim je boljkovcu stavio lisice,najavio lustraciju a kampanja je dosegla vrhunac kad je tuzio manolica..eto ti razloga nepopularnosti
To stoji no ovdje je o nečem drugo riječ kod običnih ljudi koji ne znaju reći zašto je najnegativniji političar iako znaju da je najnegativniji
jel se manolić oglasio... šta je sa mesketom... nisu valjda ošli u mirovinu....
Možda su na aparatima ali vjerojatnije preslaguju kockice i smišljaju novu podlost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by Tony Soprano 24/12/2015, 11:14

v_vlado wrote:
dawson wrote:U biti još smo dobro prošli, mogli su nam ti NWO krugovi uvaliti nekog crnca za predsjednika da budemo u potpunosti u američkom duhu :)
D o b a r.
sad štrajk glađu.Ali kakvi ste lažljivci garant bi poskrivečki jeli. :facepalm
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by v_vlado 24/12/2015, 11:16

Tony Soprano wrote:
v_vlado wrote:
dawson wrote:U biti još smo dobro prošli, mogli su nam ti NWO krugovi uvaliti nekog crnca za predsjednika da budemo u potpunosti u američkom duhu :)
D o b a r.
sad štrajk glađu.Ali kakvi ste lažljivci garant bi poskrivečki jeli. :facepalm
Ova gmo sranja ne jedu ni psi,samo hrvatski narod to voli,za ljubav todoriću.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by catabbath 24/12/2015, 11:17

Lažljivac je onaj koji je ovjerio izjavu kod javnog bilježnika pa na kraju ispao govno. U biti skoro sam glasa za njega, ali bio je i onda već mutan i drago mi je da nisam.

_________________
Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12412
2015-08-22


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by michaellcmacha 24/12/2015, 11:22

pa imaju još šansu tajnim glasovanjem za predsjednika sabora opstruirati izbor predsjednika sabora, i već su to pustili u javnost preko novog lista.... i to je to... ako uspiju u ova 3 dana prelomiti nekog od mostovaca, a bez sumnje da će probati (od modus operandija jednostavno ne možeš pobjeći), to im je prilika da sjebu shemu.... ja se nadam da će ti ljudi shvatiti da je ovo sa oreškovićem prilika da se iskobeljamo iz komunističkih ralja jednom za svagda. dovoljno je samo da taj čovjek, koristeći svoje znanje i sposobnosti uz naravno kvalitetan suport, napravi zaokret u gospodarstvu u pozitivnom smjeru i da se kroz vanjsku politiku uz značajan angažman predsjednice mentalno odmaknemo od jebenog regiona i onda bulumenti i kamarilli nema spasa. za nadati se u dobroj vjeri da ološari neće uspjeti u svom naumu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by michaellcmacha 24/12/2015, 11:24

dawson wrote:Lažljivac je onaj koji je ovjerio izjavu kod javnog bilježnika pa na kraju ispao govno. U biti skoro sam glasa za njega, ali bio je i onda već mutan i drago mi je da nisam.
pa on će dati svoj mandat... ionako ide u Vladu.... znači da će ispoštivat ono što je potpisao...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by v_vlado 24/12/2015, 11:24

michaellcmacha wrote:pa imaju još šansu tajnim glasovanjem za predsjednika sabora opstruirati izbor predsjednika sabora, i već su to pustili u javnost preko novog lista.... i to je to... ako uspiju u ova 3 dana prelomiti nekog od mostovaca, a bez sumnje da će probati (od modus operandija jednostavno ne možeš pobjeći), to im je prilika da sjebu shemu.... ja se nadam da će ti ljudi shvatiti da je ovo sa oreškovićem prilika da se iskobeljamo iz komunističkih ralja jednom za svagda. dovoljno je samo da taj čovjek, koristeći svoje znanje i sposobnosti uz naravno kvalitetan suport, napravi zaokret u gospodarstvu u pozitivnom smjeru i da se kroz vanjsku politiku uz značajan angažman predsjednice mentalno odmaknemo od jebenog regiona i onda bulumenti i kamarilli nema spasa. za nadati se u dobroj vjeri da ološari neće uspjeti u svom naumu....
Dobra ideja,ali ako vjetar u leđa daje hdz,teško....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by Tony Soprano 24/12/2015, 11:25

dawson wrote:Lažljivac je onaj koji je ovjerio izjavu kod javnog bilježnika pa na kraju ispao govno. U biti skoro sam glasa za njega, ali bio je i onda već mutan i drago mi je da nisam.
da je to sa zokijem napravil onda bi bilo OK
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by catabbath 24/12/2015, 11:25

michaellcmacha wrote: znači da će ispoštivat ono što je potpisao...

Je nije u koaliciji nego u kolektivnoj suradnji. Govno bio govno ostao.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12412
2015-08-22


Back to top Go down

Novi mandatar bit će Tihomir Orešković? - Page 24 Empty Re: Novi mandatar bit će Tihomir Orešković?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum