ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 20:32

Pa izglasaj više tog četvrtog iz reda Ostalih.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzaferovic-konstitutivnost-se-pogresno-razumije-sustina-ustava-bih-je-na-individualnim-pravima/210615155
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 20:35

Boli me savršeno kurac jel imate tri ili četiri člana predsjedništva.

Oću svoga koji se ne može preglasat tako da ako mi se nešto vojno ne sviđa samo udarim veto.

Kraj rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 20:41

Šta bi vi ? SDA Bošnjak pa Sejdo Hrvatima pa Sejdo 2 Srbima pa ona Erdogan pa mi dovedete vojsku pakistana na granicu s Dalmacijom jer nitko nema veto.

Imate još par mjeseci vremena. Puca mi kurac oćel bit tri ili četiri člana predsjedništva. Taj iz ostalih sigurno nije za neke ratove ovdje pa mi ne smeta.

Ne nađete li do kraja ove godine neko rješenje koje ćete usvojiti i ne dobijem li svog člana predsjedništva BiH kojeg se ne može nikakvim manipulacijama izborno preglasat koji je i jedan od zapovjednika Os BiH pa ima pravo na veta koji ugrožavaju Dalmaciju rasporit ću vas od usne šupljine do analnog otvora i objesiti naopačke na Baščaršiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:09

Ja ne prijetim praznom puškom

Imate rok do kraja godine di ćete izglasati da se u Federaciji BiH na izborima tko je Bošnjak dođe s osobnom na izborno mjesto a tko Hrvat dođe s osobnom na izborno mjesto i glasa za onoga člana predsjedništva BiH kojeg on predstavlja.

Oćel bit i Ostali u Federaciji BiH to me uopće ne zanima.

Četvrti član nije za rat i vjerojatno je pijun zapada no meni je bitno samo da imam svog koji može uložiti veto.

Ne bude li to ......gorivo nemate , Grčka će blokirati zračni most prema Turskoj , Srbija tskođer.

Napravit ću vam rat koji će izazvati sukob u Europi jer je Francuska i Njemačka puna muslimana i odvojit Ameriku , Englesku i druge atlantise od BiH

A onda ću vas okružit i onda ću objesiti naglavačke na sred Baščaršije.

A prethodno ću vas rasparst od usne šupljine do analnog šupka i izvadit crijeva van

Da ne smrdite.

Po loju

Srbiji isto preporučavam tj RS da ovo ne odbije tj ako se traži taj četvrti

Ne dira RS
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:17

Jedina razlika za Srbiju je ta šta mandat traje četiri godine pa bi sad imali godinu umjesto godinu i četiri mjeseca presjedanja al su zacementirali stvar i iimaju uvik pravo veta.

Jedino to. Ne dira RS nit išta drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:20

U protivnom neće se nitko provest dobro.

Ne prijetim praznom puškom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by Hektorović Tue 15 Jun - 21:27

Bakirova pudlica, ovog lika ne sluša niti pas doma
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:30

Hektorović wrote:Bakirova pudlica, ovog lika ne sluša niti pas doma
Ja ću ga ipak poslušat.

Želim čuti svačije mišljenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:32

Ako mogu u Os BiH biti vojnici ostalih ( mislim oko 5% ) onda ja nemam ništa protiv da i oni imaju svog predsjednika BiH.

General sam Gf s pet zvjezdica. Gf je savez miroljubivi svjetova. Možda se njima ne bi svidilo šta bi ova tri naroda odlučili. 

Pa eto nek imaju pravo veta. Meni ne smeta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:41

Nauči sluašt drugu stranu

U ustavu BiH Dejton aneks 4 , tri naroda + Ostali

Ostali su i oko pet posto OS BiH a nemaju svog člana ako žele uvest veto na nešto šta se ova tri naroda dogovore
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:42

Kako bi tebi bilo da si Ostali a ova tri nsroda se oče poklat a ti nemaš pravo veta ?

Moraš malo uć u dubinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:46

Đžaferović je u pravu

Aneks 4 Dejton : tri konstitutivna + Ostali

Ostali i u OS BiH imaju 5%

Dakle moraju imat i svog člana predsjedništva BiH da može blokirati šta se njemu ne sviđa

Npr da ja pokrenem rat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:49

Uvjek slušaj drugu stranu

Spremni su na promjenu izbornog zakona BiH pod uvjetom da HDZ i RS pristanu na predsjenika iz reda Ostalih
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:51

Zašto su spremni na to.

Vjerojatno planiraju da se mnogi Bošnjaci upišu kao Ostali pa će taj biti neki njihov

Al meni ne igra jer dobijem svoga a Rs ima i dalje svoga i svi mogu veto
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:53

Skužili su nakon one Milanovićeve intervencije da ćemo mi sve blokirat ako do kraja godine ne dobijemo šta želimo

Hrvatski član predsjedništva BiH kojeg se nikakvim poliitčkim inžinjeringom ne može srušiti

Tj da Hrvatska kao članica NATO-a ( i EU ) ima svog člana koji može blokirati šta se Hrvatskoj ne sviđa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 21:56

Jer im se bez vojne i logističke podrške Hrvatske koju će izgubiti ako se to ne promjeni do kraja ove godine i ne usvoji

Crno piše
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 22:00

Imaju vrlo malo vremena

Već je polovina šestog mjeseca

Rok je do kraja godine

Tika taka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 22:02

Vidiš ovo

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-dzaferovic-i-komsic-u-cetvrtak-ponovo-s-erdoganom-dva-dan-nakon-njegovog-susreta-s-bidenom/210615156

Nema me na sastanku

Imaju rok manj od pola godine

Svi oni u BiH

Uključujući i RS
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 22:04

RayMabus wrote:Vidiš ovo

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-dzaferovic-i-komsic-u-cetvrtak-ponovo-s-erdoganom-dva-dan-nakon-njegovog-susreta-s-bidenom/210615156

Nema me na sastanku

Imaju rok manj od pola godine

Svi oni u BiH

Uključujući i RS
Ovo neću trpit više da me na ovom sastanku nema

Poruka i Vučicu i Bakiru
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by RayMabus Tue 15 Jun - 22:05

Manje od pola jer danas je 15.06

Tika taka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije Empty Re: Đžaferović : Konstutivnost se pogriješno razumije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum