ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by Guest Wed 16 Jun - 8:44

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
nije kolakušić razotkrio ništa. puno ljudi je razotkrilo sve ovo davno prije još u početku fake pandemije. ali za te ljude vrata medijskih kuća su zatvorena. primaju samo ovakve aparatčike kurvine sinove monstrume poput kolakušića.

Je, najviše volim te koji iz kafića razotrkiju sve tajne svijeta. Svi voze u krivom smjeru

tvoja omalovažavanja su tipična za jalnuškog nounarskog diletanta. nije nitko iz kafića razotkrio jer kafići su cijelo vrijeme bili zatvoreni zbog lockdowna. razotkrili su ljudi kojima je virologija i mikrobiologija struka i koji se nisu dali zajebavati od pharma i medicinske mafije pa ni pod cijenu otkaza a mnogi su ga i dobili baš zbog toga jer nisu htjeli biti dio te covid prevare.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by marcellus Wed 16 Jun - 8:50

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:
nije kolakušić razotkrio ništa. puno ljudi je razotkrilo sve ovo davno prije još u početku fake pandemije. ali za te ljude vrata medijskih kuća su zatvorena. primaju samo ovakve aparatčike kurvine sinove monstrume poput kolakušića.

Je, najviše volim te koji iz kafića razotrkiju sve tajne svijeta. Svi voze u krivom smjeru

tvoja omalovažavanja su tipična za jalnuškog nounarskog diletanta.  nije nitko iz kafića razotkrio jer kafići su cijelo vrijeme bili zatvoreni zbog lockdowna. razotkrili su ljudi kojima je virologija i mikrobiologija struka i koji se nisu dali zajebavati od pharma i medicinske mafije  pa ni pod cijenu otkaza a mnogi su ga i dobili baš zbog toga jer nisu htjeli biti dio te covid prevare.

je, korona ne postoji. Ne znam od čega je ženina kolegica umrla i pol susjeda završilo u bolnici na kisiku. Evo ja se cjepio, prevarili me. Sad me gejts čipiro i mogu lovit netflix bez pretplate, a mobitel mi radi na 5g. I rastu mi surla i treće oko.

da debila...

_________________
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by Guest Wed 16 Jun - 9:07

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:
nije kolakušić razotkrio ništa. puno ljudi je razotkrilo sve ovo davno prije još u početku fake pandemije. ali za te ljude vrata medijskih kuća su zatvorena. primaju samo ovakve aparatčike kurvine sinove monstrume poput kolakušića.

Je, najviše volim te koji iz kafića razotrkiju sve tajne svijeta. Svi voze u krivom smjeru

tvoja omalovažavanja su tipična za jalnuškog nounarskog diletanta.  nije nitko iz kafića razotkrio jer kafići su cijelo vrijeme bili zatvoreni zbog lockdowna. razotkrili su ljudi kojima je virologija i mikrobiologija struka i koji se nisu dali zajebavati od pharma i medicinske mafije  pa ni pod cijenu otkaza a mnogi su ga i dobili baš zbog toga jer nisu htjeli biti dio te covid prevare.

je, korona ne postoji. Ne znam od čega je ženina kolegica umrla i pol susjeda završilo u bolnici na kisiku. Evo ja se cjepio, prevarili me. Sad me gejts čipiro i mogu lovit netflix bez pretplate, a mobitel mi radi na 5g. I rastu mi surla i treće oko.

da debila...

nitko ne negira da virus SARS cov2 postoji. postoji, tu je i nije SARS cov2 virus mačji kašalj.

a ti ako si se cijepio neka si tko ti brani tvoj odabir. ali ja se ne želim cijepiti i nemoj mene jebati zbog toga.

nemožeš negirati da je ovo cjepivo eksperimentalno i da se uopće nezna koje posljedice ima neke već otkrivamo ali ih mainstream političari i mediji brzo zamagle.

daj mi stavi ovdje barem jedan link gdje je znanstveno dokazano da je virus došao iz prirode tj. da je to zoonoza.

već godinu i pol se još nezna i nema se dokaza da je to zoonoza da je virus skočio sa šišmiša na ljude. kako to???

ima pitanja milijun ali ti su poglup za istraživati. drž se ti mainstream narativa ali dozvoli da mi ostali imamo svoja mišljenja i dokaze da je sve to isplanirano unaprijed. i ne, nismo nikakvi teoretičari zavjera nego imamo dokaze. ima dokaza pun kurac i naravno ti i takvi poput tebe ih ne žele niti vidjeti ni čuti odmah omalovažavanje.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by marcellus Wed 16 Jun - 9:53

jebe mi se odakle je virus došao, svakako ga nitko nije namjerno stavio u opticaj jer su svi u kurcu osim online prodaje. Kom je u interesu pad BDP-a, rast inflacije, manja zarada? Ekonomija koja stoji? Vladama država sigurno ne.

Ima milijun pitanja, imaju i moje kćerkice milijun pitanja, to je tako kad ti je šest godina, pun si pitanja. Ima dokaza za što točno? Ima dokaza da se taj virus ekstremno brzo širi i strahovito je zarazan, nema preveliku smrtnost, ali se prenosi brže nego bilo što drugo osim prehlade (koja je isto u biti virus iz korona obitelji)

cjepivo je eksperimentalno? Misliš da ne znam da se normalno cjepivo radi 10 do 15 godina? Ali ovdje se moralo požuriti. Ne zna se o dugoročnim posljedicama cjepiva? BMK, zna se o posljedicama korone. Cjepiva na svakog djeluju različito, ne postoji apsolutno sigurno cjepivo za bilo što jer je svaki čovjek genetski različit. Koliko vidim cjepivo je prilično sigurno. Nije da ljudi padaju mrtvi kad se cijepe. A cijepljene su već stotine milijuna ljudi u svijetu. Cjepivo ko cjepivo, jebiga. Ti se ne moraš cijepit ako nećeš, tvoja stvar.

_________________
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by marcellus Wed 16 Jun - 9:56

usto nisam medicinski stručan dovoljno da bih mogao prosuditi o genezi virusa, je li došao sa šišmiša, pobjegao iz laba, kakve je prirode. Tako da mi tu "dokazi" znače ko da mi sad ideš dokazivat kvantnu teoriju polja. Kad vidim te formule zaboli glava. Ok, nisam atomski fizičar, pa kužim samo ugrubo. Ali vjerujem onima koji jesu. Isto je s virusima. Nisam virolog ni epidemiolog. Ne kužim se u te stvari, ali se kužim u to da mi ne treba bolešćurina.

A i da je to sve neka "belosvetska zavera" što s tim? Koja bi bila poanta svega da se to i dokaže? Nikakva. Nula.

_________________
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by Guest Wed 16 Jun - 10:09

marcellus wrote:usto nisam medicinski stručan dovoljno da bih mogao prosuditi o genezi virusa, je li došao sa šišmiša, pobjegao iz laba, kakve je prirode. Tako da mi tu "dokazi" znače ko da mi sad ideš dokazivat kvantnu teoriju polja. Kad vidim te formule zaboli glava. Ok, nisam atomski fizičar, pa kužim samo ugrubo. Ali vjerujem onima koji jesu. Isto je s virusima. Nisam virolog ni epidemiolog. Ne kužim se u te stvari, ali se kužim u to da mi ne treba bolešćurina.

A i da je to sve neka "belosvetska zavera" što s tim? Koja bi bila poanta svega da se to i dokaže? Nikakva. Nula.

ljudi poput tebe opasniji su od svih virusa kombinirano. takvi polupismeni pseudo-intelektualci plošne inteligencije i ruralni pseudo-filozofi poput tebe su smrt za društvo.

poanta bi bila da je možda taj virus biološko oružje. ni to te ne zanima? pogledaj i poslušaj na drugoj temi video koji ću staviti sada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by marcellus Wed 16 Jun - 10:14

Gnječ wrote:
marcellus wrote:usto nisam medicinski stručan dovoljno da bih mogao prosuditi o genezi virusa, je li došao sa šišmiša, pobjegao iz laba, kakve je prirode. Tako da mi tu "dokazi" znače ko da mi sad ideš dokazivat kvantnu teoriju polja. Kad vidim te formule zaboli glava. Ok, nisam atomski fizičar, pa kužim samo ugrubo. Ali vjerujem onima koji jesu. Isto je s virusima. Nisam virolog ni epidemiolog. Ne kužim se u te stvari, ali se kužim u to da mi ne treba bolešćurina.

A i da je to sve neka "belosvetska zavera" što s tim? Koja bi bila poanta svega da se to i dokaže? Nikakva. Nula.

ljudi poput tebe opasniji su od svih virusa kombinirano. takvi polupismeni pseudo-intelektualci plošne inteligencije i ruralni pseudo-filozofi poput tebe su smrt za društvo.

poanta bi bila da je možda taj virus biološko oružje. ni to te ne zanima? pogledaj i poslušaj na drugoj temi video koji ću staviti sada.

ne zanima je, jer i da jest - što meni to znači? Što ja tu mogu? Ništa. Poanta "teorija zavjera" je da se ljudi poput Kolakušića prave važni, imaju supertajne informacije koje nitko nema a dala im ih je baba vanga. I onda idu videa po jubitu koja su empirijski gledano dokazi ko što je to što noću ne padnemo na glavu u bezdan dokaz da zemlja nije okrugla nego ravna ploča. To su anegdotalni dokazi, empirijski bezvrijedni.

Dakle, kad se ide se teorijama zavjera to je kao i proricanje budućnosti - ne smiješ ostaviti prostor da se nešto stvarno dokaže ili opovrgne, inače teorija nema smisla.

_________________
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by marcellus Wed 16 Jun - 10:25

ukratko, teorije zavjera su jednostavno stvar vjerovanja - vjeruješ u piramide u bosni, to da su ti ugradili čip u glavu, ili da su te namjerno zarazili koronom. Ko što možeš vjerovat u Isusa Krista, Alaha, Budu, ili veliki čajnik na nebu. I nitko te neće razuvjerit. Ne podliježe empirijskom dokazivanju ionako, a i ono što je dokazivo nije jer ljudi trolaju i tjeraju svoje neovisno o dokazima.

_________________
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by Guest Wed 16 Jun - 10:36

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:usto nisam medicinski stručan dovoljno da bih mogao prosuditi o genezi virusa, je li došao sa šišmiša, pobjegao iz laba, kakve je prirode. Tako da mi tu "dokazi" znače ko da mi sad ideš dokazivat kvantnu teoriju polja. Kad vidim te formule zaboli glava. Ok, nisam atomski fizičar, pa kužim samo ugrubo. Ali vjerujem onima koji jesu. Isto je s virusima. Nisam virolog ni epidemiolog. Ne kužim se u te stvari, ali se kužim u to da mi ne treba bolešćurina.

A i da je to sve neka "belosvetska zavera" što s tim? Koja bi bila poanta svega da se to i dokaže? Nikakva. Nula.

ljudi poput tebe opasniji su od svih virusa kombinirano. takvi polupismeni pseudo-intelektualci plošne inteligencije i ruralni pseudo-filozofi poput tebe su smrt za društvo.

poanta bi bila da je možda taj virus biološko oružje. ni to te ne zanima? pogledaj i poslušaj na drugoj temi video koji ću staviti sada.

ne zanima je, jer i da jest - što meni to znači? Što ja tu mogu? Ništa. Poanta "teorija zavjera" je da se ljudi poput Kolakušića prave važni, imaju supertajne informacije koje nitko nema a dala im ih je baba vanga. I onda idu videa po jubitu koja su empirijski gledano dokazi ko što je to što noću ne padnemo na glavu u bezdan dokaz da zemlja nije okrugla nego ravna ploča. To su anegdotalni dokazi, empirijski bezvrijedni.

Dakle, kad se ide se teorijama zavjera to je kao i proricanje budućnosti - ne smiješ ostaviti prostor da se nešto stvarno dokaže ili opovrgne, inače teorija nema smisla.

ma nema on nikakve tajne informacije i sam je rekao da su sve informacije dostupne na netu.

koji je tebi kurac? znam da si išao u školu za mentalno potrebite ali opet...lik je ljiga i samo takvim ljigama daju pristup medijima, nema on pojma o ničemu nešto je pokupio sa neta i složio priču, da je dao neke papirnate dokaze recimo da je stožer u dogovoru sa nekom državom ili državama namjerno gurao lockdown e to bi već bilo nešto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by mutava baštarda Wed 16 Jun - 10:37

marcellus wrote:ukratko, teorije zavjera su jednostavno stvar vjerovanja - vjeruješ u piramide u bosni, to da su ti ugradili čip u glavu, ili da su te namjerno zarazili koronom. Ko što možeš vjerovat u Isusa Krista, Alaha, Budu, ili veliki čajnik na nebu. I nitko te neće razuvjerit. Ne podliježe empirijskom dokazivanju ionako, a i ono što je dokazivo nije jer ljudi trolaju i tjeraju svoje neovisno o dokazima.
Sve ti ravno, a ako se i dogodi da malo zagrebeš u temu i promjeniš mišljenje uvijek ima špek i luk po preporuci dr Sladoljeva za suzbijanje negativnih posljedica. 
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 E3ndgh12

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by marcellus Wed 16 Jun - 10:39

sladoljev je pernar s diplomom

_________________
Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 10:49


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 10:57

jedno je sumnja na osnovu vjerodostojnih informacija koje upucuju na moguca nedjela
a drugo teorija zavjere
stvar oko virusa se toliko ispolitizirala i koristi kao osnov za velike ekonomsko drustvene promjene o kojima govore, osim svjetskog ekonomskog foruma i celni ljudi zapadne politike
Od bidena, maksona, merkel, onog kanadskog majmuna, UN, WHO, svjetska banka itd

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 11:04

inace za svjetsku krizu 2008 nije odgovaro niko
ni karijera politicari koji su ucestvovali u tome, ni bankari, ni veliki biznisi
svi su oni u stvari ok, usput su vlasnici skoro svih medija
samo niste vi ok
vi ste problem jer tucete zene pa se mora uvest istambulska
em ste homofobi, islamofobi i ksenofobi
svakakvi i nikakvi
em zagadujete atmosferu da cemo svi umrt
em ste rasisti
i sve te vase ruzne pojave i ponasanja pokusavaju spasit banke (i filantropi) finansirajuci kriticku teoriju, feminizam i ostale progresivne progresije

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 11:06

prckov wrote:inace za svjetsku krizu 2008 nije odgovaro niko
ni karijera politicari koji su ucestvovali u tome, ni bankari, ni veliki biznisi
svi su oni u stvari ok, usput su vlasnici skoro svih medija
samo niste vi ok
vi ste problem jer tucete zene pa se mora uvest istambulska
em ste homofobi, islamofobi i ksenofobi
svakakvi i nikakvi
em zagadujete atmosferu da cemo svi umrt
em ste rasisti
i sve te vase ruzne pojave i ponasanja pokusavaju spasit banke (i filantropi) finansirajuci kriticku teoriju, feminizam i ostale progresivne progresije

i da, zato sad moramo build back better
radi vas
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 11:10

i sad kad se jos uzme u obzir kronologija ponasanja politicara i strucnjaka koji su bili zaduzeni od politike da vode problematiku pandemije covjek se upita otkud toliko propusta i lazi koje granice sa cistim debilstvom

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by epikur37 Wed 16 Jun - 11:19

marcellus wrote:ukratko, teorije zavjera su jednostavno stvar vjerovanja


Jasna stvar, to sam na početku epidemije i forumske diskusije zaključio također.

Ako je netko ušao u krug teorije zavjere, um sam paranoidno hvata i povezuje. vagon - na vagon ali cijela lokomotiva vozi u krivo...

itd
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 11:23

epikur37 wrote:
marcellus wrote:ukratko, teorije zavjera su jednostavno stvar vjerovanja


Jasna stvar, to sam na početku epidemije i forumske diskusije zaključio također.

Ako je netko ušao u krug teorije zavjere, um sam paranoidno hvata i povezuje. vagon - na vagon ali cijela lokomotiva vozi u krivo...

itd

virus naravno postoji, to nije upitno
vakcina je vjerujem uglavnom efikasna
ok
sad sta je teorija zavjere konkretno o kojoj ti pricas
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by mutava baštarda Wed 16 Jun - 11:23

marcellus wrote:sladoljev je pernar s diplomom
Bez obzira na trun zajebancije u postu, Sladoljev je kod ove pandemije isto kao i kod Svinjske gripe u pravu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by prckov Wed 16 Jun - 11:24

jer inace dolazis sa teorijom zavjere o teoriji zavjere

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by mutava baštarda Wed 16 Jun - 11:32

prckov wrote:jer inace dolazis sa teorijom zavjere o teoriji zavjere
Živimo u digitalnom svijetu i neće biti problem za godinu, dvije dana vidjeti zdravstveno stanje cijepljenih, a kakvo je kod necijepljenih. 
Naravno i koliko je jednih i drugih na ovom svijetu.
TeorijaTeorije zavjere je do prije mjesec dana bila da virus nije životinjskog porijekla tako da ...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri. - Page 2 Empty Re: Kolakušićev video o koroni kao globalnoj zavjeri.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum