ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by pizzon 7/6/2021, 14:26

Slovoslagar wrote:
pizzon wrote:lepo kazes oficir, kapetan, major,
general...
ko ceo svet...
rat, ratište
a ne bojosnica, sto se vezuje za cin bojnik.
ali, nema veze, vazno da je vama ok ;)
Pa u hrvatskom jeziku imaš riječi ratište, bojište i bojišnica.

Riječi ratište i bojište rekao bih da su istoznačnice. Imaju značenje šireg geografskog prostora unutar kojeg se ratuje ili se očekuje da će se ratovati.

Riječ bojišnica nema to značenje. Bojišnica je vrlo specifičan dio ratišta/bojišta - to je crta dodira protivničkih snaga, odnosno linija duž koje se najneposrednije odvijaju ratne operacije.

koristimo i mi rec bojiste
bijisnica ne
to je uglavnom prva, linija fronta
ali vi to sve znate

pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by vuksadinare 7/6/2021, 15:22

...izgleda stize i pzo uz zrakoplove...dva prva apacha od cetri slijecu u 9 mjesecu..a ameri povlace dva apacha koja su bili na zamjeni dok dodju prva dva u vlasnistvu rh-a..druga dva od cetri narucena..dolijecu krajem ove godine..a pregovara se o nabavci jos cetri..po istom sistemu kao prethodma cetri 2+2..dva donacija dva kupljena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Noor 7/6/2021, 15:22

pizzon wrote:satnik :) satnija, bojnik, bojisnica :)
ne mogu da verujem da te reci realno
koristite :)
bojna (taktička postrojba)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Noor 7/6/2021, 15:26

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:jedino mozete da napadate lokalne srbe.
tu ste najbolji

mi napali njih?

Rafali ga sludili, i satnici i časnici i bojnici, i oluja pa mu se sve pomješalo, imaj malo razumjevanja :)
koji je to sad rusvaj u glavi :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Noor 7/6/2021, 15:29

Pirate wrote:Kakva kolektivna masturbacija na rafale, Marc i Longy nemoraju ni jesti, njih hrani potencijalni imaginarni napad rafalima na Srbiju.
gde si lepi? vidim i ti na aparatima  :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Noor 7/6/2021, 15:29

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:jedino mozete da napadate lokalne srbe.
tu ste najbolji

mi napali njih?

Lokalni Srbi su izvršili agresiju na Hrvatsku i napali nas. Morali smo se braniti. Zato se i zovemo branitelji. Sama riječ ti govori.

lokalni srbi su za početak osvojili policijsku stanicu, pa pobili 12 policajaca, pa kad je došla murija pritekla JNA u pomoć... nisu oni imali pojma da će se JNA uključit na njihovoj strani

JNA su isto bili agresori. Bili su i u sred Zagreba i napali nas i to iz Borongajke i Maršalke.
a gdje ti je stari bio u to vrijeme?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Šandor Winnetou 7/6/2021, 15:37

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:jedino mozete da napadate lokalne srbe.
tu ste najbolji

mi napali njih?

Rafali ga sludili, i satnici i časnici i bojnici, i oluja pa mu se sve pomješalo, imaj malo razumjevanja :)
koji je to sad rusvaj u glavi :D
I inače je zbrčkan ali danas ga je baš krenilo :D

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Noor 7/6/2021, 15:41

Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:jedino mozete da napadate lokalne srbe.
tu ste najbolji

mi napali njih?

Rafali ga sludili, i satnici i časnici i bojnici, i oluja pa mu se sve pomješalo, imaj malo razumjevanja :)
koji je to sad rusvaj u glavi :D
I inače je zbrčkan ali danas ga je baš krenilo :D
pizzon je prostodušan, nema skrivenih namjera...sve iz srca prospe u trenu, bez kompleksa i zadrške :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by vuksadinare 7/6/2021, 16:02

Zajebo ih suljo...zbog toga za kaznu im eksplodiraju skladista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by crvenkasti 7/6/2021, 16:11

Noor wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:jedino mozete da napadate lokalne srbe.
tu ste najbolji

mi napali njih?

Lokalni Srbi su izvršili agresiju na Hrvatsku i napali nas. Morali smo se braniti. Zato se i zovemo branitelji. Sama riječ ti govori.

lokalni srbi su za početak osvojili policijsku stanicu, pa pobili 12 policajaca, pa kad je došla murija pritekla JNA u pomoć... nisu oni imali pojma da će se JNA uključit na njihovoj strani

JNA su isto bili agresori. Bili su i u sred Zagreba i napali nas i to iz Borongajke i Maršalke.
a gdje ti je stari bio u to vrijeme?

I ja sam tada još uvijek bio četnik.

Da mi je tada bila sadašnja pamet, ubio bih se i bio bi jedan četnik manje.

Ali, opet, u tom slučaju ne bih mogao kasnije postati Hrvat, znači jedan Hrvat manje.

Zajebano.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by michaellcmacha 7/6/2021, 16:22

pizzon wrote:satnik :) satnija, bojnik, bojisnica :)
ne mogu da verujem da te reci realno
koristite :)
Pretežiti dio vašeg vokabulara su riječi koje nemaju nikakve veze sa srpskim. U stvari srpski je sve samo ne srpski
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by crvenkasti 7/6/2021, 16:24

michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:satnik :) satnija, bojnik, bojisnica :)
ne mogu da verujem da te reci realno
koristite :)
Pretežiti dio vašeg vokabulara su riječi koje nemaju nikakve veze sa srpskim. U stvari srpski je sve samo ne srpski

Gle, miha je još živ!

Jebeš i koronu i kardiologiju!

Pičku materinu!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by crvenkasti 7/6/2021, 16:28

Što sad kažu, hoćeš li brzo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Pirate 7/6/2021, 16:33

Noor wrote:
Pirate wrote:Kakva kolektivna masturbacija na rafale, Marc i Longy nemoraju ni jesti, njih hrani potencijalni imaginarni napad rafalima na Srbiju.
gde si lepi? vidim i ti na aparatima  :rasta
Evo na poslu gdje cu biti. Bas sam ja na aparatima, boli me kurac za avione, ionako ce  primarno biti za pokazivanje misica i da se luzeri mogu uzbudjivati u stilu mnogo smo jaki i to je to. Isto kao i srpski migovi svojevremeno, nit sam ja likovao, nit  se uzbudjivao oko nabavke istih jer kao sto vec rekoh, osim paradiranja nece imati nikakvu drugu efektivu. Ja se jedino uzbudjujem oko novih proizvodnih pogona i R&D centara, opcenito gospodarstvo je moj domen interesiranja.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 16:41

Pirate wrote:
Noor wrote:
Pirate wrote:Kakva kolektivna masturbacija na rafale, Marc i Longy nemoraju ni jesti, njih hrani potencijalni imaginarni napad rafalima na Srbiju.
gde si lepi? vidim i ti na aparatima  :rasta
Evo na poslu gdje cu biti. Bas sam ja na aparatima, boli me kurac za avione, ionako ce  primarno biti za pokazivanje misica i da se luzeri mogu uzbudjivati u stilu mnogo smo jaki i to je to. Isto kao i srpski migovi svojevremeno, nit sam ja likovao, nit  se uzbudjivao oko nabavke istih jer kao sto vec rekoh, osim paradiranja nece imati nikakvu drugu efektivu. Ja se jedino uzbudjujem oko novih proizvodnih pogona i R&D centara, opcenito gospodarstvo je moj domen interesiranja.
Evo za tebe jedna tema za proučavanje dok drkaš kurac na poslu ( tko to radi u ovu uru !?!?!? ) jer si mi se ti najviše smija kad san ja priča da je Nostradamus napisa da Srbiji opasnost dolazi iz Mađarske

https://www.ex-iskon-pleme.com/t46978-orban-se-povukao-palo-kinesko-veleuciliste-u-budimpesti

Vid ujkići
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 16:42

Sad će još i Mađari da vas bombarduju.

E svašta. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 16:55

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
Noor wrote:
Pirate wrote:Kakva kolektivna masturbacija na rafale, Marc i Longy nemoraju ni jesti, njih hrani potencijalni imaginarni napad rafalima na Srbiju.
gde si lepi? vidim i ti na aparatima  :rasta
Evo na poslu gdje cu biti. Bas sam ja na aparatima, boli me kurac za avione, ionako ce  primarno biti za pokazivanje misica i da se luzeri mogu uzbudjivati u stilu mnogo smo jaki i to je to. Isto kao i srpski migovi svojevremeno, nit sam ja likovao, nit  se uzbudjivao oko nabavke istih jer kao sto vec rekoh, osim paradiranja nece imati nikakvu drugu efektivu. Ja se jedino uzbudjujem oko novih proizvodnih pogona i R&D centara, opcenito gospodarstvo je moj domen interesiranja.
Evo za tebe jedna tema za proučavanje dok drkaš kurac na poslu ( tko to radi u ovu uru !?!?!? ) jer si mi se ti najviše smija kad san ja priča da je Nostradamus napisa da Srbiji opasnost dolazi iz Mađarske

https://www.ex-iskon-pleme.com/t46978-orban-se-povukao-palo-kinesko-veleuciliste-u-budimpesti

Vid ujkići
Morat ćete radit vježbe uskoro po Vojvodini u slučaju vazdušnog napada iz smjera Mađarske.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:19

pizzon wrote:časnik i dočasnik :)
to morada da prvi, časnik,
 nesto slavi pa časti društvo :)
dočasnik mu dodje ko asistent
ds mu se nadje oko organizacije
slavlja, da sve bude ok :)
Znam da ti je šokantno zbog stogodišnje cenzure al hrvati su ti bili u vojsci puno prije nego od 1945 u jna od kada vas uvjeravaju da je hrvatska nastala.
Ovi činovi mislim idu još od au vojske.
Tako da ne trebaju oni kopirati rang od vas u vojsci.
A vama bi prikladnije bilo da vam činovi umjesto major i slično idu ; subaša, paša, alajbeg i tako.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:21

Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 17:23

kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
Napadali Beograd i Hrvatsku posli s osmanlijama. Bili njihovi vasali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by vuksadinare 7/6/2021, 17:24

kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
Pravi srbin je nestao sa carem lazarom..ovo frugo sve iza janjicari..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 4 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum