ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Post by niels 3/6/2021, 13:04

dijagram wrote:
niels wrote:Kakav heroj, udario dijete od 13 godina, pa onda još iz nacionalističkih pobuda.

Stvarno je jastreb u pravu kad piše o nogometnim navijačima.
Srecom, samo su navijaci takvi, ostalima ni slicno ne pada na pamet  :D

Bilo tko tko udari dijete je ljudski otpad.

niels

Posts : 4784
2021-04-26


Back to top Go down

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Post by jastreb 3/6/2021, 13:59

dijagram wrote:
niels wrote:Kakav heroj, udario dijete od 13 godina, pa onda još iz nacionalističkih pobuda.

Stvarno je jastreb u pravu kad piše o nogometnim navijačima.
Srecom, samo su navijaci takvi, ostalima ni slicno ne pada na pamet  :D
Sasvim suprotno.

Navijači ,oni pravi nisu takvi.

Treba razlikovati navijača,ljubitelja nogometa,od prosječnog pripadnika navijačkih skupina.

Prosječni pripadnik tzv.navijačkih skupina ne zna nabrojati 5-6 igrača svog kluba,a pravi ljubitelj nogometa poštuje navijače drugih klubova.

Zato i kažem Vuku da me boli ona stvar što su tzv Delije kamenovale tzv Torcidu kod Bobote. da se mene pita ja bih te skupine zabranio ,ili bih im iznajmio nekakav nenastanjeni otok da se ondje pobiju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Post by jastreb 3/6/2021, 14:00

Ja navijam za Rijeku,ali mi ne pada na pamet identificirati se sa propalicama iz Rmada.

I mrzim ono kad s nekim pričam o nogometu i kad mi netko kaže da sam Armada.

Ne,nisam.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Post by vuksadinare 3/6/2021, 16:52

jastreb wrote:Ja navijam za Rijeku, ali mi ne pada na pamet identificirati se sa propalicama iz Rmade.

I mrzim ono kad s nekim pričama o nogometu i kad mi netko kaže da sam Armada.

Ne, nisam.
....pa kaj ce im bacva pive..ovi toliko vise ne locu ko mi nekad..ovi su sad u neku ruku vojnici :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Post by niels 3/6/2021, 17:32

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Ja navijam za Rijeku, ali mi ne pada na pamet identificirati se sa propalicama iz Rmade.

I mrzim ono kad s nekim pričama o nogometu i kad mi netko kaže da sam Armada.

Ne, nisam.
....pa kaj ce im bacva pive..ovi toliko vise ne locu ko mi nekad..ovi su sad u neku ruku vojnici :)

Ja nisam nekakav silni militarist, ali ne vrijeđaj vojsku.

To je talog taloga društva, besperspektivno i drogirano.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Pripadnik 'Grobara' udario hrvatskog djecaka(13) u glavu i tijelo zbog maske sa hrvatskim obiljezjima u Vukovaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum