ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodič WHO-a

Go down

Vodič WHO-a Empty Vodič WHO-a

Post by mutava baštarda Sun 30 May - 18:47

Vodič WHO-a: „Novorođenčad ima seksualne osjećaje“, a djecu treba podučavati masturbaciji i rodnom identitetu 


[size=45]Vodič europskog ogranka Svjetske zdravstvene organizacije (WHO) i njemačkog Saveznog centra za zdravstveno obrazovanje nudi smjernice o seksualnoj edukaciji u Europi (!), a namijenjen je zakonodavcima, obrazovnim i zdravstvenim djelatnicima. U njemu se savjetuje da se djeci već od 0-4 godine daju informacije o masturbaciji i drugim oblicima seksualnog zadovoljavanja, uz neizostavno učenje o rodnom identitetu.[/size]
[size=45]WHO u podnaslovu „Progress of sexual development The first 10 years“ („Progres seksualnog razvoja u prvih 10 godina“) navodi:[/size]
Djeca imaju seksualne osjećaje čak i kao novorođenčad. Između druge i treće godine svojih života, oni otkrivaju tjelesne razlike među muškarcima i ženama. Tijekom tog razdoblja, djeca počinju otkrivati svoja tijela (masturbacija u ranom djetinjstvu, samo-stimulacija) i također mogu pokušati istraživati tijela svojih prijatelja (igrajući se doktora).
Vodič WHO-a 2Djeca imaju seksualne osjećaje čak i kao novorođenčad.“ | Izvor: bzga-whocc.de
[size=45]Ne treba ni podsjećati da prvi dio ovog isječka izrazito podsjeća na tvrdnje nekih „znanstvenih“ zagovornika pedofilije koji su djeci najranije dobi pripisivali osjećaje seksualnog zadovoljstva, ne bi li pedofiliju promovirali kao nešto normalno, poželjno i zabavno.[/size]
[size=45]U istom vodiču među preporukama za „razvoj dječje seksualnosti“, navodi se i savjet da se djecu staru između 0 i 4 godine podučava i informira o masturbaciji.[/size]
[size=32]Vodič WHO-a Capture-2Preporuke za djecu između 0 i 4 godine starosti, među kojima je i ona o masturbaciji. | Izvor: bzga-whocc.de[/size]
[size=45]Djecu bi se također trebalo ohrabriti da „steknu svijest o rodnom identitetu“ i da im se da „pravo da istražuju rodne identitete.“[/size]
[size=45]U razdoblju između 4. i 6. godine, WHO savjetuje da se djeci „pruže informacije o istospolnim zajednicama“ i da se „djeci pomogne u razvoju poštovanja različitih normi po pitanju seksualnosti.“[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by mutava baštarda Sun 30 May - 18:48

Samo napredno...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by max123 Sun 30 May - 20:20

i dok pola zemaljske pučine nema ni za lebac, bijela zapadna civilizacija sve više pervertira.kuku i lele...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by mutava baštarda Sun 30 May - 20:55

max123 wrote:i dok pola zemaljske pučine nema ni za lebac, bijela zapadna civilizacija sve više pervertira.kuku i lele...
Nemoj biti ravnozemljaš. To je struka  :]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by Guest Sun 30 May - 21:03

Sve je to OK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by Guest Sun 30 May - 21:15

[size=32][/size][size=45]Djecu bi se također trebalo ohrabriti da „steknu svijest o rodnom identitetu“ i da im se da „pravo da istražuju rodne identitete.“[/size]


Čuj ... slijedom određene analogije koju doživih ... da ti nisi latentni trangenderist ... između ostaloga?

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by mutava baštarda Sun 30 May - 21:20

Sovak wrote:
[size=32][/size][size=46]Djecu bi se također trebalo ohrabriti da „steknu svijest o rodnom identitetu“ i da im se da „pravo da istražuju rodne identitete.“[/size]


Čuj ... slijedom određene analogije koju doživih ... da ti nisi latentni trangenderist ... između ostaloga?

:D
Latentni transgenderist? To su oni šta ih pitaš reci mi kojeg si danas spola da znam s koje ću strane?
 Vodič WHO-a 1f601

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by Guest Sun 30 May - 21:28

mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:
[size=32][/size][size=46]Djecu bi se također trebalo ohrabriti da „steknu svijest o rodnom identitetu“ i da im se da „pravo da istražuju rodne identitete.“[/size]


Čuj ... slijedom određene analogije koju doživih ... da ti nisi latentni trangenderist ... između ostaloga?

:D
Latentni transgenderist? To su oni šta ih pitaš reci mi kojeg si danas spola da znam s koje ću strane?
 Vodič WHO-a 1f601


E sad ... nemoj me baš preveć to pitati.

Mislim da su ti fluidni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by mutava baštarda Sun 30 May - 21:37

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:
[size=32][/size][size=46]Djecu bi se također trebalo ohrabriti da „steknu svijest o rodnom identitetu“ i da im se da „pravo da istražuju rodne identitete.“[/size]


Čuj ... slijedom određene analogije koju doživih ... da ti nisi latentni trangenderist ... između ostaloga?

:D
Latentni transgenderist? To su oni šta ih pitaš reci mi kojeg si danas spola da znam s koje ću strane?
 Vodič WHO-a 1f601


E sad ... nemoj me baš preveć to pitati.

Mislim da su ti fluidni.
Onda ću sačekati da WHO definira. Oni su najstručniji, a tko ne bi vjerovao ljudima koji spašavaju naše bake i djedove.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vodič WHO-a Empty Re: Vodič WHO-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum