ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by vuksadinare Sun 30 May - 5:36

Kme,kme...

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2279638

vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by vuksadinare Sun 30 May - 6:01

...meni je jedan osjecki policajac a u koga se moze imati povjerenje rekao..da te 91..narocito u ljeto i jesen..se privodilo srbe za koje je postojala osnovana sumnja i dokazi..da su bili povezani sa kos-om,cetnicima..ili su bili extremni srbi..da ih se islo privodit samo zato sto su srbi..onda za tjedan dana ne bi bilo vise srba i kako mi je rekao kod osjecke policijske pistaje bilo je dosta kuca srba i nitko od njih nikad nije bio dirnut misli na one koji su ostali pa i u tijeku najzescih napada na grad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by vuksadinare Sun 30 May - 6:11

....ja osobno koliko me sjecanje sluzi a sluzi me dobro..a znao sam dosta srba..mozda njih dvoje,troje nije bilo u ino vrijeme od 1989 do 1991..nije bilo extremno..ili nisu bili na velikosrpskim,milosevicevsko-jna pozicijama...narocito su to pokazivali 1989 i 1990 godine..prije i pislije prvih izbora...1991..vec ih je dio otisao u srbiju,bosnu ili srao krajinu...a dio je ostao ili po zadatku ili su se primirili uvidjevsi da nece bas onako kako su zamislili pa valjalo cuvati stan,kucu..onaj manji dio casnih i lojalnih srba il se stavio na raspolaganje hrvatskim postrojbama ili su se nekako drugo angazirali u obrani zemlje..uglavnom dobro se znalo tko je tko...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by vuksadinare Sun 30 May - 6:22

Evo jednog osobnog primjera iz mog kvarta..negdje prije desetak godina izasao intervju sa jednim kvartovskim srbinom koji se zalii da ga je policija 1991 dva puta privela i da je bez ikakvog 'razloga' maltretiran samo zato sto je bio srbin i od policije i od kako je rekao susjeda hrvata naciinalista i gardista..no istina je mali drugacija..doticni je zajedno sa jos jednim kvartovskim srbinom kostom neposredno prije prvih izbora(a i prije i nesto poslije) prijetili i maltretirali lokalnog albanca koji je u kvartu imao slasticarnu samo zato sto je u slasticarni imao predizborni poster hdz-a..prijetili su mu da ce mu pucat u izlog..da mu mater siptarsku i ustaskj..i pislije izbora znali su mu foci u slasticarnj i ptijetit..no onda kad je osnovana hrvatska policija prestalj su..no nije im to bila jedina rabota...jednom je lik mojoj staroj dobacivao rijeci poput tudjmanovka..i slicno..kako se rat priblizavao ili dosao lik se stisao..prikrivao..cak ga danima nisi mogao vidjeti..ili bio uljudan kad bi prolazio..bahacenha nestalo..i takav je ostao i nitko ga ozbiljno nijd zajebavao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by Guest Sun 30 May - 8:22

niels wrote:

Možeš li zamisliti Plenkovića kako vraća odličja Glavašu?

Nije ni mogao iz jednostavnog razloga jer nema takve ovlasti. Nije vrhovni zapovjednik Oružanih snaga RH.
Bar bi ti kao kakti veliki poznavatelj pravne materije to morao znati, ali eto, ipak ne znaš. Čudna mi čuda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by Guest Sun 30 May - 8:24

T. wrote:
Mada je to glupost s tim oduzimanjem...
Ako je netko zaslužio odličje i dobio ga, to bi trebalo biti riješeno...

Uze mi riječ iz usta.
Možeš biti enormno zaslužan za obranu zemlje i zbog takvih zasluga dobiti orden, a istovremeno i osuđen za jedan ili više ratnih zločina. Prvo ne isključuje odnosno ne potire drugo.
Mirko Norac je tu vjerojatno i puno bolji primjer od Branimira Glavaša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic - Page 2 Empty Re: Zoki vratio ratna odlicja Branimiru Glavasu koje mu je oduzeo lignja Josipovic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum