ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konačni izbor: RAFALE F3R

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 17:51

Gnječ wrote:
francuzi su tradicionalno dobri sa srbima pa meditiraj malo...

Nekad bili.
Zato Srbi svoje zrakoplove ne naručuju od Francuza nego Rusa i Bjelorusa.
Francuzi inače nemaju ni tradiciju izigravanja ovakvih ugovora o prodaju i održavanju vojne opreme. Kada s njima potpišeš neki ovakav ugovor onda znaš da si siguran po tom pitanju, koliko je to danas u svijetu uopće moguće.

Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 17:54

niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by niels 29/5/2021, 18:02

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

Ts-ts čuvati živce… :)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 18:06

niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

Ts-ts čuvati živce… :)

Imaš neki poseban razlog misliti da nisam smiren ili si samo glup?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 18:29

kaya wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:Miljarda? Pa nije ni skupo
ma sitnica bokte.
The maintenance cost of Rafale is about $45,000.
per hour flying cost of Rafale :Official from French AF : $10–12k per hour.

al to će nam donijet investicije, strah je bona, nesigurni smo. možda se i ti provozaš koji put ako stane negdje na jarunu.
😀 Pa prije ću se ja provozati nego ti.
Osim toga ne sprdaj se s jarunom, pun je tenkova i nekih čudnih vozila
pa ja ti to svakako želim, top gun nije moja brija, nit piloti nit visine.
jarun je oduvijek bio popularan po tome, pokazivanju pila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 18:30

Speare Shaker wrote:

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D
to svakako. lopovi, što veći hrvat to veći lopov.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Slovoslagar 29/5/2021, 18:49

Gnječ wrote:
Slovoslagar wrote:
Gnječ wrote:koliko je bolji od gripena? koliki je cost-benefit kad sve zbrojiš i oduzmeš? nikakav cost benefit sa rafale. rafale je odličan ali preskup avion za tako malu državu kao što je RH. sa druge strane gripen ima sve što i rafale i još više elektronike od rafale. jedino nema dvije turbine nego jednu.  jednostavno najbolji avion za RH avijaciju je gripen i točka nema dvojbe. plus toga srbi vam imaju migove a gripen je baš projektiran da ruši ruske avione. kakve veze ima manji radarski odraz u ovoj zemlji kad je zračna linija do granice u prosjeku 200km????

sad vi možete racionalizirati do sudnjeg dana ali ja vam na svako vaše racionaliziranje mogu vratiti protuargumentima koje ne možete oboriti nikakvim ali dali racionaliziranjem.  rvati po miljarditi puta opet uništa.

Kada sve zbrojimo i oduzmemo, dugoročni cost-benefit će vjerojatno biti na strani Rafala.
Novac u ovoj cost-benefit analizi nije jedina varijabla.

Kažem još jednom. Mene je tih Šveda strah. Neka se zakačimo s muslimanima i neka nam ovi daju košaricu i što ćemo onda.
Moraš se drugdje snalaziti s rezervnim dijelovima itd. itd. Sranje samo takvo.
Helikopterska flota nam je bila osakaćena ne samo neodržavanjem, nego i balkanskom korupcijom i namjernom ugradnjom neoriginalnih rezervnih dijelova. Za Račanove vlade ministar Radoš je znao sve o tome, čisto da se zna.

Neprimjereno održavanje je smrt za tako sofisticirane strojeve.
Bolje ne kupit ništa, nego kupit i onda drljavo održavati. To su onda novci bačeni u vjetar.

Zato postavljam pitanje - što ako mi ne budemo imali mogućnost primjereno održavati svoje avione tijekom i nakon nekog vojnog konflikta ako progresivna Švedska zaključi da u Hrvatskoj vlada fašizam koji je neinkluzivan i islamofoban? Što onda?

Što se tiče srpskih migova, mislim da ih Rafali isto mogu skidati ako bude trebalo. A vrlo je lako moguće da neće trebati.
Dobro, Srbi su jedan agresivan i posve iracionalan narod, tako da nikad ne znaš. Ali mislim da do konflikta sa Srbima u nekoj doglednoj budućnosti ne bi trebalo doći. Ali ako da takvog konflikta dođe, opet je bolje kao strateškog saveznika imati Francuze nego jebene Švede.

I na kraju, nikad ne znamo što budućnost nosi. Hoće li možda biti nekog sukoba širih razmjera s većim brojem sudionika na obje strane? Tko zna. Ali ako do toga dođe, opet je bolje imati tigra nego geparda u svom arsenalu.

neprimjereno je uporabiti riječ neprimjereno kao vegetu. ne kaže se neprimjereno održavanje nego se kaže nestručno održavanje.
Čuj, ovo sad ovisi o tome kako ćemo definirati pojam "nestručno"  :D
Nestručno u mom tumačenju podrazumijeva da ne znaš što radiš i/ili otprilike nagađaš.
Ako netko nešto napravi protivno dobrim pravilima struke, a vrlo dobro zna što radi, onda je npr. fušario/krao/varao (ili neki drugi glagol). Malo mi je neprikladno govoriti o nestručnosti u tom kontekstu.

Recimo u našoj vojsci su uz punu svijest o tome što rade ugrađivali u helikoptere neoriginalne rezervne dijelove.

Ugradnja neoriginalnih rezervnih dijelova nije nužno nestručnost.
Netko uz puno stručnog znanja može procijeniti kada takvo nešto ispunjava tehničke zahtjeve, a kada ne.
Naravno, kod nas se radilo o lopovluku a ne o stručno utemeljenoj racionalizaciji troškova.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Slovoslagar 29/5/2021, 19:00

AssadNaPodmornici wrote:Gripen je solidan i jeftin avion, ali Rafaelo je bolji :)
I da je prošla američka F16 block70 ponuda ti je isto brutalno.

sve ove tri stvari su dobre, najgore bi bilo da smo kako je krstičević i dio domoljuba razmišljao - da uzmemo polovne 30-40godina stare američke kante koje NISU NIŠTA BOLJE OD MODErNIZIRANIH Mig21
čim to nije prošlo, nemožemo se zajebati
Ma sve su to dobri avioni. Rafale zacijelo nešto bolji i od jednog i od drugog.
Ali kako već rekoh, treba malo misliti i na političku pozadinu čitavog deala.

Nije loše da se malo povezujemo s Francuzima.
Hrvatska u čitavoj Europi nema praktički niti jednog jedinog saveznika. To nešto govori o hrvatskoj politici zadnjih 20+ godina.

Ne možemo se oslanjati na SAD. Pogotovo ne na woke SAD (dobro, nisu ni Francuzi cvjećke scratch ).
S druge strane, njemački interesi i planovi u regioni su sve samo ne u našem dugoročnom interesu.

Idealnih izbora nema, a Francuska je u ovoj priči uvjerljivo najmanje loš izbor. Pogotov Francuska koja prema Turskoj gaji dosta autentične antipatije. A i treba nam netko u Europi tko je jači igrač i tko će imati nekakav vested interest u vezi Hrvatske.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 19:05

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

imaju rvati long-standing bad reputation

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 D7wXWoIWsAAJwQF

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 19:08

Slovoslagar wrote:
Gnječ wrote:
Slovoslagar wrote:
Gnječ wrote:koliko je bolji od gripena? koliki je cost-benefit kad sve zbrojiš i oduzmeš? nikakav cost benefit sa rafale. rafale je odličan ali preskup avion za tako malu državu kao što je RH. sa druge strane gripen ima sve što i rafale i još više elektronike od rafale. jedino nema dvije turbine nego jednu.  jednostavno najbolji avion za RH avijaciju je gripen i točka nema dvojbe. plus toga srbi vam imaju migove a gripen je baš projektiran da ruši ruske avione. kakve veze ima manji radarski odraz u ovoj zemlji kad je zračna linija do granice u prosjeku 200km????

sad vi možete racionalizirati do sudnjeg dana ali ja vam na svako vaše racionaliziranje mogu vratiti protuargumentima koje ne možete oboriti nikakvim ali dali racionaliziranjem.  rvati po miljarditi puta opet uništa.

Kada sve zbrojimo i oduzmemo, dugoročni cost-benefit će vjerojatno biti na strani Rafala.
Novac u ovoj cost-benefit analizi nije jedina varijabla.

Kažem još jednom. Mene je tih Šveda strah. Neka se zakačimo s muslimanima i neka nam ovi daju košaricu i što ćemo onda.
Moraš se drugdje snalaziti s rezervnim dijelovima itd. itd. Sranje samo takvo.
Helikopterska flota nam je bila osakaćena ne samo neodržavanjem, nego i balkanskom korupcijom i namjernom ugradnjom neoriginalnih rezervnih dijelova. Za Račanove vlade ministar Radoš je znao sve o tome, čisto da se zna.

Neprimjereno održavanje je smrt za tako sofisticirane strojeve.
Bolje ne kupit ništa, nego kupit i onda drljavo održavati. To su onda novci bačeni u vjetar.

Zato postavljam pitanje - što ako mi ne budemo imali mogućnost primjereno održavati svoje avione tijekom i nakon nekog vojnog konflikta ako progresivna Švedska zaključi da u Hrvatskoj vlada fašizam koji je neinkluzivan i islamofoban? Što onda?

Što se tiče srpskih migova, mislim da ih Rafali isto mogu skidati ako bude trebalo. A vrlo je lako moguće da neće trebati.
Dobro, Srbi su jedan agresivan i posve iracionalan narod, tako da nikad ne znaš. Ali mislim da do konflikta sa Srbima u nekoj doglednoj budućnosti ne bi trebalo doći. Ali ako da takvog konflikta dođe, opet je bolje kao strateškog saveznika imati Francuze nego jebene Švede.

I na kraju, nikad ne znamo što budućnost nosi. Hoće li možda biti nekog sukoba širih razmjera s većim brojem sudionika na obje strane? Tko zna. Ali ako do toga dođe, opet je bolje imati tigra nego geparda u svom arsenalu.

neprimjereno je uporabiti riječ neprimjereno kao vegetu. ne kaže se neprimjereno održavanje nego se kaže nestručno održavanje.
Čuj, ovo sad ovisi o tome kako ćemo definirati pojam "nestručno"  :D
Nestručno u mom tumačenju podrazumijeva da ne znaš što radiš i/ili otprilike nagađaš.
Ako netko nešto napravi protivno dobrim pravilima struke, a vrlo dobro zna što radi, onda je npr. fušario/krao/varao (ili neki drugi glagol). Malo mi je neprikladno govoriti o nestručnosti u tom kontekstu.

Recimo u našoj vojsci su uz punu svijest o tome što rade ugrađivali u helikoptere neoriginalne rezervne dijelove.

Ugradnja neoriginalnih rezervnih dijelova nije nužno nestručnost.
Netko uz puno stručnog znanja može procijeniti kada takvo nešto ispunjava tehničke zahtjeve, a kada ne.
Naravno, kod nas se radilo o lopovluku a ne o stručno utemeljenoj racionalizaciji troškova.

onda je to sabotaža. za to se ide pred streljački vod.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by vuksadinare 29/5/2021, 20:17

Inace ozbiljno se suska o nabavci jednog patriot sistema..nesto su srbi o tome piskarali..o kompezaciji o nas i amera..nabavili smo 65 bradly-a..prije toga cetri borbena helikoptera apache..a navodno i dronove..ali i francuzima imamo dogovor o isporuci dronova sto ide uz rafale...mocna opskrba..ovim se za 80% povecava udarna moc hv-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 29/5/2021, 22:23

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

imaju rvati long-standing bad reputation

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 D7wXWoIWsAAJwQF


Kao i Židovi, uostalom. Koji u skladu sa antisemitskom srednjovjekovnom pa dijelom i novovjekovnom (nacističkom) propagandom: jedu kršćansku djecu, piju njihovu krv i izvode slične gnjusne rabote.
Ilustracije neću prenositi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Šandor Winnetou 29/5/2021, 22:40

niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

Ts-ts čuvati živce… :)
gle tko si da si no više ti prikrivanje ne prolazi, bolje se pojavi opet pod drugim nickom i pazi malo bolje da te se opet ne provali, budi malo pažljiviji drugi put jebemu miša

_________________
Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by niels 30/5/2021, 00:22

Šandor Winnetou wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

Ts-ts čuvati živce… :)
gle tko si da si no više ti prikrivanje ne prolazi, bolje se pojavi opet pod drugim nickom i pazi malo bolje da te se opet ne provali, budi malo pažljiviji drugi put jebemu miša

Ne pada mi napamet se braniti od optužni ad hominem.

Ben Shapiro to isto čini i kaže da je to znak da je debata gotova i dobivena.

Možete mi lijepiti i etikete, to me ni najmanje ne smeta. Vi lijepite etikete, a ja ću stavljati argumente vezane uz raspravu. Oni mogu biti kvalitetni ili manje kvalitetni, ali ću se truditi biti korektan i pristojan prema kolegicama i kolegama ovdje.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Šandor Winnetou 30/5/2021, 07:00

niels wrote:
Šandor Winnetou wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:Učahurila si se, složio sam se s tvojim tumačenjem saveznog Ustava. Ne budi tako defanzivan, pa samo raspravljamo.

“Nacija u punom smislu riječi” je tvoj konstrukt, bez uporišta u politologiji, sociologiji ili fenomenologiji.

No dobro, vrdaj i dalje.

Nacija u punom smislu te riječi je samo logička nadgradnja pojma koji doduše tebi nije poznat niti u njegovom osnovnom značenju, pa ti po logici stvari ne može biti poznata niti njegova logička nadgradnja.  :D

Samo u Hrvatskoj svatko može nadograđivati pojmove iz znanosti svojim konstruktima, bez da citira autoritet o toj temi.

Itko s iole akademske čestitosti bi prionuo na Hein Online, neki drugi servis, ili bi naprosto znao autora termina.

Je, mi smo Hrvati jedna posebno nečasna grupa ljudi.  :)
U očima vas smrdljivih jugonostalgičara.  :P :D

Ts-ts čuvati živce… :)
gle tko si da si no više ti prikrivanje ne prolazi, bolje se pojavi opet pod drugim nickom i pazi malo bolje da te se opet ne provali, budi malo pažljiviji drugi put jebemu miša

Ne pada mi napamet se braniti od optužni ad hominem.

Ben Shapiro to isto čini i kaže da je to znak da je debata gotova i dobivena.

Možete mi lijepiti i etikete, to me ni najmanje ne smeta. Vi lijepite etikete, a ja ću stavljati argumente vezane uz raspravu. Oni mogu biti kvalitetni ili manje kvalitetni, ali ću se truditi biti korektan i pristojan prema kolegicama i kolegama ovdje.
gle čim si se rodio s drugim nickom već nisi korektan a to da si polako i oprezno mjenjao svoje upise prema mnogim stvarima u rh govori puno toga. 
U svakom slučaju tvoja stvar i ti se s tim moraš boriti :)

_________________
Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Eroo 30/5/2021, 11:34

Tabak: Ministar Banožić priželjkuje vojne nabave po modelu generala Zagorca

https://hr.n1info.com/vijesti/tabak-ministar-banozic-prizeljkuje-vojne-nabave-po-modelu-generala-zagorca/


A jadan... falija mu je insider. ;) jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by debotoijusto 30/5/2021, 13:16

Eroo wrote:Tabak: Ministar Banožić priželjkuje vojne nabave po modelu generala Zagorca

https://hr.n1info.com/vijesti/tabak-ministar-banozic-prizeljkuje-vojne-nabave-po-modelu-generala-zagorca/


A jadan... falija mu je insider. ;) jocolor

samo da nas galski stovatelji srba ne zajebu pa doslovno zrakoplovi budu " skoro nevidljivi "
ne lete a proracunu naprave usis ka v8 motorin "dodatnom opremom" , HDZ je to ugovarao pobogu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Guest 30/5/2021, 13:17

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:Tabak: Ministar Banožić priželjkuje vojne nabave po modelu generala Zagorca

https://hr.n1info.com/vijesti/tabak-ministar-banozic-prizeljkuje-vojne-nabave-po-modelu-generala-zagorca/


A jadan... falija mu je insider. ;) jocolor

samo da nas galski stovatelji srba ne zajebu pa doslovno zrakoplovi budu " skoro nevidljivi "
ne lete a proracunu naprave usis ka v8 motorin "dodatnom opremom" , HDZ je to ugovarao pobogu

Lako ćemo mi za HDZ, bitno je da to nisu tvoji ugovarali.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by debotoijusto 30/5/2021, 13:33

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Eroo wrote:Tabak: Ministar Banožić priželjkuje vojne nabave po modelu generala Zagorca

https://hr.n1info.com/vijesti/tabak-ministar-banozic-prizeljkuje-vojne-nabave-po-modelu-generala-zagorca/


A jadan... falija mu je insider. ;) jocolor

samo da nas galski stovatelji srba ne zajebu pa doslovno zrakoplovi budu " skoro nevidljivi "
ne lete a proracunu naprave usis ka v8 motorin "dodatnom opremom" , HDZ je to ugovarao pobogu

Lako ćemo mi za HDZ, bitno je da to nisu tvoji ugovarali.  ;)

moras priznat da predobro zvuci za posao koji je sklopio HDZ , neki zajeb sigurno postoji ili postoji neki zajeb , nema treceg :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Eroo 30/5/2021, 13:44

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:Tabak: Ministar Banožić priželjkuje vojne nabave po modelu generala Zagorca

https://hr.n1info.com/vijesti/tabak-ministar-banozic-prizeljkuje-vojne-nabave-po-modelu-generala-zagorca/


A jadan... falija mu je insider. ;) jocolor

samo da nas galski stovatelji srba ne zajebu pa doslovno zrakoplovi budu " skoro nevidljivi "
ne lete a proracunu naprave usis ka v8 motorin "dodatnom opremom" , HDZ je to ugovarao pobogu
A ništa, kad ih dopreme  dajte ih u razrez. Ako ne znate kako se to radi pitajte Mesića da van objasni.
Ukrajici će van toučnit skoro za badave. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by marcellus 30/5/2021, 16:33

niels wrote:Da se nadovežem, vojna snaga ne jamči ekonomski prosperitet, kako veli marcellus, jer bi nekadašnji SSSR bio najjača ekonomska sila

ne jamči ekonomski prosperitet, ali nedostatak vojne sile jamči odsustvo stranih ulagača.

SSSR ionako nije bio otvoren za strana ulaganja pa mu je s te strane vojna sila bila neproduktivna.

Ali sasvim sigurno kapital ide tamo gdje je siguran. Pravno, vojno, u svakom pogledu.

_________________
Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Konačni izbor: RAFALE F3R - Page 11 Empty Re: Konačni izbor: RAFALE F3R

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum