ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by epikur37 27/5/2021, 19:44

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Velika Albanija znači Velika Srbija, a to sve znači i Velika Hrvatska, odnosno prisajedinjenje HB.

Znači ok.
Ne znaci.
Znaci da ce oni s natalitetom uzeti sve.
Ostali izumiru dragovoljno.

Ma ne vjerujem...

usporavaju i oni, ali svakako interes sanmih makedonaca treba biti podjela obzirom na demografske trendove koji ipak govore u prilog albancima

u glavnom propala i besmislena država koju treba razdijeliti

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by RayMabus 27/5/2021, 19:46

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Velika Albanija znači Velika Srbija, a to sve znači i Velika Hrvatska, odnosno prisajedinjenje HB.

Znači ok.
Ne znaci.
Znaci da ce oni s natalitetom uzeti sve.
Ostali izumiru dragovoljno.
A ne mogu sve jer onda ja ne dobijem ono šta želim a to je lom euroatlantista na Balkanu jer će se za ovaj ostatak na istoku potuč grčki i bugarski nacionalisti.

Dvije NATO članice u ratu na Balkanu.

Kužiš ? Meta su mi euroatlantisti koji podržavaju Komšića u BiH. Albanci i Makedonci su u toj priči nebitni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by vuksadinare 27/5/2021, 20:05

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Dobit ce albanci jedno i drugo...zivi bili pa vidjeli..a tih mi makedonaca isto nije zao...toliko godina su drzava a nisu pristojnu vojsku stvorili a znaju da im susjedi o glavi rade
Naravno. Broj rođenih u Makedoniji a da su etnički Makedonic je 50% i trend je silazan i past će ispod 50%. To je samo pitanje vremena kad će ovi dobiti albansku autonomiju na zapadu sjeverne Makedonije.

A za ono šta ostane će se potuć srpski , bugarski i grčki nacionalisti između sebe.
makedonci igraju na sazaljenje umjesto da su jacali drzsvu,vojsku,policiju..dovoljno da cujes panceva...i njih bas ne krasi veci IQ
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by dijagram 27/5/2021, 20:06

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Velika Albanija znači Velika Srbija, a to sve znači i Velika Hrvatska, odnosno prisajedinjenje HB.

Znači ok.
Ne znaci.
Znaci da ce oni s natalitetom uzeti sve.
Ostali izumiru dragovoljno.

Ma ne vjerujem...

usporavaju i oni, ali svakako interes sanmih makedonaca treba biti podjela obzirom na demografske trendove koji ipak govore u prilog albancima

u glavnom propala i besmislena država koju treba razdijeliti
Premalo oni usporavaju koliko svi ostali ubrzavaju u minus
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by RayMabus 27/5/2021, 20:10

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Dobit ce albanci jedno i drugo...zivi bili pa vidjeli..a tih mi makedonaca isto nije zao...toliko godina su drzava a nisu pristojnu vojsku stvorili a znaju da im susjedi o glavi rade
Naravno. Broj rođenih u Makedoniji a da su etnički Makedonic je 50% i trend je silazan i past će ispod 50%. To je samo pitanje vremena kad će ovi dobiti albansku autonomiju na zapadu sjeverne Makedonije.

A za ono šta ostane će se potuć srpski , bugarski i grčki nacionalisti između sebe.
makedonci igraju na sazaljenje umjesto da su jacali drzsvu,vojsku,policiju..dovoljno da cujes panceva...i njih bas ne krasi veci IQ
A šta da ti kažem. Ja sam danas smislio vojni plan da udarim na euroatlantiste koji podržavaju Komšića.

Tek je prošle godine Makedonija primljena u Nato pa mi tek sad plan igra jer ću napraviti raskol Nato na Balkanu da pokažem Pentagonu da se bez Hrvata ne radi račun na ovim prostorima.

Opasan sam kad mi prijeti vojna ugroza a Komšić mi je poviše glave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by Serbinho-3 27/5/2021, 20:58

Tim Albancima je krahirao natalitet. Makedonci treba da podignu natalitet i da se ekonomski vise povezu sa Srbijom za neke projekte da ubace i njih. Realno osim Srbije nema tu nikoga, pojeli bi ih za dorucak.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by RayMabus 27/5/2021, 21:10

Serbinho-3 wrote:Tim Albancima je krahirao natalitet. Makedonci treba da podignu natalitet i da se ekonomski vise povezu sa Srbijom za neke projekte da ubace i njih. Realno osim Srbije nema tu nikoga, pojeli bi ih za dorucak.
Ja mislim da vam se ipak pametnije maknit od njihovih unutarnjih problema a posebno jer trasa kojom ide željeznica Srbija - Grčka je van zone te albanske autonomije na zapadu sjeverne Makedonije.

Ukratko vama je u interesu da ta Makedonija bude oslabljena albanskom autonomijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by RayMabus 27/5/2021, 21:18

Nemojte im pomagat. Nije vam to u interesu. Surađujte i s Albanijom i s Makedonijom. Ne mješajte se u njihove unutarnje stvari. Ako se pojavi a oče priča o albanskoj autonomiji na zapadu , samo kažete kako ste za cjelovitost Makedonije i da ne podržavate nikakvo cijepanje iste al da je njijovo unutarnje uređenje njihova stvar.

To je albanska autonomija na zapadu u sklopu države sjeverna Makedonija. Ko Vojvodina u Srbiji. Dio Srbije kao države al autonomija.

Ne ulazite u to jer makedonski desničari to ne mogu dopustiti jer ostaje krnja Makedonija oko koje bi se onda sukobili srpski , bugarski i grčki nacionalisti.

Zato se ne mješajte nego pustite da se Makedonci i Albanci toliko međusobno zavade da nema nazad. Vama odgovaraju samo Makedonci koji su zavađeni s Albancima do te mjere da nema pomirenja 

Drugim riječima gurajte intenzivno plan albanske autonomije na zapadu da bi upravo ovo postigli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by RayMabus 27/5/2021, 21:30

Dosta smo mi pomagali Makedoncima. Vama su čak priznali i Kosovo. Vi ste prvi koji morate po svojim medijima iz anonimni izvora il nekih relativno nevažni likova gurat stalno i intenzivno ideju o autonomiji albanskoj na zapadnu sjeverne Makedonije al u sklopu iste.

Stalno im pomažemo. Vama su još i Kosovo priznali. Čak i sad Hrvatska napada Bugarsku da im prizna narodnost tj da ih ne negira i ne svojata.

Al moraju nam jednom te i usluge vratit a to ću napraviti ovako.

Dobijam koji god scenario okrenem.

Ako se potuču s njima ok a ako ovi naprave autonomiju na onaj krnji dio Makedonije će se obrušiti srpski , bugarski i grčki nacionalisti pa imaš raspad jedne Nato članice ( sjeverna Makedonija ) i rat dvije oko toga ( Grčka i Bugarska )

Rušim euroatlanski savez na Balkanu radi Komšića u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije - Page 3 Empty Re: Velikoalbanski nacionalizam kao čimbenik raspada S.Makedonije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum