ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Page 20 of 27 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Guest 28/5/2021, 10:00

Sovak wrote:

To se podrazumijeva .... OK, nekima treba nacrtati.

Uvijek je trebalo i trebat će.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:05

Eroo wrote:
niels wrote:
Eroo wrote:
niels wrote:
Eroo wrote:
Govorim o našoj, slovenskoj politici, naravno. 

:)

Pa zaviriš kod nas susjeda onako rekreativno, da nas podučiš.
Imam dvi ipo domovine. Do nedavno je bilo 3, ali se sad smanjilo na 2.5.
Daj ebenici da ti prevede što sam napisao. Ti si ovdje očigledno novi
i štošta ne razumiješ.

Naravno, ponajmanje o vašoj, slovenskoj politici.
To mi nisi trebao ni reći. Ne razumiješ ti ni vaše, koliko vidim.

Ne razumiješ ti ni ironiju, koliko vidim. Ali dobro.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:08

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:a ja kad moram s decom u grad ću morat zvat taksi, sat vremena unaprijed, da mi dođe s dječjim stolicama, i reć mu da me čeka. Ili kad je dijete bolesno pa ju ne možeš po kiši navlačit doktoru javnim prijevozom, obzirom da u programu imaju smanjenje broja traka na avenijama i oslobađanje prostora za bicikle. Ono, auti su zlo pa će se zabranit prometovanje centrom i to onda širit.

Jer im se jebe za ljude koji imaju decu i ne mogu ih stavit na bicikl, obzirom da niko od njih nema dece.


A to kaj nisu ekstremna ljevica... u programu imaju "degrowth", znači odrast, usporavanje rasta i negativan rast odnosno namjerno ekonomsko nazadovanje u cilju spašavanja planete, što je lijevije od ekstremno lijevog.

strasno... a opet kad se sjetis da si skupljao pikavce u komunizmu medjunozno prometalo ne zvuci lose i dobro za krvozilni sustav u tvojim godinama   ;)


je, imam doma dva bicikla, za mlađu i stariju kćer. Moj krvožilni sustav je fala na pitanju ok i nemam viška kila, agnostik sam što se tiče automobilskog pogona i nemam ništa protiv 'letrike naročito za po gradu, ali bicikli su za babe u međimurju, decu, i aktiviste. Fala ne fala. Buraz mi doduše ide biciklom na posao već 20 godina, ali nisam primijetio da mu čini dobro zdravlju. Ali to je zato kaj on ne zna vozit, nikad nije polagao vozački, ne zanimaju ga auti. Mene ne zanimaju bicikli.

Nego vodim da je gnu ustvrdio u raspravi jučer kad ga je škoro pitao kaj su napravili s pol milijarde dobivenih kuna za građane da su popravili 500 bicikala. Popravak bicikla milju kuna po komadu. Jebo bicikl, skupo je to servisirat.

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:10

inače to kaj nisu ekstremna ljevica.. do jučer su bili u koaliciji s radničkom frontom, koja zagovara batinaše koji bi ih doveli na vlast i općenito totalitarizam i crveni fašizam staljinističkog tipa.

A da, raskinuli su koaliciju, al ne zato što im je smetalo što su ovi fašisti i antidemokrati, nego se nisu dogovorili oko fotelja. Pa su sad stranka centra. Super.

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:11

a i baš me zanima kak da ujutro potrpam cure na bicikl, odvezem ih u vrtić, pa produžim do posla biciklom. I kak da stignem po njih biciklom kad sam na drugom kraju grada. I još i 20 kila špeceraja iz dućana usput da stavim u onu košaricu ili ruksak?

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:12

Ali digresiram: ovakva količina otrova u koprodukciji Škoro&Macan (inače jedan od ljigavijih i podmuklijih tipova na PR sceni) me samo sve više i više uvjerava da je Tomašević bolji izbor.

Ne nužno dobar, ali bolji.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:13

kaya wrote:
Eroo wrote:Lovu za popotresnu obnovu Zagreba i  Banovine vam je sredio Plenkovic.
1880 bio je veliki zagrebački potres, jači nego sada za preko 1,5 znači jedno 20 puta jači.
Grad su očistili za 24 sata. Obnovili za godinu. 
Par velikih građevina poput katedrale za par godina. I nabavili su novac i arhitekte za to. Prije 140 godina.
Nosi se se plenkovićem i bandicem dakle..uopće ih nemoj spominjati.

bandito bi to još i sredil da se nije država uplela u obnovu, on je uvijek bio vrlo učinkovit i dobar organizator.

baš me zanima kolko će koštat obnova stana jelene veljače. Od mojih para.

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:17

marcellus wrote:a i baš me zanima kak da ujutro potrpam cure na bicikl, odvezem ih u vrtić, pa produžim do posla biciklom. I kak da stignem po njih biciklom kad sam na drugom kraju grada. I još i 20 kila špeceraja iz dućana usput da stavim u onu košaricu ili ruksak?

Ne vrti se svijet oko tebe i tvoje obitelji. Tebi se vrti, ali mi ostali moramo imati obzira prema široj zajednici.

U Europi se sve više vide produljeni obiteljski bicikli, a neće ni tvoje klinke zauvijek ostati klinke.

U svakom slučaju, u malo gradova se vidi takvo bahato preseravanje i iživljavanje s autima kao u Zagrebu. To nije vožnja, to su nekakvi kompleksi.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Guest 28/5/2021, 10:19

niels wrote:Ali digresiram: ovakva količina otrova u koprodukciji Škoro&Macan (inače jedan od ljigavijih i podmuklijih tipova na PR sceni) me samo sve više i više uvjerava da je Tomašević bolji izbor.

Ne nužno dobar, ali bolji.


Naravno, prvo će se iscenirati da ekstremisti (to je Škoro naravno, je l?) rade teške pizdarije,

pa je onda lakše sebe predstaviti ako ništa drugo nego manjim zlom, ali svakako žrtvom.


To su igre i igrice koje ovak prek interneta i medija znaju paliti škvadru,

naročito kad možeš jednu rečenicu izvući iz konteksta

i vrtiti to kad ti paše.

Nije istina ono kaj je istina, nego ono kaj mediji vele da je istina.


Zato smo društvo zrelo za jednu veliku koljačinu.

Mislim na planet Zemlju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Guest 28/5/2021, 10:24

niels wrote:
marcellus wrote:a i baš me zanima kak da ujutro potrpam cure na bicikl, odvezem ih u vrtić, pa produžim do posla biciklom. I kak da stignem po njih biciklom kad sam na drugom kraju grada. I još i 20 kila špeceraja iz dućana usput da stavim u onu košaricu ili ruksak?

Ne vrti se svijet oko tebe i tvoje obitelji. Tebi se vrti, ali mi ostali moramo imati obzira prema široj zajednici.

U Europi se sve više vide produljeni obiteljski bicikli, a neće ni tvoje klinke zauvijek ostati klinke.

U svakom slučaju, u malo gradova se vidi takvo bahato preseravanje i iživljavanje s autima kao u Zagrebu. To nije vožnja, to su nekakvi kompleksi.


Tko je šira zajednica?

Kekinica i njezin stan.

Daj me naj me.

Kaj se tiče auta ... koje je to iživljavanje s autima?

Misliš načina vožnje?

Bahato voze i ''fićeki'' i bembure od pola milijuna kuna.


Ali isto tako normalno voze i ''fićeki'' i bembure od pola milijuna kuna.

Svakodnevno mi ulete u škare i jedni i drugi.

Tko im je dal vozačku je drugi par rukavica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Guest 28/5/2021, 10:25

niels wrote:
U Europi se sve više vide produljeni obiteljski bicikli ...


Znaš kaj ... ma goni se u produljeni krasan kurac.

Nikaj osobno.


Last edited by Sovak on 28/5/2021, 10:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:29

niels wrote:
marcellus wrote:a i baš me zanima kak da ujutro potrpam cure na bicikl, odvezem ih u vrtić, pa produžim do posla biciklom. I kak da stignem po njih biciklom kad sam na drugom kraju grada. I još i 20 kila špeceraja iz dućana usput da stavim u onu košaricu ili ruksak?

Ne vrti se svijet oko tebe i tvoje obitelji. Tebi se vrti, ali mi ostali moramo imati obzira prema široj zajednici..

Nabijem "širu zajednicu" na kurac, bez vazelina. Od "Šire zajednice" nikad nisam ništa tražio niti bih uzeo, jer mi ponos ne dozvoljava da se grebem za nešto što nisam zaradio na tržištu. Djecu učim da im svijet nije ništa dužan. Ali nisu ni one njemu.

Šira zajednica je fikcija. Postoje samo ljudi, pojedinci, sa svojim problemima. Oni imaju svoje probleme, ja imam svoje. Samo jednog dana će "šira zajednica" tražit da moja djeca, za koju ih boli kurac, radi da bi se njima, koji su lovu trošili na ronjenje po tenerifima dok sam ja kupoval pelene i trčal svaki dan po njih, mogle isplatit jebene penzije, koje će bit pet puta veće od moje ako je ikad doživim. Gle, ak ne odu same van iz države, ja ću im nabit nogu u guzicu da odu negdje drugdje... tak da ne vrate "široj zajednici" nikad ni kunu. Ok?

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:30

Sovak wrote:
niels wrote:
U Europi se sve više vide produljeni obiteljski bicikli ...


Znaš kaj ... ma goni se u krasan kurac.

Nikaj osobno.

i europu isto nabijem na kurac, skupa s arapima, crncima, kinezima, holandezima, i produljenim biciklima.


_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:32

stavi ti dete od godinu dana na produljeni bicikl, jebem tebe i njih produljenim kurcem. Pa ga vozi po pljusku doktoru.

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:33

Ne mogu se pouzdati u reflekse kao nekada, pokušavam to kompenzirati iskustvom.

U Zagrebu vodim se pravilom da ako postoji mogućnost za najgori mogući izbor, da će on definitivno biti izabran.

Još kad vidim sineka u tatekovom BMW s cajkom na najjače i sunčanim naočalama po noći i zimi, pripremim se za borbu na život i smrt, i redovito je bude.

Valja im odmijeniti BMW za BMX.

Nije samo BMW, ali onaj u fićeku može nanijeti komparativno manju štetu, međutim, ista je to kultura.

Svi su oni meni za bicikl spremni.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:34

Sovak wrote:
niels wrote:
U Europi se sve više vide produljeni obiteljski bicikli ...


Znaš kaj ... ma goni se u produljeni krasan kurac.

Nikaj osobno.

Ma da bi reč rekel… :)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:36

jelda? Znači roditelji s decom nisu bitni nego "spas planete"? A ko će radit za vaše biciklističke penzije?

Ona Greta me je davno uvjerila da trebamo prestati brinuti kakvu planetu ostavljamo svojoj djeci. I početi brinuti kakvu djecu ostavljamo svojoj planeti. Pazi malo derle je natjeralo starce da postanu vegani... joj u životu svojima nisam flisku stisnul, al da inzistiraju na tome da meni određuju kaj smijem jest a kaj ne, popile bi zidarsku samo tako

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:39

marcellus wrote:stavi ti dete od godinu dana na produljeni bicikl, jebem tebe i njih produljenim kurcem. Pa ga vozi po pljusku doktoru.

Sjedalica i kabanica.

Dete se čeliči, od svih tih silnih vožnji autima samo dobivamo gojaznu generaciju. :)
Da ne velim da ni tebi to ne škodi.

Zdrav život, kretanje, prirodna prehrana je najbolji imunitet i navike koje će im pomoći u životu. Ero je neki dan nešto izokola drvio o tome, pa primjenjujem.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by marcellus 28/5/2021, 10:45

niels wrote:
marcellus wrote:stavi ti dete od godinu dana na produljeni bicikl, jebem tebe i njih produljenim kurcem. Pa ga vozi po pljusku doktoru.

Sjedalica i kabanica.

Dete se čeliči, od svih tih silnih vožnji autima samo dobivamo gojaznu generaciju. :)
Da ne velim da ni tebi to ne škodi.

Zdrav život, kretanje, prirodna prehrana je najbolji imunitet i navike koje će im pomoći u životu. Ero je neki dan nešto izokola drvio o tome, pa primjenjujem.


čeliči ti svoje dete na taj način, da bolesno dete u kabanici voziš doktoru. Pa dobije upalu pluća i završi u bolnici, ili još gore.

moja deca nemaju viška kila i zdrave su ko konji, fala na pitanju. Nemaju alergija koje muče decu ovih oko mene kaj zdravo žive. U biti dva tri puta godišnje se prehlade i to je to. Zakure, ko i sva deca ponekad. Na kraj pameti mi nije "čeličit" ih na taj način. Starija jako dobro čeliči mozak, mišiće ne treba, ne bu rudar.

_________________
Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:46

marcellus wrote:jelda? Znači roditelji s decom nisu bitni nego "spas planete"? A ko će radit za vaše biciklističke penzije?

Ona Greta me je davno uvjerila da trebamo prestati brinuti kakvu planetu ostavljamo svojoj djeci. I početi brinuti kakvu djecu ostavljamo svojoj planeti. Pazi malo derle je natjeralo starce da postanu vegani... joj u životu svojima nisam flisku stisnul, al da inzistiraju na tome da meni određuju kaj smijem jest a kaj ne, popile bi zidarsku samo tako

Dapače, deca su najbitnija, sve ostavljamo njima.

Mi odlučujemo da li će biti zdravi i produktivni ili zombiji zarobljeni u ekran mobitela na suvozačkom mjestu koji misle da im sve pada s neba i da im i treba padati s neba.

Ja sam radil 50 godina, svaki dan. Gradil sam samodoprinosima vrtiće, jaslice i domove. Izdvajal sam za tadašnje umirovljenike i Jožu Manolića, a i tebi sam svojedobno platil kakav udžbenik ili školu šmrkavac.

I sad bi ja trebal bit bez mirovine, a društvo bi se trebalo raspasti po načelu “svatko za sebe”?
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by niels 28/5/2021, 10:48

marcellus wrote:


moja deca nemaju viška kila i zdrave su ko konji, fala na pitanju. Nemaju alergija koje muče decu ovih oko mene kaj zdravo žive. U biti dva tri puta godišnje se prehlade i to je to. Zakure, ko i sva deca ponekad. Na kraj pameti mi nije "čeličit" ih na taj način. Starija jako dobro čeliči mozak, mišiće ne treba, ne bu rudar.

Nije da nas zanima, ali nek si nam se pohvalil…
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 20 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 27 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum