ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Page 12 of 27 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by immortal Wed 26 May - 23:18

sitting_bull wrote:
mortal wrote:
Hektorović wrote:

Tomašević će u svakom slučaju izdominirat jer pravu konkurenciju nije niti imao...
lik je nikakav
podaci o njemu takvi da ga ne bi izabrali za djelatnika u nekoj boljoj firmi
očito je da je zagrepčancima preko glave Hercegovaca i Hercegovačkih veza pa tako i Škoro ispada iz igre
nije jasno zašto se nije pojavio dostojanstveniji lik boljeg statusa od ovog kojeg su dobili
taj se neće zadržati ni poštene 4 godine
mislim da će se mnogi gorko pokajati
isto tako uvjerena sam da je mnogima promaklo da je i ovaj BOSANAC
zagreb jaši na petokraki  :fuck
više nego gadljivo kao i sam lik koji je postaao gradonačelnikom
nije u pitanju napredak već povratak u šumu
ha ha ha!
"podaci" iz hasine i škorine kuhinje!

nisu problem hercegovci kao hercegovci, nego klanovi i reketari koje valjda slučajno vode hercegovci.
takvi hercegovci bi zajebali i svoje hercegovce bez da trepnu, ali im nije nužda pa deru zagreb.

škoro je rigidni desničar bez skrupula i da može postao bi ili novi slobodan milošević, ili francek.
na sreću je intelektualno i stručno limitiran pa se to neće desiti.

zanimljiv mi je izmišljeni strah od petokrake, jer  puno veća realna opasnost dolazi od onih koji bi s lakoćom počeli paliti nove lomače na kamenitim vratima na kojima bi spaljivali heretike koji ne misle kao oni.
upravo ta nova inkvizicija je izmilila i vratila se iz nekih klerikalnih šuma.

jedino čega se bojim je nasilje i zastrašivanje tipa paljenja auta familiji koja se pobunila zbog buke žičare jer je gotovo sigurno kako anemično đubre neće ništa poduzimati da to nasilje spriječi.
gdje ti je pamet prozivati Hercegovce za reketarenje i klanovve pokraj mulca koji je došao na vlast bez dana radnog staža
hrpa udruga, isisavanje love državnog budžeta
pa tko s mricu razuma može bilo što prigovoriti ikome drugom pokraj ovakvih

lik je najavio digitalizaciju Zagreba
mislim da će nastupiti značajnija stagnacija za Zagreb
mada možda se varam jer lova koja dolazi , s kojom raspolažu dolazi od svih Hrvatskih poduzetnika i radnika ( ne mislim na uhljebe), a i iz EU
vidjet ćemo

immortal

Posts : 23168
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by sitting_bull Thu 27 May - 0:08

mortal wrote:
sitting_bull wrote:
mortal wrote:
Hektorović wrote:

Tomašević će u svakom slučaju izdominirat jer pravu konkurenciju nije niti imao...
lik je nikakav
podaci o njemu takvi da ga ne bi izabrali za djelatnika u nekoj boljoj firmi
očito je da je zagrepčancima preko glave Hercegovaca i Hercegovačkih veza pa tako i Škoro ispada iz igre
nije jasno zašto se nije pojavio dostojanstveniji lik boljeg statusa od ovog kojeg su dobili
taj se neće zadržati ni poštene 4 godine
mislim da će se mnogi gorko pokajati
isto tako uvjerena sam da je mnogima promaklo da je i ovaj BOSANAC
zagreb jaši na petokraki  :fuck:
više nego gadljivo kao i sam lik koji je postaao gradonačelnikom
nije u pitanju napredak već povratak u šumu
ha ha ha!
"podaci" iz hasine i škorine kuhinje!

nisu problem hercegovci kao hercegovci, nego klanovi i reketari koje valjda slučajno vode hercegovci.
takvi hercegovci bi zajebali i svoje hercegovce bez da trepnu, ali im nije nužda pa deru zagreb.

škoro je rigidni desničar bez skrupula i da može postao bi ili novi slobodan milošević, ili francek.
na sreću je intelektualno i stručno limitiran pa se to neće desiti.

zanimljiv mi je izmišljeni strah od petokrake, jer  puno veća realna opasnost dolazi od onih koji bi s lakoćom počeli paliti nove lomače na kamenitim vratima na kojima bi spaljivali heretike koji ne misle kao oni.
upravo ta nova inkvizicija je izmilila i vratila se iz nekih klerikalnih šuma.

jedino čega se bojim je nasilje i zastrašivanje tipa paljenja auta familiji koja se pobunila zbog buke žičare jer je gotovo sigurno kako anemično đubre neće ništa poduzimati da to nasilje spriječi.
gdje ti je pamet prozivati Hercegovce za reketarenje i klanovve pokraj mulca koji je došao na vlast bez dana radnog staža
hrpa udruga, isisavanje love državnog budžeta
pa tko s mricu razuma može bilo što prigovoriti ikome drugom pokraj ovakvih

lik je najavio digitalizaciju Zagreba
mislim da će nastupiti značajnija stagnacija za Zagreb
mada možda se varam jer lova koja dolazi , s kojom raspolažu dolazi od svih Hrvatskih poduzetnika i radnika ( ne mislim na uhljebe), a i iz EU
vidjet ćemo
ajmo još malo crnjaka jer bu doktor škoro popušil karu mladome mornaru!

naravno da prozivam one koji se bave reketom i nemoj mi prosipati demagogiju jer mi je vrlo bliski rođak vrlo uspješnu it firmu sa 10-tak zaposlenih baš zbog reketa zatvorio i iz hrvatske preselio u nizozemsku, a 7 ljudi je ostalo bez posla, dok su trojica otišli s njim.

škoro je kao bio suvlasnik it firme koja je za softver uzela gradu zagrebu 130 milijuna, a uprava nije digitalizirana! tko je tu lud? dapače. škoro se i dalje busa kako je on poduzetnik.

ako si pažljivo čitala govorio sam o hercegovcima koji su u poziciji da reketare i siguran sam da bi oni reketarili i svoje kad bi mogli.

uglavnom, era gospodarenja gradom a la miki je završena, a era upravljanja gradom započinje.

kome pravo, kome krivo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by sitting_bull Thu 27 May - 0:13

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:Koliko su Hrvati retardirana i degenerična nacija,to je čudo jedno.
Radije bi da im vladaju mafijaši,rodijaci i kumovi,koji ostavljaju pustoš za sobom,nego da im gradonačelnik postane netko,tko im nije ideološki prihvatljiv.
.....taj gradonacelnik je agent..a zbig ideologije u Nu2 je priznao da nije razgovarao sa ocem...tko je onda ideoloski zatupljen
njegov otac.
ne muflone..on je priznao da on nije htio razgovarat..a ti se pomiri da vise u zg ne bus gledal repku..ode ona u split,vukovar pa i u rijeku :bball:
ako mu je ćaća u pola naporan kao škorini pajdaši normalno je da ga se ignorira.
škoro se hvalio da mu je tomaševićev ćaća bio na listi.
pametnome dosta.
doktor škoro neprestano pljuje po sinu svog kandidata.
krasan odgoj.

sad bu se tomaševićev ćaća odrekao sina jer je osramotio njegovog političkog šefa. komedija.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Eroo Thu 27 May - 2:00

sitting_bull wrote:
uglavnom, era gospodarenja gradom a la miki je završena, a era upravljanja gradom započinje.

A era neupravljanja gradom vam tek dolazi. Nećete dugo čekati.
Eroo
Eroo

Posts : 74864
2016-07-22


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 4:54

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
uglavnom, era gospodarenja gradom a la miki je završena, a era upravljanja gradom započinje.

A era neupravljanja gradom vam tek dolazi. Nećete dugo čekati.
pa to njima ok..vidis da jedva cekaju socijalisticki model upravljanja ..pola ih pijano tetura..pola godine bolovanja...gablec podrigusa i masni papir..zuja..i happy...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:27

https://narod.hr/hrvatska/sorosevac-lalic-u-ulozi-analiticara-na-rtl-u-hvalio-tomasevica-a-kcer-mu-je-povezana-s-bencic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:29

https://narod.hr/hrvatska/bencickina-udruga-primala-milijune-iz-inozemstva-sdp-je-sa-srednjom-skolom-uveo-u-povjerenstvo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:32

Dakle dio ekipe mozemo bio pod motrenjem SOE zbog osnovane sumnje za subverzivno djelovanje protiv Hrvatske..strasno....uzas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:33

...bice frke to je sad neminovno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:42

https://www.hkv.hr/izdvojeno/vai-prilozi/m-o/zlatko-milisa/36808-z-milisa-sigmatizirajuce-podjele-na-urbane-i-ruralne-sredine-i-ili-glasace.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:51

http://www.imperijal.net/1/13/radar/2639/tomasevic-platio-indexu-kampanju-preko-agencije-initiative-pa-zato-sire-lazi-o-imperijalu.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:54

Otvoren rat na po svim frontovima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 5:58

Plenki pobjednik na koncu..zasto?..nakon bitke nema vise ni na osnovnim pitanjima ujedinjene oporbe u saboru..tarapana se i u sabor prenjela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vili40 Thu 27 May - 6:11

debotoijusto wrote:kme ?
bojim se da je ovo kme preraslo u nešto puno gore.Plaćenici braća Macani obavljaju posao da im se Goebbels može sakriti,šmrkosis Bujanec pojačao dozu na max,odnekud ispuzao i nanjušio krv Glasnović,letlampom odmrzlo zamrznutog 41-e Hasana Bega i još mnoge druge mumije dočekale svoj trenutak za obračun.I sve to kao vodi naivac tamburaš Škoro koji nema ama baš nikakvog pojma o Zagrebu pa to nadoknađuje prijetnjama,lažima i podvalama a sve to na kraju rezultira opasnošću da bi mogla poteći krv i bit će onda nisam ja majke mi.Kako će ovo sve završiti vidjet ćemo ali u ovoj kaljuži punoj bolesnika svašta je moguće.
vili40
vili40

Male
Posts : 10754
2015-08-02


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 6:17

vili40 wrote:
debotoijusto wrote:kme ?
bojim se da je ovo kme preraslo u nešto puno gore.Plaćenici braća Macani obavljaju posao da im se Goebbels može sakriti,šmrkosis Bujanec pojačao dozu na max,odnekud ispuzao i nanjušio krv Glasnović,letlampom odmrzlo zamrznutog 41-e Hasana Bega i još mnoge druge mumije dočekale svoj trenutak za obračun.I sve to kao vodi naivac tamburaš Škoro koji nema ama baš nikakvog pojma o Zagrebu pa to nadoknađuje prijetnjama,lažima i podvalama a sve to na kraju rezultira opasnošću da bi mogla poteći krv i bit će onda nisam ja majke mi.Kako će ovo sve završiti vidjet ćemo ali u ovoj kaljuži punoj bolesnika svašta je moguće.
sto tebe boli kiki za zagreb...ne zivis u njemu...uglavnom oni koji su bili i jesu pod prismotrom soe zbog subverzivnih djelatnosti nece proci...koji traze da se naseli 50 000 i vise 'dotura i inzinjera' nece proci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 6:20

Gledam jucer u saborbu oporba vise ne postoji...rat... :) ...plenki moze odahnuti zapravo lokalni izbori mu donjeli drugu pobjedu...onu u saboru...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 6:22

Oporbeni klubovi okrenuti jedni prema drugima namrgodjeni...rezeci...sa prijetecom sakom :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by AssadNaPodmornici Thu 27 May - 6:23

Jedva čekam trpačinu zagreba od strane degenerika iz Možemo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20980
2018-06-14


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 6:29

AssadNaPodmornici wrote:Jedva čekam trpačinu zagreba od strane degenerika iz Možemo
pobjednik na koncu plenki i hdz...omedjusobno se poklali tako da ne zele podrzati unutar oporbe u saboru ni jedna strana prijedlog druge strane...krv je pala..ali nista neocekivano..bilo je pitanje vremena bez obzira na lokalne izbore..suverenisti su jos prije odlucili istupiti iz oporbene zajednicke inicijative iskreno priznavsi da ih sa mozemo i jos nekima nista ne veze a sve drugo je samo prenemaganje..sad su u rat usli dp i mozemo..sa tim da su druge desne stranke i grupacije stale uz DP..a ovi drugi uz mozemo na barikadama oboruzani svim i svacim i tuce se iz teskog topnistva svom zestinom..a plenki ima razliga za zadovoljstvo..sad nema vise ozbiljne opasnosti da mh je ugrozeno onih 76 ruku dapace mogu biti i podebljane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vili40 Thu 27 May - 6:30

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
debotoijusto wrote:kme ?
bojim se da je ovo kme preraslo u nešto puno gore.Plaćenici braća Macani obavljaju posao da im se Goebbels može sakriti,šmrkosis Bujanec pojačao dozu na max,odnekud ispuzao i nanjušio krv Glasnović,letlampom odmrzlo zamrznutog 41-e Hasana Bega i još mnoge druge mumije dočekale svoj trenutak za obračun.I sve to kao vodi naivac tamburaš Škoro koji nema ama baš nikakvog pojma o Zagrebu pa to nadoknađuje prijetnjama,lažima i podvalama a sve to na kraju rezultira opasnošću da bi mogla poteći krv i bit će onda nisam ja majke mi.Kako će ovo sve završiti vidjet ćemo ali u ovoj kaljuži punoj bolesnika svašta je moguće.
sto tebe boli kiki za zagreb...ne zivis u njemu...uglavnom oni koji su bili i jesu pod prismotrom soe zbog subverzivnih djelatnosti nece proci...koji traze da se naseli 50 000 i vise 'dotura i inzinjera' nece proci..
i tebe naivčinu uhvatili u kolo,ovo iz zagreba se prelijeva na cijelu rh pa nije čudo da se već u karlovcu i čakovcu prijeti smrću.Koji je zapravo vaš cilj kad nećete nikad dobiti glasove da bilo što vodite legalno?Hrvatska je članica eu,nije bjelorusija.Ali kome ja to govorim,otišli ste predaleko da bi sad stali.Škoro premijer,škoro predsjednik,škoro gradonačelnik...game over
vili40
vili40

Male
Posts : 10754
2015-08-02


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by vuksadinare Thu 27 May - 7:20

https://narod.hr/hrvatska/mitrikeski-novac-koji-dolazi-u-mozemo-treba-zanimati-soa-u
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5% - Page 12 Empty Re: Nova anketa: Tomašević u drugom krugu ima ogromnu prednost, Škoro je na 20.5%

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 27 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum