ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 18/5/2021, 22:12

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/anusic-za-skoru-u-hdz-u-ljutiti-zasto-se-javlja-iz-osijeka-neka-se-sjeti-kako-je-usao-u-vrh-stranke-15074113
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 18/5/2021, 22:12

....izgleda buna pocela ovaj put s neizvjesnim ishodom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 18/5/2021, 22:14

....logicno...plenki je ranjen i umorad od sukoba na vise strana..i vodja copora nikad ranjiviji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 18/5/2021, 22:18

I kao sto bi rekao kolega Sejker:'Plakat ce te vi za plenkijom'..ne to je rekao kolega ero..nema beda sejker kao da jesi :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by RayMabus 19/5/2021, 06:20

vuksadinare wrote:....izgleda buna pocela ovaj put s neizvjesnim ishodom
U suštini ishod je poznat : HDZ je izgubio Zagreb i to po svemu sudeći trajno.

Ostalo mu samo da po ostatku Hrvatske jača svoje ogranke a koji su isto u problemima no ipak se drže za razliku od Zagreba di je priča za njih završena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by epikur37 19/5/2021, 06:22

Opet počimlje, ode Plenki, Škoro precjednik :)

da te nema trebalo bi te izmisliti vuče
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by RayMabus 19/5/2021, 06:27

epikur37 wrote:Opet počimlje, ode Plenki, Škoro precjednik :)

da te nema trebalo bi te izmisliti vuče
Ne da im Plenky da se dokopaju kasice prasice tj državnog proračuna a ovima vise bale iz usta i oči su im na novcu državnog proračuna kako bi dobro napunili svoje đepove. Neka Plenkya još malo. Bar još godinu dana. Triba ga sad držat na vlasti samo da se ovi lešinari ne dočepaju državne kase. To bi sve pokralo da ih pustiš na to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 06:44

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Opet počimlje, ode Plenki, Škoro precjednik :)

da te nema trebalo bi te izmisliti vuče
Ne da im Plenky da se dokopaju kasice prasice tj. Državnog proračuna a ovima vise bale iz usta i oči su im na novcu državnog proračuna kako bi dobro napunili svoje đepove. Neka Plenkya još malo. Bar još godinu dana. Triba ga sad držat na vlasti samo da se ovi lešinari ne dočepaju državne kase. To bi sve pokralo da ih pustiš na to.
..poznas li ti anusica uopce?..pa lik je gospodarski podignuo osijek i okolicu..split im npr moze gladit jaja...pogledaj koje osijek i zupanija dobija samo infrastrukturne projekte..zahvaljujuci anusicu..i zato je danas iz osijeka i te zupanije smanjeno iseljavanje..pa ne bi tamo hdz i anusic bzv dobili toliko lasova a prije nisu..g
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 06:46

Da bar hoce anusic doci na celo hdza i hrvatske nesto bi se pokrenulo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 06:47

Covjek je jasno rekao..ne zelimo samo ovisiti o briselu i njihovim dotacijama..szvorimo nesto sami..sto je to?..grijeh..ustasluk..majku vam jebem izdajnicku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 06:49

Sjeme vam se zatrlo...bandere vas se pozeljele
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 06:50

Sanjam fan ksda ce od zagreba do splita biti bandere pune takvih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by RayMabus 19/5/2021, 07:00

Neka Plenkya još barem godinu dana. Gušt mi ga je gledat kako ga se cipelari sa svih strana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 07:08

RayMabus wrote:Neka Plenkya još barem godinu dana. Gušt mi ga je gledao kako se se cipelari sa svih strana.
Ne...da nije tako ruzno vrijeme u svijetu,europi,okolisu..da..ali ne vise...preopasno je...lasnimo dosta za drugima..nije vrijeme za pisonje na vlasti inace smo za sekund pregazeni...ljudi ne kuze sto se desava oko nas...izgubili su pojam o vremenu..politicki zapusteni..svijet na rubu treceg svjetskog rata a mi se ponasamo kao da smo hipijevska komuna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by RayMabus 19/5/2021, 07:11

Najiskrenije : Neka Plenkya bar još godinu dana. Ljudi su umorni od izbora a i ove priče oko korone i ne da im se sad bavit izborima i promjenom vlasti.

Zamor materijala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 08:00

RayMabus wrote:Najiskrenije : Neka Plenkya bar još godinu dana. Ljudi su umorni od izbora a i ove priče oko korone i ne da im se sad bavit izborima i promjenom vlasti.

Zamor materijala.
koji zamor materijala..ljencine..to na bicevanje treba ici..zamor?..od cega?..mozgovanja..postali smo debeli rimljani pred raspad rimskog carstva..ja milosti nemam..da mi je rodjeni caca..jaki opstaju slabi otpadaju..upravo to je rimska poslovica..dok je nisu iznevjerili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by RayMabus 19/5/2021, 08:05

Zamor materijala jer upravo je narod glasa i reka šta misli i želi a želi promjene. No sad trenutno ne želi skidati Plenkovica. Uostalom to ne želi ni Anušic pošto spominje njemačke izbore u rujnu. Dakle i on ne želi to sad nego kasnije.

Sad se ide u slaganje lokalne vlasti itd i da se dogovore šta i kako nakon šta se smire duhovi od ovih izborni rezultata. Plenkovica je puno lakše skinit nakon izbora u njemačkoj kad će svakako njegov CDU bit oslabljen a možda čak i otić u opoziciju.

Nema žurbe. Stežemo obruč oko Plenkya.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 08:11

RayMabus wrote:Zamor materijala jer upravo je narod glasa i reka šta misli i želi a želi promjene. No sad trenutno ne želi skidati Plenkovica. Uostalom to ne želi ni Anušic pošto spominje njemačke izbore u rujnu. Dakle i on ne želi to sad nego kasnije.

Sad se ide u slaganje lokalne vlasti itd i da se dogovore šta i kako nakon šta se smire duhovi od ovih izborni rezultata. Plenkovica je puno lakše skinit nakon izbora u njemačkoj kad će svakako njegov CDU bit oslabljen a možda čak i otić u opoziciju.

Nema žurbe. Stežemo obruč oko Plenkya.
bolje mi promatrajmo kako se obranit od kataklizme koje dolazi..a ne mislit da smo neka paralerna hipi zona
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by vuksadinare 19/5/2021, 08:12

Nisu bzv sve cesce vojne vjezbe na ovim prostorima..to ljudima ispod radara prolazi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni Empty Re: U HDZ-u vruce!Anusic:Ja sam za Skoru!HDZ-ovci ljuti a nemocni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum