ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Go down

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Empty Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Post by vuksadinare 5/18/2021, 18:09

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/ne-rezultati-ovih-izbora-ne-znace-da-je-tomasevic-lider-oporbe-ni-blizu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Empty Re: Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Post by vuksadinare 5/18/2021, 18:10

Jebote kandidirali se u cezri zupanije..koji papci..a u jednoj rijeci jedva presli prag a idioti pisu o bencickoj kao nekakvoj premijerki.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Empty Re: Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Post by debotoijusto 5/18/2021, 19:15

TOMISLAV TOMAŠEVIĆ, kandidat za gradonačelnika Zagreba, održao je danas press-konferenciju na kojoj se prvi put obratio građanima nakon pobjede u nedjelju. 
Između ostalog istaknuo je kako će na posao dolaziti pješice, biciklom ili tramvajem. 
"Maksimalno ćemo skresati službene automobile. Ja ću, što je više moguće, na posao dolaziti pješice, javnim prijevozom ili biciklom. A auto ću koristiti kad bude zgusnuti raspored", istaknuo je Tomašević. 
Tomašević, koji je inače ljubitelj planinarenja i biciklizma, s konferencije je otišao na svom biciklu i s ruksakom na leđima. 
https://www.index.hr/magazin/clanak/tomasevic-s-presice-otisao-na-biciklu-maksimalno-cemo-skresati-sluzbene-automobile/2276964.aspx


TOMISLAV TOMAŠEVIĆ prvi put se obratio građanima nakon pobjede u nedjelju. S njim su bili i njegovi kandidati za zamjenicu i zamjenika gradonačelnika, Danijela Dolenec i Luka Korlaet.
Rekao je da će pročelnike i direktore u Holdingu tražiti putem javnog natječaja.

Idemo u preustroj gradske uprave. 27 pročelnika ne može ostati, jer nećemo ni imati toliko ureda. Kako mi možemo voditi vladu s 27 ministara,a da da to bude brzo, efikasno i učinkovito?"
"Bit će reda i rada u gradskoj upravi."
"Demokratska praksa je takva. Premijer je isto zatražio od direktora poduzeća da daju mandate na raspolaganje. Mi tražimo isto takvu demokratsku praksu. To je 27 gradskih ministara, naše je pravo da zatražimo izvješća o njihovom radu. Naše je pravo da imenujemo nove pročelnike temeljem javnog natječaja i nove direktore u Holdingu, koje ne moramo birati na natječaju, ali mi to želimo.
"Javni natječaji su za pročelnike nužni. Mi ne želimo fejkati natječaje. Ja pozivam sve koji misle da imaju sposobnosti za određena gradska poduzeća da se jave. To mogu biti i ljudi iz gradske uprave, zašto ne?! Naš program ćemo pretvoriti u gradske strategije za svaki resor."
"Sa svakim od bivših pročelnika ćemo imati sastanak, tražiti izvješće i vidjeti što dalje. "

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-tomislav-tomasevic-u-skupstini-cemo-koalirati-sa-sdpom/2276929.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Empty Re: Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Post by RayMabus 5/18/2021, 19:49

Stigla metla. Basketball

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Bilboard-FINAL-1024x484


Odgovor njenom sloganu na plakatu : Nećeš.

Romi popušili. Kozara bok zavijena u crno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Empty Re: Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Post by RayMabus 5/18/2021, 19:54

Zamisli kolko su sad pale dionice onom zastupniku romske nacionalne manjine u Saboru koji podržava Plenkovica sad kad su ovi Romi izgubili utjecaj na vlast u Zagrebu.

Stiže Domovinski pokret


Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga 08-02-PORAJMOS-1-e1564842634712-Copy
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga Empty Re: Tomasevic lider oporbe?Ma kakvi.Daleko je on od toga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum