ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by dijagram 14/5/2021, 19:41

https://www.dnevno.hr/vijesti/raspudic-otkrio-s-kim-nece-koalirati-zasto-bi-formirali-vlast-s-tom-ekipom-skakali-bi-sami-sebi-u-usta-1739712/

noga plenkistima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 19:53

Ja san već odlučija za koga ću glasat pa ni ne pratin nego čekan dan izbora da obavim svoju građansku dužnost.

Samo radi ovih stvari triba glasat i zaokružiti bilo šta a samo da nije HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 20:08

Čovjek može imat dva , tri državljanstva al samo jedno prebivalište upisano u istima.

Ima jedno tijelo. Ne živi na dva mjesta istovremeno. Samo u jednoj općini imaš pravo glasa.

Vi imate premijera koji vam mrtav ladan kaže da će ovi šta ne žive ovdje dolazit ovamo i birat općinsku vlast.

Pa vi mislite da ćete vi s njima negdje u sretnu budućnost.

Ajde moja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by dijagram 14/5/2021, 20:13

RayMabus wrote:Čovjek može imat dva , tri državljanstva al samo jedno prebivalište upisano u istima.

Ima jedno tijelo. Ne živi na dva mjesta istovremeno. Samo u jednoj općini imaš pravo glasa.

Vi imate premijera koji vam mrtav ladan kaže da će ovi šta ne žive ovdje dolazit ovamo i birat općinsku vlast.

Pa vi mislite da ćete vi s njima negdje u sretnu budućnost.

Ajde moja.
https://www.dnevno.hr/vijesti/gracac-ocekuje-glasace-iz-srbije-ovo-nije-moralno-ljudi-su-ljuti-i-druge-stranke-se-protive-tome-ali-sute-1739751/
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 20:26

Nije krivnja na Pupovcu nego na HDZ.

HDZ je glavni problem ovog društva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by dijagram 14/5/2021, 20:27

RayMabus wrote:Nije krivnja na Pupovcu nego na HDZ.

HDZ je glavni problem ovog društva.
Naravno!
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by epikur37 14/5/2021, 20:28

Trebao je ostati kolumnist, kritičar je dobar ali političar...

No svatko bira, sve je to ok.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 20:31

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Nije krivnja na Pupovcu nego na HDZ.

HDZ je glavni problem ovog društva.
Naravno!
Znam. Zato će Pupovac zadržati to svoje prekogranično biračko tijelo a HDZ će izgubiti masu birača zbog koalicije s Pupovcem.

Domivinski pokret će uzeti više glasača HDZu nego šta ih ovi mogu dovuć iz Bosne.

Pupovca uopće nne diran. Nije on kriv. Njegov broj glasača ostaje isti. HDZ ih gubi zbog koalicije s Pupovcem.

Pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by epikur37 14/5/2021, 20:32

RayMabus wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:Nije krivnja na Pupovcu nego na HDZ.

HDZ je glavni problem ovog društva.
Naravno!
Znam. Zato će Pupovac zadržati to svoje prekogranično biračko tijelo a HDZ će izgubiti masu birača zbog koalicije s Pupovcem.

Domivinski pokret će uzeti više glasača HDZu nego šta ih ovi mogu dovuć iz Srbije.

Pupovca uopće nne diran. Nije on kriv. Njegov broj glasača ostaje isti. HDZ ih gubi zbog koalicije s Pupovcem.

Pošteno.

pa prošle opće izbore je hdz trimfirao s plenkijem
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 20:36

A pa trijumfirajte vi i dalje. Triba jedna malo jača smjena generacija dok se HDZ ne pošalje u povijest a do tada jašite.

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Population_pyramid_of_Croatia_2016


Kakav narod takva vlast. Sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by epikur37 14/5/2021, 20:53

RayMabus wrote:A pa trijumfirajte vi i dalje. Triba jedna malo jača smjena generacija dok se HDZ ne pošalje u povijest a do tada jašite.



Kakav narod takva vlast. Sve ok.


Ne budi naivan...dok je ove države bit će i hdz-a a i obrnuto, to je državno-administrativna infrastruktura koja ima upravljački kapacitet, političko-ideološki temelj.

I to nije samo tako kod nas nego svugdje.

Opozicija je dobrodošli korektiv i to je to.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 20:54

Trijumfirat ćete vi svi iz tih fotelja po općinama i županijama , parlamentu i eu parlamentu kad vam ovaj slom demografije dođe na naplatu a to do jučer vaše biračko tijelo pređe u još desniji tabor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by epikur37 14/5/2021, 21:04

RayMabus wrote:Trijumfirat ćete vi svi iz tih fotelja po općinama i županijama , parlamentu i eu parlamentu kad vam ovaj slom demografije dođe na naplatu a to do jučer vaše biračko tijelo pređe u još desniji tabor.

Neće, HDZ nije desnilo...

HDZ je priroda hrvatskog naroda ona pučka, ono što je i HSS imao u sebi kao preteča.

Može otpasti dio pravašije ali što je imalo otpasti otpalo je već.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by vili40 14/5/2021, 21:06

plenkovic je pročitana knjiga,puno zuji ali meda nema.Hvalisavac sam sebe hvali ali već i onaj najgluplji dio razumije da to nikud ne vodi.Našim ljudima treba puno ali sve ima svoj kraj.Može on sljedeće izbore tijesno i dobit ali neće imati sa kime napraviti većinu a onda panika ko i sad u zagrebu.Nek netko pospremi ovaj moj post do izbora pa da vidimo koliko sam promašio.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 21:07

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Trijumfirat ćete vi svi iz tih fotelja po općinama i županijama , parlamentu i eu parlamentu kad vam ovaj slom demografije dođe na naplatu a to do jučer vaše biračko tijelo pređe u još desniji tabor.

Neće, HDZ nije desnilo...

HDZ je priroda hrvatskog naroda ona pučka, ono što je i HSS imao u sebi kao preteča.

Može otpasti dio pravašije ali što je imalo otpasti otpalo je već.
Samo se ti tješi.

Mogao bi ti drug Plenkovic ostati bez političke podrške u Njemačkoj nakon 26.09.2021

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Opinion_polls_Germany_2021
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by vili40 14/5/2021, 21:12

a ministri su mu za čistu desetku. :D:Ako neki nije do grla u kriminalnim radnjama onda izgleda kao da su ga pokupili nasumično na nekom autobusnom kolodvoru.Ja sam se skoro udavio od smijeha kad je malenica držao pravne prodike kandidatkinji za vrhovni sud zlati đurđević,svi su oni tamo jedna tragikomedija.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 21:15

vili40 wrote:a ministri su mu za čistu desetku. :D:Ako neki nije do grla u kriminalnim radnjama onda izgleda kao da su ga pokupili nasumično na nekom autobusnom kolodvoru.Ja sam se skoro udavio od smijeha kad je malenica držao pravne prodike kandidatkinji za vrhovni sud zlati đurđević,svi su oni tamo jedna tragikomedija.
Ma Plenkovica drži samo Merkel a i ona i njena stranka idu u ropotarnicu povijesti nakon 26.09.2021 tj državnih izbora u Njemačkoj.

On sve šta je mislio na lokalnima da će dobit od ovih iz Bosne izgubiti će još više od ovih koji će mu okrenit leđa radi koalicije s Pupovcem a jučer su glasali za HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by epikur37 14/5/2021, 21:17

vili40 wrote:a ministri su mu za čistu desetku. :D:Ako neki nije do grla u kriminalnim radnjama onda izgleda kao da su ga pokupili nasumično na nekom autobusnom kolodvoru.


Ima loših izbora ali ali sve skupa je dobro: Marić igra dobro, Božinović se pokazao kao stabilni dio sustava, Beroša je malo probilo ali opet što se mene tiče ima dobro prolazno vrijeme, Obuljenka ok i tako dalje...

Politika troši ljude, izloženost medijima je teška tlaka.

Vlada uopće nije loša.

Naučio sam jednu stvar:

Više vjerujem Vlasti nego medijima i

Veće povjerenje imam u političare nego u narod.


Mediji i narod...u kombinaciji, to je stampedo ludog i glupog.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 21:23

Lokalni izbori nisu nešto oko čega se ja prepirem s nekim. Šta mene brige tko će biti u općini Pula ? Pa ne živim ja tamo. 

Već san odlučija šta ću , čekamo dan izbora , obavit svoju građansku dužnost i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by RayMabus 14/5/2021, 21:33

Kad se narod opameti taj HDZ neće dobivati niti 10% glasova na državnoj razini a do tada tako vam je kako vam je.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/novi-podaci-razotkrivaju-crni-rekord-lani-nikad-manje-rodene-djece-u-hrvatskoj-9930721

Pa vidiš da nešto nije u redu kad je ovakva demografija.

Triba minajt vlast. E a to triba skužit a to malo teže ide kod glupi naroda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nino Raspudic o eventualnim koalicijama  Empty Re: Nino Raspudic o eventualnim koalicijama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum