ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kata antisemit

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kata antisemit - Page 3 Empty Re: Kata antisemit

Post by RayMabus 13/5/2021, 12:48

Točno. Brinemo svoje brige. Jedna od tih briga nam jje Erdogan koji uvlaći Sarajevo u ovaj sukob pa se moja malenkost umješala , rasplamsala nasilje i sad idemo zgasiti Erdoganove pulene.

https://m.vecernji.hr/vijesti/ne-vidi-se-kraj-sukobima-u-gazi-ubijeno-i-17-djece-turska-proziva-muslimanske-zemlje-1492110

Moramo neke stvari objasniti ovima u Sarajevu i slično.

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kata antisemit - Page 3 Empty Re: Kata antisemit

Post by T. 13/5/2021, 13:18

RayMabus wrote:Nije bitno šta tko oće a posebno šta Hrvatska i Hrvati oće kad nam je to van ruke i nemamo nikakvi utjecaj. Usuglasili smo se s stajalištem EU da se prestane s progonom Palestinaca od stane izraelske vlade.

Sve je jasno al oni se sad moraju ispuvat ovi par dana i to je to.
znači još par dana raketiranja i bombardiranja 'pro forma', ali uglavnom je sve riješeno ?
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kata antisemit - Page 3 Empty Re: Kata antisemit

Post by RayMabus 13/5/2021, 13:19

T. wrote:
RayMabus wrote:Nije bitno šta tko oće a posebno šta Hrvatska i Hrvati oće kad nam je to van ruke i nemamo nikakvi utjecaj. Usuglasili smo se s stajalištem EU da se prestane s progonom Palestinaca od stane izraelske vlade.

Sve je jasno al oni se sad moraju ispuvat ovi par dana i to je to.
znači još par dana raketiranja i bombardiranja 'pro forma', ali uglavnom je sve riješeno ?
Jok , tek počima. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kata antisemit - Page 3 Empty Re: Kata antisemit

Post by RayMabus 13/5/2021, 13:23

Tek počima

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/turska-u-aja-sofiji-klanjan-prvi-ramazanski-bajram-namaz-nakon-87-godina/210513035

Rekao sam zašto sam reagirao doli a to je jer je Erdogan počeo uvlačiti Sarajevo u ovaj sukob. Shvatio sam šta mu je cilj. Hrvatska je u opasnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kata antisemit - Page 3 Empty Re: Kata antisemit

Post by RayMabus 13/5/2021, 13:25

Aja Sofija je kršćanska svetinja a ujedno je simbol islamskog osvajanja Carigrada kad istu pretvoriš u đamiju.

Dakle kreće na Balkan.

Da ima iti malo časti i dostojanstva među kršćanskim narodima radi ovog čina sve đamije bi u kršćanskim zemljama bile zatvorene po sili zakona.

Al nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kata antisemit - Page 3 Empty Re: Kata antisemit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum