ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by RayMabus 5/12/2021, 18:36

cheers

https://www.geopolitika.news/vijesti/u-njemackoj-kamenjem-napali-sinagoge-i-palili-izraelske-zastave/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty Re: U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by RayMabus 5/12/2021, 18:41

To su ti šta misle da su jači od ustaša


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/svjetski-zidovski-kongres-podrzao-austrijsku-inicijativu-pozdravljaju-rezoluciju-o-zabrani-komemoracije-na-bleiburgu-tamo-se-glorificira-ustase-10362697
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty Re: U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by RayMabus 5/12/2021, 18:48

Šta tebe boli kurac šta ću ja komemorirat i di ću služit mise ?

Sad ćeš vidit kako ću te lovat po Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty Re: U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by RayMabus 5/12/2021, 18:59

Sam sam za zabranu ustaških simbola na tom Bleiburgu jer jednostavno takvi nas samo sramote a to i nije poanta ni te komemoracije ni mise.

Sad mi reci koji si ti kurac pa da nekoj državi zabranjuješ šta će ona komemirirati a nekoj religiji određuješ di ona smije il ne smije služit mise ?

Sad ću ti ja pokazat tko san ja pa će ti ustaše bit najmanja briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty Re: U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by RayMabus 5/12/2021, 19:05

Osudio sam vas na smrt jer :

1. Želite zabranjivati jednoj državi i narodu da komemorira žrtve crvenog terora i ratni zločin od strane partizana nad zarobljenicima koji su se predali nakon šta je rat završio , dakle kršenje ženevske konvencije

2. Jer želite diktirati drugoj religiji i katoličkoj crkvi kad ona smije služit il ne smije služiti mise.

Sve Židove na njemačkom govornom području sam osudio na smrt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty Re: U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by immortal 5/12/2021, 22:34

RayMabus wrote:cheers

https://www.geopolitika.news/vijesti/u-njemackoj-kamenjem-napali-sinagoge-i-palili-izraelske-zastave/
cheers :cheers:haha
zar je moguće
tko je to radio
Imigranti ?? nacisti ??
došle nove snage za odradu 3. reiha

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave Empty Re: U Njemačkoj kamenjem napadali sinagoge i palili izraelske zastave

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum