ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 13:39

Iz moje točke gledišta je glupo da ja dokazujem da jesam il nisam general galaktičke federacije s pet zvjezdica. 

Vidiš taj religijski fanatizam i da će oni umrijeti radi neke đamije koju su napravili na židovskoj svetoj gori da zapečače islamsko osvajanje Izraela.

Jel vidiš to ?

Pa fino repetiraš mitraljez i pustiš da dolaze.

Nekoliko religijskih fanatika manje na ovoj planeti.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 13:49

Ovo šta se dešava tamo se Kinezima ne bi moglo desit. Oni bi to sve porušili i posadili stabla i kraj rasprave.

To se sve sruši i samelje u prah čim vidiš da je to poticaj religijskom fanatizmu koji bi ubijao ljude radi toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by Hektorović 15/5/2021, 13:52

Podrška narodu Palestine upućena iz Hercegovine
Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 B_210515032
Zastava Palestine okačena je na tvrđavi Hercega Stjepana u Blagaju i Staroj ćupriji u Konjicu. Ovim činom neformalna grupa građana BiH iskazala je podršku Palestini koja je trenutno pod žestokim udarima Izraela.
Naši stanovnici se nastavljaju očitovati povodom terora koji se dešava u Palestini. Ovaj put u pitanju je područje Hercegovine.
"Zastava koja simbolizira jedinstvo Bošnjaka Hercegovine koji zajednički pružaju podršku palestinskom narodu danas je bila u Blagaju i Konjicu", rekli su iz neformalne grupe koja stoji iza ovih aktivnosti za Klix.
Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 210515032.3_xlZastava Palestine na Staroj ćupriji u Konjicu
Podsjetimo, Mostarci su prije dva dana uprkos protivljenju gradonačelnika okačili zastavu Palestine na Stari most.
"Ne moraš biti musliman da bi podržavao Palestinu, samo budi čovjek", poručili su.
Projekcija palestinske zastave početkom ove sedmice bila je postavljena i na sarajevsku Vijećnicu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by Hektorović 15/5/2021, 13:52

Senidah oštro reagovala na postavljanje izraelske zastave na zgradu Vlade Slovenije
Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 B_210515038
Senidah, slovenska pjevačica crnogorskog porijekla, danas je na svom Instagram profilu osudila postavljanje zastave Izraela na zgradu Vlade Republike Slovenije.
Navela je kako osjeća stid zbog ovog postupka.
"WTF Slovenija? Sramota me je objaviti ovu fotografiju. Naročito danas me stid što sam državljanka ove zemlje", napisala je u opisu.

U potpunosti se ogradila od ovog čina zaključivši: "Ne u moje ime, Slovenijo!!!"
Ranije je Vlada Slovenija objavila:
"U znak solidarnosti mi smo istakli zastavu Izraela na zgradi Vlade. Osuđujemo terorističke napade i stojimo uz Izrael".
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 13:53

U galaktičkoj federaciji nema religija a pošto sam ja general iste to bi samo buldožer poravna.

Al vi niste dio sistema galaktičke federacije nego neka linija fronte i to meni omogućava zapovijedni lanac kad ja osjetim da treba reagirati.

Sad reagiram jer Erdogan uvlači Sarajevo i sad će se taj Hamas vojno izlupat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 14:04

Hektorović wrote:Senidah oštro reagovala na postavljanje izraelske zastave na zgradu Vlade Slovenije
Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 B_210515038
Senidah, slovenska pjevačica crnogorskog porijekla, danas je na svom Instagram profilu osudila postavljanje zastave Izraela na zgradu Vlade Republike Slovenije.
Navela je kako osjeća stid zbog ovog postupka.
"WTF Slovenija? Sramota me je objaviti ovu fotografiju. Naročito danas me stid što sam državljanka ove zemlje", napisala je u opisu.

U potpunosti se ogradila od ovog čina zaključivši: "Ne u moje ime, Slovenijo!!!"
Ranije je Vlada Slovenija objavila:
"U znak solidarnosti mi smo istakli zastavu Izraela na zgradi Vlade. Osuđujemo terorističke napade i stojimo uz Izrael".
Svak ima pravo na svoje mišljenje. Vjerojatno se i većina Slovenaca ne slaže s time da se triba uključivati u ta sranja nit izričito svrstavati na bilo čiju stranu.

Izradio sam vojnu analizu te priče i osim Janšinih osobnih poena Slovenija neće imati nikakve koristi od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 14:14

Salvini je za cioniste a talijanski fašisti su za rješenje pola pola a kako u Italiji desnica ne može doć na vlast bez Salvinija onda bi to ipak bila cionistička vlada i u tom slučaju Sloveniji nije od koristi podržavanje cionista jer bi u nekom sukobu Italije i Slovenije cionisti okrenili glavu jer im je Italija ipak bitniji geopolitički partner.

Alkar Janša u ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 14:17

Hrvatska mora ostat van tih zbivanja i ne stajat izričito na ničiju stranu kako ne bi nepotrebno stvorila neprijatelje u arapskom svijetu.

Žele li našu podršku cionisti će morat dati nemoralnu ponudu.

Skupi smo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 14:24

Hrvatska je priznala Izrael u ovim granicama a ne u istočnom Jeruzalemu , zapadnoj obali i Gazi.

Kad izlupaju ovaj teroristički Hamas u Gazi tražit ću cionističko povlačenje s okupiranih teritorija Palestine i prestanak ugnjetavanja normalnih Palestinaca.

Arapi su u osnovi moji saveznici kad je Italija u pitanju , ne cionisti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 14:30

Mnogi zaboravljaju neke stvari

Arapi i Slaveni su prirodni saveznici

https://historija.info/avarsko-slavenska-opsada-carigrada-626-godine/

Pad istočno rimske provincije Palestina pod arapsku vlast.
 
636 godina

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Palaestina_Prima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 14:33

RayMabus wrote:Mnogi zaboravljaju neke stvari

Arapi i Slaveni su prirodni saveznici

https://historija.info/avarsko-slavenska-opsada-carigrada-626-godine/

Pad istočno rimske provincije Palestina pod arapsku vlast.
 
636 godina

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Palaestina_Prima
Kao što rekoh jako sam skup ako cionisti žele moju vojnu podršku.

Vrlo vrlo vrlo skup.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 15:21

Lijepo.

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 DGT-srusena-zgrada_frame_1727



https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/5/15/broj-mrtvih-raste-dok-nasilje-potresa-gazu-izrael-i-zapadnu-obalu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by RayMabus 15/5/2021, 15:32

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 B_210515051


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/zgrada-u-kojoj-se-nalazila-kancelarija-al-jazeere-srusena-u-izraelskom-zracnom-napadu/210515051

Vlasnik Katar a Katar je muslimansko bratstvo.

Lijepo. Pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by mutava baštarda 15/5/2021, 20:20

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Img_2244
Ova dica koja umjesto gumenih bombona žvaču gumene metke kad narastu jedino šta budu znali radit je boriti se.
Tamo nikad mira neće biti dok eventualno ne dodje neka okupacijska vlast, poput britanske ili turske. Ili dok izrael ne primjeni neke hićine metode.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste - Page 2 Empty Re: Zeničani podržali Palestinu: Ako nemiri ne stanu, u Sarajevu ćemo napraviti veće proteste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum