ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žarko Kasum za mandatara

Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Žarko Kasum za mandatara

Post by Ero Sun 20 Dec - 9:25

'DIVERZIJA' NA PREGOVORIMA Na sastanku Petrova, Karamarka i Milanovića punih 45 minuta bio uljez: 'Sjeo je za stol, proučavao papire...'

  • Žarko Kasum za mandatara Most_pregovori27-1_982265S1


Objavljeno: prije 9 h i 3 min

Umirovljeni inženjer elektrotehnike Žarko Kasum u petak je punih 45 minuta sudjelovao na sastanku čelnika Mosta, HDZ-a i SDP-a na kojemu se razgovaralo o mandataru i formiranju nove Vlade i Sabora a da nitko nije shvatio kako im je za stolom osoba koja je doslovno došla s ceste.


  • UMIROVLJENI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE DOŠAO U MOST 'Čuo sam da se ovdje bira premijer, a ja potpuno prihvaćam odgovornost'

- Čovjek je uredno sjeo za stol. Vrlo je ozbiljno pratio sve što se govorilo. Pred njega su stavljeni dokumenti o preliminarnom okviru dogovora za konstituiranje Vlade i Sabora, a on je to koncentrirano proučavao - prepričava nam jedan od sudionika sastanka. Kaže da su SDP-ova i HDZ-ova delegacija pretpostavljale kako se radi o osobi iz Mosta, tim prije što su se u njihovu timu znali pojavljivati ljudi koje nitko ne poznaje. U Mostu su pak vjerojatno mislili da se radi o članu HDZ-ove ili SDP-ove delegacije. Da je riječ o uljezu shvatilo se tek u vrijeme pauze, kada su SDP-ovci i HDZ-ovci pitali tko je taj čovjek.
Nakon što je udaljen s pregovora, Kasum je novinarima koji su pred Mostom čekali kraj pregovora izjavio da je "došao na poziv medija u kojima je bilo objavljeno da tko dođe na sastanak u 19 sati, može biti biran za premijera".

"Budući se ne traže nikakve kvalifikacije, smatram da sam kvalificiran i potpuno prihvaćam odgovornost za obnašanje te odgovorne dužnosti", rekao je Kasum, inače kandidat Živog zida u prvoj izbornoj jedinici na parlamentarnim izborima

:aw
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Ero Sun 20 Dec - 9:27

Imali su sreću, moga je biti i netko iz ISIL-a. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by debotoijusto Sun 20 Dec - 9:32

Ero wrote:Imali su sreću, moga je biti i netko iz ISIL-a. :]
nismo mi te srece ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Ero Sun 20 Dec - 9:42

Jednom prilikom vozimo se ja i moja princeza u Hercegovinu. Negdje na izlazu iz Livna ima jedan hotel i svratimo kako bi nešto popili. 
Kad ono tamo stotinjak mercedesa, ljudi okićeni, veseli, pjesma. Svatovi(pir) neki. Nekoliko stotina ljudi.
Uđemo u hotel-na recepciji nikoga. Otvorim vrata od sale sala puna kao šipak.Piće na stolu,  dijeli se hrana...
Mimo nas prolaze razni ljudi...Pitaju me jesam li vidio nekog njihovog...Upalila se meni lampica. Velim ćerki,  idemo mi sjest tamo
i nešto pojest i popit, neće nitko ni primijetiti da nismo "netko od njihovih". - Ne, tata, neeee...nećemo to radit...
Aj, dobro, pa nećemo...Idemo do šanka i sve im ispričam šta sam imao namjeru. Veli mi šankerica: Mogli ste komotno sjesti i ručati,
nitko ne bi ni primjetio. Naručim ja piće za nas dvoje: kave, sokove i tako. Hoću platiti...a šankerica mi kaže : -Već je plaćeno! jocolor
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Ero Sun 20 Dec - 9:48

Žarko Kasum je pravi kandidat za mandatara: zadovoljava zahtjeve  i MOSTa i SDPa.
Nije nestranački, a nije ni netko od "njih"...S duge strane, očigledno je da je jako inteligentan. Kladio bih se da je er. drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by n_razbojnik Sun 20 Dec - 10:17

kakav živi zid, pored Prvog živog??!

Prvi pa svi ostali, kakve su ovo pizdarije

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by kic Sun 20 Dec - 10:19

carevi.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Ero Sun 20 Dec - 11:05

kic wrote:carevi.
Tko'to?
Tri kokoši im ne bih dao na čuvanje. Ono s Kasumom to najbolje dokazuje.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Yehudi Sun 20 Dec - 11:06

Ero wrote:Imali su sreću, moga je biti i netko iz ISIL-a. :]

   :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Ero Sun 20 Dec - 11:20

debotoijusto wrote:
Ero wrote:Imali su sreću, moga je biti i netko iz ISIL-a. :]
nismo mi te srece ;)
Elhamdulillah. :P
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Žarko Kasum za mandatara Empty Re: Žarko Kasum za mandatara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum