ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by jastreb 9/5/2021, 11:14

https://www.24sata.hr/sport/teske-uvrede-za-bornu-sosu-ti-si-u-hrvatskoj-odsad-samo-turist-760973
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by jastreb 9/5/2021, 11:17

Bolje da su napali Dalića koji nastavljajući tradiciju svojih prethodnika u reprezentacija dokle god može drži stare mumije koje kao da imaju pretplaćeno mjesto u timu.

Jedini koji je tu ispao gospodin je Mandžo,koji je vidio da se treba povući,a što i njegovi nastupi u talijanskoj ligi i potvrđuju,pa opet su ovi zomboidi i njemu svašta brundali.

Vizavi Sose,dečku je glupi Dalić dao do znanja da je tek četvrta opcija i mali je iskoristio mogućnost igranja za Njemačku i ne vidim razloga ovolikoj histeriji.

na njegovom mjestu svatko bi postupio isto.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by debotoijusto 9/5/2021, 11:50

ako je umjesto domovine izabrao njemacku nek ide u srbiju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by RayMabus 9/5/2021, 12:08

Nisu ga ni zvali da igra a već mu je 23 godine

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sosa-opisao-prijelomni-razgovor-s-dalicem-pa-uzvratio-kriticarima-gnjusno-je-reci-da-sam-izdajnik-15071706

Pa kad neće oni oće netko drugi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by niels 9/5/2021, 12:25

Pratio sam Sosu i u Dinamu i sad što stignem uloviti u Bundesligi.

Svakako je bolji od Melnjaka u ovom trenutku. Dečko ima 23 godine, jedna zemlja ga nije htjela, druga jest i sve pet.

Nekada je to bilo nezamislivo, ali mi smo iz Njemačke dobili braću Kovač, Klasnića, Rakitić je napravio istu stvar, ali Švicarskoj...
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by niels 9/5/2021, 12:27

jastreb wrote:Bolje da su napali Dalića koji nastavljajući tradiciju svojih prethodnika u reprezentacija dokle god može drži stare mumije koje kao da imaju pretplaćeno mjesto u timu.

Jedini koji je tu ispao gospodin je Mandžo,koji je vidio da se treba povući,a što i njegovi nastupi u talijanskoj ligi i potvrđuju,pa opet su ovi zomboidi i njemu svašta brundali.

Vizavi Sose,dečku je glupi Dalić dao do znanja da je tek četvrta opcija i mali je iskoristio mogućnost igranja za Njemačku i ne vidim razloga ovolikoj histeriji.

na njegovom mjestu svatko bi postupio isto.

Da, mi nismo imali volje ni mjesta za njega, netko drugi jest, i sve u redu.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by RayMabus 9/5/2021, 12:30

Ja nikad nisan čuja za ovog lika pa onda kakav je on igrač ne znan al ono godinama ga ne zovu dakle ne računaju na njega , otvorila mu se druga opcija...pročita san šta je mali izjavija , neman šta dodat , sve ok.

Ne smatram ga izdajicom uopće. Ima 23 godine a nitko od naših ne zove pa šta se sad čude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by RayMabus 9/5/2021, 12:39

Ne postoje samo kvalifikacije za EP i SP i EP i SP u nogometu. Ima prijateljske , liga nacija itd. Znači njega nitko ništa ne zove , ne računaju na njega , 23 godine su mu....šta sad on triba čekat da se netko siti da on postoji.

Ajde moja. Pametno je napravija. Nek seru šta oče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by RayMabus 9/5/2021, 13:01

A evo čitan šta kaže mali , uvik je bija na raspolaganju al nitko ne zove u reprezentaciju a vrime ide a Njemačkoj takvi igrač triba pa ga fino pokupili pa je to to. A šta će čekat njih da se oni site da on postoji. Eto nije iša igrat za neku Tungusiju a ima masu Hrvata u Njemačkoj pa bolje on nego neki Turčin ako već njima kritičan taj livi bek pa će igrat tamo i sve ok.

Možda je napravija i plus jer će tako promovirat i Hrvatsku u Njemačkoj tako da opet nije nikakvi gubitak nego samo pleska ovima u Hns-u
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by dijagram 9/5/2021, 13:07

A nema mjesta za sve.

I desetine drugih mastaju o reprezentaciji ali nikada nece tamo biti.

Bilo je i boljih od ovog.

Primjerice Strupar, odlican napadac, igrao za Belgiju.

Imao nesrecu sto u HR nije mogao jer su u to vrijeme najbolji  bili Suker, Boksic, Vlaovic.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by vuksadinare 9/5/2021, 13:09

Bradaric i gvardiola su mu velika konkurencija i nesto su mladji..mada mi se ne svidjaju takvi igraci koji javno izlazu da trebaju igrati i obicno takvi kad igraju za repku malo ili nista ne pruze..a vrlo glasni su bili u prozivanju i zvanju da trebaju igrati za reprezentaciju...kramaric,kovacic,cvitanovic,halilovic..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by RayMabus 9/5/2021, 13:12

dijagram wrote:A nema mjesta za sve.

I desetine drugih mastaju o reprezentaciji ali nikada nece tamo biti.
Pa eto igrat će u njemačkoj reprezentaciji. lol!

Gledajmo na ovo kao na borbu protiv islamizma i promociju Hrvatske u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by vuksadinare 9/5/2021, 13:17

...ali treba realan biti...on je doslovno polunjemac...po mami..zivio kao klinac u njemackoj..nije mu bilo tesko prelomit....meni izgleda da i nije neki lik koji bi toliko grizao da igra za hr reprezentaciju kao braca kovac npr..koji su bili puno strpljiviji od ovog sose
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by vuksadinare 9/5/2021, 13:21

....uglavnom lik je pokazao odnos prema mladoj teprezentaciji kad je folirao ozljedu pred cetvrtfinale da bi za koji dan igrao za klub u njemackoj..onda ne sumnjam da bi se slicno ponasao u A vrsti..za mene je zbog toga otpisan i prije..znam takve igrace...ne bi to davalo 100% za reprezentaciju vec se cuvalo za klub..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by vuksadinare 9/5/2021, 13:22

Takvim igracima je bitan broj nastupa u A reprezentaciji zbog boljih klupskih transfera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by dijagram 9/5/2021, 13:23

RayMabus wrote:
dijagram wrote:A nema mjesta za sve.

I desetine drugih mastaju o reprezentaciji ali nikada nece tamo biti.
Pa eto igrat će u njemačkoj reprezentaciji. lol!

Gledajmo na ovo kao na borbu protiv islamizma i promociju Hrvatske u Njemačkoj.
Pitanje je koliko ce igrati u Njemackoj ekipi, to cemo tek vidjeti.

Morat ce biti puno bolji od ostalih da zauzme poziciju.

Bude li tek podjednak drugima slijede mu mrvice.

Mrvice bi eventualno dobio i u HR jer izbornik preferira nekolicinu drugih.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by Guest 9/5/2021, 13:25

vuksadinare wrote:....uglavnom lik je pokazao odnos prema mladoj teprezentaciji kad je folirao ozljedu pred cetvrtfinale da bi za koji dan igrao za klub u njemackoj..onda ne sumnjam da bi se slicno ponasao u A vrsti..

Prvi glas. Ne pratim baš toliko pozorno nogomet.
Ali ako je zaista tako kao što kažeš, onda mi nismo ništa izgubili nego dobili, a što će dobiti on, to nas više nije briga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by RayMabus 9/5/2021, 13:28

vuksadinare wrote:...ali treba realan biti...on je doslovno polunjemac...po mami..zivio kao klinac u njemackoj..nije mu bilo tesko prelomit....meni izgleda da i nije neki lik koji bi toliko grizao da igra za hr reprezentaciju kao braca kovac npr..koji su bili puno strpljiviji od ovog sose
Pa realnost je da ga uopće nisu zvali nit pokazali interes za njega i tu sva priča završava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by vuksadinare 9/5/2021, 13:29

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:.... uglavnom lik je pokazao odnos prema mladoj teprezentaciji kad je folirao ozljedu pred četvrtfinale da bi za koji dan igrao za klub u njemačkoj ..onda ne sumnjam da bi se sečno ponašao u A vrsti ..

Prvi glas. Ne pratim baš toliko pozorno nogomet.
Ali ako je zaista tako kao što kažeš, onda nismo ništa izgubili nego dobili, a što će dobiti na, to više nije briga.
Tako je bilo..biscan ga je pozvao da igra za mladu repku za cetvrtfinale on odglumio ozljedu a za 2,3 dana igrao normalno za klub..zato i kazem..sto ce mi lik koji ce folirat ozljede i 'ispricavat' se da ne moze igrat a onda koji dan iza igra za klub..ili birat ce koje ce utakmice u reprezentaciji igrati..vec smo se sa takvima 'usrecili' bilo ih je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by vuksadinare 9/5/2021, 13:31

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:...ali treba realan biti...on je doslovno polunjemac...po mami..zivio kao klinac u njemackoj..nije mu bilo tesko prelomit....meni izgleda da i nije neki lik koji bi toliko grizao da igra za hr reprezentaciju kao braca kovac npr..koji su bili puno strpljiviji od ovog sose
Pa realnost je da ga uopće nisu zvali nit pokazali interes za njega i tu sva priča završava.
Znaju razlog zasto ga nisu zvali..mozda je u pitanju ponasanje ..slicno prilozenom kad je igrao za mladu reprezentaciju pa birao utakmice..jbg ima igraca koji se nesvjesno pokopaju sanse..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

  "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša Empty Re: "Mi Hrvati" oštro napali mladog hrvatskog nogometaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum