ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by mutava baštarda 9/5/2021, 09:22

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Krišto Dijo ,u svojoj dugogodišnjoj pilačkoj karijeri svašta sam sam pio i zaista je bio širok dijapazon mojeg alkoholnog apetita,mada je nacionalni sastav  moje jetre bio uglavnom homogen,kao ,recimo etnička struktura današnjega Sarajeva.

najprije sam pio sve i svašta,da bi zatim prevladalo pivo,koje je otjeralo i žesticu i vina i likere,pa je gro mojih pijanstava bilo od preko 95% uzrokovano pivom,a pivo je u preko 90% bilo Karlovačko.

U opijanje drugim pivama upuštao sam se u nedostatku Karlovačkog,a u opijanje drugim pićima,u nedostatku piva.

I svašta sam mogao podnijeti,osim čistog bijelog vina,pa sam kad je to vino bilo u pitanju u 99% slučajeva pio gemišt,ili u nedostatku kisele,nekakav sok.

ALI,jedino što od svega toga nisam mogao svariti,ni razumjeti,a nekmoli se opijati bevandom.

Obično crnim vinom razblaženim običnom vodom.

To je bilo nešto najblasfemičnije u mom apetitu i ne pamtim da sam ikada se opio od te grešne splačine,a možda sam je koji put i probao,ali mi se zgadilo.

Stoga ovaj prijedlog EU birokrata smatram štetočinskim,perfidnim i odbijam ga sa indignacijom.
neki dobar čoek
inače, kod bodula nije sramota popit malo vode s vinom kad piju bojne otrove. dvi tri čaše bez da si dobro nešto pojeo već jezik počne svoju politiku.

znaš one scene iz filmova

ich bin eine alkos

tako i ovaj. posisal bi mi tank na mercedesu.

za svaki slučaj.
kad se meni rodio prvijenac došla ekipa u konobu i raspašoj.
svratio ćaća i zove me na stranu, pita koji ti je ovaj ( jedan specifičan lik  ), kaže mi; šta got uhvati popije.
jednostavno imaš takve ljude s ispjeskarenim organima i premazanim zaštitnim slojem da mogu piti sve od špiruta do tinte.

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by mutava baštarda 9/5/2021, 09:28

u austrougarskoj bi ekipa iz Beča dolazila s cisternama na Šoltu i Brač da kupi Dobričića. Dobričiću je utvrđeno majčinstvo od plavca malog, a ćaća plavcu je dugo bio nepoznat, do prije dvadesetak godina. lipa priča) enivej, oni bi mišali Dobričić sa svojim vinima da dobiju snagu i boju.
danas kako vidimo,.obrnut proces, iz brisela će nama prodavati vodu za razrijediti...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by debotoijusto 9/5/2021, 13:14

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 28933-57645447-torbica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by immortal 9/5/2021, 13:16

jedino da Isus ponovo pretvara vodu u vino tj alkohol

vina su daleko podložnija kvarenju s manjim postotkom alkohola
vino bi se moralo pumpati s daleko većom količinom kemije što je nezdravo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by immortal 9/5/2021, 13:18

debotoijusto wrote:EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 28933-57645447-torbica
ma nemoj
kako si joj ti mogao odoliti
istina, nije baš da podsjeća na pederušu ali je ipak torbica.. i to muška

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by immortal 9/5/2021, 13:19

T. wrote:
debotoijusto wrote:znaci stavit ce 2x vodu u vino
Ovo je velika poslovna prilika za 'dalmacijavino'...
Tehnologiju već posjeduju, znanje te višedesetljetno iskustvo...
Dok drugi proizvođači tek trebaju učiti...
aahahaha
jedan mi rekao saspi litru loze i ne boj se da će se pokvariti
ali visoki alkoholi u vinu ne prolaze kontrolu vina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by immortal 9/5/2021, 13:20

debotoijusto wrote:znaci stavit ce 2x vodu u vino
prodavat će gotoi pricer i bevandu umjesto vina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by dijagram 9/5/2021, 13:33

Kako me alkohol ne zanima, mogu ulijevati sto god zele

Samo da ne diraju  :coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by mutava baštarda 9/5/2021, 15:05

dijagram wrote:Kako me alkohol ne zanima, mogu ulijevati sto god zele

Samo da ne diraju  :coffee

doće i takvi na red... samo ti mirno gledaj kako nama livaju vodu u vino.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola - Page 2 Empty Re: EU bi navodno vina razrjeđivala vodom da smanji udio alkohola

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum