ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Page 10 of 23 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by epikur37 Mon 3 May - 18:27

veber wrote:
Šandor Winnetou wrote:turke u tursku, srbe u srbiju i imati ćemo mirnu bosnu.
zaboravio si još jednu bitnu stvar.
bosance u sloveniju.

Nemre.. koji ću hurac gpre

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 18:30

Negdje na zapad uglavnom. Po mogućnosti iza Alpa.

Po mojoj računici oko 200 tisuća mladih od kojih se većina neće vratiti u Bih i učiniti da ovo se još više slomi.

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 220px-Bev%C3%B6lkerungspyramide_Bosnien_2016


Šta manje ljudi u mekom trbuhu Hrvatske to je lakše vojno to držati kao protektorat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by marcellus Mon 3 May - 18:31

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:

to je jedno 100.000 muslića previše

Bolje bi nam sjeli Srbi iz istočnog Srijema.

muje, srbi, isti kurac

_________________
Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by marcellus Mon 3 May - 18:32

bar iz hrvatske perskpektive. Za očekivati je da su i jedni i drugi prilično neprijateljski spram "NDH", čime je smatraju

_________________
Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 18:36

Ne triba mi unsko sanski kanton. Ne mislim obnavljati prugu a radi neke šumetine ne mislim od muslimana tamo napravit vojne neprijatelje.

Uostalom navalit će im imigranti tamo pa nek se igraju s njima malo.

PS : Za bilo kakvo osvajanje toga prvo ćeš morat eliminirati sve države zapadno od Hrvatske koje ne žele da Hrvatska bude jača tu nego slabija tako da je mogu držati u šaci tako slabu ( čitaj posredno kontolirat i Hrvatsku i njenu obalu ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 18:39

No kao što rekoh ne mislim obnavljati prugu a radi nekakve šumetine ne mislim od muslimana tamo napravit svoje vojne neprijatelje.

Prvo nek ovi dožive demografski lom :

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Population_pyramid_of_Austria_2016


Moraš eliminirati :

Austriju

Italiju

Mađarsku

Njemačku

S posebnim naglaskom na : Austriju, Italiju i Mađarsku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by veber Mon 3 May - 18:43

Sovak wrote:
dijagram wrote:
Sovak wrote:
dijagram wrote:
marcellus wrote:
Sovak wrote:
A da ja nabijam na kurac i hadezej i pravašiju ... ti je to palo na pamet?

X


uostalom pravašija je uvijek igrala na to da su bošnjakistanci hrvatsko cvijeće...

jebem i njih i njihove suncokrete
djapic i slicna pravasija, sadasnji koalicijski partner adezeja

mi ostali koje ekipa naziva pravasijom smo upravo prvi koji su mlatili muje 93 i 94 na zaprepastenje javnosti u HR


jer zaboga, to su dobri jadni ljudi koje mi agresori zlostavljamo

najglasniji u tome dakako jugosmecari, a bogami i krilo adezeja mesic-manolic i drugi 

sto su tada cinili plenki i zoka, danasnji valdari HR, ne treba da se ponavlja:)

no to nije razlog ne vjerovati da ce sutra upravo oni dati sve od sebe za Hrvate u BiH kako i za sve u Hrvatskoj :)

za ovih 30 godina decki su sazreli i,...tako

Vrijeme dela svoje.

Ljudi s godinama steknu iskustvo, neke mladenačke ideje se gledaju drugačije ... a i svijet se mijenja.

Nije bed pogriješiti, ali ustrajati u pogreški ... to je bed.

Zoki kakav god da je, je u ovih par mjeseci unesel više nereda među Srbe i Bošnjakistance nego Koli za cijeli mandat, a koja se nikomu ni štela zameriti.

Svako zlo za neko dobro.
Ma nabijem ja zokija plenkija i slicne papke.
To su jednostavno jebeni papci.
Maloumno je ufati se u takve likove, ocekivati ni manje ni vise njihove strateske poteze.
Jadni smo mi s njma takvima.
No eto, demokracija, kakav narod takva vlast.

Jebi ga ... ufaš se u one koje imaš.
ali koja je perspektiva hrvatske?
nema je.
svi živi odlaze.

moj primjer.
u njemačkoj sam.
sin radi doktorat o trošku BASF-a koji ga odmah zapošljava.
kćer mi završava srednju, planira studirati u njemačkoj. ima C1 njemački položen na goethe institutu ima C1 na oxfordu položen, uči ruski jer joj je lijep jezik, i neki orjentalni neka se nađe. matematiku rastura, jedino ju jebe povijest.
kaj misliš da će itko od nas vratiti?
hrvatska postaje florida EU.
penzići i gerijatrija.

(a malo da se našalimo. prvo me jedan mladi potomak turaka nasmijao, baš onako-veli djed ga se odrekao jer je sina nazvao kristijan. lik drži pljugu i mrtav hladan to izjavi, morao je pokazati fotke s prvog rođendana)

(zove mene šef u subotu i pita da li bi malo u bavarsku-zna da ih nemrem smisliti ali posao je posao. pitam ga kaj mi treba? jel softvrtdki ili hardverski? maaaa, više ti je hardverski, ok. jebo mater nisam se naflexao prošli tjedan kao kroz cijeli život. naručitrlj krivo mjerio, naši krivo sašili, ovi svi krivo složili i nema oklopa, a ti veberu slaži robote-i nitko se ne javlja na telefon)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by niels Mon 3 May - 18:47

dijagram wrote:
RayMabus wrote:
niels wrote:Samo da
Malo je teško da do takvog rata dođe jer ovo nisu 90-te kad se nije znalo tko pije a tko plaća.

Mislin moguće je al nije baš vjerojatno jer nema onakvi situacija da se ne zna tko pije a tko plaća.
Ako kakvog i bude nece biti kao prosli.
Svaki rat se razlikuje, nikad nije isto, najcesce ni slicno, pogotovo u  vjerojatnom slucaju nastajanja tri vojske.

Naravno.

Ovo je bila više točka za orijentaciju. Hrvatska je teritorijalno zaokružena, članica je NATO pakta, Srbija i BiH nisu. Crna Gora više nije strana u sukobu, Kosovo jest.

Promijenila se i tehnika, tko je pratio nedavnu azerbejdžansku pobjedu nad Armencima u Nagorno Karabahku, dronovi su presudili.

Ali moja je procjena da bi mi u takvom ratu prije branili da Muslimani ne izbiju na Jadran, nego što bi ih prisilili da priznaju secesiju nekog dijela BiH, čak i da se bosanski Srbi pobune. Opet loša demografija, dugačka linija bojišnice, to su pusta područja. Srbi iz Srbije neće sigurno ginuti za Doboj.

Ali Muslimani hoće, i to fanatično.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 18:51

Pa mi i ne podržavamo secesiju BiH. Da branili bi se da ne izbiju prema Dalmaciji.

Al zato imaju sad RS i još će dobiti malo islamistički napada po Europi šta će na vlast u tim državama dovest krajnju desnicu koja će politkčki podržavat RS da je mujage ne odnesu i naprave kalifat zapadnoj Europi ispod nosa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by niels Mon 3 May - 18:58

RayMabus wrote:Pa mi i ne podržavamo secesiju BiH. Da branili bi se da ne izbiju prema Dalmaciji.

Al zato imaju sad RS i još će dobiti malo islamistički napada po Europi šta će na vlast u tim državama dovest krajnju desnicu koja će politkčki podržavat RS da je mujage ne odnesu i naprave kalifat zapadnoj Europi ispod nosa.

Neki ovdje bogami podržavaju, a i inače.

Dodik, naprimjer.

Mene samo zanima imamo li mi ikakav plan ako se izvuče naoružanje, jer više nemamo ni ročnu vojsku, a ni djece da ginu?
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 18:59

niels wrote:
RayMabus wrote:Pa mi i ne podržavamo secesiju BiH. Da branili bi se da ne izbiju prema Dalmaciji.

Al zato imaju sad RS i još će dobiti malo islamistički napada po Europi šta će na vlast u tim državama dovest krajnju desnicu koja će politkčki podržavat RS da je mujage ne odnesu i naprave kalifat zapadnoj Europi ispod nosa.

Neki ovdje bogami podržavaju, a i inače.

Dodik, naprimjer.

Mene samo zanima imamo li mi ikakav plan ako se izvuče naoružanje, jer više nemamo ni ročnu vojsku, a ni djece da ginu?
Zavisi tko napada. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 19:06

Najvjerojatniji scenarij rata ti je onaj di bošnjačka desnica frustrirana padom političke podrške počme huškari islamski dio populacije na sukob s kršćanima u BiH.

I najneugodniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 19:08

Evo nanjnoviji politički sukob na relaciji Beograd Sarajevo

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zvizdic-daciceva-izjava-je-direktan-atak-na-suverenitet-i-teritorijalni-integritet-bih/210503094

Ujedinjenje RS i Srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 19:17

RayMabus wrote:Najvjerojatniji scenarij rata ti je onaj di bošnjačka desnica frustrirana padom političke podrške počme huškari islamski dio populacije na sukob s kršćanima u BiH.

I najneugodniji.
A da bi ovo izbjegli il barem smanjili pritisak onda sad nakon korona ekonomske krize 200 tisuća mladih uglavnom Srba i Bošnjaka pošto su Hrvati nešto prije otišli fino put zapada da ne radi za kikiriki i za gluplje od sebe a koji bi ih rado uvalili u govna da zadrže fotelje.

Tako se smanjuje pritisak da tim bošnjačkim nacionalistima takvo šta uopće pođe za rukom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by abraham Mon 3 May - 19:25

Da postoji ikakov interes a i drzavnik u DNRH bi pokusao napraviti inventuru i pokusao spasiti sta se moze a to je u biti neki minimum ili iskreno govoreci skoro nishta. Eeee da je sada jedan drzavnik kalibra Mike Spiljaka ili Suvar-a... Ok Nije ni Plenkisa a ni kockogalvi za baciti. Srbi ce ici na osamostaljenje i ostvariti to, kada tad ali to ce biti i vise od 50% BiH . Lojavi ce se htjeti namiri i to ce uraditi preko ostatka Hrvata. Mrka kapa. Ne znam kako je ustrojena vojska BiH ali nagadjam da lojavi misle u federaciji uraditi sta su Srbi uradili od JNA. Nema ti nista nova sta nije vec vidjeno. Hrvati se mogu uhvatiti za usi i pjevati. Nesta se moze pokusati na osobnoj-privatnoj razini a DNRH ce biti prva da ugushi te jebane ustashe, otpadnike i sl... Ukratko kila ozga ili kako ste sijali-tako cete znjeti.. Da, ne finacnira Eu most da izbjegne BiH za moje babe (pokojne) zdravlje.... Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by dijagram Mon 3 May - 19:26

niels wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:
niels wrote:Samo da
Malo je teško da do takvog rata dođe jer ovo nisu 90-te kad se nije znalo tko pije a tko plaća.

Mislin moguće je al nije baš vjerojatno jer nema onakvi situacija da se ne zna tko pije a tko plaća.
Ako kakvog i bude nece biti kao prosli.
Svaki rat se razlikuje, nikad nije isto, najcesce ni slicno, pogotovo u  vjerojatnom slucaju nastajanja tri vojske.

Naravno.

Ovo je bila više točka za orijentaciju. Hrvatska je teritorijalno zaokružena, članica je NATO pakta, Srbija i BiH nisu. Crna Gora više nije strana u sukobu, Kosovo jest.

Promijenila se i tehnika, tko je pratio nedavnu azerbejdžansku pobjedu nad Armencima u Nagorno Karabahku, dronovi su presudili.

Ali moja je procjena da bi mi u takvom ratu prije branili da Muslimani ne izbiju na Jadran, nego što bi ih prisilili da priznaju secesiju nekog dijela BiH, čak i da se bosanski Srbi pobune. Opet loša demografija, dugačka linija bojišnice, to su pusta područja. Srbi iz Srbije neće sigurno ginuti za Doboj.

Ali Muslimani hoće, i to fanatično.
Pa to smo branili i u prošlom.
Kakvo je bilo stanje stvari dobro da se i uspjelo.
Sve zahvaljujuci nejedinstvu, neprijateljstvu samih Hrvata jednih prema drugima.
Zato mi se digne kosa na glavi kad god vidim te idiotske neprijateljske tonove bez ikakve zelje da se drugi saslusa.
Bez jedinstva nista, i onda je jedva opstalo sto je opstalo.
Zahvaljujuci manjini koja se dolje branila i nije pobjegla i nama "pravasiji" koji smo nesebicno dosli pomoci.
I Srbi i muje i dalje ce pikirati na Jadran, kako i ne bi, samo im daj priliku, bilo bi svega.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 19:31

abraham wrote:Srbi ce ici na osamostaljenje i ostvariti to, kada tad ali to ce biti i vise od 50% BiH . Lojavi ce se htjeti namiri i to ce uraditi preko ostatka Hrvata. Mrka kapa. Ne znam kako je ustrojena vojska BiH ali nagadjam da lojavi misle u federaciji uraditi sta su Srbi uradili od JNA. Nema ti nista nova sta nije vec vidjeno. Hrvati se mogu uhvatiti za usi i pjevati. Nesta se moze pokusati na osobnoj-privatnoj razini a DNRH ce biti prva da ugushi te jebane ustashe, otpadnike i sl... Ukratko kila ozga ili kako ste sijali-tako cete znjeti.. Da, ne finacnira Eu most da izbjegne BiH za moje babe (pokojne) zdravlje.... Kila mozga....
Zapadna RS je odvojena Brčko distriktom. Nije moguće fizičko sajedinjenje Srbije RS.

Znam ja kako je sastavljena i organizirana vojska BiH a nije tako da odgovora ni Srbima ni Hrvatima nego centralnoj vlasti u Sarajevu.....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by marcellus Mon 3 May - 19:35

abraham wrote:Da postoji ikakov interes a i drzavnik u DNRH bi pokusao napraviti inventuru i pokusao spasiti sta se moze a to je u biti neki minimum ili iskreno govoreci skoro nishta. Eeee da je sada jedan drzavnik kalibra Mike Spiljaka ili Suvar-a... Ok Nije ni Plenkisa a ni kockogalvi za baciti. Srbi ce ici na osamostaljenje i ostvariti to, kada tad ali to ce biti i vise od 50% BiH . Lojavi ce se htjeti namiri i to ce uraditi preko ostatka Hrvata. Mrka kapa. Ne znam kako je ustrojena vojska BiH ali nagadjam da lojavi misle u federaciji uraditi sta su Srbi uradili od JNA. Nema ti nista nova sta nije vec vidjeno. Hrvati se mogu uhvatiti za usi i pjevati. Nesta se moze pokusati na osobnoj-privatnoj razini a DNRH ce biti prva da ugushi te jebane ustashe, otpadnike i sl... Ukratko kila ozga ili kako ste sijali-tako cete znjeti.. Da, ne finacnira Eu most da izbjegne BiH za moje babe (pokojne) zdravlje.... Kila mozga....

Boldano je ono što ja tvrdim da će se dogoditi. Zašto? Pa jer se dogodilo nakon zadnjeg rata. Muje su popušili pola države od Srba i što su napravili kad su skužili da srbima mogu duvat onu stvar? Krenuli otet od Hrvata što god se da. Isprašili su ih do praktički do zadnjeg iz Sarajeva i srednje Bosne. Iz Zapadne Hercegovine nisu samo zato jer su tamo Hrvati kompaktni. I to će se dogodit opet ako ovaj odvede RS van, ceh će kako god okreneš platit Hrvati u BIH.

_________________
Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by marcellus Mon 3 May - 19:37

A da... Hrvatski lav Kenwood Kenon će riknut i reć "ne može, ne dam, poslat ću vojsku da zaštiti Hrvate. Vodit će je moji pobočnici hrabri Njonjo i general Milorad Pupovac"

_________________
Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by RayMabus Mon 3 May - 19:38

Ne može odvest RS van. Zapadna RS nije fizički spojena sa Srbijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175360
2014-04-11


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by marcellus Mon 3 May - 19:39

abraham wrote:Da postoji ikakov interes a i drzavnik u DNRH bi pokusao napraviti inventuru i pokusao spasiti sta se moze a to je u biti neki minimum ili iskreno govoreci skoro nishta. Eeee da je sada jedan drzavnik kalibra Mike Spiljaka ili Suvar-a... Ok Nije ni Plenkisa a ni kockogalvi za baciti. Srbi ce ici na osamostaljenje i ostvariti to, kada tad ali to ce biti i vise od 50% BiH . Lojavi ce se htjeti namiri i to ce uraditi preko ostatka Hrvata. Mrka kapa. Ne znam kako je ustrojena vojska BiH ali nagadjam da lojavi misle u federaciji uraditi sta su Srbi uradili od JNA. Nema ti nista nova sta nije vec vidjeno. Hrvati se mogu uhvatiti za usi i pjevati. Nesta se moze pokusati na osobnoj-privatnoj razini a DNRH ce biti prva da ugushi te jebane ustashe, otpadnike i sl... Ukratko kila ozga ili kako ste sijali-tako cete znjeti.. Da, ne finacnira Eu most da izbjegne BiH za moje babe (pokojne) zdravlje.... Kila mozga....

to je realno.

ovo što priča epi i speare je wishful thinking

_________________
Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate! - Page 10 Empty Re: Less: Interes SAD-a je da dopuste raspad BiH, Hadžifejzovića bacio na aparate!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 23 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum