ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Guest Mon 3 May - 5:28

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:Tamo gdje drzava ne rjesava ili nije rjesavala sto je trebala rjesiti..na scenu stupa zakon ulice..

Gdje je to ovdje stupio zakon ulice?
Imaš hrpu huligana koji su nešto ostrašćeno vikali na ulici i kako su to oni uspostavili neki zakon?
Dapače, zakon će se vrlo efikasno baviti njima, ali ne način da jedan obični prekršaj protiv javnog reda pretvori u kazneno djelo kako to neki u Hrvatskoj i još više u Srbiji priželjkuju.
davno je stupio na scenu..pazi da ti budjenje ne bude preko ledja..jos uvijek si uspavan,uljuskan...spavaj sa jednim okom sigurnije je

Ne brini se ti za mene i moj status. Sasvim sigurno sam u sigurnijoj poziciji nego oni koji se druže sa pijanim polusvijetom poput tebe i samo smišljaju nove i nove fantazije bez ikakvih realnih temelja.

Guest
Guest


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by vuksadinare Mon 3 May - 6:11

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:Tamo gdje drzava ne rjesava ili nije rjesavala sto je trebalo rjesiti..na scenu stupa zakon ulice ..

Gdje je to ovdje stupio zakon ulice?
Imate hrpu huligana koji su nešto ostrašćeno vikali na ulici i kako su to oni uspostavili neki zakon?
Dapače, zakon će se vrlo efikasno baviti njima, ali ne i način da jedan obični prekršaj protiv javnog reda pretvori u kazneno djelo kako to neki u Hrvatskoj i još više u Srbiji priželjkuju.
davno je stupio na scenu..pazi da ti budjenje ne bude preko leđa..jos uvijek si uspavan, uljuskan ... spavaj sa jednim okom sigurnije je

Ne brini se ti za mene i moj status. Sasvim sigurno sam u sigurnoj poziciji nego oni koji se druže sa pijanim polusvijetom poput tebe i samo smišljaju nove i nove fantazije bez ikakvih stvarnih temelja.
.bus videl..kako bi rekao jedan moj susjed
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Sora Mon 3 May - 6:55

Balkansko poetski performansi 
Sto zapravo predstavljra ta  kultura   pitam se 

Duh mržnje koji živi zivi zivi zivi 
Usprkos crkve 
A crveni su to znali riješiti 
Crkva ne zna i ne želi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by jastreb Mon 3 May - 8:18

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:Tamo gdje drzava ne rjesava ili nije rjesavala sto je trebala rjesiti..na scenu stupa zakon ulice..

Gdje je to ovdje stupio zakon ulice?
Imaš hrpu huligana koji su nešto ostrašćeno vikali na ulici i kako su to oni uspostavili neki zakon?
Dapače, zakon će se vrlo efikasno baviti njima, ali ne način da jedan obični prekršaj protiv javnog reda pretvori u kazneno djelo kako to neki u Hrvatskoj i još više u Srbiji priželjkuju.
davno je stupio na scenu..pazi da ti budjenje ne bude preko ledja..jos uvijek si uspavan,uljuskan...spavaj sa jednim okom sigurnije je

Ne brini se ti za mene i moj status. Sasvim sigurno sam u sigurnijoj poziciji nego oni koji se druže sa pijanim polusvijetom poput tebe i samo smišljaju nove i nove fantazije bez ikakvih realnih temelja.
Upravo tako. Lijepo si mu sročio.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by vili40 Mon 3 May - 10:40

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:Tamo gdje drzava ne rjesava ili nije rjesavala sto je trebala rjesiti..na scenu stupa zakon ulice..

Gdje je to ovdje stupio zakon ulice?
Imaš hrpu huligana koji su nešto ostrašćeno vikali na ulici i kako su to oni uspostavili neki zakon?
Dapače, zakon će se vrlo efikasno baviti njima, ali ne način da jedan obični prekršaj protiv javnog reda pretvori u kazneno djelo kako to neki u Hrvatskoj i još više u Srbiji priželjkuju.
Policija uhitila 14 ljudi zbog urlanja "Ubij Srbina" u Borovu, kazneno ih prijavljuju
POLICIJA je zbog jučerašnjeg incidenta u Borovu kada je grupa od 20-ak mlađih muškaraca urlala "Ubij Srbina" i "Oj Hrvatska mati, Srbe ćemo klati". 
Nad njima provode kriminalističko istraživanje zbog sumnje da su počinili kazneno djelo javnog poticanja na nasilje i mržnju opisano u članku 325. stavku 1. Kaznenog zakona, skandirajući neprimjereni sadržaj.
Jučer policija nije spominjala kazneno djelo za poticanje na mržnju, nego su govorili o prekršaju. Podsjetimo i da je glasnogovornik vukovarsko-srijemske policije Indexu jučer potvrdio da je Borovom uz poruke o ubijanju i klanju Srba marširalo 20-ak ljudi. Index je doznao da je dio onih koji su sudjelovali u incidentu, a neslužbeno se radi o Bad Blue Boysima, došao iz Zagreba i drugih županija, te da je dio izgrednika pobjegao policiji. Policajci su s postupanjem čekali, a načelnik općine Borovo je rekao da je policija reagirala tek kad su ga vidjeli da snima. 

Policijsko priopćenje

Priopćenje policije prenosimo u cijelosti.
"Vezano uz narušavanje javnog reda i mira jučer u Borovu, policijski službenici Policijske uprave vukovarsko-srijemske tijekom jučerašnjeg dana priveli su u službene prostorije 14 osoba s područja Vukovarsko-srijemske županije, nad kojima se provodi kriminalističko istraživanje zbog sumnje da su počinili kazneno djelo javnog poticanja na nasilje i mržnju opisano u članku 325. stavku 1. Kaznenog zakona, skandirajući neprimjereni sadržaj.
Svi osumnjičeni će danas tijekom dana biti predani pritvorskom nadzorniku PU vukovarsko-srijemske, a policija će protiv njih podnijeti kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu.

U suradnji s drugim policijskim upravama, kriminalističko istraživanje provodi se nad još nekoliko osoba s područja drugih županija", navela je PU vukovarsko-srijemska u priopćenju. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Guest Mon 3 May - 11:04

vili40 wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:Tamo gdje drzava ne rjesava ili nije rjesavala sto je trebala rjesiti..na scenu stupa zakon ulice..

Gdje je to ovdje stupio zakon ulice?
Imaš hrpu huligana koji su nešto ostrašćeno vikali na ulici i kako su to oni uspostavili neki zakon?
Dapače, zakon će se vrlo efikasno baviti njima, ali ne način da jedan obični prekršaj protiv javnog reda pretvori u kazneno djelo kako to neki u Hrvatskoj i još više u Srbiji priželjkuju.
Policija uhitila 14 ljudi zbog urlanja "Ubij Srbina" u Borovu, kazneno ih prijavljuju
POLICIJA je zbog jučerašnjeg incidenta u Borovu kada je grupa od 20-ak mlađih muškaraca urlala "Ubij Srbina" i "Oj Hrvatska mati, Srbe ćemo klati". 
Nad njima provode kriminalističko istraživanje zbog sumnje da su počinili kazneno djelo javnog poticanja na nasilje i mržnju opisano u članku 325. stavku 1. Kaznenog zakona, skandirajući neprimjereni sadržaj.
Jučer policija nije spominjala kazneno djelo za poticanje na mržnju, nego su govorili o prekršaju. Podsjetimo i da je glasnogovornik vukovarsko-srijemske policije Indexu jučer potvrdio da je Borovom uz poruke o ubijanju i klanju Srba marširalo 20-ak ljudi. Index je doznao da je dio onih koji su sudjelovali u incidentu, a neslužbeno se radi o Bad Blue Boysima, došao iz Zagreba i drugih županija, te da je dio izgrednika pobjegao policiji. Policajci su s postupanjem čekali, a načelnik općine Borovo je rekao da je policija reagirala tek kad su ga vidjeli da snima. 

Policijsko priopćenje



Priopćenje policije prenosimo u cijelosti.
"Vezano uz narušavanje javnog reda i mira jučer u Borovu, policijski službenici Policijske uprave vukovarsko-srijemske tijekom jučerašnjeg dana priveli su u službene prostorije 14 osoba s područja Vukovarsko-srijemske županije, nad kojima se provodi kriminalističko istraživanje zbog sumnje da su počinili kazneno djelo javnog poticanja na nasilje i mržnju opisano u članku 325. stavku 1. Kaznenog zakona, skandirajući neprimjereni sadržaj.
Svi osumnjičeni će danas tijekom dana biti predani pritvorskom nadzorniku PU vukovarsko-srijemske, a policija će protiv njih podnijeti kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu.

U suradnji s drugim policijskim upravama, kriminalističko istraživanje provodi se nad još nekoliko osoba s područja drugih županija", navela je PU vukovarsko-srijemska u priopćenju. 

Očekivano politički motivirana optužnica da se Pupovac ne naljuti previše u ovom politički vrućem trenutku, ali ta će teško proći zbog ujednačavanja sudske prakse po pitanju takvih radnji u Hrvatskoj do sada i završit će kao prekršaj protiv javnog reda i mira, uznemiravanja javnosti i slično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Guest Mon 3 May - 11:07

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:Tamo gdje drzava ne rjesava ili nije rjesavala sto je trebalo rjesiti..na scenu stupa zakon ulice ..

Gdje je to ovdje stupio zakon ulice?
Imate hrpu huligana koji su nešto ostrašćeno vikali na ulici i kako su to oni uspostavili neki zakon?
Dapače, zakon će se vrlo efikasno baviti njima, ali ne i način da jedan obični prekršaj protiv javnog reda pretvori u kazneno djelo kako to neki u Hrvatskoj i još više u Srbiji priželjkuju.
davno je stupio na scenu..pazi da ti budjenje ne bude preko leđa..jos uvijek si uspavan, uljuskan ... spavaj sa jednim okom sigurnije je

Ne brini se ti za mene i moj status. Sasvim sigurno sam u sigurnoj poziciji nego oni koji se druže sa pijanim polusvijetom poput tebe i samo smišljaju nove i nove fantazije bez ikakvih stvarnih temelja.
.bus videl..kako bi rekao jedan moj susjed

Bum videl što?
Polupijane sroljavce sa zidića koji neprestano blebeću jedne te iste bedarije i nikada ništa konkretno ne poduzmu?
Bar smo se toga do sada nagledali u Hrvatskoj.
Ako se nisu u stanju organizirati poput žutih prsluka u Francuskoj onda naša državna vlast pored takvih može spavati mirno da ne može mirnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Guest Mon 3 May - 11:08

Sora wrote:
Duh mržnje koji živi zivi zivi zivi 
Usprkos crkve 

Da. Usprkos.
Točno si to zaključila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Šandor Winnetou Mon 3 May - 11:48

baš čudno da se to pjeva nakon što 30 godina srbende koje su to napravile slobodno šeću srbijom a četnički spomenici i dalje stoje po mjesnim grobljima.

_________________
UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by crvenkasti Mon 3 May - 12:00

Ja sto puta više volim glupog Hrvata, nego pametnog Srbina.
Zašto?
Zao što ja nikako nisam mogao biti pametni Srbin.

To je i glavni razlog što mi Hrvati neprestano imamo glupane na vlasti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by crvenkasti Mon 3 May - 12:22

Kad glasujem na izborima, uvijek glasujem za najvećeg idiota.
Zašto?

Poslije kad ga vidim da je uspio i obogatio se, čini mi se kao da sam i ja postigao nešto.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by dijagram Mon 3 May - 12:30

crvenkasti wrote:Kad glasujem na izborima, uvijek glasujem za najvećeg idiota.
Zašto?

Poslije kad ga vidim da je uspio i obogatio se, čini mi se kao da sam i ja postigao nešto.
Dobro, pupi brine za srbaljsku nejac.

Nije njemu do bogatstva.

A sad, sto je tu je, jest da su kune ali, sasvim su ok.

Lijepo je da nisi jalan, vidi se srbaljstvo, Hrvati odmah jalni na tudje bogatstvo.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by crvenkasti Mon 3 May - 12:36

dijagram wrote:
crvenkasti wrote:Kad glasujem na izborima, uvijek glasujem za najvećeg idiota.
Zašto?

Poslije kad ga vidim da je uspio i obogatio se, čini mi se kao da sam i ja postigao nešto.
Dobro, pupi brine za srbaljsku nejac.

Nije njemu do bogatstva.

A sad, sto je tu je, jest da su kune ali, sasvim su ok.

Lijepo je da nisi jalan, vidi se srbaljstvo, Hrvati odmah jalni na tudje bogatstvo.

Post ti je za kurac. Moj je sto puta bolji od tvog.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by dijagram Mon 3 May - 12:38

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:Kad glasujem na izborima, uvijek glasujem za najvećeg idiota.
Zašto?

Poslije kad ga vidim da je uspio i obogatio se, čini mi se kao da sam i ja postigao nešto.
Dobro, pupi brine za srbaljsku nejac.

Nije njemu do bogatstva.

A sad, sto je tu je, jest da su kune ali, sasvim su ok.

Lijepo je da nisi jalan, vidi se srbaljstvo, Hrvati odmah jalni na tudje bogatstvo.

Post ti je za kurac. Moj je sto puta bolji od tvog.
Glupane, ostao si bez teksta, i kao pravi srbalj sad bi nesto ,....levo-desno:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Noor Mon 3 May - 13:08

dijagram wrote:
crvenkasti wrote:Kad glasujem na izborima, uvijek glasujem za najvećeg idiota.
Zašto?

Poslije kad ga vidim da je uspio i obogatio se, čini mi se kao da sam i ja postigao nešto.
Dobro, pupi brine za srbaljsku nejac.

Nije njemu do bogatstva.

A sad, sto je tu je, jest da su kune ali, sasvim su ok.

Lijepo je da nisi jalan, vidi se srbaljstvo, Hrvati odmah jalni na tudje bogatstvo.
:D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Noor Mon 3 May - 13:09

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:Kad glasujem na izborima, uvijek glasujem za najvećeg idiota.
Zašto?

Poslije kad ga vidim da je uspio i obogatio se, čini mi se kao da sam i ja postigao nešto.
Dobro, pupi brine za srbaljsku nejac.

Nije njemu do bogatstva.

A sad, sto je tu je, jest da su kune ali, sasvim su ok.

Lijepo je da nisi jalan, vidi se srbaljstvo, Hrvati odmah jalni na tudje bogatstvo.

Post ti je za kurac. Moj je sto puta bolji od tvog.
a fino te dočekao na volej  :)
baš fino :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Sora Mon 3 May - 13:25

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Duh mržnje koji živi zivi zivi zivi 
Usprkos crkve 

Da. Usprkos.
Točno si to zaključila.

standardno
crkva širi laži i ideološke podjele
a stvarnost jetrula NDHazija koju crkva diže iz groba i miriši na smrt

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Guest Mon 3 May - 15:40

Sora wrote:

a stvarnost jetrula NDHazija koju crkva diže iz groba i miriši na smrt

Smrde li ti i kune iz trule NDH-zije?
Dobro, i to će biti riješeno kada za 2-3 godine i službeno uđemo u eurozonu, pa ćeš tada dobiti eure umjesto kuna.
Doduše, opet iz trule NDH-zije, ali što se može, savršenstvo nije moguće postići.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Šandor Winnetou Mon 3 May - 16:52

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:

a stvarnost jetrula NDHazija koju crkva diže iz groba i miriši na smrt

Smrde li ti i kune iz trule NDH-zije?
Dobro, i to će biti riješeno kada za 2-3 godine i službeno uđemo u eurozonu, pa ćeš tada dobiti eure umjesto kuna.
Doduše, opet iz trule NDH-zije, ali što se može, savršenstvo nije moguće postići.
baš, smrde im kune kao jugošvabama dojčmarke

_________________
UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by jastreb Mon 3 May - 17:02

Šandor Winnetou wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:

a stvarnost jetrula NDHazija koju crkva diže iz groba i miriši na smrt

Smrde li ti i kune iz trule NDH-zije?
Dobro, i to će biti riješeno kada za 2-3 godine i službeno uđemo u eurozonu, pa ćeš tada dobiti eure umjesto kuna.
Doduše, opet iz trule NDH-zije, ali što se može, savršenstvo nije moguće postići.
baš, smrde im kune kao jugošvabama dojčmarke
To je glupo pricati.

Pa zar masa velikih Hrvatina nije bila pomamna u Jugi za dinarima.

Novci i žene nikada nisu odvratni po tom nacionalnom ključu.

A i mnoge druge stvari.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by dijagram Mon 3 May - 17:03

jastreb wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:

a stvarnost jetrula NDHazija koju crkva diže iz groba i miriši na smrt

Smrde li ti i kune iz trule NDH-zije?
Dobro, i to će biti riješeno kada za 2-3 godine i službeno uđemo u eurozonu, pa ćeš tada dobiti eure umjesto kuna.
Doduše, opet iz trule NDH-zije, ali što se može, savršenstvo nije moguće postići.
baš, smrde im kune kao jugošvabama dojčmarke
To je glupo pricati.

Pa zar masa velikih Hrvatina nije bila pomamna u Jugi za dinarima.

Novci i žene nikada nisu odvratni po tom nacionalnom ključu.

A i mnoge druge stvari.
A ne znam, meni vase ciganke nisu nesto.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI! - Page 2 Empty Re: UBIJ SRBINA, OJ HRVATSKA MATI, SRBE ĆEMO KLATI!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum