ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.' - Page 2 Empty Re: Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.'

Post by Šandor Winnetou 29/4/2021, 12:25

vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:jedna iz tog vremena
Otlelila krava muško, nadjenula mu ime savić duško, dule savić tananana, dule savić tananana
Tocno...jedan od omrazenijih igraca tog doba..osim naravno kod zvezdinih navijaca..ne zato jer je bio dobar napadac nego bio provokant...ekscesan...nabrijan...za razliku od njega npr.sestica su svi postovali..jest da su se malo sprdali na njegov intelekt..ali jbg na tom nivou davao izjave...inace korektan kao osoba..
šestić se znao sjuriti s loptom prema svom šesnastercu, ono kad se i klupa i igrači i pola stadiona uhvate za glavu :D

Šandor Winnetou

Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.' - Page 2 Empty Re: Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.'

Post by vuksadinare 29/4/2021, 12:25

https://objektivno.hr/milos-sestic-nogometas-sa-najljepsim-nogama-u-srbiji-30243
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.' - Page 2 Empty Re: Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.'

Post by vuksadinare 29/4/2021, 12:25

'Imam fenomenalan osecaj za filing' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.' - Page 2 Empty Re: Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.'

Post by vuksadinare 29/4/2021, 12:31

..ima jedna anegdota za sestica kad ga je novinar pitao kako objasava da dobro igra sa obje noge...a on odgovorio...'kad ne znam koja mi leva a koja desna noga' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.' - Page 2 Empty Re: Dule Savic:'Najgore gostovanje prolazio sam kao i moji saigraci iz Zvezde u Splitu.1981 su navijaci Hajduka na Poljudu tijelima napisaliNDH.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum