ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus 26/4/2021, 15:02

Kenwood Kenon sigurno neće. HDZ će Hrvate u BIH pustiti niz vodu, neće biti prvi put. Još je Tuđman to napravio.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus 26/4/2021, 15:04

vuksadinare wrote:...mislim covjek sa dva prezimena je lijepo pojasnio i objasnih...'interes hrvatske je cjelovita i nedjeljiva BiH.Tko radi protiv toga i prijateljstva sa Sarajevom ne zeli dobro Hrvatskoj.'....amen..ad acta..to nije rekao ni skoro ni hasance..ni petar pan...vec ministar vanjskih poslova hrvatske i onaj u koga plenki ima povjerenje...i kraj price...tko ne vjeruje neka procita jos sto puta ako treba da se uvjeri...

jebe se grlić radmanu za prijateljstvo sa sarajevom ali zna se kakva je direktiva iz brisela

tko ne posluša ide u kut i kleči na kuruzi

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:05

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Marcelo, nema druge...brani Bosnu od raspada i odi Hrvatima tamo reći da se udruže s muslimanima, povedi i hasančeta.

Beznadežen si po pitanju balkana a posebno Bih. kao i ostala pravašija

nisam, ti si. Jednostavno sanjariš. Ti misliš da sam ja za cjelovitu bosnu? Boli me kurac za bosnu. Kokuz država koju drže na kupu samo vanjske sile.

ali meni je jasno kakav je položaj Hrvata u BIH, jasno je i Dodi, jasno je i Plenkiju koji će vas pustit niz vodu u slučaju raspada BIH.

tebi nije jasno. Nemate treći, nemate vojsku, nemate policiju, nemate granice. Dodo ima. Dodo može igrat na raspad BIH, vi možete samo najebat. Niti jedna vlast u Hrvatskoj neće poslat jednog vojnika u BIH u slučaju raspada da brani Hrvate od Mujaga. Srbi neće kurcem mrdnut za vas jer koji ćete im kurac, osim da vama natovare krivicu za raspad BIH. Sami možete svirat kurcu jedino. SAD, Švabe, Francuzi, Rusi, Englezi... će vas samo pokopat ako se usuditi pomisliti otcijepiti. Hrvatskoj će nabit sankcije ako vas ikad podrži. To je jednostavno to.


smiješan si

realan sam, ti si smiješan.

ajd mi reci TKO će podržati otcijepljenje Hrvata u slučaju da Srbi odu? Tko?

Janša i Orban, možda. I to je sve.

Svi, jednostavno će se napraviti međunarodni ugovor koji će pokriti disoluciju BiH, ali vjerojatno i šire jugoistok.

Meni nije jasno, u što ti upireš?

Branit cjelovitost BiH, izvoli :D očito  imaš instinkt za propale projekte
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by vuksadinare 26/4/2021, 15:06

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Marcelo, nema druge...brani Bosnu od raspada i odi Hrvatima tamo reći da se udruže s muslimanima, povedi i hasančeta.

Beznadežen si po pitanju balkana a posebno Bih. kao i ostala pravašija

nisam, ti si. Jednostavno sanjariš. Ti misliš da sam ja za cjelovitu bosnu? Boli me kurac za bosnu. Kokuz država koju drže na kupu samo vanjske sile.

ali meni je jasno kakav je položaj Hrvata u BIH, jasno je i Dodi, jasno je i Plenkiju koji će vas pustit niz vodu u slučaju raspada BIH.

tebi nije jasno. Nemate treći, nemate vojsku, nemate policiju, nemate granice. Dodo ima. Dodo može igrat na raspad BIH, vi možete samo najebat. Niti jedna vlast u Hrvatskoj neće poslat jednog vojnika u BIH u slučaju raspada da brani Hrvate od Mujaga. Srbi neće kurcem mrdnut za vas jer koji ćete im kurac, osim da vama natovare krivicu za raspad BIH. Sami možete svirat kurcu jedino. SAD, Švabe, Francuzi, Rusi, Englezi... će vas samo pokopat ako se usuditi pomisliti otcijepiti. Hrvatskoj će nabit sankcije ako vas ikad podrži. To je jednostavno to.


smiješan si

realan sam, ti si smiješan.

ajd mi reci TKO će podržati otcijepljenje Hrvata u slučaju da Srbi odu? Tko?

Janša i Orban, možda. I to je sve.
Zna on to..samo tesko mu priznati..pogotovo sto to zadnjih dana naglasavaju plenki i grlic radman i to boli njega i generala jer su mislili da misle kao.oni...jedino im moze biti utjesno sto zoki tako ne misli..i mozda zadnja slamka sto ima svoje misljenje i sto bi za inat napravio sve suprotno sto plenki radi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:06

BiH će se svakako raspasti, a vi samo dublje glavu u pijesak....

pa onda, kakoto, kako, to...netko vas sabotira )
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by vuksadinare 26/4/2021, 15:08

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:... mislim covjek sa dva prezimena je lijepo pojasnio i objasnio ... 'interes hrvatske je cjelovita i nedjeljiva BiH.Tko radi protiv toga i prijateljstva sa Sarajevom ne zeli dobro Hrvatskoj .'.... amen..ad acta .. to nije rekao ni skoro ni hasance..ni petar pan ... vec ministar vanjskih poslova hrvatske i onaj u koga plenki ima povjerenje ... i kraj price ... tko ne vjeruje neka procita jos sto puta ako treba da se uvjeri. ..

jebe se grlić radmanu za prijateljstvo sa sarajevom ali zna se kakva je direktiva iz brisela

tko ne posluša ide u kut i kleči na kuruzi
Znam da mu se jebe..ali poslana je depesa sto mora reci i raditi i on i sef mu...inace kut i kuruza a mozda im lupe stop i na one milijarde...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:08

Znači za svaku političku pragmu, trebate krenuti od jednostavne činjenice da je ta država umjetna i da će se vrlo brzo podijeliti.

Što prije to bolje.

E sad kad to usvojite kao polaznu točku, počnite razmišljati...premda nemam velika očekivanja od vas :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:16

E da i ta priča, da mi kao RH nemamo što dobiti od BiH,   znači samo da ne želimo.

Da su Hrvati tamo ionako propali znači samo da nam je tako lakše izvući se od tamo.

I u konačnici, obzirom da tamo nema Hrvata, niti imaju ikakve šanse, sad kad smo ubili ta nastojanja....znači e onda nam nema druge nego okrenuti se protiv Srba.

:)

Na vašu žalost pravašijo nije tako!

Mi imamao naše županije tamo naslonjene na Hrvatsku , Hrvati su konstitutivan narod i suveren u BiH još uvijek i da RH će sigurno vojno intervenirati u slučaju rata. Kao i NAto u ostalom.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by vuksadinare 26/4/2021, 15:20

epikur37 wrote:Znači za svaku političku pragmu, trebate krenuti od jednostavne činjenice da je ta država umjetna i da će se vrlo brzo podijeliti.

Što prije to bolje.

E sad kad to usvojite kao polaznu točku, počnite razmišljati...premda nemam velika očekivanja od vas :)
....podijelit se moze jedino ak pocne rat..mada ni on nije iskljucen uporabio bi slobin izraz...drugo...da imamo politicara npr.poput janse ili orbana..hrvati u bh-a se ne bi nalazili u ovoj situaciji u kakvoj se nalaze..ali na zalost cinjenica je da nemamo...zoki?..on nema ustavne ovlasti kao npr.tudjman da bi nesto znacajno samoinicijativno promjenio tijek..plenki ima ali nece jer mu se jebe..on gleda samo u brisel i svoju karijeru..na zalost kod nas nema sredine...vec krajnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by vuksadinare 26/4/2021, 15:22

epikur37 wrote:E da i ta priča, da mi kao RH nemamo što dobiti od BiH, znači samo da ne želimo.

Da su Hrvati tamo ionako propali znače samo da nam je tako lakše izvući se od tamo.

I u konačnici, s obzirom da tamo nema Hrvata, niti imaju ikakve šanse, sad kad smo ubili ta nastojanja .... znači e onda nam nema druge nego okrenuti se protiv Srba.

:)

Na vašu žalost pravašijo nije tako!

Mi imamao naše županije tamo naslonjene na Hrvatsku, Hrvati su konstitutivni narod i suveren u BiH još uvijek i da će RH sigurno vojno intervenirati u slučaju rata. Kao i NAto u ostalom.
Dzizs...ti si stvarno maka..aj da si se zadrzao na hrvatskoj ali nato..dobro fa nisi rekao i brisel i merkel :D....pa ovo moja punica ne bi izvalila sto nema osnovnu skolu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:22

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Znači za svaku političku pragmu, trebate krenuti od jednostavne činjenice da je ta država umjetna i da će se vrlo brzo podijeliti.

Što prije to bolje.

E sad kad to usvojite kao polaznu točku, počnite razmišljati...premda nemam velika očekivanja od vas :)
....podijelit se moze jedino ak pocne rat..mada ni on nije iskljucen uporabio bi slobin izraz...drugo...da imamo politicara npr.poput janse ili orbana..hrvati u bh-a se ne bi nalazili u ovoj situaciji u kakvoj se nalaze..ali na zalost cinjenica je da nemamo...zoki?..on nema ustavne ovlasti kao npr.tudjman da bi nesto znacajno samoinicijativno promjenio tijek..plenki ima ali nece jer mu se jebe..on gleda samo u brisel i svoju karijeru..na zalost kod nas nema sredine...vec krajnosti


Imamo vlast kakvu imamo.

Vlast možemo i promijeniti ali činjenice, prirodu i realnost BiH ne možemo.

HDZ će ostati na vlasti, osobno i meni je Plenki malo kilav, ali dok HDZ ne izbaci drugog, to je to.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:23

al ti misliš stavrno da NATO ne bi intervenirao u slučaju rata u BiH?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by vuksadinare 26/4/2021, 15:28

epikur37 wrote:al ti misliš stavrno da NATO ne bi intervenirao u slučaju rata u BiH?
Ne...da hrvatska bude napadnuta kao clanica nato-a...da..mada i tu treba stavit jedan upitnik s obzirom da se mnogima ne ratuje mislim na neke nato clanice i u slucaju nekog rata..jer mi nismo previse znacajna clanica da bi npr.svabo ili francuz slao ljude..vise bi nam mozda logisticki pomogli..a ti druze snadji se onda sam dolje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Hektorović 26/4/2021, 15:29

epikur37 wrote:
Mi imamao naše županije tamo naslonjene na Hrvatsku , Hrvati su konstitutivan narod i suveren u BiH još uvijek i da RH će sigurno vojno intervenirati u slučaju rata. Kao i NAto u ostalom.

Fora je da jako malo ljudi u HR uopće zna ustavni ustroj BiH i lokalne odnose snaga.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:31

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:al ti misliš stavrno da NATO ne bi intervenirao u slučaju rata u BiH?
Ne...da hrvatska bude napadnuta kao clanica nato-a...da..mada i tu treba stavit jedan upitnik s obzirom da se mnogima ne ratuje mislim na neke nato clanice i u slucaju nekog rata..jer mi nismo previse znacajna clanica da bi npr.svabo ili francuz slao ljude..vise bi nam mozda logisticki pomogli..a ti druze snadji se onda sam dolje

Nato bi intervenirao u slučaju napada na RH posve sigurno, mi smo geopolitički prevažni.

Ali sigurno bi intervenirao i na tektonskom čvorištu u BiH, pa već jeste i za prošlog rata. Ostaje na nama u tu akciju uključiti i naš hrvatski interes u smislu osiguranja naroda i prostora.

A time i interesa nas i saveza.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:31

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Mi imamao naše županije tamo naslonjene na Hrvatsku , Hrvati su konstitutivan narod i suveren u BiH još uvijek i da RH će sigurno vojno intervenirati u slučaju rata. Kao i NAto u ostalom.

Fora je da jako malo ljudi u HR uopće zna ustavni ustroj BiH i lokalne odnose snaga.


Ma oni nemaju pojma, tek pomalo neki beru priču...

ovo ostalo ...ništa, marcelu i veberu  je bosna: mujo, burek, fata
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Hektorović 26/4/2021, 15:33

epikur37 wrote:BiH će se svakako raspasti, a vi samo dublje glavu u pijesak....

pa onda, kakoto, kako, to...netko vas sabotira )

Jednostavno kao i Jugoslavija, kad tad.

Za sada je prije svega gura USA, kao što je zapad gurao i Jugoslaviju dok su imaliodređenu kalkulaciju.

Nakon 30+ godina nakon Daytona bit će sve teže govoriti fraze o pomirenju i izgradnji funkcionalne države. Oko 2030te to će biti loš sketch. Istovrenemo teško je očekivati kako će Srbi i Bošnjaci za 10 godina potpuno promijeniti svoje nacionalne politike. Niti će Srbi prihvatiti unitarnu BiH, niti će Bošnjaci odustati od guranja unitarne BiH.

Nas će ionako na izborima 2022 pomesti van županija i nametnuti nam sveopću Komšićizaciju na Federalnoj i Državnoj razini. Srbima to ipak ne mogu odraditi.


Last edited by Hektorović on 26/4/2021, 15:34; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Hektorović 26/4/2021, 15:34

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Mi imamao naše županije tamo naslonjene na Hrvatsku , Hrvati su konstitutivan narod i suveren u BiH još uvijek i da RH će sigurno vojno intervenirati u slučaju rata. Kao i NAto u ostalom.

Fora je da jako malo ljudi u HR uopće zna ustavni ustroj BiH i lokalne odnose snaga.


Ma oni nemaju pojma, tek pomalo neki beru priču...

ovo ostalo ...ništa, marcelu i veberu  je bosna: mujo, burek, fata

Žive na 80km od Bosne a više znaju Američku politiku. To je uvijek fascinantno u HR.

Ili priča u Hr "mi imamo svoje, Srbi imaju svoje, pustite i Bošnjake da imaju svoju državu"
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus 26/4/2021, 15:35

epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Marcelo, nema druge...brani Bosnu od raspada i odi Hrvatima tamo reći da se udruže s muslimanima, povedi i hasančeta.

Beznadežen si po pitanju balkana a posebno Bih. kao i ostala pravašija

nisam, ti si. Jednostavno sanjariš. Ti misliš da sam ja za cjelovitu bosnu? Boli me kurac za bosnu. Kokuz država koju drže na kupu samo vanjske sile.

ali meni je jasno kakav je položaj Hrvata u BIH, jasno je i Dodi, jasno je i Plenkiju koji će vas pustit niz vodu u slučaju raspada BIH.

tebi nije jasno. Nemate treći, nemate vojsku, nemate policiju, nemate granice. Dodo ima. Dodo može igrat na raspad BIH, vi možete samo najebat. Niti jedna vlast u Hrvatskoj neće poslat jednog vojnika u BIH u slučaju raspada da brani Hrvate od Mujaga. Srbi neće kurcem mrdnut za vas jer koji ćete im kurac, osim da vama natovare krivicu za raspad BIH. Sami možete svirat kurcu jedino. SAD, Švabe, Francuzi, Rusi, Englezi... će vas samo pokopat ako se usuditi pomisliti otcijepiti. Hrvatskoj će nabit sankcije ako vas ikad podrži. To je jednostavno to.


smiješan si

realan sam, ti si smiješan.

ajd mi reci TKO će podržati otcijepljenje Hrvata u slučaju da Srbi odu? Tko?

Janša i Orban, možda. I to je sve.

Svi, jednostavno će se napraviti međunarodni ugovor koji će pokriti disoluciju BiH, ali vjerojatno i šire jugoistok.

Meni nije jasno, u što ti upireš?

Branit cjelovitost BiH, izvoli :D očito  imaš instinkt za propale projekte

ne branim je ja, ali će je braniti SAD, Njemačka, EU, Hrvatska po direktivi iz Brisela, doslovce SVI.

Pod prijetnjom bombardiranja Hrvatske ako se upetlja.

ova tvoja ideja da će "svi" napraviti međunarodni ugovor koji će pokriti disoluciju BIH je jednostavno ne samo nerealna nego u domeni zrinke k.

ne da se to neće dogoditi, nego će SVI braniti BIH do zadnjeg Hrvata u njoj. Uključujući tvoj jebeni HDZ.

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 26/4/2021, 15:36

Ok marc, BiH se neće raspasti, cijeli svijet će ju braniti.

Eto :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus 26/4/2021, 15:37

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:al ti misliš stavrno da NATO ne bi intervenirao u slučaju rata u BiH?
Ne...da hrvatska bude napadnuta kao clanica nato-a...da..mada i tu treba stavit jedan upitnik s obzirom da se mnogima ne ratuje mislim na neke nato clanice i u slucaju nekog rata..jer mi nismo previse znacajna clanica da bi npr.svabo ili francuz slao ljude..vise bi nam mozda logisticki pomogli..a ti druze snadji se onda sam dolje

Nato bi intervenirao u slučaju napada na RH posve sigurno, mi smo geopolitički prevažni.

Ali sigurno bi intervenirao i na tektonskom čvorištu u BiH, pa već jeste i za prošlog rata. Ostaje na nama u tu akciju uključiti i naš hrvatski interes u smislu osiguranja naroda i prostora.

A time i interesa nas i saveza.

NATO bi jedino bombardirao Zagreb ako bi podržao otcjepljenje Srpske, to je sve.

Ok, možda ne bombardirao ali svakako nabio sankcije. Čak i dok je bio Trump, a pogotovo sad kad je leš na vlasti u SAD. A u Njemačkoj nakon Merkel babe dolaze crveno zeleni, a oni vole mujage, valjda radi boje.

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 3 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum