ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by mutava baštarda Thu 15 Apr - 22:45


"Moramo vidjeti kako će se stvari razvijati i koliko često ćemo se morati cijepiti. Dakle, to tek trebamo vidjeti. Vjerojatni scenarij je da će nam biti potrebna treća doza, negdje između šest i 12 mjeseci nakon što smo se u potpunosti procijepili, a potom će se provoditi godišnja revakcinacija. No, to sve još treba potvrditi. I naravno, novi sojevi će tu igrati važnu ulogu", rekao je Bourla za CNBC.

Pokazalo se da je i cjepivo kompanije Moderna, koja koristi tehnologiju sličnu Pfizerovoj, vrlo učinkovito u periodu od pola godine.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2269140

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by mutava baštarda Thu 15 Apr - 22:48

u Izraelu ima istraživanje po kojemu cijepljeni pfizerom imaju 8x više šanse od necjepljenih za uhvatiti j afrički soj kojeg u Izraelu ima oko 1%.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by mutava baštarda Thu 15 Apr - 23:00

South African variant may evade protection from Pfizer vaccine, Israeli study says

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by Guest Thu 15 Apr - 23:04

mutava baštarda wrote:u Izraelu ima istraživanje po kojemu cijepljeni pfizerom imaju 8x više šanse od necjepljenih za uhvatiti j afrički soj kojeg u Izraelu ima oko 1%.

Pfizer&Šejker declined to comment on the Israeli study because they did not describe it in their own words but made a study and put a link to medRxiv instead.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by mutava baštarda Thu 15 Apr - 23:14

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:u Izraelu ima istraživanje po kojemu cijepljeni pfizerom imaju 8x više šanse od necjepljenih za uhvatiti j afrički soj kojeg u Izraelu ima oko 1%.

Pfizer&Šejker declined to comment on the Israeli study because they did not describe it in their own words but made a study and put a link to medRxiv instead.
nema se šta opisati.
u dvije grupe zaraženih ispitanika, jedna čipirani i druga ne čiprani učestalost j afričkog soja je 8 puta veća kod čipiranih, ali to ne znači da su nečipirani zaštićeniji, nego da su ulovili kineski, brazilski, britanski ili neki drugi soj,
mene zanima neko istraživanje o imunitetu preboljelih i cijepljenih, a to ćemo iz razumljivih #cijepise razloga dugo čekati.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


kic likes this post

Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by Guest Thu 15 Apr - 23:25

451: Unavailable due to legal reasons

We recognize you are attempting to access this website from a country belonging to the European Economic Area (EEA) including the EU which enforces the General Data Protection Regulation (GDPR) and therefore access cannot be granted at this time.


eto toliko o slobodi informiranja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by AssadNaPodmornici Thu 15 Apr - 23:34

Svakako moja odluka da izbjegavam cijepivo je ispravna. Isusami možda je najbolje čekati i cijepiti se ovim Ruskim sputnikom. Iako I Astra zenika nije loša samo te može poslati na drugu svijet.
Tucker Carlson pitao fauchija da mu odgovori na pitanje.
)zašto cijepljeni nemogu imati normalan život nego moraju nositi maske i izbjegavati druge,(to je fauci izjavio), a ovaj umjesto da mu odgovori na pitanje ovaj ga nazvao teoretičarom zavjere. 
Upišite na YouTube "tucker carlson tonight" i u postavke pretrage postavite "upload date last 24 hours". Pogledajte

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by Ringo10 Fri 16 Apr - 3:06

Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo...

Samo zaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba....zaaaapadna
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by vuksadinare Fri 16 Apr - 5:48

Ringo10 wrote:Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo...

Samo zaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba....zaaaapadna
pa kinezi se najmanje cjepe svojim cjepivom..a cich vu ga se hoce rjesiti..aj se ti cjepi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by Serbinho-3 Fri 16 Apr - 7:03

Ringo10 wrote:Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo...

Samo zaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba....zaaaapadna


Istocno Evropski kompleks.

Mi smo Zapad, nismo Balkan.

Da su videli bede po Zapadu, palo bi odmah

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by kaya Fri 16 Apr - 7:30

Ringo10 wrote:Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo...

Samo zaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba....zaaaapadna
Pa zapadna cijepiva funkcioniraju 99% . Nove su generacije i glasnička, da ti informaciju o virusu pa kada  virus dođe imunitet se probudi. Nema nuspojava uglavnom . Jedino neki misle da si s njim čipiran pa se spajaš na hbo direktno. I eu će samo njih upotrebljavati  ubuduće; modernu i pfizer...
Aj se ti bodi s vektorskim cijepivima, kineskim, astrom, ruskom sa umrtvljenim virusom pa povraćaj tri dana...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by vuksadinare Fri 16 Apr - 7:37

kaya wrote:
Ringo10 wrote:Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo ...

Samo zaaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba .... zaaaapadna
Pa zapadna cijepiva funkcionira 99%. Nove su generacije i glasnička, da ti informaciju o virusu pa kada virus dođe imunitet se probudi. Nema nuspojava uglavnom. Jedino neki misle da si s njim čipiran pa se spajaš na hbo direktno. I eu će samo njih upotrebljavati ubuduće; modernu i pfizer ...
Aj se ti bodi s vektorskim cijepivima, kineskim, astrom, ruskom sa umrtvljenim virusom pa povraćaj tri dana ...
..pa vidis da se ni cich vu nije htio cjepit kineskim cjepivom do neki dan dok mu brat si nije prislonio u zargonu pljucu u glavu i rekao 'nisam ti djaba poslao cjepiva a ti se izbegavas sa njime vakcinisati'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by vuksadinare Fri 16 Apr - 7:42

....inace...najbolji su mi briti..ono cjepili se pa misle da se vise ne mogu zaraziti..pa pohrlili na tulumiske..kad bude za koju nedjelju opet pune bolnice...evo i u izraelu raste broj novozarazenih...nema 100% ucinkovitog cjepiva za 99%zaraznih bolesti..osim za boginje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by kaya Fri 16 Apr - 7:43

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo ...

Samo zaaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba .... zaaaapadna
Pa zapadna cijepiva funkcionira 99%. Nove su generacije i glasnička, da ti informaciju o virusu pa kada virus dođe imunitet se probudi. Nema nuspojava uglavnom. Jedino neki misle da si s njim čipiran pa se spajaš na hbo direktno. I eu će samo njih upotrebljavati ubuduće; modernu i pfizer ...
Aj se ti bodi s vektorskim cijepivima, kineskim, astrom, ruskom sa umrtvljenim virusom pa povraćaj tri dana ...
..pa vidis da se ni cich vu nije htio cjepit kineskim cjepivom do neki dan dok mu brat si nije prislonio u zargonu pljucu u glavu i rekao 'nisam ti djaba poslao cjepiva a ti se izbegavas sa njime vakcinisati'...
Pa nije se ni nekidan vjerojatno. 
Ziher su ulili pfizer u bočicu xi li cun cijepiva pa je samo demonstrirao da je...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by kaya Fri 16 Apr - 7:45

vuksadinare wrote:....inace...najbolji su mi briti..ono cjepili se pa misle da se vise ne mogu zaraziti..pa pohrlili na tulumiske..kad bude za koju nedjelju opet pune bolnice...evo i u izraelu raste broj novozarazenih...nema 100% ucinkovitog cjepiva za 99%zaraznih bolesti..osim za boginje
Pa i ne mogu, mislim mogu se zaraziti  ali ništa im posebno neće biti, malo temperature.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by vuksadinare Fri 16 Apr - 7:47

kaya wrote:
vuksadinare wrote:.... inace ... najbolji su mi briti..ono cjepili se pa misle da se vise ne mogu zaraziti..pa pohrlili na tulumiske..kad bude za koju nedjelju opet pune bolnice ... evo iu izraelu raste broj novozarazenih ... nema 100% ucinkovitog cjepiva za 99% zaraznih bolesti..osim za boginje
Pa i ne mogu, mislim da se mogu zaraziti ali ništa im posebno neće biti, malo temperature.
Ja sam se cjepio pfeizzerom i sad bi trebao 12.5..drugu turu dobiti...treca,cetvrta,peta doza me vise ne zanima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by kaya Fri 16 Apr - 7:55

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:.... inace ... najbolji su mi briti..ono cjepili se pa misle da se vise ne mogu zaraziti..pa pohrlili na tulumiske..kad bude za koju nedjelju opet pune bolnice ... evo iu izraelu raste broj novozarazenih ... nema 100% ucinkovitog cjepiva za 99% zaraznih bolesti..osim za boginje
Pa i ne mogu, mislim da se mogu zaraziti ali ništa im posebno neće biti, malo temperature.
Ja sam se cjepio pfeizzerom i sad bi trebao 12.5..drugu turu dobiti...treca,cetvrta,peta doza me vise ne zanima..
Ma ni ne treba, sasvim dovoljno. I da se zaraziš ništa ti neće biti..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by vuksadinare Fri 16 Apr - 7:57

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:.... inace ... najbolji su mi briti..ono cjepili se pa misle da se vise ne mogu zaraziti..pa pohrlili na tulumiske..kad bude za koju nedjelju opet pune bolnice ... evo iu izraelu raste broj novozarazenih ... nema 100% ucinkovitog cjepiva za 99% zaraznih bolesti..osim za boginje
Pa i ne mogu, mislim da mogu zaraziti ali ništa im posebno neće biti, malo temperature.
Ja sam se cjepio pfeizzerom i sad bi trebao 12.5..drugu turu dobiti ... treca, cetvrta, peta doza me vise ne zanima ..
Ma ni ne treba, sasvim dovoljno. I da se zaraziš ništa ti neće biti ..
Mislim ak sam bio zarazen bio sam na samom pocetku epidemije..kad mi je bilo fakat lose..a imao sam poprilicno slicne simptome koroni..mada je tad jos korona bila manje vise nepoznanica..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by mutava baštarda Fri 16 Apr - 8:01

kaya wrote:
Ringo10 wrote:Hrvati samo zaaaaaapadno cjepivo...

Samo zaaaaaapadno, nista kinesko, nista rusko

Samo zaaaaaapadno ... pa makar I ne funkcioniralo

Hrvati su zaaaaaapadna uljudba....zaaaapadna
Pa zapadna cijepiva funkcioniraju 99% . Nove su generacije i glasnička, da ti informaciju o virusu pa kada  virus dođe imunitet se probudi. Nema nuspojava uglavnom . Jedino neki misle da si s njim čipiran pa se spajaš na hbo direktno. I eu će samo njih upotrebljavati  ubuduće; modernu i pfizer...
Aj se ti bodi s vektorskim cijepivima, kineskim, astrom, ruskom sa umrtvljenim virusom pa povraćaj tri dana...
za većinu čipiranje je dobra zajebancija, bar za sada.
možda jedino red wolf misli ozbiljno

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by mutava baštarda Fri 16 Apr - 8:04

AssadNaPodmornici wrote:Svakako moja odluka da izbjegavam cijepivo je ispravna. Isusami možda je najbolje čekati i cijepiti se ovim Ruskim sputnikom. Iako I Astra zenika nije loša samo te može poslati na drugu svijet.
Tucker Carlson pitao fauchija da mu odgovori na pitanje.
)zašto cijepljeni nemogu imati normalan život nego moraju nositi maske i izbjegavati druge,(to je fauci izjavio), a ovaj umjesto da mu odgovori na pitanje ovaj ga nazvao teoretičarom zavjere. 
Upišite na YouTube "tucker carlson tonight" i u postavke pretrage postavite "upload date last 24 hours". Pogledajte
neki dan nije znao odgovoriti kako to da u Texasu normalno žive bez mjera.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


kic likes this post

Back to top Go down

pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva. Empty Re: pfizer- uskoro stiže update za one koji su primili 2 cjepiva.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum