ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by Hektorović 13/4/2021, 13:58

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-su-poruke-zbog-kojih-socijalni-radnici-traze-zatvor-za-jelenu-veljacu-i-natasu-janjic-15065061

Puna podrška protiv ovih histeričnih oportunističkih ljigavki.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by Hektorović 13/4/2021, 13:58

Kaznenu prijavu Državnom odvjetništvu protiv pokretačice građanske inicijative "Spasi me" Jelene Veljače i njene kolegice, glumice, Nataše Janjić Medančić podnijela je grupa od 169 socijalnih radnika, psihologa, pravnika i socijalnih pedagoga, zastupanih po opunomoćenom zagrebačkom odvjetniku Klaudiju Čurinu.
U prijavi ih terete za kazneno djelo opisano u članku 325. (stavak 1.) Kaznenog zakona - za koje je zapriječena kazna do tri godine zatvora – a koji kaže: "Tko putem tiska, radija, televizije, računalnog sustava ili mreže, na javnom skupu ili na drugi način javno potiče ili javnosti učini dostupnim letke, slike ili druge materijale kojima se poziva na nasilje ili mržnju usmjerenu prema skupini ljudi ili pripadniku skupine zbog njihove rasne, vjerske, nacionalne ili etničke pripadnosti, podrijetla, boje kože, spola, spolnog opredjeljenja, rodnog identiteta, invaliditeta ili kakvih drugih osobina, kaznit će se kaznom zatvora do tri godine".
Odvjetnik Čurin potvrdio je za Jutarnji list da zastupa grupu djelatnika iz sustava socijalne skrbi, te objasnio srž kaznene prijave.
- Riječ je o njihovim (Jelene Veljače i Nataše Janjić Medančić) objavama na društvenim mrežama, a koje su kasnije prenijeli i neki portali, odnosno mediji – kaže Čurin.
Pritom misli na poruke Veljače "krv im je*em uhljebarsku", "a plaća curi, bolovanja i pi*ke materine isto, iz proračuna", te poruku Janjić Medančić "Svi su ubojice. Svi odreda. Ignoranti smrdljivi".
- Moji klijenti smatraju da je Kazneni zakon prekršen u dijelu koji kaže "ili kakvih drugih osobina". To bi se odnosilo na pripadništvo određenoj skupini, u ovom konkretnom slučaju profesionalnim djelatnicima u sustavu socijalne skrbi, socijalnim radnicima – kaže odvjetnik Čurin





Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2021, 14:17

zvuči nevjerojatno ali podrška uhljebima...

btw od svih zaposlenih u državnom sektoru, jedni od rijetkih koji rade su ovi što rade na socijali.. vidio sam to i svojim očima i znam par ljudi.. ti ljudi pišaju krv , čak i nisu nešto plaćeni i ne dižu glavu sa stola

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by marcellus 13/4/2021, 14:28

nema većih uhljeba od građanskih aktivista, kler je u srednjem vijeku bio manje privilegiran i zaštićen od javnih kritika i manje su parazitirali na sirotinji

_________________
Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by debotoijusto 13/4/2021, 15:07

smijesne li prijave , sto je sljedece ? 
njonjo ce trazit bacanje u okove i tecaj za galijote ako netko spomene rektalni alpinizam ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by marcellus 13/4/2021, 15:19

debotoijusto wrote:smijesne li prijave , sto je sljedece ? 
njonjo ce trazit bacanje u okove i tecaj za galijote ako netko spomene rektalni alpinizam ?

a da neko kaže da sve pedere treba pobit onda ti ne bi bilo smiješno?

kad ova opajdara opsuje ko kočijaš i kaže da sve socijalne radnike treba poubijat, to nije prijetnja nego smo se malo šalili

daj ujednači kriterije

_________________
Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by FRANK 13/4/2021, 15:24

Te aktiviste komunjare srbe liberale i takve stetocine po maxovom receptu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by FRANK 13/4/2021, 15:26

debotoijusto wrote:smijesne li prijave , sto je sljedece ? 
njonjo ce trazit bacanje u okove i tecaj za galijote ako netko spomene rektalni alpinizam ?
De lipi moj prosetaj se ti lipo do pujanki ili sucidra pa tamosnjoj torcidi popuj. Pozdrav od bbb sa kacunara

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by debotoijusto 13/4/2021, 15:53

FRANK wrote:
debotoijusto wrote:smijesne li prijave , sto je sljedece ? 
njonjo ce trazit bacanje u okove i tecaj za galijote ako netko spomene rektalni alpinizam ?
De lipi moj prosetaj se ti lipo do pujanki ili sucidra pa tamosnjoj torcidi popuj. Pozdrav od bbb sa kacunara
1 , na pujanke nema bbb krvi ti issusove
kvart se zove kocunar , 2
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by vuksadinare 13/4/2021, 15:59

Za plenkija to nije govor mrznje i terorizam..stvar pervepcije kako bi rekao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by debotoijusto 13/4/2021, 16:04

vuksadinare wrote:Za plenkija to nije govor mrznje i terorizam..stvar pervepcije kako bi rekao..
i terorizam ? moze bit i da mrze sve hrvatsko ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by vuksadinare 13/4/2021, 16:05

Ak nista buju opet zbrisale u beograd...oni ne izrucuju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by vuksadinare 13/4/2021, 16:06

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Za plenkija to nije govor mržnje i terorizam..stvar pervepcije kako bi rekao ..
ja terorizam? moze bit i da mrze sve hrvatsko?
Nisam siguran da ne..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by dijagram 13/4/2021, 16:11

FRANK wrote:Te aktiviste komunjare srbe liberale i takve stetocine po maxovom receptu
B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by prckov 13/4/2021, 16:19

debotoijusto wrote:smijesne li prijave , sto je sljedece ? 
njonjo ce trazit bacanje u okove i tecaj za galijote ako netko spomene rektalni alpinizam ?

ma da
samo te sekiraju bezveze
druga je stvar da su izjavile nesto protiv roma kao sto si ti izjavio, a ja sejviro da se nadje :D
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by kaya 13/4/2021, 16:23

Mislim da bi trebao netko od socijalnih radnika ipak u zatvor. A ne ove dvije..
Vratile dijete roditeljima da isti  dobiju neku pinku na njegov račun a ovi ga ubili.
A dijete bilo sigurno kod udomitelja.


Last edited by kaya on 13/4/2021, 16:24; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by T. 13/4/2021, 16:28

Dovoljno je zamisliti da je iste poruke netko uputio nacionalnoj ili sexualnoj manjini, političarima, vladi ili saboru...
Čamio bi u istražnom zatvoru od istog dana radi 'opasnosti od ponavljanja djela'...
A ove dvije koze su prošle lišo, za sada...
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by dijagram 13/4/2021, 16:30

Sacuvaj me boze socijalnih radnika, a pogotovo veljace i slicnih glupaca.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by dijagram 13/4/2021, 16:32

T. wrote:Dovoljno je zamisliti da je iste poruke netko uputio nacionalnoj ili sexualnoj manjini, političarima, vladi ili saboru...
Čamio bi u istražnom zatvoru od istog dana radi 'opasnosti od ponavljanja djela'...
A ove dvije koze su prošle lišo, za sada...
Dobro, i zoki smije pupiju reci sto je rekao
Drugi bi grdo prosli
Neke svinje su jednakije
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by prckov 13/4/2021, 16:33

dijagram wrote:Sacuvaj me boze socijalnih radnika, a pogotovo veljace i slicnih glupaca.

problemi na ljevici
:popcorn

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić Empty Re: Socijalni radnici traže zatvor za Jelenu Veljaču i Natašu Janjić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum