ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by debotoijusto Thu 17 Dec - 17:20

"Ponovno se pojavila, u više navrata ponavljana, netočna informacija o mojoj navodnoj promjeni imena. U posljednjem u nizu tekstova, objavljenom na jednom portalu, stoji: …Mirando Mrsić rođen je kao Miralem…, sugerirajući da sam tijekom života mijenjao ime. Ponosan sam i na svoje ime i na svoje prezime i nikada niti jedno, niti drugo nisam mijenjao. Kao dokaz ove činjenice dostavljam fotografije originalne Knjige rođenih iz 1959. Iz Splita, gdje stoji moje rođeno ime i prezime.
Ponosan sam i na prezime moga oca i moje majke. Oba prezimena su autohtona u Podgori, mjestu podno surog Biokova. Ta prezimena spominju se daleko u prošlost. Sa strane očeve obitelji moj stric Tomislav Mrsić je dobio priznanje Pape Ivana Pavla II za rad u crkvi Svih Svetih u Podgori. Majčina obitelj Letica, ima i poseban zaselak u Podgori istog imena. Ponosan sam na svog ujca admirala Svetu Leticu koji je dao značajan doprinos u Domovinskom ratu i formiranju Hrvatske ratne mornarice", zaključuje Mrsić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-mrsic-sam-sebi-pobrojao-krvna-zrnca/863031.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by debotoijusto Thu 17 Dec - 17:20

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/cudni-ljudi-cudnog-imena-marina-merzel-je-zarka-mirando-mrsic-je-miralem-ingrid-je-zapravo-mara-zasto-su-mijenjali-ime-115911-732577
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by n_razbojnik Thu 17 Dec - 17:25

bi'ćeš opet Miralem

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Regoč Thu 17 Dec - 17:26

Krivotvorine, laže balija.

_________________
Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by crvenkasti Thu 17 Dec - 17:29

Ja se sad osjećam kao da sam oduvijek bio Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by debotoijusto Thu 17 Dec - 17:37

Regoč wrote:Krivotvorine, laže balija.
hi hi hi i jos jedan hi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Regoč Thu 17 Dec - 17:51

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:Krivotvorine, laže balija.
hi hi hi i jos jedan hi
Zar ti vjeruješ u ovo? Pa i crkvene knjige su krivotvorili.

_________________
Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by michaellcmacha Thu 17 Dec - 18:06

dobro on je sad valjda uvjerio mad zoxa da je on ispravan.... valjda ga je uvjerio....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by n_razbojnik Thu 17 Dec - 18:08

michaellcmacha wrote:dobro on je sad valjda uvjerio mad zoxa da je on ispravan.... valjda ga je uvjerio....
aj ti okaljaj novoprobuđeno hrvatstvo ako smiješ...Peđa Grbin pušta Thomspona i 'ko ne zna riječi leti s liste
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by michaellcmacha Thu 17 Dec - 18:10

ja onda ne prolazim meni te kvazi ujačke baš i nisu poznate..... a i prezime mi je promijenjeno....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by crvenkasti Thu 17 Dec - 18:12

Bolje mi je da ništa ne napišem.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by vuksadinare Thu 17 Dec - 18:50

Mirando uopce nije karakteristicno ime za makarsko primorje odnosno dalmaciju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by jastreb Fri 18 Dec - 7:12

Mrsić i nije neko bošnjačko,a nekmoli muslimansko prezime.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Ero Fri 18 Dec - 7:29

debotoijusto wrote:
Ponosan sam i na prezime moga oca i moje majke. Oba prezimena su autohtona u Podgori, mjestu podno surog Biokova.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-mrsic-sam-sebi-pobrojao-krvna-zrnca/863031.aspx
Nisam Mrsić, ali moji su starinom porijeklom iz Podgore. B-)
Od jednoga prezimena u Podgori su tijekom vremena nastala tri-prema trojici braće.
Sve je lijepo napisano u  obiteljskoj monografiji, koja je bila napisana  prije 150 godina.
Ah, da, obiteljski grb je bio "ruka s mačem".... jocolor
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Ero Fri 18 Dec - 9:14

PS: Još smo valsnici nešto od kuća,  zemlje i šume tamo..Kao dijete sam znao posjetiti to
     imanje...Ne treba nam to, neka ga koriste oni koji tamo žive.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Guest Fri 18 Dec - 9:18

Miralem ili Mirando, nevažno. Kao i Sutjeska ili Nevenka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Sora Fri 18 Dec - 10:20

vuksadinare wrote:Mirando uopce nije karakteristicno ime za makarsko primorje odnosno dalmaciju...
Koliko ja znam tamo u Dalmaciji i daju neobična imena. Ti nemas pojma Vukonjo. Imala sam. ZA FRENDICU Fetivu splićanku koja se zvala JENNY. ITD ..
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Sora Fri 18 Dec - 10:22

Eva wrote:Miralem ili Mirando, nevažno. Kao i Sutjeska ili Nevenka.
Ma joj . ....Vazno je u nacionalističkoj baruštini u kojoj živimo. 
vyzno i prevažno :omg
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Ero Fri 18 Dec - 10:40

Zna bit da je ovaj "ketman" naš... B-)

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Bb097e453236570

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Guest Fri 18 Dec - 11:25

Bosanac?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca Empty Re: Ministar Mrsić sam sebi pobrojao krvna zrnca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum