ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 20:52

RayMabus wrote:Ne znaju uopće jedno za drugo

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/magazin/clanak/brak-na-nevidjeno-samci-iz-srbije-imaju-pet-minuta-da-se-upoznaju-i-vjencaju/2082026.aspx

Ne pada mi na pamet da se na ovako šta prijavim.
ostaneš bez imovine u roku pet minuta
dovoljno da zakon kaže da se cjelokupna imovina dijeli na pola bez obzira na vrijeme stjecanja i porjeklo novca

to ovi iz pravosuđa kad im nešto treba samo malo korigiraju zakone


Last edited by mortal on 4/4/2021, 20:53; edited 1 time in total

immortal

Posts : 23125
2014-04-16


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 20:52

Nikad čuja za ovo al sad kad san pročita pravila sad mi je jasnije. A nije se ona na njega toliko otresla nego na njih jer su dužni koliko toliko približne psiho profile dovest i ovo je ispalo ponižavanje nje pred kamerama dakle cijelom državom a i šire.

Zato je ona pukla a ona se ne otresa toliko na njega nego na njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 20:55

jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:
. Lik je ...prepristojan za dotičnu glupaču, jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
poremećen stavv prema ženama
iz kojeg si mentalno jadnog sloja ispuzao

Preplitka si za profiliranje ikog ovdje...projiciraš svoja stanja zbog očigledno neriješenih konflikata iz svojeg iskustva.
svoju razorenost nemoj kamuflirati izmišljanjem i pripisivanjem negativnosti upućenih meni
pročitaj svoje upise 
upoznaj samoga sebe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 20:57

RayMabus wrote:Nikad čuja za ovo al sad kad san pročita pravila sad mi je jasnije. A nije se ona na njega toliko otresla nego na njih jer su dužni koliko toliko približne psiho profile dovest i ovo je ispalo ponižavanje nje pred kamerama dakle cijelom državom a i šire.

Zato je ona pukla a ona se ne otresa toliko na njega nego na njih.
:tu
a dvoje srpske novine napadaju samo nju
dosta mi je i ove teme

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by darth_vader 4/4/2021, 21:03

mortal wrote:
jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:
. Lik je ...prepristojan za dotičnu glupaču, jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
poremećen stavv prema ženama
iz kojeg si mentalno jadnog sloja ispuzao

Preplitka si za profiliranje ikog ovdje...projiciraš svoja stanja zbog očigledno neriješenih konflikata iz svojeg iskustva.
svoju razorenost nemoj kamuflirati izmišljanjem i pripisivanjem negativnosti upućenih meni
pročitaj svoje upise 
upoznaj samoga sebe

Ne vidiš dalje od nosa...imaš očigledan problem s rezoniranjem činjenica. Moji upisi su irelevantni za to da u svemu vidiš zlo i urotu, a nigdje vlastitu odgovornost. Počni radije čitati svoje upise. Nije ju nitko navukao, sama si je kriva, a reagirala je kao klasično neodgojeno derište.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 21:05

jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:
. Lik je ...prepristojan za dotičnu glupaču, jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
poremećen stavv prema ženama
iz kojeg si mentalno jadnog sloja ispuzao

Preplitka si za profiliranje ikog ovdje...projiciraš svoja stanja zbog očigledno neriješenih konflikata iz svojeg iskustva.
svoju razorenost nemoj kamuflirati izmišljanjem i pripisivanjem negativnosti upućenih meni
pročitaj svoje upise 
upoznaj samoga sebe

Ne vidiš dalje od nosa...imaš očigledan problem s rezoniranjem činjenica. Moji upisi su irelevantni za to da u svemu vidiš zlo i urotu, a nigdje vlastitu odgovornost. Počni radije čitati svoje upise. Nije ju nitko navukao, sama si je kriva, a reagirala je kao klasično neodgojeno derište.
ne, nego s ograničenim likovima s ovog foruma 

to što je ona došla gdje je došla i što je potpisala ugovor koji je potpisala nije znak da smiju išta raditi protivv njezine vvolje, vrijeđati ju.......... da ne ponavljam više
Štetili su njezinom ugledu, ismijali je, duševno snizili

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by darth_vader 4/4/2021, 21:09

Sve si je to zapravo učinila sama... pokazala je potpuno odsudstvo inteligencijie i loš odgoj.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:12

jasambrend wrote:Sve si je to zapravo učinila sama... pokazala je potpuno odsudstvo inteligencijie i loš odgoj.
Malograđanski.

Zato kod mene pravilo da niks gradska cura.

Da je ona sa sela il manjeg grada ne bi ona njemu mogla uletit s : seljak iz Medveđe jer je i ona iz nekog sela il manjeg grada.

A ovako mu je uletila. Zato ja njih ne puštam u drugu dinamiku. Čim kaže ja sam iz grada ja kažem u sebi : aha evo je. Bježi i ne okreči se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:17

Zamisli tako nešto oženiš i ona ti sutra u svađi kaže : ti si seljačina.

Il ima višu školu od tebe pa ti kaže da si neškolovana seljačina il da je ona iznad tebe jer ima više škole.

Zamisli to a.

Nemaš druge nego joj dat rastavu odma.

Nema više nasad nakon šta si mi udarila na autoritet kao glavi kuće.

Izadi odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:27

Oženiš ženu koja je sa sela ili iz nekog mjesta veličine tvoga al uglavnom nije neki veći grad od onoga di ti živiš i ona ti kaže : ti si seljačina.

I ti njoj moš reč : Pa i ti si

A štaš reč ovoj ako je iz grada ?

U pravu si. A sad izađi kroz ona vrata.

Zato su to kod mene ta pravila.

Neš mi rušit autoritet u kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 21:29

RayMabus wrote:Oženiš ženu koja je sa sela ili iz nekog mjesta veličine tvoga al uglavnom nije neki veći grad od onoga di ti živiš i ona ti kaže : ti si seljačina.

I ti njoj moš reč : Pa i ti si

A štaš reč ovoj ako je iz grada ?

U pravu si. A sad izađi kroz ona vrata.

Zato su to kod mene ta pravila.

Neš mi rušit autoritet u kući.
to je logično
to ni ja ne bi dozvolila

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:33

A čuj ja ne mogu prominit tu činjenicu da je ona iz grada i da ide na faks ili ga ima.

Dođe svađa i ono traži kako ćete povrijediti i uletit ti s pričom kako ona ima faks a ti nemaš.

To je točno al sad fino ...morat češ ić ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 21:35

jasambrend wrote:Sve si je to zapravo učinila sama... pokazala je potpuno odsudstvo inteligencijie i loš odgoj.
u nadi nečem pozitivnom osvjestila se na vrijeme
moje mišljenje da reakcija nije toliko bitna koliko je bitno da se na vrijeme izvukla od totalne seljačine koja ju nije ni minimalno uvažila kao ženu dok je okolina to potpuno bezobrazno ignorirala i glupa voditeljica navodila kako je on divna osoba
 razgovor s tolikim neuvažavanjem se vodi kad se rastaje ne kad se zbližava ili ženi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:38

Ja san neškolovana seljačina iz tvoje točke gledišta jer si ti gradska cura il imaš fakultet il si na njemu.

Moš mi reč šta god oćeš al mi ne smiš reč da sam ja manje vrijedan od tebe ka osoba.

Moš mi reč re sam smeće. Moš svašta reč. Čak mi može i ženska sa sela reč da sam seljačina jer ja samo kažem pa i ti si. Il ova sa srednjom školom da sam nepismena luda jer mogu reč pa i ti si.

Tebi to ne mogu reč a baš zato ti mogu samo reč da ne možemo više biti par.

Znam reči ćeš da ti je žao i da nećeš više nikad.

I nećeš.

Gotovo je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 21:42

RayMabus wrote:Ja san neškolovana seljačina iz tvoje točke gledišta jer si ti gradska cura il imaš fakultet il si na njemu.

Moš mi reč šta god oćeš al mi ne smiš reč da sam ja manje vrijedan od tebe ka osoba.

Moš mi reč re sam smeće. Moš svašta reč. Čak mi može i ženska sa sela reč da sam seljačina jer ja samo kažem pa i ti si. Il ova sa srednjom školom da sam nepismena luda jer mogu reč pa i ti si.

Tebi to ne mogu reč a baš zato ti mogu samo reč da ne možemo više biti par.

Znam reči ćeš da ti je žao i da nećeš više nikad.

I nećeš.

Gotovo je.
nemoj se zamarati više s ovim 
nisi ti ljaljan iz Medveđe
nego Longi iz Splita

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:45

mortal wrote:
RayMabus wrote:Oženiš ženu koja je sa sela ili iz nekog mjesta veličine tvoga al uglavnom nije neki veći grad od onoga di ti živiš i ona ti kaže : ti si seljačina.

I ti njoj moš reč : Pa i ti si

A štaš reč ovoj ako je iz grada ?

U pravu si. A sad izađi kroz ona vrata.

Zato su to kod mene ta pravila.

Neš mi rušit autoritet u kući.
to je logično
to ni ja ne bi dozvolila
Mene možeš vrijeđat slobodno. 

No vidiš ne možeš me vrijeđat na klasnoj osnovi.

Ja san kreten. Idiot. Šugavi muški. Vrijeđaj me i fizički. Šta god oćeš mi nađi. Vriđaj mi mater oca. Šta god moš mi psuj al neke stvari nećeš.

To je ta klasna osnova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by darth_vader 4/4/2021, 21:45

mortal wrote:
jasambrend wrote:Sve si je to zapravo učinila sama... pokazala je potpuno odsudstvo inteligencijie i loš odgoj.
u nadi nečem pozitivnom osvjestila se na vrijeme
moje mišljenje da reakcija nije toliko bitna koliko je bitno da se na vrijeme izvukla od totalne seljačine koja ju nije ni minimalno uvažila kao ženu dok je okolina to potpuno bezobrazno ignorirala i glupa voditeljica navodila kako je on divna osoba
 razgovor s tolikim neuvažavanjem se vodi kad se rastaje ne kad se zbližava ili ženi

Reakcija je zapravo sve. Pokazala je iznimno nizak prag tolerancije na frustracije u javnosti te time sama pokazala koliko je zapravo plitka i površna i za svoje godine definitivno neprimjereno ponašanje... svi ostali mogući kandidati su vrlo lako iščitali poruku iz toga... a vrijeme neupitno istječe... Mudra žena bi to diplomatski rješila, a ova to svakako nije. Međutim, moguće je uvijek da zagrize neki som, pokoj mu duši unaprijed...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 21:52

U suštini možeš me vrijeđat i na klasnoj osnovi.

Netko tko ima faks ili je iz grada mi to može slobodno to reč.

Dobro to je točno. Pa šta ću ja sad tu ?

Al žena neće.

Jer ona kad to kaže više mi neće biti žena.

Nema nazad više.

Al to ne vrijedi za ove koje nisu iz grada il nemaju višu školu od mene jer njima mogu odgovorit pa i ti si a ovoj ne mogu.

Ostaje mi samo rastavu da joj dam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 21:55

jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:Sve si je to zapravo učinila sama... pokazala je potpuno odsudstvo inteligencijie i loš odgoj.
u nadi nečem pozitivnom osvjestila se na vrijeme
moje mišljenje da reakcija nije toliko bitna koliko je bitno da se na vrijeme izvukla od totalne seljačine koja ju nije ni minimalno uvažila kao ženu dok je okolina to potpuno bezobrazno ignorirala i glupa voditeljica navodila kako je on divna osoba
 razgovor s tolikim neuvažavanjem se vodi kad se rastaje ne kad se zbližava ili ženi

Reakcija je zapravo sve. Pokazala je iznimno nizak prag tolerancije na frustracije u javnosti te time sama pokazala koliko je zapravo plitka i površna i za svoje godine definitivno neprimjereno ponašanje... svi ostali mogući kandidati su vrlo lako iščitali poruku iz toga... a vrijeme neupitno istječe... Mudra žena bi to diplomatski rješila, a ova to svakako nije. Međutim, moguće je uvijek da zagrize neki som, pokoj mu duši unaprijed...
ma kakav si ti kad opet i opet ideš udarati po ženama, rugaš se njoj, rugaš se meni.. pa opet i opet
daj malo o svojoj nekulturi i nesavršenostima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal 4/4/2021, 21:55

RayMabus wrote:U suštini možeš me vrijeđat i na klasnoj osnovi.

Netko tko ima faks ili je iz grada mi to može slobodno to reč.

Dobro to je točno. Pa šta ću ja sad tu ?

Al žena neće.

Jer ona kad to kaže više mi neće biti žena.

Nema nazad više.

Al to ne vrijedi za ove koje nisu iz grada il nemaju višu školu od mene jer njima mogu odgovorit pa i ti si a ovoj ne mogu.

Ostaje mi samo rastavu da joj dam.
ako prije toga dođe do ženidbe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 22:00

mortal wrote:
RayMabus wrote:U suštini možeš me vrijeđat i na klasnoj osnovi.

Netko tko ima faks ili je iz grada mi to može slobodno to reč.

Dobro to je točno. Pa šta ću ja sad tu ?

Al žena neće.

Jer ona kad to kaže više mi neće biti žena.

Nema nazad više.

Al to ne vrijedi za ove koje nisu iz grada il nemaju višu školu od mene jer njima mogu odgovorit pa i ti si a ovoj ne mogu.

Ostaje mi samo rastavu da joj dam.
ako prije toga dođe do ženidbe
E pa tu se vraćamo na ono vezano uz listu s naslovom : S kojim ženama nekmati nikakva posla na drugoj dinamici

...pa su dvije stavke

- cura iz grada

- cura koja je nna faksu ili ga ima


A nisu stavke kolike su joj sise nit jel samohrana majka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 7 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum